امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

*دختر پاک* /هفته سوم / سبز
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 8، 22:52)یاقوت نوشته است: هم تو گروه هم تو اورژانس ارسال کردم و بعد پاک کردم ،ماه هاست ک دیگه کانون تو زمینه ترک و اورژانس کمکم نمیکنه .
و دیگه کمکی هم نمیخوام،این چندمین بار بود ک ب شدت حالم بد شد و واقعا دیگه تحمل این ناراحتی و ندارم .
چندبن نفر آنلاین اما هیچ ،صفر: )
بیخیال .
یاقوت /هفته سوم /سبز

کجا رفتی ؟!   Swear1
بیا یه چیزی بگو  Shy
 سپاس شده توسط
*s* 
هفته سوم / سبز
21 مرداد / 80 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله
شادن/هفته سوم  /سبز
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
Hanghead
کسی میاد یه عهد 40 روزه با هم ببندیم روزی حداقل یک صفحه قرآن با معنی بخوانیم؟Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 9، 0:46)*s* نوشته است:
(1399 آبان 8، 22:52)یاقوت نوشته است: هم تو گروه هم تو اورژانس ارسال کردم و بعد پاک کردم ،ماه هاست ک دیگه کانون تو زمینه ترک و اورژانس کمکم نمیکنه .
و دیگه کمکی هم نمیخوام،این چندمین بار بود ک ب شدت حالم بد شد و واقعا دیگه تحمل این ناراحتی و ندارم .
بیخیال .
یاقوت /هفته سوم /سبز

کجا رفتی ؟!   Swear1
بیا یه چیزی بگو  Shy

هستم بابا  37 
چ بگم؟ عصری اومدم دیدم هیچی نیست انقدر گریه کردم بعدشم انقدر از دست خودم عصبانی شدم چند وقت بود ی سریالی داشتم همه ش و ی جا نگاه کردم الانم چشمام میسوزه و گلومم بد جور میسوزه . اذانم دادن .الان تازه میخوام بخوابم .
دلم آب میخواد ، تا این حد تشنگی رو حس نکرده بودم ولی الان آب بخورم گلوم بدتر میشه .
کلا ناراحتم دیگه ، همین  53258zu2qvp1d9v
شنبه خوب میشم .فردارم میخوام کلا بی نظم باشم و تنهایی بشینم ،از شنبه درستش میکنم همه چی و .
(1399 آبان 9، 5:42)یاقوت نوشته است:
(1399 آبان 9، 0:46)*s* نوشته است:
بیخیال .
یاقوت /هفته سوم /سبز

کجا رفتی ؟!   Swear1
بیا یه چیزی بگو  Shy

هستم بابا  37 
چ بگم؟ عصری اومدم دیدم هیچی نیست انقدر گریه کردم بعدشم انقدر از دست خودم عصبانی شدم چند وقت بود ی سریالی داشتم همه ش و ی جا نگاه کردم الانم چشمام میسوزه و گلومم بد جور میسوزه . اذانم دادن .الان تازه میخوام بخوابم .
دلم آب میخواد ، تا این حد تشنگی رو حس نکرده بودم ولی الان آب بخورم گلوم بدتر میشه .
کلا ناراحتم دیگه ، همین  53258zu2qvp1d9v
شنبه خوب میشم .فردارم میخوام کلا بی نظم باشم و تنهایی بشینم ،از شنبه درستش میکنم همه چی و .

سریال و یه جا ببینی خوبه ، من چون زیاد خوشم نمیاد و حوصله ندارم فیلم ببینم انقدر یه ربع یه ربع میبینم که همه جذابیت فیلم میره  4chsmu1   
آدم که همیشه نباید خوشحال باشه  53258zu2qvp1d9v  امروزم همینطوری بگذرون ولی از شنبه دیگه قول دادی ها  53 
ناراحتیت به خاطر همونه که گفتی یکی یه حرفی زده یا همین طوری ؟!
سلام به همگی

کویین 53 هفته سوم 53 سبز

تبریک به قهرمانان باران برای سه هفته ی سبز Khansariha (46)
افرررررین به همه اتون
شما عاااااااالی هستید
به خودمون ثابت کردیم که ترک شدنیه Khansariha (69)
همین فرمون میگیریم میریم جلو

ساناز جان من پایه ام
ولی می خوام حدیث کسا بخونم
می تونیم بریم تو تاپیک چله روزها رو اعلام کنیم
(1399 آبان 8، 23:29)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آبان 8، 23:18)Queen نوشته است: ساناز جان یعنی نمی خوای ستاره اولت رو الان بگیری؟
Hanghead
نمیدونم
اول روز فکر کردم به 60 روز میرسم 
ولی الان نه
خیلی فشار روم هست
هرکاری صلاحه خودتون انجام بدین کویین جان
من اصلا نمیدونم 
302
ساناز جان من هم قلبم ضعیف 
هم اعصابم 
از همین الان داری میگی به ۶۰ روز نمیرسی Swear1
من منتظر ۶۰ روزگیتم + دوتا ستاره ای که قراره بگیری
(1399 آبان 9، 17:33)Queen نوشته است: سلام به همگی

کویین 53 هفته سوم 53 سبز

تبریک به قهرمانان باران برای سه هفته ی سبز  Khansariha (46)
افرررررین به همه اتون
شما عاااااااالی هستید
به خودمون ثابت کردیم که ترک شدنیه Khansariha (69)
همین فرمون میگیریم میریم جلو

ساناز جان من پایه ام
ولی می خوام حدیث کسا بخونم
می تونیم بریم تو تاپیک چله روزها رو اعلام کنیم
317

باشه پس از امشب بریم چله های عاشقی اعلام کنید
من قرآن شما حدیث کسا 2uge4p4
بچه ها دیگه کیا میان

(1399 آبان 9، 17:38)Queen نوشته است:
(1399 آبان 8، 23:29)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آبان 8، 23:18)Queen نوشته است: ساناز جان یعنی نمی خوای ستاره اولت رو الان بگیری؟
Hanghead
نمیدونم
اول روز فکر کردم به 60 روز میرسم 
ولی الان نه
خیلی فشار روم هست
هرکاری صلاحه خودتون انجام بدین کویین جان
من اصلا نمیدونم 
302
ساناز جان من هم قلبم ضعیف 
هم اعصابم 
از همین الان داری میگی به ۶۰ روز نمیرسی Swear1
من منتظر ۶۰ روزگیتم + دوتا ستاره ای که قراره بگیری

Hanghead 
عزیز جان به اعصاب خودت مسلط باش گلم Unsure
من با تمام وجودم دارم تلاش میکنم 128fs318181
خودم خیلی خیلی دوست دارم به ۱۰۰ روز برسم 53258zu2qvp1d9v

پیش به سوی پاکی Khansariha (69)
من قول میدم تموم تموم تلاشم را کنم Khansariha (8)

سپاس شده توسط
افرین
حالا شد
ما باید همه تلاشمون رو کنیم Khansariha (69)
بچه ها عطر رهایی هم میخواد بیاد چله
من میرم چله های عاشقی
یه چله بگذاریم از سه شنبه ولادت پیامبر
هر کی هم هر چی دوست داره بخوانه
خوبه؟

سپاس شده توسط
منم هستم سانازجون ان‌شاالله
شادن/ با لطف خدا سه هفته سبز داشت
از همه‌تون ممنونم ..ما یه تیم قوی و منسجمیم 
خیلی مقاومت کردین حظ کردم از تعهد و مسئولیت‌پذیری‌تون  49-2
سلام به همگی
چطورین بچه ها؟
اوضاع خوبه؟

من چله امو شروع کردم و تو تاپیک چله عاشقی اعلام کردم 2uge4p4

من یه هفته تعطیلم