امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

آراز / 17 اسفند /14 روز خوب
خدا جون شکرت
[dir=rtl]ســـــــــلام به همه
Commander/ اسفند 18/ 13 ا[sup]و[/sup]مین روز خوب :-)
 [/dir]
سلام به فاطمه خانم
خـــــیلی خوش اومدی قهرمان
[تصویر:  j76xq62895sznce1c29n.gif]

آره مام که چن روز پیش اومدیم 20 روزه جشن و مشن نبود ولی دوستان لطف کردن بعدش برامون گرفتن
یه جشن درست وحسابی، ازشون بازم تشکر میکنم.
از سرپرستای زحمت کش خواهش میکنم برا دوستای جدیدمونم جشن بگیرن
این جشنا خستگی رو از تن آدم در میاره و روحیه میده برا ادامه مسیر
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وجدان بیدار جان اشکال نداره، از اول با قدرت بیشتری شروع کن ایندفعه بیشتر حواست باشه
تو میتونی قهرمان
شک نکن حتما میتونی اینو زمین بزنی با اراده...Khansariha (18)
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
[dir=rtl]سلام دوستان
من از 23 اسفند تا الان نتونستم بیام اعلام وضعیت کنم
شرمنده
ولی بیست روزه شدم[/dir][dir=rtl]الون واریور / 7 اسفند / 20 روز خوب[/dir][dir=rtl] [/dir]
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
سلام
خوبید زیاد اوضاع حال و هوام خوب نیست برام دعا کنید
ولی روزام خوبن
شروع 19 اسفند
امروز 3 فروردین 14 روز خوب  دارم
خدارو صد هزار مرتبه شکر...
[dir=rtl]12 روز خوب
خدایا به امید تو[/dir]
لیست بروز شده 94/1/3
الون واریور /  7 اسفند / 20 روز خوب داری قهرمان

دانیال_98 /  10 اسفند ................................................. [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
آراز / 17 اسفند ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ام 12 ....................................................................  [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
محمدم / 6 بهمن ........................................................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
مهدی آر /  1 اسفند .....................................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
نازنین(دلغم) /  9 اسفند ...............................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
كمان دار / 18 اسفند...................................................  [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
فاطمه خانم / 18 اسفند ............................................. 
[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
احسان، /  1 اسفند ...................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

فرزاد 727 /22 اسفند ......................................................  [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
آقای سنگ پشت / 14 اسفند ........................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
رضا صادقی /5 اسفند .....................................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /26 اسفند .................................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
to end ا /6 اسفند ...........................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

به امید خدا. /5 اسفند ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
لست الون من / 17 اسفند ............................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان
وجدان بيدار / 1 فروردين ...............................................بسم الله قهرمان 

سلااااااااااااااااااااااااااام
خوبيد؟

نوروزتون به خير و خوشي باشه

فرزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااد
شيرههههههههههههههههههههههههههه

آراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااز

فاطمههههه خانوووووووووم

1ممممممممممممممم 12

كماااااااااااااااااااااان داااااااااااااار

317

53
الون واريور عزيز

تبريك مي گم بهتون

انشالله هميشه موفق و مويد باشيد

[dir=rtl]اقاي وجدان بيدار

تو بهار روزگار بيايد دلامونو بهاري كنيم
مراقب دلتون باشيد
غصه نخوريد
كم نياريد
با قدرت ادامه بديد[/dir]53

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام عيد همگى مبارك  انشالله سالى پربركت باشه واستون وهممون پاك بشيم پاكى ابدى
نازنين30اسفند/3روز خوب
آراز / 17 اسفند /15 روز خوب
خدا جون شکرت53
احسان، /  29 اسفند ................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب دارم قهرمان
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

[dir=rtl]فرزاد 727 / 22 اسفند 93 / 10 روز خوب[/dir]
سلام
Commander
18 اسفند
14 روز خوب
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
[dir=rtl]سلام

دلغم عزيز
خوبيد؟
گفته بوديد كمتر وقت مي كنيد بيايد كانون
منم گفته بودم پس بيشتر مراقب خودتون باشيد
اميدوارم موفق بشيم

آقاي آراز
خيلي زيبا ست كه آدم بگه خدايا شكرت كه پاكم
الان كه نگاه خودم مي كنم مي گم چه بد شدم يه موقعي انقدر پاكي واسم قشنگ بود انقدر دوسش داشتم انقدر واسم مهم بود
كه هر روز كه از خواب پا مي شدم وقتي خاطرات ديروز از ذهنم عبور مي كرد و يادم مي اومد كه پاك از خواب پا شدم سجده شكر به جا مي آوردم
براي ما هم دعا كنين

آقا احسان
زياد مياي كانون اما كم اعلام وضعيت مي كني چرا؟
اگر هر روز كه كانون اومدي اعلام وضعيت كني ترك واست مهم تر نيم شه؟
اصلا يه وقتايي كه پروسه مهم سازي لازمه واسه آدم اتفاق بيافته
يه پروسه ياد آوري همه انگيزه ها همه تلاشها همه حس هاي خوب و بد تا آدم از نو قوي بشه

آقا فرزاد و آقاي كماندار
آفرين همين طوري پيش بريد
با انگيزه
قوي
موفق

اقاي وجدان بيدار
مي دونم كه الان اوضاع سخته
اگر قرار باشه كمك كنم اول از همه مي خوام بگم به شدت از سريالي شدن پرهيز كنين
يكبار اتفاق افتاده و شما لغزيدي اما حواست باشه دفعه دوم ديگه نبايد بلغزي اصلا اگر يه روز چند بارم انجامش دادي واسه بقيه روز خودتو نگه دار
حتما غسل كنيد نذاريد آلودگي و زجر گناه بيشتر از اين همراهتون بمونه
بايد هر چه سريعتر از مود كاري كه انجام داديد بيايد بيرون مثلا اصلا بهش فكر نكنيد يا ورزش كنيد يا بريد تو جمعي كه سر و صدا باشه و نتونيد بهش فكر كنيد يا كار كنيد تا فراموشتون بشه
يكي دو روز كه گذشتت يه كمي كه آروم تر شديد به دور از سرزنش به دور از افكار منفي و در وضعيتي كه مطمين باشيد دوباره دچار لغزش نمي شيد
بشينيد و اول وضعيت روحي و بعدم موقعيت بيروني كه درش بوديد رو بررسي كنيد ببينيد چي شد كه اين جوري شد
دوست دارم تو اعلام وضعيت بعدي تون نتيجه ي اين خلوت كردن با خود رو برام بگيد

عذر مي خوام كه سخن راني كردم
اميدوارم بخونيد
نه كه سرسري ازش عبور كنيد

اميدوارم روح جمعي ترك تو كانون رو از ياد نبريم
و حواسمون باشه اين جا يه عده كه تنها ترك مي كنن كنار هم قرار نگرفتن بلكه يه جمع هستيم كه همه با هم ترك مي كنيم
 [/dir]

[dir=rtl]13 روز خوب
الهی به امید تو[/dir]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان