امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام ب همگی
ب امید خدا
Xeynab/نه خرداد/شش روز خوب
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 15 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

آراز / هفده اسفند ............................................................. 21 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا. / بیست و شش اردیبهشت ................................. 19 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

xeynab/ نه خرداد ............................................................. 6 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان

.

ابـراهیم جي/ یک فروردين .................................................. 3 روز خوب داري قهرمان

.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
  vojdan bidar/ پنج خرداد ..................................................... 1 روز خوب داري قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام ب همه
xeynab/نه خرداد/هفت روزخوب
من این هفته متاسفانه نت ندارم ک اعلام وضعیت کنم 20
انشاالله هفته ی بعد پست میزارم فعلا Smiley-face-cool-2
مسخره کردین؟
از دیروز تا حالا یه پست داریم ؟

حالا میام پروفایلاتون ببینم کجایید

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

من عضو جدیدم

21 روز خوب دارم

بعد موفقیت تو 20 روزه کسی تحویلم نگرفت. خودم پاشدم اوممدم اینجا ایشالا اینجا مثل اونجا نباشه
سلام 303

زینب خانم
خیلی خوب پیش میرید.
منتظرتونویم که با هفت روز عالیه دیگه برگردین.
[تصویر:  thankyou.gif]

داداش محمدم

خوش اومدی به 30 روزه
خداروشکر به خاطر روزهای خوب.
به امید خدا با قدرت ادامه بده
[تصویر:  flowerysmile.gif]

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 17 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 21 روز خوب داري قهرمان 53
.
آراز / هفده اسفند ............................................................. 21 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا. / بیست و شش اردیبهشت ................................. 19 روز خوب داری قهرمان
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان

.

ابـراهیم جي/ یک فروردين .................................................. 3 روز خوب داري قهرمان

.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
  vojdan bidar/ پنج خرداد ..................................................... 1 روز خوب داري قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

22 روز خوب

خدایا به امید تو
317
317
317
هوراااااااااااا
محمدم

شیرهههههه

دیگه کی میخواد بگه چند روزه است؟

به امید خدا. / 17 خرداد / یک روز خوب
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 خرداد 17، 23:30)به امید خدا. نوشته است: به امید خدا. / 17 خرداد / یک روز خوب

به امید خدا

شیرههههههههههههههههههه

317
317 317
317

یه قهرمان از بیست روزه داشتیم اقای محمدم

حالا خانوم ترانه هم تشریف اوردن از بیست روزه

به افتخارشون

varzesh

317 317

varzesh

ترانه 26 اردیبهشت 23 روز خوب

سلام

23 روز خوب
به امید خدا. / 17 خرداد / 2 روز خوب
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام صبحتون بخیر یه روز خوب دیگه رو به امید خدا شروع میکنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
سلام

دقت کردید روزها چطور سپری می شن؟

به خودت میای می بینی که اکهی شد 19 خرداد

باید عمر رو دو دستی چسبید

(1394 خرداد 18، 12:15)محمدم نوشته است: سلام

23 روز خوب

317

آفرین

(1394 خرداد 18، 21:26)به امید خدا. نوشته است: به امید خدا. / 17 خرداد / 2 روز خوب

شما که خیلی خوب پیش می رفتید؟
چند روزی باید بیشتر دقت کنین
تا اوضاع عادی شه

(1394 خرداد 19، 8:06)TaRaNe230 نوشته است: سلام صبحتون بخیر یه روز خوب دیگه رو به امید خدا شروع میکنم

انشالله

روز همه خوش

بچه های پنج شنبه دعای کمیل بخونیم ؟

ابراهیم/6خرداد/13روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان