امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام
من اومدم ببخشید
چند روز نتونستم بیام اعلام وضعیت کنم
انشالله با امروز 11 روز خوب دارم ....
خدایا کمکمون کن
سلام
قهرمانای 20 روزه,

آفرین به خاطر روزهای خوبتون Khansariha (48)

با احتساب امروز
شازده کوچولو/ 10 خرداد / 1 روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
ره رو -3خرداد- 9 روز خوب.
دیروز و امروز دو تا رو پشت سر گذاشتم ...
نمیدونم تو اون لحظه همش میگم که چی حالا من اینکارو نکنم چی میشه؟ چرا نباید نکنم!!!!!!!!!!
یعنی خدا جوابمو میده ؟ همش انگار  میخوام وقتی جلوی لذت رو میگیرم همش میخوام خدا بهم یه چیز غلمبه بده!!!
نمیدونم باید صبر کنم باید بیشتر صبر کنم که خدا باورم کنه و بعد شاید بهم نگاه کنه 20
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلام ره رو عزیز مشکل ماها اینه که از اول شروع به گناه خدا رو نمیبینیم و بعد از انجام کار بخاطر عذاب وجدان کارمون یاد خدا میدفتیم
تجربه من بهت اینه که سعی کن همیشه یاد خدا باشی نه با ذکر بلکه با چیزایی که خدا بهت داده تن سالم و پدر مادرت و ابنکه یه روز ریگه هم داری نفس میکشی و خیلی چیزای دیگه
عادت کن واسه همه چی از خدا تشکر کنی وقتی این عادتت شد توی ناخودآگاهت خدا ثبت میشه و قبل از گناه یاد خدا میوفتی

کوچیکت معین
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

سلام روز خوبی براتون ارزو دارم منم  به امید خدا روزای خوبم رو دارم سپری میکنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
اقیانوس اراده / ۳۰ اردیبهشت / ۱۳ روز خوب

قوانین ۸ گانه : همه خوب

این قوانین برای من و شخصیتم عالییین ... نمی دونم چی بگم دارم پشت هم موفقیت کسب‌ می کنم . الهی شکر

رمز موفقیت من همونطور می توانم هم گفتن = پایبندی به قوانین خودم

میلاد آقا صاحب الزمان هم بر همه پاکان گل مبارک
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
سلاام
صبحتون پر انرژی
عیدتون مبارک
التماس دعا از همگی
به امید خدا یه روز خوب دیگه رو شروع میکنم
اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/3/13
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

[تصویر:  z_herz1.gif]
 farzad_727 ا /27 فروردین .........................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /30 ارديبهشت .................................... [تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

m12 ا /31 اردیبهشت .................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

memohammad ا / 5 خرداد .................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

ترانه / 26 ارديبهشت ......................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

m.a.h.d.i ا / 27 فروردین .................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داري قهرمان

شازده کوچولو /10 خرداد .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان، /  26 فروردین .......................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 29 اردیبهشت .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

abolfazl73 ا / 29 اردیبهشت ...............................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

rezaei2 ا / 7 خرداد ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

Last Alone Man ا / 22 فروردین ............................. بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ............................. بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

nowonderland ا/5 خرداد ....................................... بـه نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

mehdi.R ا / 8 خرداد ................................................. به نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

ره رو /  11 خرداد .......................................................به نام خداوند بخشنده خیلی مهربان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

ســـــــــلــــــــــــــــــام

(1394 خرداد 11، 9:46)m12 نوشته است: سلام
من اومدم ببخشید
چند روز نتونستم بیام اعلام وضعیت کنم
انشالله با امروز 11 روز خوب دارم ....
خدایا کمکمون کن

شیرههههههههههههههههههه

317

(1394 خرداد 11، 10:00)شازده کوچولو نوشته است: سلام
قهرمانای 20 روزه,

آفرین به خاطر روزهای خوبتون Khansariha (48)

با احتساب امروز
شازده کوچولو/ 10 خرداد / 1 روز خوب

شیرههههههههههههههههههه

317

(1394 خرداد 11، 14:53)ره رو نوشته است: ره رو -3خرداد- 9 روز خوب.
دیروز و امروز دو تا رو پشت سر گذاشتم ...
نمیدونم تو اون لحظه همش میگم که چی حالا من اینکارو نکنم چی میشه؟ چرا نباید نکنم!!!!!!!!!!
یعنی خدا جوابمو میده ؟ همش انگار  میخوام وقتی جلوی لذت رو میگیرم همش میخوام خدا بهم یه چیز غلمبه بده!!!
نمیدونم باید صبر کنم باید بیشتر صبر کنم که خدا باورم کنه و بعد شاید بهم نگاه کنه 20

جوابتو اقا معی دادن :

(1394 خرداد 11، 22:34)معین نوشته است: سلام ره رو عزیز مشکل ماها اینه که از اول شروع به گناه خدا رو نمیبینیم و بعد از انجام کار بخاطر عذاب وجدان کارمون یاد خدا میدفتیم
تجربه من بهت اینه که سعی کن همیشه یاد خدا باشی نه با ذکر بلکه با چیزایی که خدا بهت داده تن سالم و پدر مادرت و ابنکه یه روز ریگه هم داری نفس میکشی و خیلی چیزای دیگه
عادت کن واسه همه چی از خدا تشکر کنی وقتی این عادتت شد توی ناخودآگاهت خدا ثبت میشه و قبل از گناه یاد خدا میوفتی

کوچیکت معین

من می گم هر چی پیش اومد بگیدش جایزه خداست
اصلا خودتون به خودتون جایزه بدید
خودتونو بغل کنید
تو دلتون به خودتون بگید ره رو جان
و ...

(1394 خرداد 12، 12:01)اقیانوس اراده نوشته است: اقیانوس اراده / ۳۰ اردیبهشت / ۱۳ روز خوب

قوانین ۸ گانه : همه خوب

این قوانین برای من و شخصیتم عالییین ... نمی دونم چی بگم دارم پشت هم موفقیت کسب‌ می کنم . الهی شکر

رمز موفقیت من همونطور می توانم هم گفتن = پایبندی به قوانین خودم

میلاد آقا صاحب الزمان هم بر همه پاکان گل مبارک

شیرههههههههههههههههههه

317

(1394 خرداد 13، 6:23)TaRaNe230 نوشته است: سلاام
صبحتون پر انرژی
عیدتون مبارک
التماس دعا از همگی
به امید خدا یه روز خوب دیگه رو شروع میکنم

شیرههههههههههههههههههه

317

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
اقا مهدی ار ....کجایید پس ...
بسم الله هنوز وقت دارین تا ماه رمضون....
یه یا علی بگین زود باشید...
راستی
انشالله با امروز 13 روز خوب دارم
خدایا شکرت
راستش خیلی میترسم هرچی به 15 روزه نزدیک میشم 1276746pa51mbeg8j

خدایا کمکمون کن
اردیبهشت27

Mehdi.R خرداد 13 یک روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام به سرپرست عزیز و دوستان گلم
مخصوصاM12 53
ی چند روز نبودم
رفتم تو لاک تنهایی خودم
ی دودوتا چهارتا کردم
و پر انرژی برگشتم
از این به بعد میخوام ی تحولی تو کانون ایجاد کنم
M12 و اقیانوس اراده من رو قهرمانی شما ایمان دارما
سرفرازم کنید
برید بالا
منم خودمو سریع میرسونم
بقیه بچه ها پر انرژی اونم انرژی مثبت شروع کنیم varzesh
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
memohammad/5khordad/8roz khob/
سلام

من برگشتم

18 روزه که پاکم
سلام صبحتون پر انرژی
یه روز خوب دیگه رو به امید خدا شروع میکنم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان