امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

درود بر شما رهایی و رزا ماشالا به یک ماه پاکتون 49-2

الان چطوری رزاجان رو به راهی؟

آخه به جا نیاوردم هنوز کی به کیه 65
هر کی آشنایی دادو نوشتم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
این یک ضدحمله است نقطه
رهایییی
 عزیزم یه چیزی برات دارم 
یادم بیار 
ممنون
[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%AF%DB%8C%D...6_0ezi.gif]
=۲-۳ قلب که همیشه برات میتپه[تصویر:  308_i4k2.gif]

۲=۱+۱ چشم که همیشه منتظرته[تصویر:  166_e1fg.gif]
۷=۳+۴ روز که دلتنگتم[تصویر:  flower-smiley_6u5e.gif]
۱۲=۵+۷ ماه که از خدا میخوامت[تصویر:  483_vjpj.gif]
۱۴=۶+۸ ثانیه ست که سرکاری[تصویر:  eaea_291x.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]
خوب از جملاتم معلوم شد که موضوع عشقولانست[تصویر:  379_8cd8.gif]
پس زود تند سریع بیایید این جا
وقت ندارم و نمیرسم و کار دارم هم نداریم باید بیایی [تصویر:  2uge4p4.gif]
هر کس هم نمیاد خودش میدونه[تصویر:  236_zr7y.gif]
دعوت این پیر فرتوت را بپذیرید[تصویر:  225_y4sr.gif]
پس منتظرتونم[تصویر:  174_y3yh.gif]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
رعنا بانو منم رفتم دیدم 
ان شاءالله میرم می نویسم
و داشتم دنبال یه چیز دیگه میگشتم یه چیزی پیدا کردم
یه چیز دیگری
اینجا
نقاشی آقای سورد از کانون و اعضاش

هااااا پیداش کردم
اینجا
یادش بخیر
نقل قول: درود بر شما رهایی و رزا ماشالا به یک ماه پاکتون [تصویر:  49-2.gif]

الان چطوری رزاجان رو به راهی؟

آخه به جا نیاوردم هنوز کی به کیه [تصویر:  65.gif]
هر کی آشنایی دادو نوشتم.
متشکرررم عارفه جانم. امیدوارم پاکی ادامه دار و باکیفیتی باشه.

بلههه الحمدلله بهترم  Khansariha (69)

عارفه گلی من و یکی از پستا خودمو معرفی کردم شاید بین پیاما گم شده من اون لباس آبی رنگم که اون گوشه سمت چپه. البته زیاد شبیهم نیس ولی دلم کشید انتخابش کردم دیگه.

گلبرگ جان لینکای خاطره بازی که گذاشتی عکسای هیچ کدومشو واسم نشون نمیده متاسفانه  Hanghead
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 تير 21، 19:49)گلبرگ نوشته است: رعنا بانو منم رفتم دیدم 
ان شاءالله میرم می نویسم
یه چیز دیگری
اینجا

هااااا پیداش کردم
اینجا
یادش بخیر

سلام
رها هستم
خیلی وقته که نیومدم کانون
و در حال حاضر صفر روز پاک دارم
نیاز به فید بک بیشتری دارم و بنظرم بهتره که گروهم رو از باران به آسمان تغییر بدم آیا امکانش هست؟
میشه کمکم کنید
خدایا کمکم کن موفق بشم
سلااام رهاجان خوووش برگشتی. گروه آسمان فعال نیست. تنها گروه دخترونه فعال بارانه. رها جان کانون و بچه های کانونی همه وسیله های خدا هستند برای پاکی ما. اول از همه لطف و کمک خداست که شک ندارم شامل حال تک تک ماست 53258zu2qvp1d9v دوم اراده و برنامه و فکر خودته و سوم همراهی وسیله هاست.

عزیز دلم من شما رو یادمه وقتی تازه اومدم کانون بودی. به نظرم قسمت ترک قدم به قدم رو بخون و محکم شروع کن. ما هم کمکت میکنیم Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 تير 19، 22:53)خانوم لبخند نوشته است:
(1400 تير 19، 22:23)مهربانو نوشته است: سلام بچه ها جون امیدوارم حالتون خوب باشه  Khansariha (84) مهربانو/14 تیر/6 روز خوب     ( خداروشکر)

مهربانو جان خوشحالم از آشناییت عزیزم Khansariha (8)

سلام عزیزم فدات شم منم خوشبختم از اشناییت عزیز جانم ،شما چه اسم قشنگی گذاشتی  302 قشنگ به دلم نشتا 2uge4p4
53 حسبی الله 53
نقل قول: سلام
رها هستم
نیاز به فید بک بیشتری دارم و بنظرم بهتره که گروهم رو از باران به آسمان تغییر بدم آیا امکانش هست؟
میشه کمکم کنید
سلام  Khansariha (48)
چطوریایی؟ 49-2
گروه برای دخترا فقط همین یه دونه است Hanghead
با ترک قدم به قدم بسی موافقم Smiley-face-thumb
هدف از ترک هم فکر کنم خیلی کمک کنه 53258zu2qvp1d9v
اینجا

گلبرگ جان لینک های خاطره بازی عکساش را منم نمیتونم ببینم Hanghead

نقل قول: رعنا جان آره خب... [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
حالا بیا اینطور بهش نگاه کن، تلاش محوری در بلندمدت بازدهیش بیشتره. نه؟!
چون با دید نتیجه محور اگه تلاش کنی نتیجه نگیری ول می کنی اما با دید تلاش محور اگه تلاش کنی کاری به نتیجه نداری ولی بلاخره یروز نتیجه می گیری. [تصویر:  49-2.gif]  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
4chsmu1  این خیلی خوش بینانه است
ولی باشه  53258zu2qvp1d9v Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام رها جان خیلی خوش برگشتی
من لبخندم :1
همونطور که رزا جان گفت، گروه آسمان غیرفعال شده و همه دخترا اینجا دورهم جمع شدیم و معاشرت میکنیم و خوش میگذرونیم و اعلام وضعیتا هم همینجاست 128fs318181

و دوباره همونطور که رزا جان ترک قدم به قدم رو پیشنهاد دادن منم همین پیشنهاد رو میدم و در کنارش میگم که برای شروع مسابقه کنترل ذهن و نگاه هم خیلی میتونه بهت کمک کنه و محرک خوبی میتونه برامون باشه Khansariha (69)
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1400 تير 21، 23:25)Raha99 نوشته است:
(1400 تير 21، 19:49)گلبرگ نوشته است: رعنا بانو منم رفتم دیدم 
ان شاءالله میرم می نویسم
یه چیز دیگری
اینجا

هااااا پیداش کردم
اینجا
یادش بخیر

سلام
رها هستم
میشه کمکم کنید

سلام رها جان خوش اومدی : )

برا دخترها فقط ی گروه داریم اونم بارانه . آسمان بسته شد .

خوبی؟
سلاملکم رفقا جان  4chsmu1 امیدوارم خوبه خوبه خوب باشین و صد البته پاکه پاکه پاک  53258zu2qvp1d9v مهربانو/14 تیر/8 روز خوب     (خداروهزار مرتبه شکر)
53 حسبی الله 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: عارفه گلی من تو یکی از پستا خودمو معرفی کردم شاید بین پیاما گم شده من اون لباس آبی رنگم که اون گوشه سمت چپه. البته زیاد شبیهم نیس ولی دلم کشید انتخابش کردم دیگه.

خیلیم عالی. پس اون آبیه تو بودی Gigglesmile

نقل قول:   این خیلی خوش بینانه است
ولی باشه  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] [تصویر:  thankyou.gif]

نه نه نمی خوام همینطوری بپذیری.
سوال دارم ازت، چطوره که خوش بینانه س. من تا حالا به این فکر نکرده بودم که خوش بینانه س 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول: نه نه نمی خوام همینطوری بپذیری.

سوال دارم ازت، چطوره که خوش بینانه س. من تا حالا به این فکر نکرده بودم که خوش بینانه س [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
4chsmu1  گیرمان انداختی
خوش بینانه اس چون....(چند تا دلیل آوردم دیدم مسخره است پاک کردم) Hanghead
نمیدونم. 
تو یکی از کلیپ های استاد پناهیان میگفت آنچه که میمونه سعی است. 
یعنی سعی که برای خدا مهمه
نمیدونم شاید تو درست میگی
ولی حس برنده شدن یه چیز دیگه است Khansariha (69)

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان