امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 شهريور 4، 16:16)H.m1020 نوشته است:
(1400 شهريور 4، 14:50)عارفه نوشته است: بچه ها من بازم عجله دارم. 4chsmu1

ولی پست تور مجازی به دور کانون رو تموم کردم برید ببینید. Khansariha (46)

عالی  بودد
ممنون  فقط اینکه چجوری میشه  پیام ارسال کرد تو این سرگرمیایی که گفتید من رفتم کلی نوشتم  بعد ارسال کردم ولی تو ارسال شده ها پیداش نکروم?

عزیزم زیر همین پستت یه دکمه ارسال ها هست اونو بزن میتونی همه ی ارسال هاتو ببینی
اگه اونجا هم نیست حتما پستت ارسال نشده.
سلام  

من قوی تر از انم  که  شیطان از من  پست تر  منو از پا دربیاره  
من  باهوش تر از انم  که  فریب وسوسه های  نغمه امیز شیطانو بخورم 
من اگاه  تر از انم که کاری بکنم  که موجب پشیمانی من بشه 

به امید روزی که  همه عزیزانی  که این مشکل را دارند اقدام به اصلاح خود کنند
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 شهريور 4، 20:32)H.m1020 نوشته است: سلام  

من قوی تر از انم  که  شیطان از من  پست تر  منو از پا دربیاره  
من  باهوش تر از انم  که  فریب وسوسه های  نغمه امیز شیطانو بخورم 
من اگاه  تر از انم که کاری بکنم  که موجب پشیمانی من بشه 

به امید روزی که  همه عزیزانی  که این مشکل را دارند اقدام به اصلاح خود کنند

ماشالااا Khansariha (69)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام

حانیه جان منم خوش آمد میگم بهت 49-2 

انشالله که در کنارمون روزهای خوبی داشته باشی عزیزم 302
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام 

کسی بیدار هست؟  Hanghead
سلام 
 حانیه/۵شهریور /۱روز خوب Khansariha (69) 4chsmu1
(1400 شهريور 5، 9:04)بنت الهدا نوشته است: سلام 
 حانیه/۵شهریور /۱روز خوب Khansariha (69) 4chsmu1

Khansariha (69)  آماشالله  317 Confetti

همیشه ۱۰ روز اول سخته
خواهشا  خیلی مراقب باش 49-2

Hanghead  نزدیک بود خراب کنم. ولی خداروشکر چیزی نشد
علتش خیال پردازی بود
میشه کمکم کنین
اشکال نداره اگر زد به سرم برای خیال پردازی قبل اینکه شروع کنم اول بیام اینجا و بگم
نه مثل الان بعدش 
قبلش بیام بگم و خیال پردازی نکنم
احتمالا تعدادش در روز زیاد باشه 
ولی اگر بیام بهتره
4chsmu1
فکر کنم باعث بشه تعداد پست های باران به صورت تصاعدی افزایش پیدا کنه
ولی چه خوبه هممون  این کار را کنیم
چرا بعد خیال پردازی بیایم بگیم مشکلم خیال پردازی 
ذهنمون  را شرطی کنیم تا گفت بیا یه ذره خیال پردازی کنیم بگیم صبر کن اول باید تو باران بگم
بعد بیایم باران بگیم الان وسوسه شدم واسه خیال پردازی ولی به خاطر فلان چیز انجامش نمیدم Khansariha (69)
نظرتون ؟ 53258zu2qvp1d9v
چون ما دخترا خیلی از خیال و فکر ضربه میخوریم  Hanghead

فکر کنم قبلش بگیم بهتر از بعدشه  Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام

نقل قول: اشکال نداره اگر زد به سرم برای خیال پردازی قبل اینکه شروع کنم اول بیام اینجا و بگم

حتما بیا رعنا جان
گروه برای اینه که بهمون کمک کنه بهتر بشیم
اگه فکر میکنی کمکت میکنه حتما بیا 49-2

میتونی یه فعالیت کوتاه مثلا یک دقیقه ای هم انتخاب کنی به محض خیال پردازی انجامش بدی مثل ذکر یا یه حرکت ورزشی یا هرچی
(1400 شهريور 5، 13:06)سنــا نوشته است: سلام

نقل قول: اشکال نداره اگر زد به سرم برای خیال پردازی قبل اینکه شروع کنم اول بیام اینجا و بگم

حتما بیا رعنا جان
گروه برای اینه که بهمون کمک کنه بهتر بشیم
اگه فکر میکنی کمکت میکنه حتما بیا 49-2

میتونی یه فعالیت کوتاه مثلا یک دقیقه ای هم انتخاب کنی به محض خیال پردازی انجامش بدی مثل ذکر یا یه حرکت ورزشی یا هرچی

تا حالا بهش فکر نکرده بودم
فکر کنم ذکر خوب باشه 
چون معمولا همه خوابن و خونه در سکوته  که این فکرا میاد
بسی مرسی که گفتی Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام بر همگی
العبد المرحوم / ۲۱ مرداد/ به لطف حضرت دوست ۱۵امین روز خوب
مدتی بود پست نذاشته بودم و الان اومدم که حسابی پرحرفی کنم 4chsmu1
احساس می‌کنم به کانون وابسته شدم و اصلا نمیتونم در آینده از اینجا جدا بشم که اصلا خوب نیست ولی خب از اونجایی که پاکی اولویت اوله فعلا با این مسئله کاری ندارم اما خب یکم که تثبیت شد میرم سراغ صحبت سید اهل قلم که "سلامت دنیا بیماری است و بیماری اش شفا و سلامت، چراکه بنیان دنیا در عادات است و سلامت حقیقی، هرچه هست در ترک عادات و عتق از ملکات" 
نمیدونم چرا مدتیه امام رضا نمیطلبه و هربار یجوری سفر کنسل میشه اما خب ان‌شاءالله این روزای کرونایی هم زودتر تموم بشه که مردم انقدر عزیزانشون رو از دست ندن Hanghead
یه چیزی که توی این چند روز پاکی فهمیدم این بود که خواستن خیلی فرق داره با خواستن البته کلمه هردو یکی بود ولی عمق و شدت عمل به ما بستگی داره ، وقتی میخوایم که پاک باشیم اما ته دلمون به خودمون و خدا باور نداریم و یه چیزی اون ته ته ته دلمون میگه ولی نهایتا ۲۰ روزه و بعدش.... قطعا موفق نمیشیم ، من چند روز پیش یه وسوسه داشتم که به لطف خدای مهربون و امام حسینی که این روزا رو خیلی مدیونشم دفع شد اما اون لحظه مطمئن بودم که من این پاکی رو میخوام پس نذاشتم که وسوسه ها جدی بشن Khansariha (69)
 شاید خوبه که ما توی اون شرایط بگیم با خودمون مرور کنیم که اگه واقعا پاکیمون رو میخوایم پس تشدید این افکار جز سخت تر کردن کارمون راهی رو پیش نمیبره!
البته که اینجا اساتید با سابقه و پاکمون اینا رو قبلا گفته بودن اما منم این چند روز اینا رو عمیقا درک کردم و یجورایی شنیدن کی بود مانند دیدن!
راستی چند روز پیش یه چیزی گفتم راجب هزینه مسیر که الان دقیقش رو یادم نیست ولی فهمیدم ناخودآگاه از شهید چمران گفتم که می‌فرماید "گام برداشتن در جاده عشـــــق
هزینہ میخواهد!
هزینہ هایـے ڪہ انسان را عاشـــــق...
و بعد.. شـــــهید میڪند.." 
ان‌شاءالله که بتونیم تو راه عشق قدم برداریم Khansariha (69)
و در آخر یه حدیث هست که مفهمومش میگه "اجر کسی که در موقعیت گناه قرار بگیرد و پرهیز کند با اجر شهید برابر است" 
که سخن شهید کاملا مکمل این حرفه!
بازم مثل همیشه پرحرفی کردم
پس تا درودی دیگر بدرود! ehteram
سلام  بچه ها   

ازتون  کمک  میخوام   Hanghead

اگر شما متوجه  بشید که یکی اعضای خونوادتون  مثلا خواهر کوچکتر یا برادر کوچکتر اینکارو  انجام میده چطور  راهنماییش میکنید ؟ و اینکه  نتونی  تو  کانون  بیاریش  

من   خواهر کوچکتر  از خودم دارم  و  متوجه شدم که متاسفانه فیلمهای پرن  میبینه  و اینکارو میکنه  نمیدونم چجور باهاش حتی ارتباط بگیرم  و به مادرمم گفتم  اقدامی نمیکنه  اثلا درک نمیکنه ولی من میدونم چقد داره به خودش اسیب میزنه
سلام دخترا امیدوارم حال همتون عالی باشه  Khansariha (69)
راستش منم یه کوچولو مشکل کنترل افکارو دارم 
همیشه سعی میکنم کنترلش کنم ولی آدم یه ذره استرسی میشه نمیدونه چیکار کنه  106
سنا جان ایدت عالی بود 
همین الان یه چیزی به ذهنم اومد میخوام یه دفتر بردارم و کارایی که اون موقع میتونم انجام بدم و سرگرم بشم رو توش بنویسم یا توی یه برگه و بچسبونم به دیوار  Khansariha (69)

راستی  4chsmu1
ستاره / 66 روز خوب  317
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: سلام  بچه ها   

ازتون  کمک  میخوام   [تصویر:  hanghead.gif]

اگر شما متوجه  بشید که یکی اعضای خونوادتون  مثلا خواهر کوچکتر یا برادر کوچکتر اینکارو  انجام میده چطور  راهنماییش میکنید ؟ و اینکه  نتونی  تو  کانون  بیاریش  

من   خواهر کوچکتر  از خودم دارم  و  متوجه شدم که متاسفانه فیلمهای پرن  میبینه  و اینکارو میکنه  نمیدونم چجور باهاش حتی ارتباط بگیرم  و به مادرمم گفتم  اقدامی نمیکنه  اثلا درک نمیکنه ولی من میدونم چقد داره به خودش اسیب میزنه
سعی کن خیلی بهش نزدیک بشی باهاش مهربون باش و حس امنیت بهش بده کم کم هی بهش بگو که اینکار چه ضررایی داره و با زبون خوش راهنماییش کن
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 شهريور 5، 14:03)بنت الهدا نوشته است: سلام  بچه ها   

ازتون  کمک  میخوام   Hanghead

سلام دوباره
من فکر می‌کنم بهتر اول بحث رو به طور غیرمستقیم باهاش باز کنید هم مطمئن بشید از قضیه و هم ذهنیت خودش رو بسنجید که آیا از آسیب کارش خبر داره و فقط بخاطر اعتیاد انجام میده؟ یا اصلا از آسیب این کار آگاهی نداره و قصدش لذته و از انجام این کار پشیمون و ناراحته یا کاملا رضایت داره و براش تفریح محسوب میشه؟
من خواهر ندارم و قطعا سطح روابط شما رو نمیدونم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم جواب این سوالا خیلی مهمه چون معلوم میکنه که شما با درد و دل میتونید کمکش کنید و پاش رو به اینجا باز کنید یا اول باید نصیحتش کنید و یا حتی عواقب کار رو گوش زد کنید و بعد راضی به ترکش کنین
امیدوارم به کارتون بیاد و بتونین به خواهرتون کمک کنید Khansariha (69)
خواهرتون خیلی خوشبخته که خواهر دلسوزی مثل شما رو داره 53258zu2qvp1d9v
سلااام دختراااا
رعنااا جان در پروفایل من به روی شما همیشه بازه 302
 درمورد رویاپردازی هم حتنا بیا اینجا بگو و صدالبته که راهکار سنا جان درست و سنجیدست چون باید حتی وقتی مثلا دسترسی به نت هم نداشتی یا کسی از دخترا نبود بتونی به خودت کمک کنی Khansariha (69)

ضحی جااان چقدررر قشنگ نوشته بودی، وابستگی بده اما خب اینکه ما به کانون سر بزنیم و بهم کمک کنیم در حد متعادل و معقولش خیلیم خوبه. چون یه کار خوب کوچیک با اثر بزرگ داریم انجام میدیم.

بنت الهدی عزیز نمیدونم روابطت با خواهرت چقد دوستانه و نزدیکه، مثلا الان خواهرت میدونه که تو متوجه این موضوع شدی یا نه؟ اگه نمیدونه و تو بهش بگی چقدر ممکنه بابت اطلاع داشتن تو بهم بریزه یا خجالت بکشه. تفاوت سنیتون چقدره و خیلی چیزای دیگه که نمیدونم. اما هرچه هست مسلمه که حتی اگه هنوز آسیباشو درک نکرده باشه به زودی حسشون میکنه. من ضربه خیلی بدی از پ و ر ن خوردم، واقعا ذهن آدمو نابود میکنه به نظرم همونطور که ستاره میگه روابطتو باهاش خیلی بهتر از قبل کن ضمن اینکه حتما اوثات بیکاری زیادی داره سعی کن هم خودت به کارای متنوع سرگرم بشی که ببینه و هم اونو سرگرم کنی اگه واست ممکنه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان