امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

نقل قول: شما که خیلی خوب پیش می رفتید؟
چند روزی باید بیشتر دقت کنین
تا اوضاع عادی شه

میتوانم خانوم یادتونه گفتم دوست دارم اسمم طاهر باشه؟ 
طاهر شدن هزینه میخواد و من میخوام واسه طاهر شدن این هزینه رو بدم. 
دعا کنید که کم نیارم. دعا کنید که دلم نلرزه. دعا کنید که خدا بهم قدرتش رو بده که طاهر بشم...
این باری که شکست خوردم خیلی دلیل داشت یکیش مریض شدنم بود یکی دیگه اش استرس امتحانا و پروژه بود و ... اما اینا دلیل اصلی نبودن. هزینه ای که میخوام بدم  حذف دلیل اصلیه. خیلی دعا کنید. همین.  
خدا رو شکر اوضاع عادی شده
امروزم روز سومه
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 19 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 24 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 23 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
آراز / هفده اسفند ............................................................. 21 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا. / بیست و شش اردیبهشت ................................. 19 روز خوب داری قهرمان
 .
ibrahimj/ شش خرداد ....................................................... 13 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان  
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 3 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
  vojdan bidar/ پنج خرداد ..................................................... 1 روز خوب داري قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
به امید خدا. / 17 خرداد / سه روز خوب
برای یافتن چیزی
53

سلام

24 روز خوب
سلام
صبحتون بخیر
 به امید خدا یه روز خوب دیگه رو شروع میکنم
TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 25 روز خوب
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ابراهیم/6خرداد/14روز خوب
به امید خدا. / 17 خرداد / 4 روز خوب
برای یافتن چیزی
53

و سلام که نام خداست.
خوبید بچه ها؟
[تصویر:  wavesmile.gif]

(1394 خرداد 20، 21:54)به امید خدا. نوشته است: به امید خدا. / 17 خرداد / 4 روز خوب
ان شاء الله که طاهر می شی.
از این روزهای اول خودتو آماده کن.

(1394 خرداد 20، 12:06)ibrahimj نوشته است: ابراهیم/6خرداد/14روز خوب
آقا ابراهیم نبودین چند وقت؟
خوبه که با روزای خوب برگشتین. 
بیشتر بیاین کانون ، جاهای دیگه هم سر بزنین.
ما با هم پیروز می شیم. 
[تصویر:  boxing.gif]

(1394 خرداد 20، 5:57)TaRaNe230 نوشته است: سلام
صبحتون بخیر
 به امید خدا یه روز خوب دیگه رو شروع میکنم
TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 25 روز خوب
شب شما بخیر. 
ما یه روز خوب دیگه رو تموم کردیم. 
منتظرتونیم با یه روز خوب دیگه.

(1394 خرداد 20، 1:20)vojdan bidar نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد / اولین روز خوب انشالله
داداش وجدان ، باید ببینی مشکل کجاست؟
این بار که شروع کردی تا تهش برو.
قبل از بحران کار های پیشگیرانه.
در موقع بحران ، تسلیم نشدن.
(1394 خرداد 19، 22:58)محمدم نوشته است: سلام

24 روز خوب
علیک سلام
آقا محمد قدر روزای خوبتون رو بدونید و پیش برید.

.........................................................................

بچه ها به ماه رمضون نزدیک می شیم. خودتون رو آماده کنیم ، ماه رمضون فرصت خوبی برای ترک ابدی هست.
خیلی ها رو تو همین سایت دیدم که ماه رمضون بهشون کمک کرده و بعد از اون تونستن شیش ماه ، یک سال و ... پاک باشن.

بچه ها این شدنیه ، فقط برنامه ریزی درست و عمل به برنامه راه حلشه.

خداوندا بچه های سی روزه رو کمک کن. 
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ابراهیم/6خرداد/15روزخوب
سلام صبحتون پر انرژی 26 روز خوب رو به امید خدا شروع میکنم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 21 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 26 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
آراز / هفده اسفند ............................................................. 21 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا. / بیست و شش اردیبهشت ................................. 19 روز خوب داری قهرمان
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 15 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان  
.
آقا reza.d  / پانزده فروردین................................................. 5 روز خوب داري قهرمان
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
aintslave / شش فروردين ................................................. 4 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 4 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
  vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 1 روز خوب داري قهرمان  53
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 
 .
davoodam2015 / بیست و نه فروردین ....................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
ابراهیم/6خرداد/16روزخوب
ابراهیم/6خرداد/ 16روزخوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان