امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 مرداد 24، 23:04)به نام خدای بخشنده یه روز سخت نوشته است: اقا یه موقع سو تفاهم نشه منظورم ۳۰صلوات بود
Khansariha (13)من که فکرم هزار جا رفت 65
(1396 مرداد 24، 23:15)rezaKy نوشته است: امید خیلی حال داد این متنی که برای عاشق نوشتی. درواقع به درد هممون میخوره ولی خطاب به عاشقِ عزیز. مخصوصا اون تیکه ی شعراش نایس نایس 49-2

مخلص جناب رئیس 303 زودتر می گفتی هر روز برات شعر می خوندم 4chsmu1

همه ی بچه های عزیز 53
 به امید لطف سلطان عالم در این راه زیبا موفق باشین
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
برنامه ختم صلوات برای روزهای آینده
آرمین[تصویر:  53.gif] 
 ما می توانیم91[تصویر:  53.gif] 
aliunknown[تصویر:  53.gif] 
رضا222[تصویر:  53.gif] 

rezaKy[تصویر:  53.gif] 
omid 24[تصویر:  53.gif] 
mohammad_93[تصویر:  53.gif] 
یه روز سخت[تصویر:  53.gif] 

طاهر[تصویر:  53.gif] 
engineer:  [تصویر:  53.gif] 
sabour:  [تصویر:  53.gif] 
mehdi68:  [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا53
drift: تاریخ 96/05/25
همـت: تاریخ 96/05/28
روزبه: تاریخ 96/05/30

قاصدک: تاریخ 96/06/01
Mr Degaresh: تاریخ 96/06/04
mohsennia: تاریخ 96/06/06
Saeed1396: تاریخ 96/06/08

سلام ، کماکان گلایه دارم از بچه هایی که توی ختم صلوات شرکت نمی کنند ...
و اما به استقبال دریفت دوست داشتنی میریم  53 53 53  من 14 تا صلوات براش می فرستم  302  

الباقی دوستان ،بسم الله ...

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
عافیت گر طلبی طاعت حق باید کرد

این گره جز به عمل باز نگردد هرگز

بنده همت آنم که چو مردان خدا

گرد بخل و حسد و آز نگردد هرگز 

شکوه از گردش دوران مکن ایدل که فلک 

جز به تدبیر سبب ساز نگردد هرگز 

هرکه شد در ره حق کشته سرافراز بود 

ورنه هرکشته سرافراز نگردد هرگز 
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
سلام ممنون از دوست عزیز نوبادی،انشالله تا شب یم پست به مناسبت ختم صلوات میگذرام ممنون.
 سپاس شده توسط
با سلام خدمت دوستان محترم
ابن یه پست خیلی مهمه (از نظر من و شاید شما)امیدوارم که واقعا مفید باشه
چند روز پیش از یه سری دوستان که  چند روز قبل به این مشکل برخورده بودن پرسیدیم اصلی ترین دلیلی که اخرین بار باعث شد اینکار انجام بدیم چی بود ؟؟؟
جواب بسیار واضح بود همینطور که از قبل انتظارشو داشتیم:دیدن فیلم و یا عکس و یا تصویرسازی ازطریق فیلم هایی که قبلا دیده شده .مثلا ما گفتیم نباید بیکارباشیم که بعد نریم فیلم و عکس ببینیم و ...پس همه چی از چشم و فیلم شروع شد من خودم اخرین باری که(چند بار اخری که اینکارو انجام دادم )همش با دیدن فیلم بود یا حتی فشار زیاد زندگی باعث شده بود که برم فیلم ببینم و ادامه داستان .خب مگه قرار نبود ما نقظه ضعفامونو چک کنیم و اوانارو حذف کنیم پس چرا با اینکه میدونیم دیدن فیلم و گرافهاش اذیتمون میکنه باز هم اشتباه میکنیم...کاری که من انجام دادم یکی از دوستان(دراین زمینه تحقیقات و تحصیلات داره) مطرح کردم و جواب ایشون :   پرهیز کامل یعنی پاک کردن این فیلم ها از تمامی وسایل شده حتی برای مدتی گوشی های ساده استفاده کنید
سلامتی و پاکی روح مهمتراز همه چی  برای شماست....
تکرار این صحبت با خودتون که من میخوام خدا را از خودم راضی نگه دارم
وجود من باارزش نباید این آشغال ها را بخورم ...

و کاری که من کردم :پاک کردن تلگرام از گوشی و فیلم تا زمانی که با خودم کناربیام با داشتنش کار بدانجام ندم اما اگر با نصب دوباره باز هم به اشتباهاتم ادامه دادم باز هم پاکش میکنم چون وجود من با ارزش تر از داشتن تلگرام (البنه من مشکلم تلگرام بود بعضی ها با کامپیوتر و چیزاهای دیگه ای متاثر میشن همه چیزو پاک کنین هه چیزو مطمئن باشید هیچ اتفاق بدی نمیوفته برای مدتی اگر برای مدتی حااتون خوب بود به خودتون جایزه بدید(((مثلا نصب دوباره یا هر چی خودت چی دوست داری))) و اینکارو از سریالی شدن هم میتونه جلوگیری کنه البته باید بدونی چه تو دستته  و اونو پاک کنی که این یه سوال مهمه که اینطوزی ادامش میدم:
چرا بعد از مدتی که نسبتا خوب موفق میشیم  اینکارو ترک کنیم چرا دوباره مبتلا میشیم؟؟؟؟؟خب شما فرض کنید تو یه جاده بسیار لیزمیخوای عبورکنی اولش بسیاراهسته قدم بر میداری اما به محض اینکه چند روز از ترکت گذشت قدم هات سریع میشه و فکر میکنی چه خبره اونوقته که با سر میخوری زمین و ........شما وقتی اینکارو میکنید و بعد توبه میکنید وابراز پشیمانی و وقتی که همه چیو پاک میکنید و اهسته قدم برمیداری بعد چند روز دوباره وسوسه میشی و شیطان میاد  وتا ببینه شل کردی یه سیلی بهت بزنه که نفهمی از کجا خوردی پس توصیه اکید داریم که خیلی مراقب باشید وهمچنان به کارهایی که کردید روز اول کردید فکر کنید منظورم اینکه دوباره همون مراسم انجام بدید توبه کنید وبعد از 10روز وسواس بیشتری به خرج بدید دو واقع باید بیشتر حواستون باشه ...ترو خدا بیشتر دقت کنیم
ببخشید وقت نیست بیشتر توضیخ بدم ببخشید یکم ناقصه ...امیدوارم مفید باشه ممنون از همتون 53 53 53 53 53 53 53
سلاام دوستان رهروانی عزیز تر از جان
شب تون بخیر باشه

لبتون خندون
دل تون شاد
روزگارتون خوش

عرض شود که اول از همه 14 صلوات تقدیم به برادر عزیزم دریفت به نیت سلامتی و پاکیش
دریفت جان برادر منتظرت هستیم هر صحبتی داشتی بیان کنی

و بعد اینکه گلایه نوید کاملا بجاس هست و از همه درخواست میشه در این ختم ها شرکت داشته باشن

رضای عزیز توضیحات بسیار خوب و عالی بود
امیدوارم هم من و هم همه بچه ها این مواردی که گفتی مد نظرمون باشه

دیگه اینکه نتایج هفته چهارم هم اومد و گروه ما کماکان در صدر جدول قرار داره 317 49-2 317 49-2 317
ریز نتایج اینجاهست اما کلیت اون به این صورته

[تصویر:  66599261573809256293.png]

اما این هفته یه تغییر نسبت به هفته گذشته داشتیم اونم اینکه گروه کولاک، کولاک کرده 
و زیر پوستی اومده رسیده به ما جا داره این موفقیت رو بهشون تبریک بگم 49-2

و از بچه های گروه خودم هم بخوام که یه ذره تلاش مون رو بیشتر کنیم
و حواسمون به پاکی هامون باشه چون یه لحظه غفلت باعث میشه از قافله پاکی ها عقب بیفتیم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
۱۵ صلوات برای دریفت عزیز

بچه ها من دیروز حالم خوش نبود ، امروز خیلی خوشحالم و حالم خیلی خوبه.

می دونید به چی فکر می کنم. این که اگر دیشب شکسته بودم ، حالم چطور می شد.
نه می تونستم به درسام برسم ، نه حالم خوش بود ، کاسه ی چه کنم چه کنم دستم گرفته بودم.

اما امروز به جاش خیلی خیلی خوش حالم 317
چون هنوز پاکم

امروز در روز سی پنجم پاکی ، دنیا خیلی خیلی خیلی قشنگ تر شده. 302

نقل قول: اینطوزی ادامش میدم:
چرا بعد از مدتی که نسبتا خوب موفق میشیم  اینکارو ترک کنیم چرا دوباره مبتلا میشیم؟؟؟؟؟خب شما فرض کنید تو یه جاده بسیار لیزمیخوای عبورکنی اولش بسیاراهسته قدم بر میداری اما به محض اینکه چند روز از ترکت گذشت قدم هات سریع میشه و فکر میکنی چه خبره اونوقته که با سر میخوری زمین و ........شما وقتی اینکارو میکنید و بعد توبه میکنید وابراز پشیمانی و وقتی که همه چیو پاک میکنید و اهسته قدم برمیداری بعد چند روز دوباره وسوسه میشی و شیطان میاد  وتا ببینه شل کردی یه سیلی بهت بزنه که نفهمی از کجا خوردی پس توصیه اکید داریم که خیلی مراقب باشید وهمچنان به کارهایی که کردید روز اول کردید فکر کنید منظورم اینکه دوباره همون مراسم انجام بدید توبه کنید وبعد از 10روز وسواس بیشتری به خرج بدید دو واقع باید بیشتر حواستون باشه ...ترو خدا بیشتر دقت کنیم
ببخشید وقت نیست بیشتر توضیخ بدم ببخشید یکم ناقصه ...امیدوارم مفید باشه ممنون از همتون [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
اعتبار دادم ، اما دلم نیومد نقل قول نکنم.
خیلی به دل من نشست این پاراگراف
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام ممنون از عزیزان،
خب من یک مختصری از خودم میگم:
حدود ۳ سال تو پرژه های ساختمانی از کارگری تا مهندسی پست داشتم،از سرناچاری تو اون شغل مونده بودم،روز و شبم مسخره و تکراری بود،تا اینکه یک روز از ارتفاع سقوط کردم و آسیب دیدم و همین تهوع من روز از کارگاه ساختمونی بیشتر کرد بطوریکه حتی در جایگاه مهندس هم حالم بد میشد حتی فقط راه برم،خلاصه اینکه یکم دچار از کارافتادگی شدم ولی همین از کار افتادگی باعث شد اینقدر بگردم و بگردم تا کاری رو متناسب با خودم پیدا کنم که بهم فشار نیاد،و الان خداراشکر راضی ام و راضی تر از قبلم،اگر اون حادثه برام اتفاق نمی افتاد الان معلوم نبود کدوم ساختمون یا پروژه داشتم از سر مجبوری کار میکردم،
خلاصه که هرچه از دوست رسد نیکوست،حتی در حوادث بد هم حکمتی نهفته است،حتی اون روز که آسیب دیدم (۲سال پیش) همون روز قرار بود جای دیگه برم که با اسرار زیاد یک نفر اونجا نرفتم و اومدم جای دیگه و اینطوری شدم،گفتم خدایا اگر اونجا میرفتم معلوم نبود چه بلایی سرم بیاد،خدا که بد آدم رو نمیخواد ،اون بدتر بوده و این بد و این بد برآیندش برام خوب شد،
در نهایت الان تنها خواسته ام اینه که در این شغلم که هستم به درآمدی ثابت که بتونم روش حساب کنم برسم که بتونم سرو سامونی بگیرم و ازاین وضع مجردی دربیام،یکی اینه که نباید خودخواه باشم بگم هر وقت همه چیز اوکی شد بعد میرم جلو،چون حق مادرم هست که دامادی فرزندشو ببینه و بچه هاشو ببینه و حق اون دختری که قراره روزی همسر من بشه اینه که سریعتر اقدام کنم(اون شخص منظورم شخص نوعیه) و همچنین اینکه از اون روزی میترسم که اتفاقی برای مادرم بی افته و من تنها بشم ،اون روز واقعا اگر تنها باشم و تکیه گاهی نداشته باشم ممکنه تو شرایط روحی بدی وارد بشم که به آسونی نتونم ازش در بیام،خلاصه که دعا کنید ممنون.
(1396 مرداد 25، 20:28)طاهر نوشته است: سلاام دوستان رهروانی عزیز تر از جان
شب تون بخیر باشه

دیگه اینکه نتایج هفته چهارم هم اومد و گروه ما کماکان در صدر جدول قرار داره 317 49-2 317 49-2 317
ریز نتایج اینجاهست اما کلیت اون به این صورته

اما این هفته یه تغییر نسبت به هفته گذشته داشتیم اونم اینکه گروه کولاک، کولاک کرده 
و زیر پوستی اومده رسیده به ما جا داره این موفقیت رو بهشون تبریک بگم 49-2

و از بچه های گروه خودم هم بخوام که یه ذره تلاش مون رو بیشتر کنیم
و حواسمون به پاکی هامون باشه چون یه لحظه غفلت باعث میشه از قافله پاکی ها عقب بیفتیم

خوشحالم که رقابت سختی در جریانه ومرسی از تبریکت طاهرجون. اگه برنده از اول معلوم میبود، زیاد حال نمیداد مسابقات. حالا یه چی بگم 4chsmu1 اگه کولاک دومه بخاطرِ ترتیب حروف الفباس که اول "پ" هست بعد "ک"  Khansariha (13) 
ایشالا این هفته اعلام وضعیتا منظم باشه و بچه ها همه پاک باشن تا رقابت حساس تر شه و بکشه به هفته آخر  53258zu2qvp1d9v

14 تا صلوات محمدی پسند واسه دریفت عزیز. آرزو میکنم توی زندگیش آدمایی وارد شن که روزی 100 بار خداروشکر کنه و کنارشون شاد باشه. مادرتو برات نگه داره و سلامتی به هرجفتتون بده 53 53
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
به نام خدای بخشنده

20 صلوات برای دریفت عزیز
که حرفاش به دلم نشست قشنگ حسش کردم
واقعا توی نوشتت جز زیبایی ندیدم ، هم هدفات و هم اتفاقایی که افتادن
راستش  سختی های زندگی برای همه اتفاق می افته ولی زندگی بعضیا را که میبینی اونا را زیبا می بینی 53258zu2qvp1d9v ولی برای بعضیا فقط رنج و عذاب و بدبختی و حسرت  بوده.
داداش دریفت سختی های زندگیتم زیبان چون خودت آدم بزرگی هستی و ذهن زیبایی داری و از هر سختی یه چیز زیبا می سازی
امیدوارم زندگیت با همه ی سختی هاش شیرین باشه و یه زندگی زیبا را خلق کنی Khansariha (8)

راستش اگه اشکال نداشته باشه من یه روز زودتر اعلام وضعیت کنم
چون مطمئن نیستم فردا باشم یا نه 65

امید24 / گروه کولاک Khansariha (89) / هفته پنجم :سبز (چقدر زود گذشت یعنی الان هفته ی آخریم 17 )
برنامه گذشته :
این هفته نسبتا تنبلی را در دستور کار خودم قرار داده بودم هنوز با استانداردام فاصله دارم 65 
خوب البته خدا را شکر که خدا دوباره بهم فرصت داده تا جبران کنم پس به جای غصه ی هفته ای که گذشت بهتره تلاشمو تو هفته ی بعد نشون بدم
برنامه هفته آینده:
فقط تمرکز روی کاری که می خوام بکنم و بدون استرس و نگرانی تمام تلاشم را بکنم Khansariha (69)
و روزی ما دست خداست پس تلاشم را می کنم و خدا هر آنچه که قسمت من باشه بهم می ده پس نگران هیچ نباش که اون جای حق نشسته
ممنون از همه ی بچه های عزیز به خاطر کمکاشون 53
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
جمله ای زیبا که روی یک سنگ قبر نوشته بود:

ای رهگذر من هم روزی از اینجا رهگذر بودم …    Hanghead
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
دوستااان سلام
عصر روز پنج شنبه همگی عالی و متعاااالی (اینو عصر قرار بود بذارم تا الان طول کشید هزار جا رفتم و اومدم این وسط)
خیـــــــــــــــلی خوبه که فردا روز تعطیله 4chsmu1

عاشق جان خـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوشحال شدم این پستی که گذاشتی دیدم
اصلن اون روز سگرمه هات تو هم بود کلا دپرس گشتم 4
ایشالا همیشه ایام به کام و روزها پاک و عالی باشند 317 317

دریفت عزیز این روحیه که داری خیلی خوبه 
گفت: 
"ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند
و چون دریا آرام شد خود را اسیر صیاد دیدند
تلاطم زندگی حکمت خداست
از خدا دل آرام بخواهیم، نه دریای آرام"

برات از خدای بزرگ طالب دل آرام در میان تلاطم های زندگی هستم 53

رضا کی وای گروه ما مرد روز های سخته  Khansariha (69)

میتوانیم عزیز ممنون از جملاتی که برامون میذاری
میفرماید : «مَا أَكْثَرَ الْعِبَرَ وَ أَقَلَّ الِاعْتِبَار» 
عبرت‏ها چقدر فراوانند و عبرت پذیران چه اندك!  53258zu2qvp1d9v
خوش به حال اون هایی که از هر اتفاقی یه درسی می گیرن
و این درس ها رو در زندگی به کار می بندن

امید24 اعلام وضعیت زودتر از موعد هیچ اشکالی نداره 
تو حتی میتونی از یه هفته قبل تر اعلام وضعیت کنی 4

واقعا خیلی خوشحالم که تو جمع مون موندی و انصراف ندادی
و الحق که از همون هفته همه تلاشت کردی و همه هفته هات سبز بودی
خیلی برات خوشحالم 49-2

دوستان جان فردا روز اعلام وضعیت هفته پنجم مسابقه هست
و ما در اینجا منتظرتون هستیم تا ماحصل یک هفته تلاش و کوشش تون رو برامون بنویسید
و بگید در این یک هفته چکار کردین
دیر نکنید  53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
خب بریم سر وقت  اعلام وضعیت 
یه روز سخت گروه کولاک هفته ۵قرمز  65
برنامه هفته  گذشته اصلا خوب نبود بجاش یه سری برنامه یهویی برام پیش اومد که انجامشون دادم 
برنامه هفته بعد رفع  ایرادات فکرم و تمرین سرختانه موسیقی و فکر کردن برای اینده
درود به همگی امیدوارم روزگار ارومی داشته باشین
محمد_93/کولاک/سبززز 65
هفته ای که گذشت:زیاد تو کارهام موفق نبودم البته مقصرش خودم نیستم 53258zu2qvp1d9v
هفته که خواهد امد:امیدوارم شرایط رو بتوانم بهتر کنم و رو ریل موفقیت قرار بگیرم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلام
قاصدک / گروه همیشه سبز / هفته پنجم : قرمز 

ارزیابی هفته گذشته : کنترل احساسات بود که به جز چند روز اول بقیه خوب بود .دقیقا همون چند روز دلیل قرمز شدن این هفته ام شد . این هفته و هفته گذشته اصلا وضع روحی مناسبی نداشتم . بهرحال گذشت . چند روزیه که نسبتا خوبم و امیدم به آیندس . اینم یه جورشه دیگه .....

برنامه هفته آینده : همون برنامه هفته گذشته .

........

۱۴ صلوات برای اونایی که صلوات نفرستادم .
+
۱۴ صلوات برای دریفت عزیز .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان