امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

گردهمایی

ساعت 20 الی 21 امشب

امیدوارم که اعضای گروه یادشون باشه

49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 22، 21:44)همساده نوشته است: سلام 
تبریک میگم بهت بابت کار Confetti 
کار اتفاق باید سنگین باشه به نظرم جوری که سر کار ذهنت هرز نره و بعدش میری خونه از خودت راضی باشی که به بطالت نگذشته 
حالا کم کم دستت میاد چکار کنی که با وجود کار زیاد باز خستگیت خیلی بالا نباشه 49-2 
بزرگترین تفریح کار است Khansariha (56) 
ایشالا به وقتش ازدواج هم میکنی با یکی که لایقته Khansariha (8)

این سنگینا برای شما سبکه برا من خیلیه Shy من تازه باید درسمم بخونم. Khansariha (56)

پیامتون رو خوندم خیلی زیبا بود. سه بار خوندم چون سخت هم هست 53258zu2qvp1d9v

(1399 آبان 23، 19:02)آرمین نوشته است: سلام

همساده جان ممنون از پیام بهبودی زیبات.  Thankyou

افرا جان تقریبا ۱۲ ساعت در روز میشه یا اگه تعطیلی‌ها رو کم کنیم بیشتر.  42

اصل کارم توی تعطیلیاست! جمعه.تعطیلی های رسمی! شب یلدا ! عید ! سیزده به در! Gigglesmile  

بقیش مال درسه.

امروز 2 ساعت بیشتر وایسادم. فکر کنم عادت کنم!

وقتی هوا تاریکه و بر میگردم اصلا دلم میخواد هیچوقت نرسم! باد خنک میخوره تو صورتم میخوام خودمو بکشم اینقد کیف میده 53258zu2qvp1d9v

افرا /16 شهریور/ 69 روز  53
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 18، 23:12)زندگی آزاد نوشته است: به طور مثال ما کم حوصله ایم استرس داریم یا هر وضعیت نامطلوبی در این شرایط ذهن سرنخ های بد رو میگیره پردازش میکنه و دستور میده برای کسب رضایت دست به دیدن فیلم پ بزن چون به تجربه میدونه که میتونه شرایطی از رضایت رو برات به وجود بیاره اگر ما از شرایط فعلی خودمون رضایت داشته باشیم تمایل (وسوسه) به وجود نمیاد و تغییر وضعیتی هم در کار نیست و میبینیم که به راحتی از کنار سرنخ ها میگذریم ! ولی بدونید که این رضایت زودگذر هست چون همیشه تمایلات جدیدی از راه میرسد پس ما باید سعی کنید در تمامی جنبه ها از زندگی فعلی خودمون رضایت داشته باشیم 

بچه‌ها این قسمت خیلی نظر من رو جلب کرد. 
زندگی جان ممنون که برامون نوشتی‌شون.  302

نه تمام اوقات اما خیلی از اوقات اون رضایته وجود نداره و ما به جاده خاکی می‌زنیم.

یه کار خوب می‌تونه این باشه که بررسی کنیم و ببینیم چطور میشه تو زندگی‌ و تو اوقات روزمون رضایت‌مندی بیشتری رو کسب کنیم. نه؟  49-2 

این هفته به جز دو سه نفر مشارکتی نداشتیم در این خصوص.
دوست دارید این بحث وسوسه ادامه داشته باشه هفته بعد؟
یا موضوع دیگه تمایل دارید؟ 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 19:26)افرا نوشته است: اصل کارم توی تعطیلیاست! جمعه.تعطیلی های رسمی! شب یلدا ! عید ! سیزده به در! Gigglesmile  

بقیش مال درسه.

امروز 2 ساعت بیشتر وایسادم. فکر کنم عادت کنم!

عجب. چه مردافکن.  4chsmu1 عوضش قوی میشی.  Khansariha (69)  بیا و مثبت نگاه کنیم.  Smiley-face-biggrin

خدا پزشک‌های خوب مملکت رو حفظ کنه که در سخت‌ترین شرایط بیماران رو رها نمی‌کنن.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
فرید ۵ آبان ۱۸ روز

هفته اول سبز 
هفته خیلی سختی بود برام و خدا رو شکر که به خیر گذشت چندبار تا پای سرچ سایت‌های ممنوعه رفتم و برگشتم یه مقدار تنش‌های فکریم زیاد شده و این اصلا خوب نیست کمبود خواب شدید دارم و با این وجود بازم سر وقت نمیخوابم واقعا نمیدونم چرا Hanghead
همونطور که قرار گذاشته بودیم کنترل نگاه و ذهن رو از اول هفته قبل شروع کردم البته فقط اعلام وضعیت کردم و خیلی دستاورد مثبتی نداشت برام vayy
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
دوستانی که به گردهمایی اومدن اعلام حضور کنن لطفا

clapping  clapping  clapping 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
درود به همگی 53
نقل قول: عجب. چه مردافکن.  [تصویر:  4chsmu1.gif] عوضش قوی میشی.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  بیا و مثبت نگاه کنیم.  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

خدا پزشک‌های خوب مملکت رو حفظ کنه که در سخت‌ترین شرایط بیماران رو رها نمی‌کنن.
فوق مثبت Gigglesmile
امروز یه کاری کردم که اینجا ننوشتم .کارای مجاز رو باید نوشت! Gigglesmile 

نقل قول: نه تمام اوقات اما خیلی از اوقات اون رضایته وجود نداره و ما به جاده خاکی می‌زنیم.

یه کار خوب می‌تونه این باشه که بررسی کنیم و ببینیم چطور میشه تو زندگی‌ و تو اوقات روزمون رضایت‌مندی بیشتری رو کسب کنیم. نه؟  [تصویر:  49-2.gif] 

این هفته به جز دو سه نفر مشارکتی نداشتیم در این خصوص.
دوست دارید این بحث وسوسه ادامه داشته باشه هفته بعد؟
یا موضوع دیگه تمایل دارید؟ 

هرچی باشه من هستم. ولی الان چشام خوب نمیبینن خیلی داغونم یهو یه سوتیه ناجور میدم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 20:01)آرمین نوشته است:
دوستانی که به گردهمایی اومدن اعلام حضور کنن لطفا

clapping  clapping  clapping 

حاضر Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 19:43)فرید نوشته است: سلام
فرید ۵ آبان ۱۸ روز

هفته اول سبز 
هفته خیلی سختی بود برام و خدا رو شکر که به خیر گذشت چندبار تا پای سرچ سایت‌های ممنوعه رفتم و برگشتم یه مقدار تنش‌های فکریم زیاد شده و این اصلا خوب نیست کمبود خواب شدید دارم و با این وجود بازم سر وقت نمیخوابم واقعا نمیدونم چرا Hanghead
همونطور که قرار گذاشته بودیم کنترل نگاه و ذهن رو از اول هفته قبل شروع کردم البته فقط اعلام وضعیت کردم و خیلی دستاورد مثبتی نداشت برام vayy

سلام فرید جان
خدا رو شکر بابت هفته‌ی سبزت.  49-2 

الان من تو پستت ۲ تا چیز دیدم.
یکی اینکه تنش‌های فکریت زیاده
دوم اینکه کمبود خواب شدید داری

هر دو تای این‌ها ذهن رو خسته می‌کنه. 
خستگی که بیاد هم آدم دنبال یه چی می‌گرده که از این وضعیت در بیاد. خودآگاه نه ها ناخودآگاه.
بعد میگه سراغ چی برم؟
برم سراغ همون سرگرمی قدیمی.  53258zu2qvp1d9v 

برای تنش‌های فکریت میشه کاری کرد؟ لازمه مشورت بگیری از کسی؟
در خصوص خواب قطعا قطعا یه علت داره که با وجود اینکه خوابت میاد نمی‌ری بخوابی. من خودم وقتی از روزی که گذروندم رضایت ندارم، لج می‌کنم. 22 برای تو دلیلش چیه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 20:04)افرا نوشته است: هرچی باشه من هستم. ولی الان چشام خوب نمیبینن خیلی داغونم یهو یه سوتیه ناجور میدم Gigglesmile

ببین داداش من کلا سوتی‌ام.  4chsmu1  راحت باش.  Smiley-face-biggrin

اگه خسته‌ای برای گردهمایی برو استراحت کن اما اگه تونستی خوشحال میشیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
ممنون آرمین جان 302 
برای چندتاش خواستم مشورا بگیرم که خیلی موثر نبود Hanghead و خوب اینجا هم نمیشه گفت
با خودم لج نیستم ولی خوب عادت کردم دیگه Hanghead میچرخم تو اینستا چت میکنم حتی مقاله های ورزش۳ رو میشینم نصفه شبی میخونم Khansariha (56) نمی‌دونم چرا دارم اینکار رو میکنم Swear1
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 20:12)فرید نوشته است: ممنون آرمین جان 302 
برای چندتاش خواستم مشورا بگیرم که خیلی موثر نبود Hanghead و خوب اینجا هم نمیشه گفت
با خودم لج نیستم ولی خوب عادت کردم دیگه Hanghead میچرخم تو اینستا چت میکنم حتی مقاله های ورزش۳ رو میشینم نصفه شبی میخونم Khansariha (56) نمی‌دونم چرا دارم اینکار رو میکنم Swear1

فرید جان سلام.
نمیشه یکم خشن تر برخورد کنی با این کارا؟
اخه بحث زندگیته نمیخوام نصیحت کنم ولی واقعا همه چی دست خودته.اون اینستا که مغز رو کلا مثل لودر تخریب میکنه میره جلو!
بشین ببین ارزش داره اینکارو کنی یا نه.
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 20:12)فرید نوشته است: ممنون آرمین جان 302 

مشاور‌ها الکی بودن و جواب پرت دادن؟
یا مشورت‌ها خوب بودن و تو بهشون عمل نکردی؟
این‌ها خیلی فرق داره.

آدم وقتی می‌دونه داره از چیزی داره ضربه می‌خوره یه جایی دیگه بهش برمی‌خوره. نه؟
الان بهت برنخورده که این قدر خودت رو اذیت می‌کنی به خاطر خواب؟
اگه برخورده که واقعا از امشب تایم گوشی رو معین کن. بگو ساعت ۱۱ تمام. تحت هیچ شرایطی هم از تصمیمت برنگرد. شب اول و دوم سخته. شب سوم به بعد راحت‌تر میشه. امتحان کن.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 23، 20:10)آرمین نوشته است: ببین داداش من کلا سوتی‌ام.  4chsmu1  راحت باش.  Smiley-face-biggrin

اگه خسته‌ای برای گردهمایی برو استراحت کن اما اگه تونستی خوشحال میشیم.  Khansariha (18)

Gigglesmile  
نه هستم داره زورم زیاد میشه!  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام دکتر جان
میدونم دارم اشتباه میکنم ولی با این وجود غرق میشم توش، حتی گاهی گوشی رو قفل میکنم میذارم کنار باز دوباره میگیرم قفلش رو باز میکنم و.... :Hanghead
شاید می‌خوام اونقدر خسته بشم که قبل خواب فکرم حتی یک لحظه هم کار نکنه (منظورم فکرهای مربوط به خ.ا نیست الزاما)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان