امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام به سرپرستای 20 روزه303

دوتا قهرمان اوردمKhansariha (57) fiesta Khansariha (57)

[b]sadaf1 »» بهمن 24[/b]

[b]محمدم »» بهمن 13[/b]

هواشونو داشته باشین زودی ردشون کنین 30 روزهKhansariha (69)
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام نازنين 23 بهمن/12روز خوب./خداياااااا شكرت....
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام  بچه ها
خوبین ؟
امیر / 16 بهمن / 19 روز خوب

128fs318181128fs318181128fs318181128fs318181
سلام به همگیحدود یک ماهی میشه نبودم. بعد اینهمه مدت دوباره برگشتم. امیدوارم اگه نمیتونم کاری برا کسی کنم بتونم حداقل برا خودم کاری کنم.
به امید خدا.
5 اسفند 0 روز خوب
یاعلی
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام عزیزان خوشحالم وارد یک مرحله بالاتری شدم. امیدوارم باهم وارد مراحل بالاتر و موفقیت های بزرگتر بشیم

sadaf1/
24بهمن/
11 روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
سلاااام

صدف خوبی؟
خوش اومدی
تبریک میگم ده روزه رو پشت سر گذاشتی
خداییش بیست روزه خیلی با حاله
حالا خودت می بینی

اقای محمدم هم اگر چه هنوز شخصا نیومدن
اما خوش امد میگم
امیدوارم این جا هم قد ده روزه حتی بیشتر بهتون خوش بگذره

به امید خدا
اقا
سرور
بزرگوار
اخه چرا نیومدی این مدت؟
این دفعه که اومدی لطفا بمون باهمون که به کمک همه نیاز داریم واسه شکست شیطون
شعار نبوداا
جدی گفتم

اسیس هم که واقعا عالیه
اقا دست ما رم بگیر
تریپ بولدوزر داری پیش میری
فردا جشن داریم
خدایا شکرت

دلغم خانوم شما چطوری
خوبی؟
خوشی؟
چه خبر؟
دیگه من و شما تنها دخترای این مسابقه نیستیم صدف هم امد
پیش به سوی پاکی

317
317
317

صدف
شیرههههه

محمدم
شیرههههه

به امید خدا
شیرههههه

دلغم
شیرههههه

اسیس
شیرههههه

varzesh

سلام
آقای سنگ پشت / 4 اسفند!!! / 2 روز خوب
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام نازنين 23بهمن/13روز خوب4
303

خداروشکر با امروز [تصویر:  6.gif] روز خوب studsmatta

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان 
امیر / 16 بهمن / 20 روز خوب
خیلی خوشحالم که با لطف خدا و کمک شما دوستان از جمله کاربران دلسوز و مهربان ((میتوانم . گلبرگ . شازده کوچولو))  بچه هایی که بدون هیچ چشم داشتی به بچه ها کمک میکنن که قطعا اجرشون با خداست تونستم این 20 روز رو تموم کنم . 
تو این مدتی که تو مسابقه 20 روزه بودم شکستم و با کمک و دلگرمی های شما از اول شروع کردم .
شاید براتون جالب باشه که من اولین باریه که 20 روز پاکم البته به غیر از ماه های محرم و رمضان . که اینم مدیون کانون و بچه ها هستم . امیدوارم که زوتر بیاین 30 روزه و برای منم دعا کنین که یه ضرب 30 روزه رو هم تموم کنم . 
در آخر خیلی از آشنایی با شما دوستان خوب خوشحالم 53535353
سلام
sadaf1/
24بهمن/
12 روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
آقا من این جا گیج می شم

الان من از مسابقه ی ده روزه برنده شدم اومدم بیرون

چه جوری برم مسابقه ی 20 روزه؟

تازه به من کاپ هم ندادند.

این چه وضعیه!!

:smiley-yell:
لیست بروز شده 93 . 12 .07

امیر /  16 بهمن / روز پاک :0 / ..........................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

mohammad-f ا/  17 دی / روز پاک : 1 / ............................................... [تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
m.a.h.d.i ا / 26 دی / روز پاک : 0 / ..................................................
[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  1 بهمن / روز پاک : 0 / ........................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام /  22آذر / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

sadaf1 ا /  24 بهمن / روز پاک : 0 / .....................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
لاسوتا /  21دی / روز پاک : 1 / ........................................
[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
فرزاد 727 /  3 بهمن / روز پاک : 1 / .................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / ................................. 10 روز خوب داری قهرمان
ممسی 71 /17 آذر / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان
سراج /18 دی / روز پاک : 0 / ...................................... 10 روز خوب داری قهرمان
barayezahra ا /1 بهمن / روز پاک : 0 / ....................... 10 روز خوب داری قهرمان
محمدم /6 اسفند / روز پاک : 0 / ............................... 10 روز خوب داری قهرمان

ســهــیــل هــفــتــاد / 24 آذر / روز پــــاک : 1 / .......................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /30 بهمن /  روز پاک : 0 / ..............................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ..........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

محمد اسحاق /14 بهمن /  روز پاک :0/ ....................................  [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان

دریل /24 بهمن /  روز پاک : 0 / ...............................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، / 26 بهمن / روز پـــــــــاک :0 / ................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 4 اسفند / روز پـــــــــاک :0 / .................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
raham121 ا / 20 دی / روز پـــــــــاک : 0 / ............................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
امیدوارکننده /8 دی /  روز پاک : 0 / ..................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
مهدی آر / 1 اسفند /  روز پاک : 0 / .................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

به امید خدا. /5 اسفند/ روز پـــــــــاک : 0 / ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
دانیال_98 / 19 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
کریچر / 18 بهمن / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
 سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
317317317

آقاي سنگ پشت

شيرهههههههههههههههههههههه

fiesta

دلغم

fiesta

شازده كوچولو

fiesta

صدف

fiesta
(1393 اسفند 6، 19:39)asis نوشته است: با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان 
امیر / 16 بهمن / 20 روز خوب
خیلی خوشحالم که با لطف خدا و کمک شما دوستان از جمله کاربران دلسوز و مهربان ((میتوانم . گلبرگ . شازده کوچولو))  بچه هایی که بدون هیچ چشم داشتی به بچه ها کمک میکنن که قطعا اجرشون با خداست تونستم این 20 روز رو تموم کنم . 
تو این مدتی که تو مسابقه 20 روزه بودم شکستم و با کمک و دلگرمی های شما از اول شروع کردم .
شاید براتون جالب باشه که من اولین باریه که 20 روز پاکم البته به غیر از ماه های محرم و رمضان . که اینم مدیون کانون و بچه ها هستم . امیدوارم که زوتر بیاین 30 روزه و برای منم دعا کنین که یه ضرب 30 روزه رو هم تموم کنم . 
در آخر خیلی از آشنایی با شما دوستان خوب خوشحالم 53535353

[تصویر:  5.gif]
وااااااااااااااااااااايvarzesh

مباركه امير اقاKhansariha (48)

عاليههههههههههههههههههه

بزنيد به افتخارشKhansariha (48)
يه جشن حسابي داريم براتون

هزار افرين

انشالله سي روزه هم با افتخار پيش بريد

fiesta

(1393 اسفند 6، 23:49)محمدم نوشته است: آقا من این جا گیج می شم

الان من از مسابقه ی ده روزه برنده شدم اومدم بیرون

چه جوری برم مسابقه ی 20 روزه؟

تازه به من کاپ هم ندادند.

این چه وضعیه!!

:smiley-yell:

سلام
خوبيد؟

اقا شما نشان داري كه
جايزه قهرمان شدن در مسابقه ده روزه اون نشانيه كه زير اسمتونه
[تصویر:  01.gif]
مباركتون باشه

اينم يه كاپ ديگه اهدايي از مسابقه بيست روزهKhansariha (46)

تازه جشنم واستون گرفتن
نمي دونم تو جشنه شركت كرديد يا خير(لينكشو اقا احسان تو پروفايلتون گذاشتن)

حالا اينا هيچي
الانم اينجا ده روزه ديگه ام خوب مياري
مي شه سر جمع بيست تا روز خوب پياپي
دوباره برنده مي شي
دوباره يه نشان جديد ميگيري براي جايزه
و يه جشن توپ تر

سوال ديگه هم باشه در خدمتيم

حواسمون باشه تو جشن هم مسابقه اي هامون شركت كنيم حتما
Khansariha (8)

سلام نازنين 23 بهمن/14  روز خوب