امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

بچه ها جون

هممون میدونیم لغزش قبل اینکه اتفاق بیوفته  تو ذهنمون جرقه میخوره

افکار و ذهنیات آلوده تا پیش نیاد مسلما سراغ خ.ا هم نمیریم

پس چه خوبه که برای کنترل ذهنمون حسابی تلاش کنیم 

مواظب افکارت باش که گفتارت میشود
مواظب گفتارت باش که رفتارت میشود
مواظب رفتارت باش که عادتت میشود
مواظب عادتت باش که شخصیتت میشود
مواظب شخصیتت باش که سرنوشتت میشود
پس ببینید همه چیز  از افکارمون سرچشمه میگیره

تاپیک  کنترل نگاه و ذهن   منتظر حضور تک تک شماست 

البته سرپرست هم نداره فعلا این تاپیک،اگه کسی دوست داره سرپرست این تاپیک کلیدی و مهم بشه بهم خبر بده.

پ.ن : اصلنم اون حدیث رو از گروه استوا کش نرفتم 65
سلام دخترا
امیدوارم حالتون خوب باشه
من متاسفانه امروزم خراب کردم
واقعا نمیدونم چیکار کنم
اراده ام باهام یاری نمیکنه
اصلن به این نتیجه رسیدم که دیگه تلاشی برای ترک نکنم
واقعا حوصله ندارم و انگار قرار نیست بشه اون چیزی که میخوام
سلااام دختراااا 

سلین قشنگم نبینم شبی که از زمین و آسمون رحمت میباره ناامید باشیا، اتفاقا دعات الان مستجابه واسه ما هم دعا کن. بالاخره یه جایی یکی از این روش ها جواب میده سلین عزیزم Khansariha (96)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1402 فروردين 24، 19:49)selin نوشته است: سلام دخترا
امیدوارم حالتون خوب باشه
من متاسفانه امروزم خراب کردم
واقعا نمیدونم چیکار کنم
اراده ام باهام یاری نمیکنه
اصلن به این نتیجه رسیدم که دیگه تلاشی برای ترک نکنم
واقعا حوصله ندارم و انگار قرار نیست بشه اون چیزی که میخوام

سلام سلین جان

با یک شکست به این نتیجه مهم رسیدی؟
نه قطعا اینطور نیست
امروز حالت خوب نیست ،شکست داشتی
ولی فردا و فرداها ربطی به امروز نداره که نتیجه اش رو از پیش تعیین میکنی

اراده ات هم دست خودش نیست که یاری نکنه باهات،تقویتش کن ، با بی حوصلگی و..مدارا نکن 
ببین به چه طریقی میتونی پایین بدی به این شرایط موقت بی حالیت
لازم نیست حتما یک شبه کن فیکون کنی ،ی قدم کوچیک امشب برای حال بهتر،یک تصمیم و تلاش براش

اصلا بیا از امشب باهم روزشماری کنیم،
من امشب رو شروع میزنم و فردا رو میخوام پاک اعلام کنم
زینبی/24فروردین402 / 1 روز خوب

راستی من سالی که پشت کنکور بودم وارد کانون شدم بهترین و پاک ترین سال پاکی من بود ،1 سال پاکی پشت کنکور فکر و ذهنم رو اروم کرده بود
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام  302

۹ مین روز متوسطی بود ، کنترل نگاه و کنترل ذهنم کمی تا حدودی دچار چالش بودند، به طور آنی فکرم درگیر تصاویر لغزش های کذشته میشد . طرف های عصر ناامیدی و ناراحتی بر من غلبه کرد . الان هم استرس زیادی دارم و حس غالبم هست . از شنبه زندگیم روال سریعی به خودش خواهد گرفت و از این بابت خوشحال هستم . رکود و ساکن بودن انرژی من رو کاهش میدن . 
روتین های روزانه رو متوقف کردم . از فردا انشالله اجرا خواهم کرد . امروز برخلاف روزهای اخیر تصمیم دارم تا یک ربع دیگر بخوابم و به هیچ چیزی فکر نکنم . این اواخر به حای اینکه تو دل مسائل برم سعی میکنم زیاد بهشون فکر نکنم و همون لحظه میخوابم و این اصلا روش خوبی نیست چون به مراتب استرس بیشتری رو بعدا حس میکنم . 
پرهیز غذاییم رو اصلا رعایت نکردم و این موضوع هم اذیتم کرده . امشب فست فود و قهوه ی زیادی مصرف کردم . از فردا دمنوش های درمانی رو مجدد شروع خواهم کرد.

پست های قبلی رو انشالله فردا میخونم ، فقط میخوام کوتاه بنویسم سلین جان پاکی ارزشش خیلی بیشتر هست که همگی براش تلاش میکنیم .لطفا مواظب خودت باش 302
 سپاس شده توسط
سلین جان  چرا  تو  مسابقه کنترل نگاه و ذهن شرکت نمیکنی؟
(1402 فروردين 25، 0:35)سنــا نوشته است: سلین جان  چرا  تو  مسابقه کنترل نگاه و ذهن شرکت نمیکنی؟

نمیدونم
تاحالا موضوعش توجهمو جلب نکرده بود
چشم حتما شرکت میکنم♥︎♥︎
سلام  53

10مین روز خیلی خوبی داشتم ، مثل روزهای گذشته تکراری بود ولی ملاقات با چند نفر و مشاهده ی اشتیاق اون ها برای مسیری که در پیش دارند تاثیر مثبت زیادی برای من داشت . تایم خوابم زیاد بود ، برای سومین روز متوالی پیاده روی یک ساعته ای داشتم . الان هم تصمیم به تمیز کردن محیط اطرافم و مطالعه دارم . واقف به این موضوع هستم که ده روز آینده سخت خواهد بود ولی هرزمانی که این سختی پیش میاد به این موضوع فکر میکنم که سختی موقتی هست و اگر 40 روز آینده درگیر نشم قطعا موفق خواهم بود . هرزمانی فکر لغزش به ذهنم میاد به این فکر میکنم که یعنی چیزی نیست که من بیشتر از خ ا بخوامش ؟! اهداف بسیار زیادی دارم که این درگیری مانع رسیدن من بهشون هست . 

مسابقه ی کنترل نگاه و ذهن خیلی خوبه منم باید اونجا اعلام وضعیت منظمی داشته باشم . 
علاوه بر کنترل تصمیم دارم در بخش درسیجات / قرار عاشقی و ورزش فعالیت منظمی داشته باشم .

53258zu2qvp1d9v 53
سلام و درود 
امروز من الحمدلله طبق برنامه گذشت. برای پایان نامه م چند ساعتی وقت گذاشتم و به پوستم هم رسیدم. حس می کنم پوستم بهتر شده و خوشحالم که بهش اهمیت دادم بلاخره.

یه مستند دارم می بینم درباره هند از شبکه ۴ خیلی جالبه. یکی از آرزوهام اینه که تا آخر عمرم به چند کشور خارجی سفر کنم. چه بهتر که در جوانی باشه. چون وقتی در جوانی دنیا رو ببینی دیدت به زندگی عوض میشه و میتونی باکیفیت تر زندگی کنی.

ماه رمضون چه زود داره تموم میشههه. اون جور که باید استفاده نکردم 809197ps94ijjhwg
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام  53

۱۰ + اولین روز خوبی رو سپری کردم ، به دو درخواست اعضای خانواده نه گفتم و خدا رو شکر خیلی راحت پذیرفتن . متاسفانه درخواست سوم رو نتونستم قبول نکنم و انجامش دادم . 
برنامه ریزی کردم ، عملکردم و یادداشت کردم ، مطالعه ی درسی و غیردرسی داشتم ، پیاده روی کردم ، به طبیعت رفتم . از سه تا دمنوش فقط یکی رو مصرف کردم و در مقابل وسوسه ی قهوه نتونستم طاقت بیارم و کافئین مصرف کردم . 
باید بیشتر تلاش کنم . 

53258zu2qvp1d9v 302
سلام 303

عضویت خانم Raha99 به حالت فعال درآمده و به گروه باران پیوستند.
با آروزی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
رها جان خوش آمدی  Confetti
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام خوبین 4chsmu1
دلم خواست یکم براتون بنویسم  Khansariha (56) خب تا این ساعت هنوز نخوابیدم و صبح و شبم یکی شد در واقع
چرخه خوابم به کلی بهم ریخته 42 و این داره ناراحتم میکنه عملا یه جغد انسان نما شدم  Khansariha (60) حس میکنم این بهم خوردگی خوابم رو اعصابمم داره تاثیر منفی میزاره. و باید براش یه کاری کنم.

حنیفا / 20 بهمن / 64 روز خوب
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
عارفه هرچی تو پیام قبلیت گفتی حق حق حق حق حق حق حق حق حق حق
حنیفا جان بیشتر بیا تو گروه انرژی مثبتتو می خوایم Khansariha (56)
پارادوکس خیلی خوبه که هرروز همه چیز رو زیر نظر داری 302پیشنهاد میکنم اینارو توی یه دفتر بنویسی، تاثیرش خیلی بیشتره و اون تخلیه ذهنی خیلی بهتر اتفاق میفته
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
کارهای مثبت امروزم:
یک قدم برای شغلم برداشتم 
پیاده روی و روحیه باز شدن 

نتایجش:
خیلی خسته شدم. Khab
گرسنگی داره مویرگ های مغزمو می کشه God
ولی کار بزرگی کردم 4fvfcja
دیروز هم خیلی کارهامون خوب جلو بردم الحمدلله
تو سر رسیدم یک کلمه ای می نویسم یعنی من این کارو کردم یا یک قدم براش برداشتم.
مثلاً
یک کلمه می نویسم بغل تقویم پیاده روی، پایان نامه و...
بعد آخر هفته نگاه می کنم به هفته ای که گذشت و به خودم افتخار می کنم  317

راستی دیشب خیلی خطری شدم، نزدیک لغزش شدم. خوابم نمی برد هی تخیلاتی به ذهنم خطور می کرد. Khansariha (56)

عارفه/ ۱۸ اسفند/ ۳۷ روز  53
عارفه/ ۹ فروردین/ روز ۱۸ چله ی نوشتن 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان