امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 فروردين 18، 9:46)Mr Degaresh نوشته است: دوستان خراب کردم.....مشکل من مواجه با مشکلاته و رو میارم دوباره بهش....خدایا کمکم کن این دفعه آخرین بار بوده باشه
مستر دگرش/گروه نشات/هفته سوم قرمز(شایدم زرد)
Shy Shy 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg
سلام داداش.
باید فکری کنی که دفعه بعد از این طریق ضربه نخوری. 53258zu2qvp1d9v 
این اتفاق خیلی شایعه. ناراحتی ، خشم و یا حتی شادی که اگر درست مدیریت نشند ، نهایتا به خ.ا منجر می شه.
توکلت به خدا باشه.
عاشق فاطمه زهرا / گروه نشات / هفته ی سوم سبز.
این اواخری ، خیلی اذیت شدم از دست وسوسه ها.
البته مقصر خودم هستم که روز اول ، محکم جلوشون واینستادم. این طوری شده که حالا این ریزه میزه ها قد کشیدن و عرض اندام می کنند.
به قولی از گیوتین استفاده نکردم.
راهش هم اینه که اول از خدا کمک بگیرم و بعدش هم ایستادگی کنم. 53258zu2qvp1d9v 
ان شاء الله که شرمنده ی خودم نشم. من می تونم. Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
hunter1/ گروه صبح پاکی/ هفته سوم سبز

چقد این هفته شکست ها زیاد بود 2
ولی هر شکستی مقدمه پیروزیه 49-2 به شرطی که عوامل شکست شناسایی بشه و سعی کنیم دیگه از اون ناحیه ضربه نخوریم

بگید یا علی (علیه السلام) و یه بار دیگه به خودتون و خدا قول بدید... این دفعه مصمم تر و با انگیزه تر! این روز شکست رو یادتون نره. یه جایی یادداشت کنید و دلیل شکست رو هم بنویسید.

خود من تاریخ آخرین شکستم رو نوشتم و نوشتم فلان تاریخ رو فراموش نکن! و چسبوندمش جایی که هر روز صد دفعه چشمم بهش میخوره!
این باعث میشه هر دفعه یاد دلیل شکستم و عواقب بعدش بیفتم و حواسمو جمع میکنم که به خودم مغرور نشم بگم همین یه نگاه یا همین یه بار فقط...

بلند شید یالا...پیروزی ازآن ماست
49-2 Khansariha (69)
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
دریل / گروه نشات / هفته سوم سبز
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
حسین / صبح پاکی / هفته ی سوم سبز 65
(1396 فروردين 19، 22:23)aliunknown نوشته است: چقدر خلوت شده رهروان چی شده بچه ها اتفاقی افتاده !؟
117 42

تعطیلات تموم شده ملت رفتن سر درس و مقش. 4chsmu1

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دور بعدی مسابقات گروهی کی برگزار میشه؟

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 7:09)mamad68 نوشته است: سلام دور بعدی مسابقات گروهی کی برگزار میشه؟

سلاااااااام داش محمد خودمون 317 2uge4p4
کجایی برادر؟!!

این هفته ثبت نامه. از هفته بعد شروع میشه 128fs318181 49-2
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام
صادقین/گروه صبح پاکی/هفته سوم: سبز
خدا رو شکر

-----
ثبت نام دور بیست و نهم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- 53
2- 53
3- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
دکتر آرش/بیست فروردین 1396 خورشیدی!/ صفر روز ( صفر مطلق!).... 12

حالم خوش نیست ، با حرف و حدیث و نوشته و پند و اندرز هم ، کارم راه نمیفته!....عمل میخوام مگر نه، واسه خودم یه عمره که عالم بی عملم!.

دلم آغاز میخواهد...

...
...
....دلم آغاز میخواهد...درین شب پرسه ی آخر...جنونم از دررونم گفته ها دارد....نگاهم گوشه ای از آبی دلواز میخوواهد...

تنم سرد است ، درون گودی چشمم جهان خوون است...
من دور جدید هستم

آرش این دور تو هم شرکت کن 49-2

(دعای عرفه)

سلام
این دوره منم هستم
 سپاس شده توسط
سلام..این دوره من هم هستم!..... 303
 سپاس شده توسط
اسم منم بنویسین!! 303 302
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
من همین طور 49-2

خداحافظی

سپاس شده توسط
با اجازه من هم شرکت میکنم و قول میدم فعال تر باشم. 49-2

رهروانی ها و همگروهی های عزیز, یک تجربه مفید, اینقدر سرم خودم رو شلوغ کردم که وقتی به ساعت 1 شب میرسم افسوس میخورم که روز تموم شد,این در کنار گذاشتن اون کار خیلی بهم کمک کرده.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان