امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

***i** / دو ابان / 14 روز
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
***i** / سه ابان / 15 روز خوب
خدایا شکرت
خدایا خودت کمکم کن
 سپاس شده توسط
***i**/ چهار ابان / 16 روز پاک
خدایا شکرت که قبل ازینکه بشکنم اینجارو بم نشون دادی تا بیام حاضری بزنم فکرای .... از سرم بیاد بیرون ، خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
***i** / پنج ابان / 17 روز قشنگ
خدایا شکرت واسه ی روزه پاکه دیگه
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 2، 22:18)rezakp69 نوشته است: رضا / 2 آبان / 11روز خوب

ایول رضا جان خدا کمک میکنه حتما.. الان که این 11 روز ارزشمند رو کسب کردی، هر روز رو فرصت دیگه ای برای افزایشش بدون. خوشحالیم که خدا این توفیق رو بهمون داده تا چشمامون رو باز کنیم و حقیقتِ زشت این گناه رو درک کنیم.. همین عاملِ بزرگی برای حرکت توی مسیر درست هست. پیروز باشی عزیز. درضمن دعوتت میکنم تا در مسابقات گروهی شرکت کنی.
(1396 آبان 5، 18:00)***i** نوشته است: ***i** / پنج ابان / 17 روز قشنگ

آقا چقد خوبه که یه ضرب داری میرسی به مراحل بالاتر و  واقعا شکر خدا که اینهمه روز قشنگ رو تجربه میکنی. ایشالا موفقیتت توی این مسیر، روز افزون باشه و یه روزی جشن 365 روزگیتو بگیریم. بهت پیشنهاد میکنم توی مسابقات گروهی شرکت کنی و دیگه برنامه ریزی رو تمرین کنی و در کنار پاکی، این ویژگی خوب رو هم تمرین کنی.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در6 آبان *´¯`*.¸¸.*´¯`*

**i*** ا ................................................................ 17 روز خوب داری قهرمان

rezakp69ا/ 22مهر..............................................11 روز خوب داری قهرمان

حامد حامد / 7مهر ............................................. 5 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  49-2.gif]

محمد رضا / 15 مهر.............................................. بسم الله قهرمان 

naser_paki ا / 10 مهر .................................... بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 6، 11:48)rezaKy نوشته است:
(1396 آبان 2، 22:18)rezakp69 نوشته است: رضا / 2 آبان / 11روز خوب

ایول رضا جان خدا کمک میکنه حتما.. الان که این 11 روز ارزشمند رو کسب کردی، هر روز رو فرصت دیگه ای برای افزایشش بدون. خوشحالیم که خدا این توفیق رو بهمون داده تا چشمامون رو باز کنیم و حقیقتِ زشت این گناه رو درک کنیم.. همین عاملِ بزرگی برای حرکت توی مسیر درست هست. پیروز باشی عزیز. درضمن دعوتت میکنم تا در مسابقات گروهی شرکت کنی.
(1396 آبان 5، 18:00)***i** نوشته است: ***i** / پنج ابان / 17 روز قشنگ

آقا چقد خوبه که یه ضرب داری میرسی به مراحل بالاتر و  واقعا شکر خدا که اینهمه روز قشنگ رو تجربه میکنی. ایشالا موفقیتت توی این مسیر، روز افزون باشه و یه روزی جشن 365 روزگیتو بگیریم. بهت پیشنهاد میکنم توی مسابقات گروهی شرکت کنی و دیگه برنامه ریزی رو تمرین کنی و در کنار پاکی، این ویژگی خوب رو هم تمرین کنی.
از بس شکست خوردم دیگه جونی واسه شکست نمونده باید خیلی مواظب باشم ، ممنون بابت روحیه .. چی جوری باید برم تو مسابقات گروهی ؟!
***i**/ شش ابان / 18 روز خوب
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
یادت نره

کسی از پشت پنجره برای کمک به تو نمی آید

زندگی تورا همان فرد درون آیینه نجات خواهد داد...
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
***i** / هفت ابان / 19 روز عالی
خدایا شکرت که منو نجات میدی
 سپاس شده توسط
***i** / هشت ابان / بیست روزه هم شدم به لطفه خدا
خدایا دمت گرم که اینقد کمکم میکنی ، خودتم کمک کن مغروری معیوبی محزونی چیزی نشم که دوباره به لجن برسم . .
خدایا اگه به اختیار من بود بازم میشکستم ، خدایا اختیار منو بگیر بجاش خواست خودتو به من بده
فردا اگه خدا بخواد میرم مرحله بعد Confetti
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 8، 20:08)***i** نوشته است: ***i** / هشت ابان / بیست روزه هم شدم به لطفه خدا
خدایا دمت گرم که اینقد کمکم میکنی ، خودتم کمک کن مغروری معیوبی محزونی چیزی نشم که دوباره به لجن برسم . .
خدایا اگه به اختیار من بود بازم میشکستم ، خدایا اختیار منو بگیر بجاش خواست خودتو به من بده
فردا اگه خدا بخواد میرم مرحله بعد Confetti
واقعا آفرین خدا یارت باشه همیشه. میدونم خیلی متنفر هستی از این گناه... خداروشکر که به این خودآگاهی رسیدی و اینقدر اراده ی قوی ای داری که یه ضرب داری میری بالا.. میرم معرفیت میکنم به جشن و ایشالا مسایقات سی روزه.. 
فقط یه چیز دیگه تاریخی که میزنی تاریخ شروع ترک باید باشه.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 9آبان *´¯`*.¸¸.*´¯`*
  Khansariha (46) **i*** ا ................................................................ 20 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

rezakp69ا/ 22مهر..............................................11 روز خوب داری قهرمان

حامد حامد / 7مهر ............................................. 5 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  49-2.gif]

محمد رضا / 15 مهر.............................................. بسم الله قهرمان 

naser_paki ا / 10 مهر .................................... بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
سلام دوستان 
به لطف خانوم حضرت فاطمه ، ۲۱ روز پاک دارم 
التماس دعا
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 15، 21:27).Mohamadreza. نوشته است: سلام دوستان 
به لطف خانوم حضرت فاطمه ، ۲۱ روز پاک دارم 
التماس دعا

داداش محمد رضا امیدوارم پاکیت مستدام و اعلام وضعیت هاتو اینجا ببینیم و انرژی بگیریم.. خدا کمکمون کنه تا به پاکی ابدی برسیم
 سپاس شده توسط
رضا /یک روز خوب/16آبان 
این دفعه میخوام  بیست روزه شم.مصمم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان