امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

حسین / 10تیر/1روز خوب Hanghead
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سعید/ از 7 مرداد /5 روز پاک
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
تواب / 12 مرداد / 0
 سپاس شده توسط
سعید/ از 7 مرداد /6 روز پاک

سپاس شده توسط
تواب / 13 مرداد / 0
 سپاس شده توسط
تواب / 13 مرداد ،10:35 صبح / 0
 سپاس شده توسط
حسین / 10 تیر /3روز خوب 45
 سپاس شده توسط
سلام به بروبچ نازنین مسابقه بیست روزه
حالتون چطوره ؟ من که حالم خیلی خیلی خوبه ... و خدا رو خیلی خیلی شاکرم از این بابت [تصویر:  53.gif] 
الحمدلله مسابقه ده روزه رو با موفقیت پشت سر گذاشتم و وارد مسابقه بیست روزه شدم ، از همین جا اعلام می کنم [تصویر:  4fvfcja.gif] شکست توی مسیر ما وجود نداره و سرپرست محترم بخش (داداش رضا) بدونند ما تخته گاز میریم جلو [تصویر:  4chsmu1.gif] تا انتهای کار  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] .

یعنی اینکه خلاصه 22 مرداد ، رفتنی هستیم Gigglesmile

البته ان شا الله ، با کمک خدا و دعای دوستان 53

nobody31 / دوم مرداد / 11 روز خوب

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
 سپاس شده توسط
سلاااااام
یه خبر خوش 2uge4p4

لطفا کلیک کنید

303
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام دلم می خواست بگم 8 روز خوب ولی نشد 000000000000000000000000

سپاس شده توسط
فهمیدم استمرار و کم نیاوردن

در شرایط سخت

تا چه حد می تونه ما رو به هدفمون نزدیک کنه

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
چیکا / ۲۶ تیر / ۲۰ روز
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 14، 19:36)chika نوشته است:
چیکا / ۲۶ تیر / ۲۰ روز
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 

بـــَه بـــَه خیلی مباااااااکههههه. ایول چقدر دوس دارم جشنو 317  چیکا خانوم منتظر شیرینی هستیما Khansariha (13) 

(1396 مرداد 14، 14:32)Saeed1396 نوشته است: سلام دلم می خواست بگم 8 روز خوب ولی نشد 000000000000000000000000

آقا سعید گل عیب نداره قهرماان بلند شو باز.. ایشالا یه روزی میای میگی 20. عجججب روزی بشه اون روز. جشن و پایکوبی و این چیزا  4chsmu1 

(1396 مرداد 13، 10:27)hosseinr نوشته است: حسین / 10 تیر /3روز خوب 45

داداش حسین خیلی خوبه. همینطوری ادامه بده و مهمتر از همه اینکه صبر کن. عجله ضرر میزنه. ایشالا جشن بیس روزگیتو میگیریما 49-2 

(1396 مرداد 13، 9:35)تـــواب نوشته است: تواب / 13 مرداد ،10:35 صبح / 0

تواب جان باید مراقب باشی. سریالی شدن، چیزیه که میشه از دستش راحت شد و فقط باید یکم اراده خرجش کنی. به 3،4 روز برسی، دیگه حل میشه. مراقب خودت و پاکیت باش داداش 302 

(1396 مرداد 11، 15:04)saber8 نوشته است:
سلام خدمت یکایک رفقای کانونی
اومدم اخرین اعلام وضعیت (۲۰روزه) رو اعلام کنم
به لطف خدا تونستم چهارمین ۵روزی که قول داده بودم رو پشت سر بزارم
و امروز ۲۲مین روز پاکیمِ
و مثل اینکه باید از گروه ۲۰روزه برم
امید وارم همتون موفق باشین در این راه
دعا کنید تا اخر راه پاک باشیم
یا  حق
★★ صابر/۲۱تیر/۲۲روز خوب ★★

داداش صاااابر. خوش میگذره توی 30 روزه؟ Khansariha (69) اوضاع چطوره برادر؟ خداروشکر و ممنون ازتو که با این اراده ی محکم، قدماتو سفت داری برمیداری. ایشالا همیشه رهروی پاکی باشی 302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

لیست بروز شده *96/5/15*

Khansariha (46) chikaا/26تیر.......................................................................................................................[تصویر:  download.php?file=wqa5_red-number-0.jpg][تصویر:  qt6j_red-number-2.jpg]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

7tir ا................................................................................[تصویر:  buv1_red-number-9.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
سجاد(قدیم)/10 تیر..............................................................................[تصویر:  so0k_7-13.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg]روز خوب داری قهرمان
nobody31ا/2 مرداد...................................................................[تصویر:  g8sc_1-0.jpg][تصویر:  g8sc_1-0.jpg] روز خوب داری قهرمان
hosseinrا/11مرداد.............................................................[تصویر:  gq0_red-number-3.jpg]روز خوب داری قهرمان

saeed1396ا/15 مرداد.............................................................................................بسم الله قهرمان
aliunknownا/7 مرداد............................................................................................. بسم الله قهرمان
تواب/7مرداد............................................................................................................ بسم الله قهرمان
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
حسین / 10 مرداد / 5 روز خوب 128fs318181
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان