امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان.
وقتتون بخیر.

دیوار / 1 آذر / 35 روز خوب
 سپاس شده توسط
نیوبورن
۷ آبان
۶۰ روز خوب

امیدوارم حال همتون خوب باشه
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام داداشا
باید بیشتر برای خودم وقت بذارم ولی هر کاری میکنم تایمم تنظیم نمیشه. یه چیزهایی رو باید حذف کنم تا وقتم برا چیزهایی که لازم دارم باز بشه. ولی مشکل اینه که چی رو حذف کنم؟  Khansariha (60)

(1400 دي 5، 16:52)*شهریار‌* نوشته است: آرمین نمیدونم چی بگم . 
واقعا دمت گرم 

انشالله زودتر به خواسته هات برسی . فقط میتونم برات دعا کنم 

خیلی ممنون داداش. دم خودت هم گرم.
اوضاع پاکی تحت کنترله؟

(1400 دي 6، 11:19)آقای اراده نوشته است:  شکست های سریالی خودم رو که ارزیابی کردم به دو نکته مهم رسیدم 
اول حذف خط دفاعی در مقابل این عمل 
و 
دوم کاهش انگیزه های زندگی 
در مورد نکته اول باید بگم وقتی در مقابل این عمل ایستادگی کنار گذاشته بشه و هیچ تصمیمی برای کاهش اون نباشه اون عمل به بدترین وجه تکرار و تکرار میشه 
و نکته دوم هم وقتی انگیزه های درونی برای زندگی کم میشه صدای این فعل میاد بالا و میگه بیا من بهت انگیزه میدم حال میدم ... اما سرابی بیش نیست

چقدر قشنگ نوشتی داداش.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: اوضاع پاکی تحت کنترله؟
تو این دو روز ک خوب بوده خدا رو شکر
ولی میدونم بعدا سخت میشه اوضاع
ممنونم ازت
بریم واسه نماز
شهریار / ۲ روز پاک
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1400 دي 7، 12:17)*شهریار‌* نوشته است:
نقل قول: اوضاع پاکی تحت کنترله؟
تو این دو روز ک خوب بوده خدا رو شکر
ولی میدونم بعدا سخت میشه اوضاع
ممنونم ازت
بریم واسه نماز
شهریار / ۲ روز پاک

اون سختی هاش هم انشالله خوب خواهد بود. موفق باشی.
التماس دعا داداش.

دیوار جان خوشحالم روزهای پاکیت رو میبینم. امیدوارم اون فراموشی که نوشته بودی به سراغت نیاد و همین طور ادامه بدی. برسی به چیزی که لایقشی.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 دي 7، 12:27)آرمین نوشته است: دیوار جان خوشحالم روزهای پاکیت رو میبینم. امیدوارم اون فراموشی که نوشته بودی به سراغت نیاد و همین طور ادامه بدی. برسی به چیزی که لایقشی.

سلام.
مرسی داداش.
بله درسته، فراموشی بعد از هر تعداد روزی که میخواد باشه؛ برام اتفاق بیفته، سقوط میکنم. و این سقوط درد بیشتری نسبت به دفعات پیش برام داره. چون میدونم که هوشیاری و در نتیجه پاکی دیروزم، ربطی به امروز نداره، و امروزم هم ربطی به فردا نداره.
فعلا هر چند روز و گاهی هم هر روز، اقدامی میکنم تا کمتر دچار فراموشی بشم.
متشکرم. 53
 سپاس شده توسط
(1400 دي 7، 12:43)دیوار نوشته است: فعلا هر چند روز و گاهی هم هر روز، اقدامی میکنم تا کمتر دچار فراموشی بشم.

به چه موضوع مهمی اشاره کردی. اقدام.

دیوار جان به نظرت چه کارهایی جهت این عدم فراموشی میشه انجام داد؟ چه اقدام هایی داشتی تا به حال یا چه اقدام هایی به نظرت میرسه که در آینده انجام بدی؟

مثلا داداش پشتکار یکی از اقدام های اساسیش تفکر کردن بود که تو گروه مطرح کرد.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 دي 7، 12:05)آرمین نوشته است: سلام داداشا
باید بیشتر برای خودم وقت بذارم ولی هر کاری میکنم تایمم تنظیم نمیشه. یه چیزهایی رو باید حذف کنم تا وقتم برا چیزهایی که لازم دارم باز بشه. ولی مشکل اینه که چی رو حذف کنم؟  Khansariha (60)

سلام
خوبه که لزوم حذف کردن یه سری چیزا رو دیدی. ما دلمون نمیاد یه سری موضوعات رو حذف کنیم ولی حواسمون نیست که حرکت کردن به همه طرف، در واقع حرکت نکردنه. مجبوریم قید یه سری چیزا رو بزنیم تا بتونیم به چیزای دیگه برسیم.

من اخیرا با وضعیت مشابه‌ای مواجه شدم و این سوال سخت رو جلوی خودم دیدم.
یه کاغذ برداشتم و موضوعاتی که تو زندگیم بودن یا می‌خواستم باشن رو نوشتم.
بعد قسمت سختش شروع شد. سر بریدن و قربانی کردن عزیزان.
بعضی از چیزایی که نوشته بودم برای مدت‌ها جزو اهداف و آرزوهام بودن. ولی یا باید بی‌خیال بعضیاشون می‌شدم یا بیخیال همه‌شون!
گفتم فعلا با دو تا شروع می‌کنم. دو تای اول رو جدا کردم. دونه دونه از بقیه بر می‌داشتم و با اینا مقایسه می‌کردم. هر کدوم تو مقایسه برنده نمی‌شد، از لیست خارج می‌شد.
شاید باورت نشه ولی بغض کرده بودم. با بعضی از موضوعات مدت‌ها رویا پردازی کرده بودم و وقتی واقع بینانه داشتم نگاه می‌کردم، می‌دیدم که جایی براشون نمی‌مونه.
خلاصه بعد از کلی خون و خون ریزی، دوتا هدف باقی‌مونده زیر بغلای من رو گرفتن و بلندم کردن. من که دیگه جون نداشتم بلند بشم.
بعد هم برای رسیدن به اونا شروع کردم به برنامه ریزی. برنامه ریزی رو با آزمون و خطا توی چند هفته کامل کردم.
راستش کم کم جا باز شد و یکی دوتا از موضوعات دیگه رو هم برگردوندم. ولی به خودم گفتم که اون دوتای قبلی تو اولویت هستن(چون واقعا تو اولویت هستن) و فقط در صورتی برای اینا وقت میذارم که قبلش کارای اصلی رو انجام داده باشم.
الان خیلی وقت نیست که این اتفاق افتاده ولی آرامش ذهنیم تو این مدت بیشتر شده و می‌دونم دارم چی کار می‌کنم.
 سپاس شده توسط
(1400 دي 7، 15:38)earfun نوشته است: من اخیرا با وضعیت مشابه‌ای مواجه شدم و این سوال سخت رو جلوی خودم دیدم.
یه کاغذ برداشتم و موضوعاتی که تو زندگیم بودن یا می‌خواستم باشن رو نوشتم.
بعد قسمت سختش شروع شد. سر بریدن و قربانی کردن عزیزان..

چقدر عالی گفتی عرفان جان.
من هم باید همین کار رو انجام بدم. این قربانی کردنه واقعا سخته. آدم نفسش بند میاد. اما باید انجامش داد.
هر چقدر بیشتر از زیرش در بری بیشتر فرسوده میشی.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام دوستان حال احوال؟
Newfighter
8aban
60روز خوب Confetti Confetti
خداراشکر میکنم که بهم کمک کرد که پاک بمونم و روی خودم کار کنم چند روز پیش وسوسه زیادی را تحمل میکردم ولی هرجور بود پاک موندم خداراشکر 
هدف بعدی ۸۰روز خوب به امید خدا
۱۰روز اول به نیت توفیق زیارت امام رضا 
۱۰روز دوم به نیت بهتر شدن اوضاع زندگی تموم سروی های فعال خودمون امید به خدا،خدا خودش بهم نیرویی بده بتونم سربلند بیرون بیام
نقل قول: در این سرای بی‌کسی
نشسته‌ام به در نگاه می‌کنم
دریچه آه می‌کشد
تو از کدام راه می‌رسی
خیال دیدنت چه دلپذیر بود
جوانی‌ام در این امید پیر شد نیامدی و دیر شد…
*بین دریچه آه می کشد یا دری که آه میکشد بین شنوندگان اختلاف نظر وجود دارد
کجایید دوستان  4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام
خوبید؟
گروه چرا خلوته؟
راستی مهدوی کجاست چند روزه که ندیدمش.
مهدوی کجایی؟
.............
اما از خودم بگم
خدا رو شکر خوبم.البته این روزا خیلی خوابم میاد.شاید به خاطر فصلشه.
اوضاع پاکی هم خدا رو شکر و گوش شیطون کر خوبه.
پشتکار/29 روز خوب

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1400 دي 10، 12:54)پشتکار نوشته است: سلام
خوبید؟
گروه چرا خلوته؟
مهدوی کجایی؟
.............
اما از خودم بگم
پشتکار/29 روز خوب

سلام من که خوبم 
خودت خوبی؟
غیبشون زده انگار بچه ها106 
خداقوت پاکیت مستدام با قدرت ادامه بده  317 این 29روز چطور بود؟
اره منم خیلی خوابم میاد روزا ولی اصلا نمیتونم زیاد بخوابم همینطوری وقت کم میارم 65 4chsmu1
(1400 دي 10، 13:18)New fighter نوشته است:
(1400 دي 10، 12:54)پشتکار نوشته است: سلام
خوبید؟
گروه چرا خلوته؟
مهدوی کجایی؟
.............
اما از خودم بگم
پشتکار/29 روز خوب

سلام من که خوبم 
خودت خوبی؟
غیبشون زده انگار بچه ها106 
خداقوت پاکیت مستدام با قدرت ادامه بده  317 این 29روز چطور بود؟
اره منم خیلی خوابم میاد روزا ولی اصلا نمیتونم زیاد بخوابم همینطوری وقت کم میارم 65 4chsmu1

خدا رو شکر این 29 روز خوب بوده.خدا رو شکر فشار بهم نیومده.خدا رو شکر.
من یکم با فشار کم میارم.یعنی ممکنه کم بیارم واسه همین خدا کمک کرده بهم تا الان.خدا رو شکر
البته از تفکر هم کمک گرفتم.تا الان خیلی بهم کمک کرده و جلوی وسوسه ها رو گرفته خدا رو شکر
خودت چه خبر؟ چه می کنی؟
اوضاع خوبه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
خداراشکر که خدا حواسش بهت بوده ولی حواست باشه از یه جایی به بعد باید خودمون هم بتونیم خودمونو را کنترل کنیم فرمولش راحته فقط پاک باش 65 128fs318181 منم خوبم خداراشکر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان