امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام دوسان
Naser_paki/ بیست و 7 مرداد / 4 روز خوب [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

ارسال شده از LG-D724s با استفاده از kanoon
خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام 1ازقرار بعد مسابقه 10روزه هدایت میشیم اینجا 65 Smiley-face-whistle-1
آتریسا/1شهریور/1+10روز خوب  Khansariha (56)
پ ن:اعلام وضعیتو شروع 10روزو بنویسم یا از امروز ک میخوام 20روزو شروع کنم؟؟؟
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 1، 18:25)atrisa نوشته است: سلام 1ازقرار بعد مسابقه 10روزه هدایت میشیم اینجا 65 Smiley-face-whistle-1
آتریسا/1شهریور/1+10روز خوب  Khansariha (56)
پ ن:اعلام وضعیتو شروع 10روزو بنویسم یا از امروز ک میخوام 20روزو شروع کنم؟؟؟

سلام آتریسا خانوم خوش اومدی به جمع 20 روزه ها و تبریک میگم بهت[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]
شما باید ادامه 10 روز رو بری مثلا فک کنم الان 11 روزتون شده [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] و ایشالله یه راست میری تا 20 روز

و اما اعلام وضعیت خودم[WINKING FACE]
Naser_paki / بیستو هفت مرداد / 5 روز خوب [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]😀😀

خدایا بگیر از من هر آنچه را که تورا از من می گیرد[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
Smile 
نهج / 20 مرداد / 12 روز  Cowboypistol
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
آتریسا/21مرداد/2+10روز خوب Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااام
قهرمانای 20 رووووزه 
اومدم به 10 روزه های قدیم سر بزنم 
اراده هاتون فولادی و عزمتون جزم تر و مصممتر از همیشه 
دوستای خوبم 
یادتون باشه زندگی سرشار از شیرینی های کوچولویی هستش که اکثراً توی روزمرگی هامون گم میشن
هروز از ثانیه هاتون این شیرینی های قشنگ رو بکشید بیرون و ازشون لذت ببرید 
مثل وقتی که تشنتونه ، هوا گرمه و یه لیوان اب خنک همه وجودتون رو پر از شادابی می کنه 
توی روز غرق نشید 
دلتون رو پر از شادی کنید 
317 317
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام به همگی
خدا قوت دوستان[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
Naser_paki / بیست و هفت مرداد / 6 روز خوب [SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES][SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]😀

سپاس شده توسط
نهج / 20 مرداد / 13 روز
(1396 شهريور 2، 12:26)chika نوشته است:
سلاااااااااااااااام
قهرمانای 20 رووووزه 
اراده هاتون فولادی و عزمتون جزم تر و مصممتر از همیشه  2uge4p4 2uge4p4

49-2 49-2 49-2 Confetti Confetti 49-2 49-2 49-2

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 3، 7:40)aliunknown نوشته است: سلام ؟؟؟
من حرفم رو زیر پا میزارم و از این به بعد به ازای هر روز خوب اعلام وضعیت میکنم  Smiley-face-biggrin
علی / 19 مرداد / 15 روز خوب ، از سال گذشته تا الان انقدر پاک نبودم خیلی شده باشه 14 روز بوده  Hanghead
فقط 6 روز دیگه تا رد کردن بیشترین رکورد  Hanghead

ما میتونیم پسر  Khansariha (69)  فقط باید همیشه یادمون باشه چقد از این کار بدمون میاد ، باید هروقت که فکرش اومد به عنوان بدترین فکر بهش نیگا کنیم . بزاریم بره . بزاریم این کرم فراموش بشه . این کرم توسط حواس پنج گانمون تغذیه میشه باید اینقدر بهش غذا ندیم که تو مغزمون بمیره . Kill Kill Kill Kill

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
ماشالله قهرمانای 20 روزه 
با تمام قوا 
با همه وجودتون جلوش بایستید و کم نیارید 
پیش به سوی پاکی تا بینهایت 
Khansariha (69)

به زودی مهمون هم دارید از 10 روزه هواشو داشته باشید 
اقا حامد  317
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
آتریسا/21مرداد/3+10 Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
سلام به دوستان عزیز. من از ده روزه اومدم. تاریخ شروعم را امروز می زنم.این طوری بهتره.

حامدحامد/ ۳ شهریور/ ۰ روز خوب
 سپاس شده توسط
Wink 
نهج / 20 مرداد / 14 روز پس از آلودگی Confetti

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
تواب / 4 شهریور / 0
دو لغزش پیاپی
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 4، 2:41)تـــواب نوشته است: تواب / 4 شهریور / 0
دو لغزش پیاپی

تواب جان باید نگاه کنیم ببینیم کجا رو اشتباه کردیم و سعی کنیم لا اقل دفه ی بعد از اون راه گزیده نشیم. اگه 100 تا راه هم وجود داشته باشه بالاخره باید راه وسوسه رو ببندیم. اگه شرایطشو داری سعی کن به خاطرِ ازدواج هم که شده سعی کنی ترک کنی مرد.

(1396 شهريور 3، 19:16)nahj نوشته است: نهج / 20 مرداد / 14 روز پس از آلودگی Confetti

به به نهج عزیز خوش اومدی مرد. من ترجیح میدم بگم 14 روز از یه زندگی جدید یا تولد جدید میگذره. کلمات رو مثبت بگو خیلی تاثیر داره 4chsmu1

(1396 شهريور 3، 14:34)hamedhamed نوشته است: سلام به دوستان عزیز. من از ده روزه اومدم. تاریخ شروعم را امروز می زنم.این طوری بهتره.

حامدحامد/ ۳ شهریور/ ۰ روز خوب

سلام بر داش حامد. آقا هرجور راحت باشی مام همون کارو میکنیم. اینجوری اصن بیشتر هم درخدمتتیم قربون

(1396 شهريور 3، 13:16)atrisa نوشته است: آتریسا/21مرداد/3+10 Khansariha (56)

سلام بر آتریسا خانومِ با اراده. خیلی خوشحالم که به این سرعت دارین پله های مسابقات رو طی میکنین. خوش اومدین 49-2 Confetti 

(1396 شهريور 3، 7:40)aliunknown نوشته است: سلام ؟؟؟
من حرفم رو زیر پا میزارم و از این به بعد به ازای هر روز خوب اعلام وضعیت میکنم  Smiley-face-biggrin
علی / 19 مرداد / 15 روز خوب ، از سال گذشته تا الان انقدر پاک نبودم خیلی شده باشه 14 روز بوده  Hanghead
فقط 6 روز دیگه تا رد کردن بیشترین رکورد  Hanghead

خیلی حس جالبیه انصافا که آدم رکورد خودشو بزنه. فقط علی جان هر روز باید قوی تر از روز قبل باشیم چون روزا بیشتر میشه و مسئولیت مام بالاتر میره. موفق باشی توی این راه برادر

(1396 شهريور 2، 22:48)Naser_paki نوشته است: سلام به همگی
خدا قوت دوستان
Naser_paki / بیست و هفت مرداد / 6 روز خوب 

خداااا قوت پهلواان به پیییش تا 20 ایول 49-2 

(1396 شهريور 2، 12:26)chika نوشته است:
اراده هاتون فولادی و عزمتون جزم تر و مصممتر از همیشه 
دوستای خوبم 
یادتون باشه زندگی سرشار از شیرینی های کوچولویی هستش که اکثراً توی روزمرگی هامون گم میشن
هروز از ثانیه هاتون این شیرینی های قشنگ رو بکشید بیرون و ازشون لذت ببرید 
317 317
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

قدم چیکا بانو روی چشم ما. هر وقت دوس داشتین بیاین. روحیه ای که به بچه ها میدین واقعا لازمه برامون.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان