امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلااااام Confetti
امیدوارم حالتون خوب باشه 2uge4p4

رهایی..۱۲ روز خوب به لطف خدای مهربون 53

حیف که خودم چله دارم وگرنه شرکت میکردم 53258zu2qvp1d9v
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلااام دختراااا 49-2

صبح جمعتون بخیررر 2uge4p4

با هانا موافقم همه رو بخواااه. من از اینکارا زیاد کردم
ساناز جان البته خدا گفته از صبر و نماز کمک بگیرید که یه نمونه صبر کردن روزه هست Khansariha (69)

راسش تا حالا اینجوری بهش فک نکرده بودم ولی فک کنم گاهی خود خ.ا رو انجام دادم با وجودی ک با همه وجودم درد داشتم و میدونستم دارم اسیب بیشتری ب خودم میزنم Shy امیدوارم دیگه هیییچ وقت انجامش ندم 53258zu2qvp1d9v
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام صبح جمعه همگی بخیر
ماچ به کلّه ی همتون....

حلما جانم......
من الان دارم خودمو تنبیه می‌کنم و هنوز صبحانه نخوردم Swear1

ایرانا.... ماشاالله دختر ایول عالی داری پیش میری

رزا
با پست آخرت بسیار بسیار موافقم . . . . گل دختر

ساناز 20
نزدیک بود صفر بشم......
ولی خب این بار قرار شد بهم ارفاق کنند 809197ps94ijjhwg

شادن جانم

چقدر دغدغه هایی که باعث لرزشت میشن جالبن . . .
چقدر متفاوت از مال بقیه اند یا مال خودم....
و چه خوب که با ما شِر کردی . . . . . .

کویین جانم و لبخند جانم
ماشاالله

آهو 30 مهر ماه .....20 روز پاک 53
از ده مهر ماه
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام
ماشاءلله بزنم به تخته چقد فعال شدین 2uge4p4
چطوریایین؟ 
من ک نمیتونم از کانون دل بکنم Badbakht
ساناز کم‌پیدا شده یا من نمیبینمش؟ Khansariha (56)
.
.
.
سلام دخترای گل امیدوارم حالتون خوب باشه 
یه سوال شما کار با اینترنت نمیشناسید که بی ابرویی نباشه و پول دربیاری .
مثلا ساخت وب سایت و اینا یاد بگیرم و شبا درکنار درس کار کنم ؟
هزینه ها برا پدرم خیلی سخته شاید بتونم اینطور کمکش کنم .کتابا گرون شده و ....
ممنون میشم راهنماییم کنید و اینکه بگید چطور و کجا باید یادشم بگیرم؟حقوقش چطوره؟
(1400 مهر 30، 1:51)_رعنا_ نوشته است: سلام. منم موافقم که تو چله گروهی پست بزنیم و پستش را لطف کنن اطلاعیه کنن تا آقایون و بقیه خانم ها هم بتونن شرکت کنن.  Hanghead فقط من با گوشیم سخته برام وست زدن شرمنده میشه یکی این کار را انجام بده. و بازم شرمنده اگر دوست داشتین اون عکسی که رهایی گذاشته بود از شهید نوید صفری هم بگذاریم که اگر کسی خواست به نیت این شهید اگرم نخواست هر جور دوست داشته
بازم شرمندم Hanghead 53 خیلی شرمنده Shy

از ستاره و توربو بسی ممنون که قبول کردین شنبه باشه 2uge4p4

حانیه جان.  Hanghead راستش من دیگه خیلی وقته هر چی میشه میگم بی خیال آدما. بی خیال آدما. بی خیال آدما
نمیدونم شایدم طاقت من کم شده. با هر کسی حرف میزنم بعدش ناراحت میشم. بعدش به خودم میگم بی خیال آدما. البته فکر کنم راه حل خوبی نباشه Hanghead چون از خودم ساختمش  Shy

آهو خواهشا مراقب پاکی ها باش Hanghead مراقب خودت و پاکی ها باش 302 

Hanghead  منم بدک نیستم. میگذره. امروز وسوسه زیاد بود. طاقتم کم شده. سر نماز یادم اومد خدا گفته تو سختی از نماز و روزه کمک بگیرید. فردا را روزه میرم. به امید اینکه آروم بشم

Hanghead شده تا حالا دوست داشته باشین به هر نحوی یه آسیبی به خودتون بزنین که ناراحت بشین؟ Hanghead  هر چیزی. مثلا خواندن متنی که ناراحتتون کنه. .... هر چیزی. این یه مثال آرومش بود Hanghead  
و آرامش خودتون را در آسیب دیدن ببینین  Hanghead
کسی از این مدل حس ها داره عایا ؟

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
کلن  بیخیال  برا ادمای غریبه  اره جواب  میده   ولی یه ادمی  که هر روز میبینیش  نه
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 مهر 30، 11:26)^فاطمه^ نوشته است: سلام دخترای گل امیدوارم حالتون خوب باشه 
یه سوال شما کار با اینترنت نمیشناسید که بی ابرویی نباشه و پول دربیاری .
مثلا ساخت وب سایت و اینا یاد بگیرم و شبا درکنار درس کار کنم ؟
هزینه ها برا پدرم خیلی سخته شاید بتونم اینطور کمکش کنم .کتابا گرون شده و ....
ممنون میشم راهنماییم کنید و اینکه بگید چطور و کجا باید یادشم بگیرم؟حقوقش چطوره؟

فاطمه جان یه سری سایتا هستن که مرجع خدمات سفارش و انجام کار فریلنسری هستن
ولی باید یه حرفه بلد باشی
مثلا مثل تایپ ده انگشتی، گرافیگ، مترجمی، یا همینی که خودت مثال زدی ساخت و راه اندازی سایت
یادگرفتنشون زمانبره
ولی تو گوگل سرچ کن کار فریلنسری اولین سایتی که میاد به نظرم جزو مرجع هایی هست که خدمات میده
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
مرسی هانا 
نقل قول: رعنا جونی سلام [تصویر:  53.gif] 
خو همه رو بخوااااه [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 
اونی که داری ازش خواهش میکنی خیییییییییییییییییییی...لی بزرگه هااااا [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 

الهی به همه آرزوهای خوبت برسی [تصویر:  khansariha%20(8).gif]
2uge4p4  چقدر کیف کردم اینو گفتی. خیلی مرسی Thankyou  انشالله هممون به همه آرزوهامون برسیم 302  الهی آمین  302

رزا مرسی Thankyou  4chsmu1 درست میگی اون لحظه کلمه صبر یادم نبود 65

رهایی خانم جان ۱۲ روز پاک بسی مبارکاااااااا 2uge4p4 مراقب پاکی ها باش خواهشا  49-2

شادی من هستم ولی خستم 4chsmu1
Hanghead  اندکی تحت فشارم از همه طرف 
سعی میکنم نیام که با حرفام کسی ناراحت نشه
اینجور موقع ها خیلی بداخلاقم 

فاطمه جان نظرت در مورد کتاب دست دوم چیه؟ تو دیوار زیاده Hanghead من خودم برای کنکور استفاده کردم. 
واسه کار هم من جایی را نمیشناسم  Hanghead ولی همون ها هم به قول لبخند زمان میخواد که یاد گرفت. شاید اگر شبانه بپرسی بقیه ها بیشتر بتونن کمک کنن Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: کلن  بیخیال  برا ادمای غریبه  اره جواب  میده   ولی یه ادمی  که هر روز میبینیش  نه
حانیه. میدونم چی میگی Hanghead من خودم همین مشکل را دارم. همین الانم دعوا کردم

اومدم برم مشاوره سوال قبلیم را که کسی جواب نداده بود و پاک کرده بودم دوباره با یه سری تغییر بپرسم که بسته بود
گفتم اینجا بگم
دیگه خسته شدم. من با خانواده خیلی مشکل دارم. کلی گشتم دیدم بیشتر داد زدنا  و بی اعصابیام مال اینه که اونا را مقصر زندگیم میدونم. و واقعا هستن. خیلی مقصرن .  خودشونم میگن. 
ولی دنبال یه راه حلم که خودم آروم بشم. مشکلات من هست. طرز فکر اونا هم تغییر نمیکنه و همینجوری هست. من فقط میخوام خودم آروم بشم. 
کسی راهی داره؟ حرفی نظری که کمک کنه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 مهر 30، 17:23)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: کلن  بیخیال  برا ادمای غریبه  اره جواب  میده   ولی یه ادمی  که هر روز میبینیش  نه

اومدم برم مشاوره سوال قبلیم را که کسی جواب نداده بود و پاک کرده بودم دوباره با یه سری تغییر بپرسم که بسته بود
گفتم اینجا بگم
دیگه خسته شدم. من با خانواده خیلی مشکل دارم. کلی گشتم دیدم بیشتر داد زدنا  و بی اعصابیام مال اینه که اونا را مقصر زندگیم میدونم. و واقعا هستن. خیلی مقصرن .  خودشونم میگن. 
ولی دنبال یه راه حلم که خودم آروم بشم. مشکلات من هست. طرز فکر اونا هم تغییر نمیکنه و همینجوری هست. من فقط میخوام خودم آروم بشم. 
اره  بخدا  منم  خیلی  مشکل دارم  کلن  ۶۰ درصد خ ا  به خاطر  خانواده و رفتاراشون  و طرز فکرشونه  خیلی  قدیمی فکر میکنن  مثلا انگار عهده  قجره راجب   همه  چیزم  نظر  میدن لباس  اینو بپوش  اینکارو کن اونکارو کن  چرا این حرفو  زدی  و ....بعضی  موقع ها میخوام از خونمون  فرار کنم  میگم گدایی  کنم  خرجمو دربیارم  بهتر از ایناس  Khansariha (13) ولی  خب  اینام  میگذره   توام  مستقل  میشی  برا خودت تصمیم  میگیری  به درامد  میرسی    ازدواج میکنی  ادم  مورد نظرتو انتخاب  میکنی   فقط رو ایندت فو کوس  کن چون اگر  اینده ایم برا خودت نسازی  فردا  خونه  شوهرتم همینه  میخواد بهت زور بگه  همش بگه چیکار کن  چیکار نکن  ولی سعی  کن یه زن  مستقل  و خودساخته  بشی  تا  مردیم  انتخاب  میکنی  به خودش از این  سماجتا نده  چون که  میدونه با یه دختره  خود ساخته  و قوی  طرفه  حسابی  رو خودتو شخصیتت  کار کن  و قوی باش  این روزا تموم میشه و خندت میگیره نیگی دمم گرم اوندوزا کم نیاوردم  4chsmu1

همین  الان  باورت نمیشه  منم با مامانم بحث کردم  سره چی؟ سره اینکه  من دلم میخواس موهامو رنگ  بزارم  میگ نمیخواد غلت کردی  
نمیزاره 20
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 مهر 30، 18:01)بنت الهدا نوشته است:
(1400 مهر 30، 17:23)_رعنا_ نوشته است:

گفتم اینجا بگم
اره  بخدا  منم  خیلی  مشکل دارم  کلن  ۶۰ درصد خ ا  به خاطر  خانواده و رفتاراشون  و طرز فکرشونه  خیلی  قدیمی فکر میکنن  مثلا انگار عهده  قجره راجب   همه  چیزم  نظر  میدن لباس  اینو بپوش  اینکارو کن اونکارو کن  چرا این حرفو  زدی  و ....بعضی  موقع ها میخوام از خونمون  فرار کنم  میگم گدایی  کنم  خرجمو دربیارم  بهتر از ایناس  Khansariha (13) ولی  خب  اینام  میگذره   توام  مستقل  میشی  برا خودت تصمیم  میگیری  به درامد  میرسی    ازدواج میکنی  ادم  مورد نظرتو انتخاب  میکنی   فقط رو ایندت فو کوس  کن چون اگر  اینده ایم برا خودت نسازی  فردا  خونه  شوهرتم همینه  میخواد بهت زور بگه  همش بگه چیکار کن  چیکار نکن  ولی سعی  کن یه زن  مستقل  و خودساخته  بشی  تا  مردیم  انتخاب  میکنی  به خودش از این  سماجتا نده  چون که  میدونه با یه دختره  خود ساخته  و قوی  طرفه  حسابی  رو خودتو شخصیتت  کار کن  و قوی باش  این روزا تموم میشه و خندت میگیره نیگی دمم گرم اوندوزا کم نیاوردم  4chsmu1

همین  الان  باورت نمیشه  منم با مامانم بحث کردم  سره چی؟ سره اینکه  من دلم میخواس موهامو رنگ  بزارم  میگ نمیخواد غلت کردی  
نمیزاره 20

من متوجه نمیشم
الان دغدغه‌ت کنکورته یا رنگ موهات:/؟!
.
.
.
بلی حق باشماست خیلی زمان بره .
اصا کتابارو از تو تلگرام میگیرم مرسی بچه ها 53
فاطمه اگر تایپت قویه میتونی کارای تایپی بگیری از همون سایتی که گفتم

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

این داستان پند لبخندانه 4chsmu1
بخونیدا Vamonde

بچه ها هیچوقت پدر و مادرتون رو روبروی خودتون نبینید
اونا به ظن خودشون دارن بچه هاشون رو تو مسیر درستی پیش میبرن و فکر میکنن روش تربیتیشون خوبه

من از مامان خودم بدتر ندیدم تا به الان واقعا ندیدم
حالا اگر بگم تعجب میکنید ولی من تا 23 سالگی اجازه نمیداد بدیهی ترین کاری که یه دختر انجام میده رو انجام بدم مثل اصلاح و...
ولی من چیکار کردم...
از راه گفت و گو
با اینکه مامانم حرف نزن ترین آدم خونه اس، اما باهم که میشینیم حرف بزنیم الان دیگه ساعت ها طول میکشه

دخترا...
با ماماناتون رفیق باشید
خاصه دخترایی که خواهر ندارین
این بهترین راه برای رسیدن به پیش افتاده ترین خواسته هاتونه
بشینید با مامانتون صحبت کنید، درد و دل کنید، همه حرفاتون رو شفاف بگید، نه با کنایه، باهاش برید بیرون بشینید دوتایی یه تو کافه ای رستورانی
بین صحبتاتون شاید پنج_شش بار اول باهاتون بد حرف بزنه ولی شما صبوری به خرج بدین
اگر بدخلقی کرد خیلی شفاف بهش بگید که من میخوام مثل یه دوست صمیمی باهات باشم

ترجمه آیه 286 سوره بقره

نقل قول: حلما جانم......

من الان دارم خودمو تنبیه می‌کنم و هنوز صبحانه نخوردم [تصویر:  swear1.gif]
عزیزمممم منم غذا خیلی کم خوردم و چند ساعت هیچی نخوردم خلاصه رو به موت بودم که دیگه مجبور شدم  Khansariha (13)
اتاقمم تمیز کردم و جارو زدم  65 ولی متاسفانه امروز ظرف نبود بشورم احتمالا یه تنبیه ورزشی دیگه هم انجام بدم  4chsmu1
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان