امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام . از اینجا شروع شه بهتر از اینه که هی برم از اول ....
رهایی / 17 تیر / 2 روز خوب
[تصویر:  88887631782028753045.jpeg]
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 18 روز خوب
یا حق
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 19 روز خوب
یا حق
سلام
رهایی / 15 تیر / 5 روز خوب
[تصویر:  88887631782028753045.jpeg]
سلام...من 10 روزم تموم شده
منو راه میدید اینجا؟
امروز 19 تیر میشم 11 روز خخخ
[تصویر:  et7_7.jpg]
سلام
من اومدم آقای سامر و بیارم دیدم دیگه خودشون اومدن
این آقای سامر عشق تابستونه
کارشم خیلی درسته 128fs318181
حواستون بهش باشه ها Gigglesmile
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
sh.nima76 / خرداد 30 / 20 روز خوب
بسم الله الرحمن الرحیم
به والله این بنده ی حقیر لیاقت این همه پاکی را نداشتم خدا خودش لطف کرد از خدا شرمنده ام وقتی میبینم انقدر ستارالعیوبه ولی نمیدونم در چشمان حضرت ولی عصر چگونه باید بنگرم ؟ لعنت خدا بر من باد خدایا ازت ممنونم که منو از عالم حیوانیت در اوردی الهی ممنونم 

در پناه حق تعالی ان شالله به زودی مسلمین غزه به ید قدرت خدا ازاد خواهند شد 

یا ایهالذین امنو علیکم انفسکم 

یا حق
20 تبر 0 روز خوب:(
سامر/20 تیر/12 روز خوب
سلام پایانی 

از همه ی دوستان بخاطر انکه مرا و گفتار ناقص مرا تحمل کردند سپاس گزارم 

یا حق
لیست بروز شده  94/04/21

[تصویر:  12821309491.gif]

sh.nima76 ا / 30 خرداد ............................................................... 20 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  win.gif]

lkdvi ا / 26 خرداد ................................................................... 19 روز خوب داری قهرمان

rezaei2 ا / 7 خرداد .................................................................. 18 روز خوب داری قهرمان 

احسان, / 24 خرداد ................................................................. 16 روز خوب داری قهرمان

AlwaysHope ا / 7 خرداد ........................................................ 14 روز خوب داری قهرمان

summer ا/ 8 تیر .................................................................... 12 روز خوب داری قهرمان

هادی / 14 خرداد .................................................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /24 خرداد ....................................................... 10 روز خوب داری قهرمان

rahaii ا / 15 تیر ....................................................................... 5 روز خوب داری قهرمان

m.a.h.d.i ا / 11 تیر ................................................................... 2 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

mig23 ا/ 20 تیر .......................................................................... بسم الله قهرمان
Last Alone Man ا / 13 تیر .......................................................... بسم الله قهرمان
gedaye-zahra ا / 27 خرداد ........................................................ بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سامر/21 تیر/13 روز خوب
تو پرواز کمکم کنید سقوط نکنم. 1276746pa51mbeg8j
سلام یه مدت طولانی نبودم ولی اومدم با قدرت شروع کنم. البته چند روزه که پاکم ولی میخوام اینجا از صفر شروع کنم
mohammad-f /ا 23 تیر / 1 روز خوب 
«وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ»
کسانی که اگر کار زشتی انجام دادند و به خودشان ظلم کردند، یاد خداوند می کنند و برای گناهان خویش استغفار می نمایند،
و کیست جز خداوند که گناهان را ببخشد.
بدجوری شکست خوردم...یه جورایی دارم از این رو به اونرو میشم
clapping سلام به قهرمانان عزیز Muscular

خوبید انشالله؟! 1

آقا محمد
خیلی خیلی خوش اومدین..

خوشحالم از این که برگشتید برای شروع دوباره317

آقای سامر
هیچ ایرادی نداره برادر این بار با اراده ای قوی  عزمتون رو جزم کنید
یه یا علی بگید برای شروعی دوباره با پایانی خوب 317
شب عید فطر بهترین فرصته واسه طلب بخشش دوباره..این شب سفارش شده چون آخرین شب از ماه مبارکه 128fs318181
پس فرصت رو غنیمت بشمارید clapping
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان