امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

به امید خدا. / 17 خرداد 15 روز خوب
الحمد لله
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
با سلام جدی/11خرداد/22روز خوب
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 30 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

EDWIN / یک خرداد............................................................... 30 روز خوب داري قهرمان  Khansariha (46)

No WonDerLand / سه خرداد............................................... 25 روز خوب داري قهرمان  
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
جدی / یازده خرداد................................................................ 22 روز خوب داري قهرمان 53
.
ره رو / سه خرداد.................................................................. 20 روز خوب داري قهرمان 
.
  xeynab/ نه خرداد .............................................................. 20 روز خوب داري قهرمان  
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد .................................................... 15 روز خوب داري قهرمان 53
 .
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان
 .
  vojdan bidar/ بیست و چهار اردیبهشت ............................. 12 روز خوب داری قهرمان 53

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 4 روز خوب داري قهرمان  
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان  
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1394 خرداد 31، 15:49)vojdan bidar نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد /11 روز خوب ، خدایا شکرت ، شروع دوازدهمین روز خوب انشاءالله

clapping clapping

(1394 تير 1، 7:40)به امید خدا. نوشته است:  به امید خدا. / 17 خرداد 15 روز خوب
الحمد لله

Muscular Muscular

(1394 تير 1، 12:57)جدی نوشته است: با سلام جدی/11خرداد/22روز خوب
Khansariha (48) Khansariha (48) 
خوش اومدی داداش.

............................................................................
بچه ها یه سوال : شما برنامه مشخصتون برای پاکی چیه؟ اون شاه کلید اصلی به نظرتون چیه؟ در حد چند خط.
هر کس جواب نده با من طرفه. [تصویر:  karate.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

No WonDerLand / سوم خرداد / 30  روز خوب

==============

عاشق ! شاه کلید من این حدیث بوده !
امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند. 

هر دختری که زننده لباس بپوشه و هر پسری که چشمش دنبال نوامیس مردم باشه مصداق فساد جنسی هستند و من خودم رو از اونا جدا می دونم ....

==============

دیگه رابطم با خدا داره خیلی ضعیف میشه خدا ولکن او عذاب نیست وقتی گناه میکنم درست یک ثانیه بعدش اون عذاب شروع میشه وقتی ترک میکنم هنوز بعد یک ماه اون عذاب بخشیده نمیشه - احساس میکنم خیلی تنها هستم چون خدا به وعده هاش در مورد کسی که تقوا کنه عمل نکرده درباره من !
اینجوری زندگی خیای زهرماری میشه که خدایی باشه که نبخشه آدم رو - اصلا دیگه حال و حوصله ندارم 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1394 تير 2، 17:19)No WonDerLand نوشته است: No WonDerLand / سوم خرداد / 30  روز خوب
==============
عاشق ! شاه کلید من این حدیث بوده !
امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

==============
دیگه رابطم با خدا داره خیلی ضعیف میشه خدا ولکن او عذاب نیست وقتی گناه میکنم درست یک ثانیه بعدش اون عذاب شروع میشه وقتی ترک میکنم هنوز بعد یک ماه اون عذاب بخشیده نمیشه - احساس میکنم خیلی تنها هستم چون خدا به وعده هاش در مورد کسی که تقوا کنه عمل نکرده درباره من !
اینجوری زندگی خیای زهرماری میشه که خدایی باشه که نبخشه آدم رو - اصلا دیگه حال و حوصله ندارم 

آره منم چند روز پیش تحت وسوسه های شدید قرار گرفتم یاد این حدیث و مسابقه 30 روزه افتادم تونستم خودمو جمع و جور کنم.

هشدار ! هشدار !  نو واندرلند جان یارو اومده سراغت ، مراقب باش. این لینک زیرو بخون ، انواع حملات شیطان رو توضیح داده .

الان پایان نامت تموم شده وقتت آزاده فکر و خیال هم بیشتر میاره تو سرت ، سعی کن سریعتر خودتو مشغول به یه کار دیگه کنی ، تا اونجا که من یادمه گفته بودی رشته ات معماریه ، نرم افزارای 3DMax , VRAY  رو بلدی ؟ اگه بتونی با این نرم افزارا طراحی نما و دیزاین انجام بدی بازار کار خوبی داره.
جدی11خرداد23روز خوب.
درود بر شما اقای عاشق.
شاه کلید اصلی واسه من دوری جستن از ماهواره و فیلم های زبان اصلیه...همچنین شبکه های اجتماعی
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
بسم الله
ره ور- 3 تیر- 0 روز خوب
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
 به امید خدا. / 17 خرداد 17 روز خوب. امروزم روز 18 هست
الحمد لله
شاید دیگه خیلی نتونم سر بزنم. البته فقط شاید. اما قرار پاکی و طاهر شدن هیچوقت از سرم نخواهد رفت...
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
داداش ره رو 

کجا بودی تا حالا؟  
بیشتر سر بزن به کانون و از تمام قسمت هاش دیدن کن.
مخصوصا بخش تجربیاتش.
بسم الله قهرمان ، این گوی و این میدان

داداش به امید خدا

چرا نتونی سر بزنی؟ این جا اعلام وضعیت کردن خیلی فایده داره.
چون آدم معمولا فراموش می کنه انگیزه هاش رو.
این جا که اعلام وضعیت کنه ، همیشه یادش می مونه.
بازم هر جور خودت راحتی؟ ما منتظرت هستیم با روز های خوب.

No WonDerLand عزیز

معرفیت کردم ماهانه ، اما در مورد اون چیز ها که گفتی.
فقط اون خداوندی که من می شناسم خیلی بخشنده تر از این حرفاست.
مطمئن باش خداوند بعد از گناه ، همون لحظه که پشیمون شدی تو رو بخشیده.
نگران نباش. به قول داداش وجدان شاید این هم از حملات شیطانه. مراقب باش داداش.

وجدان بیدار جان

داداش دو هفته شده ، این دفعه تا تهش هستی دیگه؟
خیلی خوب پیش اومدی. بچه ها که از فضای مسابقه دور می شن ، دوباره کم می شه که برگردن.
اما شما برگشتی و خوب داری پیش می ری. قدر روزای خوبت رو بدون ، داداش Khansariha (8) 

جدی جان

ممنون که به سوال جواب دادی. راستش منم خودم به این سوال یه خرده فکر کردم. واقعا چه چیزی شاه کلید من بوده تو مسیر ترک؟
اگر این ماه رمضونی رو فاکتور بگیریم. شاه کلید من نشاط و شادابی بوده. هر وقت که یه گوشه کز کردم و حوصله و کاری رو نداشتم ، فکرم رفتم جاهایی که نباید بره.

...........................................................

ماه رمضان فرصت خوبی برای ترک این گناهه ، اما به این قانع نباشیم. 
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 4 تیر ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

No WonDerLand / سوم خرداد.............................................................. 30 روز خوب داري قهرمان

[تصویر:  win.gif]

محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
جدی / یازده خرداد................................................................ 23 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
  xeynab/ نه خرداد .............................................................. 20 روز خوب داري قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد .................................................... 18 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 

.
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
 .
  vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................ 14 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 4 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان
.
ره رو / سه تیر ........................................................................ بسم الله قهرمان
53
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان 
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان