امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام. خوبید دوستان؟
امروز یه حال مثبتی دارم.

آرمین به من گفت که چطوری میشه از سریالی شدن جلوگیری کرد؟
رفتم یه مقدار مطالعه کردم
الان میدونم که تو چه چرخه ای بودم و باید چیکار کنم که ازش خارج بشم.
چرخه اعتیاد به خودارضایی 4 مرحله است.

1 - اشتغال ذهنی
بک گراند ذهنمون همواره خ.ا هستش. حتی وقتایی که خودمون نمیدونیم هم داریم به این موضوع فکر میکنیم. کسی که میخواد مثلا در شب خودارضایی کنه. از صبح بهش فکر میکنه تا شب انجامش بده.

2 - آماده سازی
شرایطو محیا می کنیم. کسی که میخواد اینکارو بکنه، میره یه جای خلوت، فیلترشکن ممکنه نصب کنه یا سرچ کنه یا... که اینا میشه همون آماده سازی

3 - انجام
تو این مرحله بلاخره شخص خ.ا رو انجام میده

4 - احساس گناه
داخل مرحله چهار یه احساس خیلی بد و افسردگی میاد سراغ فرد که برای فرار از این حس دوباره میره سراغ مرحله 1 

و این عمل تکرار میشه و تکرار میشه. ته نداره.
از خطرناک ترین چرخه های اعتیاد در جهانه.

امشب میدونم دلیل این لغزش سریالی چی بوده و میخوام این مورد رو برطرف کنم.
ممکنه باز هم مشکلاتی پیش بیاد اما چیزی که باعث شده همه این مدت نتونم این روند ترک رو بگذرونم فقط یه چیز بوده و امشب کارش تمومه.
خلاصه که یه پاکی ابدی برای همتون آرزومندم   4chsmu1
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
(1400 فروردين 8، 18:31)Saman79 نوشته است: سلام. خوبید دوستان؟
امروز یه حال مثبتی دارم.

1 - اشتغال ذهنی
بک گراند ذهنمون همواره خ.ا هستش. حتی وقتایی که خودمون نمیدونیم هم داریم به این موضوع فکر میکنیم. کسی که میخواد مثلا در شب خودارضایی کنه. از صبح بهش فکر میکنه تا شب انجامش بده.

2 - آماده سازی
شرایطو محیا می کنیم. کسی که میخواد اینکارو بکنه، میره یه جای خلوت، فیلترشکن ممکنه نصب کنه یا سرچ کنه یا... که اینا میشه همون آماده سازی

3 - انجام

4 - احساس گناه
داخل مرحله چهار یه احساس خیلی بد و افسردگی میاد سراغ فرد که برای فرار از این حس دوباره میره سراغ مرحله 1 

ممکنه باز هم مشکلاتی پیش بیاد اما چیزی که باعث شده همه این مدت نتونم این روند ترک رو بگذرونم فقط یه چیز بوده و امشب کارش تمومه.
سلام داداش دمت گرم با انرژی برو بریم برای پاکی ابدی Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
سلام
یازهرا/7فروردین/1 روز
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 7، 21:25)آرمین نوشته است:
بچه‌ها به یک سرپرست برای گروه‌مون نیاز داریم

برای

اعلام برندگان گروه‌مون به کارگاه (جایی که برندگان اعلام میشن تا براشون جشن گرفته بشه)

(یک روز در میان پنج دقیقه وقت می‌بره)

و

به‌روزرسانی لیست اعلام وضعیت

(هر چهار روز یک بار بیست دقیقه وقت می‌بره)

چه کسی کمک می‌کنه؟ 

چه کسی به ما کمک می‌کنه؟   49-2

در ادامه هم اصلا اشکال نداره که هفته‌ای یک بار لیست آپدیت بشه.  128fs318181
و
کسی که همه پست‌ها رو می‌خونه فقط کافیه یک روز در میان ۵ دقیقه وقت بذاره و یک اسم به کارگاه اعلام کنه (ما ماهانه 10 الی 15 قهرمان داریم).

اما با کمک هم می‌تونیم گروه رو سرپا نگه داریم.   Khansariha (69)

سلام آرمین جان 53
 اگه کسی پیدا نشد من هستم فعلا. 
فقط نمیدونم جزییاتشو.
مثلا جشنا فقط برای بار اوله یا هربار بهش برسند جشن داریم ؟
مثلا من خودم تو مسابقه ی بیست روزم ولی الان 10 روزه شدم الانم جشن داریم یا نه دیگه؟

یا اینکه کارگاه جشن که میگین کجا میشه ؟ به مولانا و سپهر بگم یا جای مخصوص داره؟
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
دریل/ 24 اسفند/ 14 روز خوب

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1400 فروردين 7، 21:29)yazahra نوشته است: سلام اقا آرمین گل خیلی لطف داری
خوبی وجودتونه داداش
به نظرم مهم ترین عامل اینترنت هست که با پیدا شدن گروه امید وارم مدیرت کنم
واین که تنهایی عاملی  میتونه باشه که بهم ضربه میزنه به نظرم باید تو نماز خواندن دقت بیشتری بکنم که خدا به خاطر نماز از گناه دورم کنه

سلام 
زنده باشی داداش جان

اینترنت که عضو جدایی‌ناپذیر زندگی‌مون هست. اما آیا راه ورود به محتواهای آلوده رو مسدود کردی؟ (طبق عادت‌های قدیمی که خودت می‌دونی داری. مثلا می‌تونه شبکه‌های اجتماعی یا هر چی دیگه) یا کاری کردی که در زمان دیرتری به این محتواها دسترسی پیدا کنی؟ (مثلا حذف وی پی ان یا هر چی دیگه)
و
در روز چقدرش رو تنهایی؟ هر روز ادامه داره؟ تو این تنهایی‌ها معمولا چه کار می‌کنی؟
و
می‌تونی یه الگو برای لغزش‌های قبلیت در نظر بگیری؟
مثلا: تنهایی --> سر رفتن حوصله ---> پرسه زدن بیهوده در اینترنت ---> سردر آوردن از ناکجاآباد ---> دست‌ورزی --> لغزش

ما با شناسایی الگوهامون هست که می‌فهمیم کجای کارمون می‌لنگه و چی رو باید درست کنیم.  Khansariha (18)

نماز هم اگه با حضور قلب خونده بشه و توجه لازم در نماز باشه حتما یه کمک فوق‌العاده‌ هست.  daghighan
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 8، 11:04)Ragnar نوشته است: واریور / 0

اگه میپرسید چی شد باید بگم هیچی  من همه چیز ها رو آماده کردم هم اون اهداف که آقا آرمین دفعه قبل گفتن هم اهرم رنج و لذت رو قبل از این که بیام کانون داشتم ولی وقتی شروع میشه دیگه هیچی به درد نمیخوره... اون موقع اراده میخواد برا تسلیم نشدن که من ضعیفم و اون اراده رو ندارم که مقاومت کنم و در نتیجه هیچی جلوم رو نمیگیره برا انجام ندادنش...

همش به خاطر ضعف منه نه هیچ چیز دیگه

(1400 فروردين 8، 12:07)Ragnar نوشته است: رفتم غسل کردم.. 

من دیگه دارم دیوونه میشم از بس نمیشه  Khansariha (60)

لعنت به من 
لعنت به دست من 
لعنت به مغز من 
لعنت به ذهن من
لعنت به خودارضایی 
لعنت به پورن 
لعنت به هر آشغالی که به خودارضایی مربوط میشه 
لعنت به شیطان 
لعنت به نفس سر کش

داداش عزیز واریو قدیم و رنجر جدید فدای سرت.
تو یه پسر پرتلاشی که داری نهایت تلاشت رو می‌کنی که از این عادت رها بشی.
لعنت به خودت نفرست و به شیطان رجیم بفرست که تکلیفش هم از همون اول مشخص بوده و هست. اومده تا شوق گناه رو به دل من و شما بندازه تا وارد بی‌راهه بشیم.

چند نکته برات بگم:
1- مطمئن باش بی‌اراده نیستی و فقط هنوز راهش رو پیدا نکردی.

2- آفرین که رفتی غسل کردی و سریع جدا شدی. یعنی مصمم و جدی هستی برای پاکی.

3- آفرین که اهداف رو نوشتی. همین طور اهرم رنج و لذت. لطفا تو کانون هم تو تاپیک‌ها قرار بده که من ببینم.

4- این اهداف و اهرم‌های رنج و لذت تو مواقع اورژانسی شاید به‌راحتی جوابگو نباشن. نیاز به موارد کمکی هم دارن. مثلا از جات پاشی و بری بیرون. 

5- همون‌طور که قبل‌تر هم گفتم راهبرد اصلی «پیش‌گیری از بحران» هست. باید این رو بررسی کنیم که چه کنیم که بتونیم پیش‌گیری بهتری داشته باشیم. من سوال کردم و بهم نگفتی. ممکنه بگی برنامه‌‌ی روزانه‌ات چیه؟ چه فعالیت‌هایی داری؟ چقدر وقت بیکاری داری؟ تفریحاتت چیه؟ آیا ورزشی انجام میدی؟ رو این قالب خیلی بهتر میشه راهنمایی کرد تا این‌که من یه سری توضیح الکی بدم که اصلا هیچ ربطی به شرایط واقعی تو نداره.  53258zu2qvp1d9v

6- چیزی که مشخصه اینه که یه سری تصاویر مدام به ذهنت میان. این نشون میده که به یه پاک‌سازی ذهن نیاز داری. این رو باید خیلی جدی باشی که چطور می‌تونی ذهنت رو پاک کنی.

7- الان فکر می‌کنی نمیشه. دور از جون میگی داری دیوونه هم میشی. پس‌فردا که روزهای پاکیت زیاد شد ببین چه قدر هم خوب میشه. تو فقط فکر می‌کردی که نمیشه. روزهای خوب در راهه.  49-2

8- قبلا نوشته بودی:

(1399 بهمن 1، 18:21)Ragnar نوشته است: اگه بخوام در مورد این مشکل صحبت کنم فکر میکنم که مشکل من توی کنترل نکردن غریزه نیست و بیشتر مشکلم اینه که سعی میکنم استرس ها و فکر های منفیم رو با خودارضایی درمان کنم و وقت هایی که این افکار منفی بهم هجوم میارن با یه جمله خب حالت از این که بد تر نمیشه از تلاش دست میکشم Shy

ببین داداش جان شناسایی مشکل خیلی مهمه. 

همه‌ی آدم‌هایی که میان کانون مشکل خودارضایی دارن. 
اما منشا این خودارضایی با هم فرق داره.

الان مشکل تو استرس و فکرهای منفی هست؟
یا مشکل تصاویر جنسی هست که مدام و ناخودآگاه در هر حالی حتی نماز به ذهنت میاد؟
یا همه‌ی این‌ها همراه با چیزهای دیگه که تا حالا نگفتی؟

همین الان گفتم روزهای خوب برات در راهه. و باز هم میگم.
اما به شرطی که مشکل درست شناسایی بشه و راه حل درست برای اون مشکل پیدا کنی.

ما کنارت هستیم تا روزهای سختت به روزهای خوب تبدیل بشن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 8، 20:52)آرمین نوشته است:
(1400 فروردين 7، 21:29)yazahra نوشته است: سلام اقا آرمین گل خیلی لطف داری
خوبی وجودتونه داداش
به نظرم مهم ترین عامل اینترنت هست که با پیدا شدن گروه امید وارم مدیرت کنم
واین که تنهایی عاملی  میتونه باشه که بهم ضربه میزنه به نظرم باید تو نماز خواندن دقت بیشتری بکنم که خدا به خاطر نماز از گناه دورم کنه

سلام 
زنده باشی داداش جان

اینترنت که عضو جدایی‌ناپذیر زندگی‌مون هست. اما آیا راه ورود به محتواهای آلوده رو مسدود کردی؟ (طبق عادت‌های قدیمی که خودت می‌دونی داری. مثلا می‌تونه شبکه‌های اجتماعی یا هر چی دیگه) یا کاری کردی که در زمان دیرتری به این محتواها دسترسی پیدا کنی؟ (مثلا حذف وی پی ان یا هر چی دیگه)
و
در روز چقدرش رو تنهایی؟ هر روز ادامه داره؟ تو این تنهایی‌ها معمولا چه کار می‌کنی؟
و
می‌تونی یه الگو برای لغزش‌های قبلیت در نظر بگیری؟
مثلا: تنهایی --> سر رفتن حوصله ---> پرسه زدن بیهوده در اینترنت ---> سردر آوردن از ناکجاآباد ---> دست‌ورزی --> لغزش

ما با شناسایی الگوهامون هست که می‌فهمیم کجای کارمون می‌لنگه و چی رو باید درست کنیم.  Khansariha (18)

نماز هم اگه با حضور قلب خونده بشه و توجه لازم در نماز باشه حتما یه کمک فوق‌العاده‌ هست.  daghighan
سلام مجدد داداش ارمین گل
خسته نباشید میگم خدمتت عزیز دل
داداش حقیقت دنبال فیلتر سایت ها رفتم ولی نتیجه گرفتم برای فیلتر سایت ها بازم با یه سرچ ساده روش حذف فیلتر میاد وی پی ان هم حذف میکنم دوباره نصب میکنم
در واقع اطاقم جداست و راهت تنها میشم البته میتونم درا ببندم ولی سعی میکنم در اتاقما دیگه نبندم
الگو لغزش هم گل گفتی داداش خود خودشه 53 53
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 8، 11:34)Deril نوشته است: من الان اوج فشار جنسی هست برام.  میخام بخابم همراهمه بیدار میشم همراهمه دو دقیقه میخام تمرکز کنم درس بخونم همراهمه.... فکر میکنم هرچی سنم بیشتر میشه این فشار هم بیشتر میشه....
دیروز کلی پیاده روی کردم که انرژیم کم بشه یکم راحت تر بشم اومدم خونه داشتم منفجر میشدم برعکس عمل کرد.... نمیدونم اب و هوا بهاریه ادم اینجوری میشه؟تعطیلات هست کار نمیکنیم؟ از چیه نمیدونم. 
الانم از ترسم پاشدم اومدم کانون. 
بعد وقتی فکر میکنم میبینم مسخره ترین و مزخرف ترین کار هست خ.ا. نمیدونم چرا این همه درگیر شدم که بخاد اذیتم کنه. الان درس و کتاب و همه چیو کنار گذاشتم نشستم وسط خونه با خانواده حرف میزنم که یدف شیطون گولم نزنه. از روز 10 پاکی خیلی فشار رومه الان 4 - 5 روزه.

دریل عزیز تو بدن آقایون یه سری فعل و انفعالات هورمونی هست و جای تعجب نیست بابت فشارهایی که روت هست.
راهش هم تحمل کردن و بی‌خیالی طی کردن و مشغول کردن خودت با چیزهای دیگه هست.
چیزهایی که بهت فشار ذهنی نیاره و کلافه‌ات نکنه.

مثلا تو الان بشینی یه درس سنگین بخونی، بدتر کلافه میشی اعصابت خرد میشه یهو می‌بینی شد آنچه نباید میشد.  53258zu2qvp1d9v

گفتی پیاده‌روی کردم برعکس جواب داد. این برای تو جواب نداده.
خب یکی دیگه رو امتحان کن.
هر کس باید راهکار خودش رو پیدا کنه. این جاست که درس گرفتن و تجربه مطرح میشه.
برای شخص من چی جواب میده؟

من باید بیست تا راهکار رو امتحان کرده باشم تا متوجه بشم. وقتی امتحان نکردم از کجا بدونم؟

الان یه کاغذ بردار چیزهایی که به ذهنت میاد رو بنویس. مرد مجاهدمون هم مثال‌های خوبی زد.
بعد این‌ها رو دسته‌بندی کن. اون‌هایی که جواب میده و اون‌هایی که جواب نمیده.

شاید دیدن یه انیمیشن خیلی حالت رو بهتر کرد. 
شاید یه نقاشی کشیدن.
شاید یه فوتبال دیدن.
شاید یه مکالمه با دوستی که دوستش داری.

چیزهایی که بهت کمک می‌کنه رو پیدا کن و روزبه‌روز تجربه‌ات رو بالا ببر.
ما خودمون یه منبع غنی از یادگیری می‌تونیم باشیم. در صورتی که کمی دقت‌مون رو بالا ببریم و به جای تلاش بیهوده، تلاش هدفمند و هوشیارانه انجام بدیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 8، 18:31)Saman79 نوشته است: سلام. خوبید دوستان؟
امروز یه حال مثبتی دارم.

1 - اشتغال ذهنی

2 - آماده سازی

3 - انجام

4 - احساس گناه

سلام
ماشاءالله به تو سامان جان که پیگیر بودی و مطالعه هم داشتی.  49-2
خیلی هم عالی.

حالا من یه چیزی هم اضافه کنم.
جدای از اون اشتغال ذهنی که برای کسی که سریالی بوده یه امر طبیعیه، مواردی هم هستن که نقش تشدید‌کننده دارن.
مثلا من با یه جنس مخالف در ارتباطم که ناخودآگاه گاهی یه وضعیت تحریک در من رخ میده.
مثلا من ظهرها که خسته میشم مغز من سریع فرمان میده که یه خ.ا کن تا از این وضعیت ناراحت‌کننده راحت بشی.
مثلا من شب‌ها که می‌خوام بخوابم حس نارضایتی به سراغم میاد و کم کم به سراغ چیزی میرم که نباید برم.

توجه کردن به این موارد تشدید‌کننده هم مهم هست.
این‌ها رو باید شناسایی کنیم و یاد بگیریم که چطور می‌تونیم مدیریت‌شون کنیم؛ بدون اینکه به خطا بریم.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: داداش عزیز واریو قدیم و رنجر جدید فدای سرت.

تو یه پسر پرتلاشی که داری نهایت تلاشت رو می‌کنی که از این عادت رها بشی

سلام آقا آرمین  303

من نهایت تلاشم رو تا قبل از شروع وسوسه ها میکنم ولی همین که شروع میشن دیگه انگار همه چیز کلا یادم میره   20
راستی جسارتا  رگنار  هستم نه رنجر  302

نقل قول: لطفا تو کانون هم تو تاپیک‌ها قرار بده که من ببینم.

این یه مورد رو شرمنده تو کانون نمیذارمشون...

نقل قول: همون‌طور که قبل‌تر هم گفتم راهبرد اصلی «پیش‌گیری از بحران» هست. باید این رو بررسی کنیم که چه کنیم که بتونیم پیش‌گیری بهتری داشته باشیم. من سوال کردم و بهم نگفتی. ممکنه بگی برنامه‌‌ی روزانه‌ات چیه؟ چه فعالیت‌هایی داری؟ چقدر وقت بیکاری داری؟ تفریحاتت چیه؟ آیا ورزشی انجام میدی؟ رو این قالب خیلی بهتر میشه راهنمایی کرد تا این‌که من یه سری توضیح الکی بدم که اصلا هیچ ربطی به شرایط واقعی تو نداره.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

والا فعالیت خاصی ندارم  Hanghead
موقع درس وسوسه ها زیاد میشن 65
ماشاالله هزار ماشاالله درس ها انقدر جذابن که آدم هر لحظه دلش میخواد غش کنه  37
و اینکه گفتید جلو گیری از بحران فکر میکنم بحران من همون موقع درس خوندنه امروز هم سر همون شکستم  که امروز یه سراغی گرفتم محدودیت های کرونا کم تر شده و کتابخونه ها باز شدن امروز عصر رفتم کتابخونه برا درس و روز های بعدی هم احتمالا همین کار رو بکنم و یه کم راحت تر بشه کارم  53258zu2qvp1d9v
تفریح که کتاب میخونم فیلم میبینم بازی کامپیوتری، برنامه های مزخرف و کسل کننده تلویزیون  65
همینا دیگه 
ورزش هم گاهی پیاده روی میرم   65

نقل قول:  این رو باید خیلی جدی باشی که چطور می‌تونی ذهنت رو پاک کنی.

چطور میتونم ذهنم رو پاک کنم؟؟؟  39 مگه میشه اصلا؟
نقل قول: الان مشکل تو استرس و فکرهای منفی هست؟
یا مشکل تصاویر جنسی هست که مدام و ناخودآگاه در هر حالی حتی نماز به ذهنت میاد؟
یا همه‌ی این‌ها همراه با چیزهای دیگه که تا حالا نگفتی؟

فکر های منفی رو حل کردم ... 
استرس رو هم تا حدودی درستش کردم  البته این جناب استرس وقتی وسوسه ها شروع میشن از هیچ تلاشی علیه من مضایقه نمیکنه  نکبت(استرس رو میگم 4chsmu1 )

بقیه داستان هم احتمالا خود شهوت باشه

و ممنون به خاطر روحیه دهی  53
(1400 فروردين 8، 12:04)Powerful نوشته است:
منم 10 روز پاکم...امروز روز دهمه یعنی.

الان تو خونه تنهام.

پریروز هم کل روزو تنها بودم...

تنهایی خیلی بده

وسوسه هاش خیلی سنگین تره

من مسابقه ی کنترل نگاه و ذهن هم شرکت میکنم و هیچ نگاه بد نداشتم و حتی ذهنمو کنترل کردم تا فکر بد بیاد سریع قطعش میکنم.

میخوام بگم هیچ میل جنسی و تحریکی نداشتم ولی تنهایی باعث میشه وسوسه شدید بشم که لباسامو در بیارم.

پریروز تسلیم شدم و لباسامو درآوردم....ولی مداحی گذاشتم و همینجور نشستم و هیچ کاری نکردم تا حس و حالش رفت و لباسامو پوشیدم و رفتم سر درسم.

ولی توی کاغذ ثبت کردم...که فلان روز لباساتو در آوردی ....دست ورزی در حد 5 ثانیه داشتی...و جزییاتشو دقیق نوشتم....
امروز که تنها شدم بازم وسوسه ها برای برهنه شدن داشت کلافم میکرد...با اینکه میگم نه فکر بد داشتم ...نه نگاه بد...صرفا یه نیازه انگار که با تنها شدن شروع میشه.

امروز هیچ کاری نکردم  نه برهنه شدن نه هیچی ....فقط یکم تلخ گذشت...یه حس بدی دارم...البته که گذراست و با حواس پرتی اون حسه میره...

رفتم این مغزه رو رنگش کردم   یکمم آهنگ و اینا گوش دادم....خوب خوب شدم.

به نظرم در برابر قدم اول اگه مقاومت کنیم بقیش خیلی راحت میشه...قدم اول اول کنترل ذهنه بعد کنترل نگاه و بعد کنترل دست و عدم برهنه شدن.
منم اولش مقاومت میکردم برم تاپیک کنترل ذهن و نگاه ولی از وقتی رفتم خیلی فشار روم کمتره.شماها رو هم صمیمانه دعوت میکنم. 53

من شکست نمیخورم....حتی تو تنهایی...حتی لباسامو هم در نمیارم....محکم محکم....من باید موفق بشم...1400 نباید خراب بشه ...و خراب نمیشه...

POWERFUL   ا/ 28 اسفند/ 10 روز خوب

سلام پاورفول عزیز

اون جمله‌ای که سبز کردم رو خیلی دوست داشتم.

به قول داداش مهدوی نباید گارد رو پایین آورد. 
اول ذهن رها میشه. و بعد یکی یکی بقیه موارد رخ میده تا اینکه لغزش رخ میده.

راهش چیه؟
از همون اول گارد رو محکم بالا گرفت و ذره‌ای در جدیت و قاطعیت‌مون کوتاه نیایم.

سخته؟
بله حتما سخته.
اما سخت‌تر از این نیست که یکی یکی بریم جلو و بعد در یه شرایط سخت بخوایم به خ.ا نه بگیم.
این نه گفتن رو هر چی سریع‌تر بگیم کارمون راحت‌تره. پاکی‌مون هم موندگارتر خواهد شد.  128fs318181

ضمنا
تنهایی یک ساعته و دو ساعته شاید چیزی نباشه. 
اما آفرین به تو که تو تنهایی‌های روزانه هم این چنین قوی ظاهر میشی.

راستی
هر کس شاید برای خودش یه عادت‌های غلط رفتاری از قدیم داشته باشه.
مثل همین برهنه شدن که گفتی.

توی عهدت جدی باش که دیگه این کار رو هیچ وقت انجام نمیدی.
هر چیزی اولش سخته، اما تو سر عهدت جدی باش و بذار یه دو ماه بگذره، بعد یهو به خودت میای و از خودت می‌پرسی چطور من همچین کاری می‌کردم؟ 17
تغییر زمانی رخ میده که جدیت و قاطعیت داشته باشیم و کوتاه نیایم. هر چقدر هم سخت باشه.  Khansariha (69)

فکر می‌کنم به خوبی الگوی لغزشت رو می‌شناسی.
و این یعنی اینکه اگه بخوای می‌تونی قدرتمند جلوی وسوسه‌ها بایستی.
که من مطمئنم می‌خوای.  cheshmak

در آخر هم این‌که چرا امروز تلخ گذشت؟
اگه دوست داشتی ازش بنویس. 

10 روز خوبت مبارک. منتظر شنیدن خبرهای خوب بعدیت و دیدن رنگ‌آمیزی زیبات هستیم.  Khansariha (18)  

(1400 فروردين 8، 19:30)Powerful نوشته است: سلام آرمین جان 53
 اگه کسی پیدا نشد من هستم فعلا. 
فقط نمیدونم جزییاتشو.
مثلا جشنا فقط برای بار اوله یا هربار بهش برسند جشن داریم ؟
مثلا من خودم تو مسابقه ی بیست روزم ولی الان 10 روزه شدم الانم جشن داریم یا نه دیگه؟

یا اینکه کارگاه جشن که میگین کجا میشه ؟ به مولانا و سپهر بگم یا جای مخصوص داره؟

خدا خیرت بده داداش عزیز.
به برادر صادقین گفتم راهنمایی‌های لازم رو انجام بدن.

قرار نیست مادام‌العمر سرپرست باشیم.
اگه هر کس دو ماه مسئولیتش رو برعهده بگیره، هم کار گروه پیش میره و هم به کسی فشار نمیاد.

ان‌شاءالله پر خیر و برکت باشه برات.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: سلام داداش واقعا ناراحت شدم به خاطر شکست
ولی ادامه بده و به بخشش خدا امید وار باش سوره لقمان و حشر هم بخون
داداش برا خودت مجازات و تشویق قرار بده یه جا بنویس افسردگی بعد گناه که دیگه سمتش نری [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

ممنون دوست عزیز  Khansariha (18)

برا خودم جریمه مالی در نظر گرفتم 
 و الحق والانصاف بی راه نگفتن که پول دادن سخت تر از جون دادنه  Khansariha (13)

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم  (پولم) میرود Khansariha (13)
(1400 فروردين 8، 8:05)poorang نوشته است: صبح زیبای همه پاکای دنیا بخیر
بنده پورنگ هستم/ 18 اسفند 99/ 20 روز عالی

پورنگ جان بهت تبریک میگم 20 روزگیت رو.
به زودی جشنت رو می‌گیریم.  Confetti
تو این بیست روز چه تجربه‌ای کسب کردی که برامون تعریف کنی؟ حتما به سایر هم‌گروهی‌ها کمک می‌کنه.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 8، 11:45)مرد مجاهد نوشته است:
نقل قول: مسخره ترین و مزخرف ترین کار هست خ.ا.
سلام
ای و الله
موافقم

سلام به مرد مجاهد عزیز
اول که من هم موافقم
و
بعد هم که حال و احوال چطوره داداش؟ همه چی خوب پیش میره؟  Khansariha (18)

(1400 فروردين 8، 11:54)abtin نوشته است: سلام
یک فروندابتین هستم
با2609روز پاکی

ماشاءالله به هواپیمای همیشه در حال پرواز گروه.  fly2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 فروردين 8، 21:37)Ragnar نوشته است:
نقل قول: سلام داداش واقعا ناراحت شدم به خاطر شکست
ولی ادامه بده و به بخشش خدا امید وار باش سوره لقمان و حشر هم بخون
داداش برا خودت مجازات و تشویق قرار بده یه جا بنویس افسردگی بعد گناه که دیگه سمتش نری [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

ممنون دوست عزیز  Khansariha (18)

برا خودم جریمه مالی در نظر گرفتم 
 و الحق والانصاف بی راه نگفتن که پول دادن سخت تر از جون دادنه  Khansariha (13)

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم  (پولم) میرود Khansariha (13)

عزیز دلی داداش بریم برای پاکی ابدی Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 53 53 53 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان