امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با تبریک میلاد نبی مکرم اسلام (ص ) و امام جعفر صادق(ع) من یه نکته رو به ذهنم رسید که توضیح بدم.اینکه دوستان در ارزیابی هفته قبل و برنامه هفته بعد بعضاً بعضی موارد رو مثل تکمیل پروژه یا کارهای پایان نامه یا فراگیری زبان یا فرانسه یا کارهای فارغ التحصیلی یا این چیزا رو می نویسن البته خیلی خوبه ولی فکر کنم اصل ذاتی این ارزیابی هفته قبل و برنامه هفته بعد این باشه که مواردیو بنویسن که ارتباط داشته باشه با ترک خ.ا. حالا از مواردی مثل ورزش و بیکار نبودن و تنها نبودن گرفته تا موارد مذهبی و دینی مثل نماز خوندن و قرائت قرآن و ...
برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»

[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
        عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/08/17
        "Zeus": تاریخ 96/08/20
          رضا222: تاریخ 96/08/22
         hamedhamed: تاریخ 96/08/24  
         omid 24: تاریخ 96/08/27 
         Mr Degaresh: تاریخ 96/08/29 
         mohsen73: تاریخ 96/09/01  
         engineer: تاریخ 96/09/04  

rezaKy: تاریخ 96/09/06  
          nobody31: تاریخ 96/09/08
          Naser_paki: تاریخ 96/09/11
         [تصویر:  53.gif]هبوطتاریخ 96/09/13[تصویر:  53.gif]

53 drift: تاریخ 96/09/15 53
         Hamed6: تاریخ 96/09/18
         majid78: تاریخ 96/09/20

14 تا صلوات برای هبوط عزیز.. برای سلامتیش و بدست آوردن اراده ش برای ترک
14 تا صلوات برای داداش دریفت که ایشالا زندگیش پر از حس های خوب باشه و آرزوهاش براورده بشه
پ.ن: بچه ها منو ببخشین که به موقع نذاشتم پست صلوات هبوط رو. مریض بودم و فقط خابیدم. ایشالا جبران میکنم
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
یه سلام پرانرژی به رهروانی ها  317
شب تون به خیر و نیکی  303

(1396 آذر 11، 18:56)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام آرمین جان
از این ورا؟ 4chsmu1 
بله،‌ همه رفتنی ان اما کی و کجاش مهمه؟ 
اصلا کی این رسم رو گذاشته که هر کی اومد کانون بعد یه مدت محدود باید بره؟
مگه کم ما وقتمون رو این ور و اون ور هدر می دیم؟‌ حالا این کانون شده عامل اصلی وقت تلفی ما که ترکش کنیم؟
یکی مثل آرمین هم که وقت تلفیش صفره، 
مطمئنا می تونه هفته ای یک ربعش رو خالی کنه، چهار تا پست رهروان رو بخونه و جواب بده. 53258zu2qvp1d9v
کلام افتاده بود دیگه. اومدم برداشتم رفتم.  4chsmu1 

من هم باهات موافقم. به نظرم خداحافظی کردن به صورت کلی درست نیست. میشه هر از گاهی سر زد به کانون.

محمد جان 
من از خدامه که اینجا باشم و کنار خوب هایی چون شما.
اما اینکه به ازاش چه چیزی از کانون رو از دست میدیم هم مهمه.

اینکه شما و رضا و صادقین هوای این جا رو دارید جای خوشحالی داره.  Khansariha (18)

(1396 آذر 12، 10:19)omid 24 نوشته است: نداشتن بال برای انسان یه مسالست که با هواپیما حلش می کنه پس 
مصمم باشید که می تونید 
روزای اول خیلی مهمه 
باید مراقبتتو 100 برابر کنی 
به چیزای کوچیک اهمیت بدین که نقش اصلی را بازی می کنند 
مثلا اگه باید بری ورزش ، کم غذا بخوری ، میوه بخوری، آهنگ های مثبت گوش کنی ، با یکی صحبت کنی اگه برنامه های کوچیکت اهمیت بدی ، مطمئنم می تونی موفق بشی
چون راه بزرگو از قدمای کوچیک شروع می کنن 
و مهمتر از همه ی اینا نذار فکر تو ذهنت شکل بگیر
تا نهال کوچیکه فکرو قطع کن چون وقتی درخت بشه بخوای هم قطعش کنی قطعا بهت آسیب می رسونه 
براتون آرزوی موفقیت می کنم 
چه می کنه امید با این توصیه ها. ای ول.  Khansariha (69)
خوب شروع کردن شاید کافی نباشه. اما لازمه.
خوب شروع کنیم تا خوب هم تموم کنیم.
بقیه حرف ها رو امید زد.  Khansariha (18)

(1396 آذر 14، 5:39)nobody31 نوشته است: خب یه نکته رو لازمه توضیح بدم و اون اینه که من کارهای نسبتا خوبی رو در طول هفته انجام میدم اما در شمار برنامه هام و بالتبع در عداد ارزیابی هام قرار نمی گیرند 

نوبادی جان کی گفته کارهای خوب تو وارد ارزیابی هفته نمیشن؟
چیزی که تو برنامه می نویسیم صرفا یه الگوی اولیه هست برای هفته پیش رو.
موقع ارزیابی باید همه کارهایی که انجام دادیم رو مدنظر قرار بدیم.
اگر این کار رو اینجا انجام نمیدی، حتما برای خودت انجام بده که دپرس نشی از هفته ای که گذروندی.

خیلی وقت ها چیزهایی که فکر می کنیم مهم هستن، مهم نیستن. 
و اون ها که فکر می کنیم مهم نیستن اتفاقا خیلی مهمن.

مثلا من زمانی که دبیرستان بودم یا دانشجو بودم یا ...
فکر می کردم کارهای مهم من، خوندن چند تا کتاب بیشتره. چند صفحه بیشتر. چند تا تست بیشتر. یه کلاس اضافه تر.
اما فیلم هایی که ندیدم. ورزش هایی که نکردم. آدم هایی که باهاشون آشنا نشدم. گشت هایی که بیرون نزدم. پارک هایی که نرفتم و مسافرت هایی که نداشتم از هر چیز دیگه ای واجب تر بود.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه دوستای خوبم، مخصوصا همگروهیام که این مدت خیلی شرمندشون شدم Khansariha (56)
همش با خودم فکر میکردم که کاش حذفم کرده باشن امتیاز بقیه خراب نشه Hanghead
ولی حالا که دیدم، اول که حسابی شرمنده وخجل شدم و امیدوارم تو این فرصت های مونده بتونم جبران کنم
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگی به کامتون شیرین
همش در حال حل مشکلات بودم که زود بیام کانون و دیگه از الان موندنی شدم 302
خیلی به یادتون بودم
اعلام وضعیت داغون این هفته رو از من پذیرا باشید بعد میام کامل شرح میدم 65
engineer/ گروه امید سبز / هفته سوم قرمز

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 آذر 16، 13:42)engineer نوشته است: سلام به همه دوستای خوبم، مخصوصا همگروهیام که این مدت خیلی شرمندشون شدم Khansariha (56)
همش با خودم فکر میکردم که کاش حذفم کرده باشن امتیاز بقیه خراب نشه Hanghead
ولی حالا که دیدم، اول که حسابی شرمنده وخجل شدم و امیدوارم تو این فرصت های مونده بتونم جبران کنم
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگی به کامتون شیرین
همش در حال حل مشکلات بودم که زود بیام کانون و دیگه از الان موندنی شدم 302
خیلی به یادتون بودم
اعلام وضعیت داغون این هفته رو از من پذیرا باشید بعد میام کامل شرح میدم 65
engineer/ گروه امید سبز / هفته سوم قرمز

سلام علیرضا خانِ گل. چه خبرا؟؟ سرت خیلی شلوغه که سر نمیزنی؟ یا از تکرر شکستاس؟ 

ایشالا روبه راه بشی مرد. خیلی شاد شدم دیدم پیام گذاشتی اینجا 53 53

(1396 آذر 14، 5:39)nobody31 نوشته است: سلام ، عذرخواهی بابت تأخیر

nobody31  /   گروه چهار مرد شگفتی ساز   /   هفته چهارم   /   وضعیت قرمز

خب یه نکته رو لازمه توضیح بدم و اون اینه که من کارهای نسبتا خوبی رو در طول هفته انجام میدم اما در شمار برنامه هام و بالتبع در عداد ارزیابی هام قرار نمی گیرند ، اما درستش اینه که برنامه زیاد دارم و کارهای زیادی هم انجام دادم و میدم و نگاه نکنید به این سه خط برنامه و ارزابی من و با خودتون بگید این پسر چقدر بیکاره ... نه من اون کارهای مهمی رو نوشتم که برام اهمیت زیادی دارند و معمولا انجامشون برام سخته و اگر همین هارو انجام بدم خودش خیلی برام امتیاز به حساب میاد و انرژی بهم میده

خب نوبادی جان. توی این اعلام وضعیت، من آرزو برای بازگشت به گذشته ی خوبی که توی کانون داشتی رو میبینم. حیفه که هفته های باقی مونده رو قرمز بشی. آخه من میدونم تو میخای تغییر کنی. ببین کسی که نمیخاد، پیداس از رفتارش. ولی میدونم تو میخای. درسته اعلام وضعیتات تاخیر داره و برنامه های معنویت هم زیاد خوب پیش نمیره. ولی من میدونم که فقط کافیه بخای. با اینکه فقط توی مجازی اونم فقط توی کانون و از دریچه ی این پستایی که میذاری نسبتا شناختی پیدا کردم ازت، حس میکنم میخای بهتر بشی. و من اینجام تا نذارم کسی که میخاد تغییر کنه، نا امید بشه.

اگه برای خدا، وقتی به اندازه ی همون 17 دقیقه نمازای یومیه بذاری، شک نداشته باش که خدا شنوا و بیناس. اگر مقابل نفس خودت وایسی در مقابل این خ.ا، شک نکن خدا بهترین جبران کننده س. استارت کارو از حالا بزن. یه هفته دیگه وقت هست.

درسته آخر میشیم توی این دوره...ولی اگه حتی 1 نفر هم توی این گروه پیشرفت کنه، برای من کافیه. حتی اگه 1 نفر تکونی به خودش بده من راضی میشم از خودم.
 سپاس شده توسط
سلام خدمت همگی 
Majid78
گروه پاکان جاودان
اعلام وضعیت هفته۵ :سبز بودم خداراشکر 317
برنامه هام روز به روز بدتر شد تا وسط هفته  وسط هفته هم دوباره بدتر شد
برنامه این (هفته۶) همون برنامه های هفته قبل 
نماز و قرآن ودرس 
یا حق 303
 سپاس شده توسط
به نام خدا

اعلام وضعیت هفته پنجم مسابقه گروهی

ثانیه ها، ساعات، روزها، هفته ها میگذرن. و ما به خودمون میایم و میبینیم برنامه هایی عمل نشده گذاشتیم برای خودمون. وقت نشناسیمون کار دستمون میده. یه روز باید به خودمون بیایم و قورباغه رو قورت بدیم. اون موقع هست که میتونیم بگیم زمان رو در دست دارم.

وضعیت پاکی: سبز

برنامه های هفته قبل:
- تمرین موسیقی رو خوب انجام دادم
- خواب بهتر شد ولی همچنان یه روز رعایت میکنم و یه روز میره تا 1:30 خابم
- MATLAB رو کار نکردم

برنامه های هفته آخر:
- تمرین موسیقی برای رسوندن به آمادگی لازم برای شنبه ی بعد
- مطالعه ی کتاب .. میانگین: 50 دقیقه در روز
سلام ...
 من کی میتونم وارد مسابقه بشم ؟
خیلی دوست دارم باشم  303
سلام داداش محمد رضا خوبی ایشالله 
والا به گمانم این هفته که هفته ۵بود هفته بعدم که هفته آخر این دوره هستش فک کنم از دو هفته دیگه بتونی ثبت نام کنی برای دوره بعدی  303

?

✨?نماز مثل لیمو شیرین است،
هرچه از اول وقت دور شود تلخ تر مےشود.

✨هر که عادت به تاخیر نمازها کرده، خود را برای تاخیر در امور زندگی آماده کند!!
ایت الله بهجت(رحمت الله علیه)
سلام به همه دوستان
اميدوارم حالتون خوب باشه
رضا //////اين هفته سبز بودم
واقعا بايد عذرخواهي كنم از دوستانم كه نتونستم بيام و اعلام وضعيت كنم .باور كنيد اصلا دسترسي به اينترنت نداشتم و بعد از مدتي امروز اومدم كافي نت و دارم واستون مينويسم ببخشييد كه اينطوري شد واسم دعا كنيد كه با دعا هاي شما حالم بهتر ميشه
 سپاس شده توسط
الف) اعلام وضعیت پاکی:      حامدحامد / فی سبیل الله/ هفته پنجم سبز

ب) ارزیابی هفته ای که گذشت:     هفته خوبی بود ولی اصلاً در این هفته سر حال نبودم.
پ) برنامه  هفته ی آینده:     خوندن قرآن به صورت هر روز.توجه به معنی و مفهوم نماز موقع نماز خوندن. ورزش حداقل روزی نیم ساعت.فکر نکردن به گناه.کتاب خوندن و به درسها بیشتر توجه کردن.
 سپاس شده توسط
با سلام خدمت عزیزان,
15 صلوات برای ناصرپاکی و 15 صلوات برای هبوط انشالله گره از کارشون باز بشه,

خب نوبت ختم صلوات منه,
پستهای قبل رو خوندم و ممنون از عزیزانی که من رو مورد لطفشون قرار داده بودند,
والا برای منم مشکلات هست و خیلی دیگه این اواخر پر فراز و نشیب شده بود که بالاخره به یک تصمیم رسیدم و دارم تصمیمم رو عملی میکنم ,از طرفی بخاطر حواشی مختلف یکم برنامم بهم ریخته و برنامه خوابم که کلا به هم ریخته بخاطر کم خوابی زیاد نیستم,محتاج به دعا ...

دریفت-گروه پاکان جاودان-هفته پنجم؟؟-سبز خداراشکر

هفته گذشته :
نمازهامو دست و پا شکسته خوندم
نرم افزار که جلو نرفت چون سردرگم بودم نمیدونستم اصلا از کجا باید شروع کنم
پیدا کردن منابع نظام مهندسی نه تنها انجام نشد که هرچی کتاب داشتم هم جمع کردم فعلا حال و حوصله خوندن ندارم
خوابم به شدت به هم ریخت به طوری که شبها 2 میخوابیدم و ساعت 5-6 صبح از خواب میپریدم و دوباره 7 صبح میخوابیدم تا 8 بعد میرفتم سر کار , ظهر هم که میامدم خونه بعلت ساختمون سازی کنار خونمون خواب تعطیل بود تا شب باز همین برنامه , به طوری که تقریبا وارد خواب عمیق نشدم که خستگیم در بیاد بجز دیشب که تونستم برای اولین بار در این هفته بخوابم , واقعا از بیخوابی داشتم مریض میشدم که به مادرم گفتم اگر امشب (یعنی دیشب) هم نتونم بخوابم دیگه میرم دکتر اینطوری زندگیم داشت مختل میشد که خداراشکر دیشب درست خوابیدم.
از نظر جنسی هم که خداراشکر خبری نبود ,دیگه دارم به خودم شک میکنم میلی تو وجودم مونده چون واقعا نسبت به این مساله بی تفاوت شدم از اون ور بوم انگار افتادم,نسبت به این مساله سردم
نکته آخر ترک شبکه های اجتماعی اینستا و تلگرام بطوریکه فقط در طول این هفته 2 بار رفتم تلگرام که ببینم کسی کار واجبی نداشته باشه,و یکبار هم اینستا و دیگر هیچ.(این مورد به وسوسه ربطی نداره بخاطر مسائل شخصی نمیرم.)

هفته آینده :
برنامه خواندن نماز
تکمیل پروژه ها
تعیین تکلیف برنامه بلندمدتم
همچنان دوری از شبکه های اجتماعی حتی برای یکبار هم وارد نمیشم.
تنظیم خواب
ادامه مطالعه زبان انگلیسی و مرور لغات
 سپاس شده توسط
برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»

[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
        عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/08/17
        "Zeus": تاریخ 96/08/20
          رضا222: تاریخ 96/08/22
         hamedhamed: تاریخ 96/08/24  
         omid 24: تاریخ 96/08/27 
         Mr Degaresh: تاریخ 96/08/29 
         mohsen73: تاریخ 96/09/01  
         engineer: تاریخ 96/09/04  

rezaKy: تاریخ 96/09/06  
          nobody31: تاریخ 96/09/08
          Naser_paki: تاریخ 96/09/11
        هبوطتاریخ 96/09/13

drift: تاریخ 96/09/15 
          53 Hamed6: تاریخ 96/09/18 53
         majid78: تاریخ 96/09/20

14 تا صلوات برای Hamed آقای گل. روز به روزت بهتر از دیروز باشه و ایشالا سرزنده و پاک باشی و وسوسه ها ازت دور باشه
 سپاس شده توسط
سلام

عاشق فاطمه زهرا / فی سبیل الله / هفته ی پنجم / سبز

ارزیابی : هفته ی خوبی بود.
- تصمیم دارم دو روز ورزش کنم.
- روزی یک ساعت مطالعه و تفکر.
- روزی نیم ساعت هم مرور قرآن.
- بقیه اش هم انجام کار ها و ....

خب دو مورد اول خوب نبود ولی دو مورد بعدی خوب بود.
البته خیلی درگیر شدم این هفته یه هویی و یه سری کار های سختی رو انجام دادم و اتفاقات زیادی افتاد.
جالب اینه که همه اش دنبال یه فرصتی بودم برای فکر کردن و بین این شلوغ پلوغی ها نمی شه واقعا.
شاید باید هم بین همین شلوغ پلوغی ها آدم یه زمانی رو کنار بذاره برای فکر کردن. یه زمانی که برای این کاره.
تقریبا زندگی تحت کنترله و همین خوشحالم می کنه.
دو سه باری توی این هفته وسوسه اومد سراغم. برخوردم باهاشون بد نبود. همین که در لحظه اول جلوشون وایسادم رفتن پی کارشون.
اما توی بلند مدت احتمال خطا زیاده. باید بیشتر و بهتر عمل کنم مقابل وسوسه ها.
احتمالا باید تغذیه ام رو بیشتر رسیدگی کنم.

برنامه هفته ی بعد.
- انجام امور درسی
- مرور قرآن
- مطالعه کتاب
- نظافت خونه و درست کردن اتاقم
- بین همه ی این گیر و دار ها زمانی برای برنامه ریزی و تفکر (شبی نیم ساعت)

یا علی

خیلی نگران کانونم. همه اش می گم یکی دو هفته ی دیگه حالم بهتر می شه، شرایط بهتر می شه و
برنامه ریزیم دقیق تر می شه و می تونم کلی وقت برای کانون کنار بذارم.
حیفه کانون، ترک بشه.
این جا میشه اوج گرفت، بال زد، پر کشید، گناه رو ترک کرد، به خدا نزدیک شد، موفقیت رو بدست آورد.
حیفه....
هر چی خواست خداست....
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به دوست های خوبم
چقدر حس لذت بخشیه که شب پاک بخوابی و صبح هم پاک بیداری شی.
محکم قدم برداری و احساس کنی از دست خودت در امانی.
چیز اشتباهی رخ نداده و حواست به خودت هست.
این حس رو شما هم تجربه کردید؟  317

عاشق
خدا رو شکر که سرت گرمه و حسابی شلوغ. موفق باشی و پاک. 
همین که تو پاک باشی و حالت خوبه، بهترین هدیه و موهبت هستی برای کانون.
من منتظر جشن سه ماهگیتم. می خوام ازت شیرینی بگیرم. یه چیز تپل و درست و حسابی.  4chsmu1
من رو منتظر نذاری؟  Swear1
--------------

(1396 آذر 17، 20:09)drift نوشته است: از نظر جنسی هم که خداراشکر خبری نبود ,دیگه دارم به خودم شک میکنم میلی تو وجودم مونده چون واقعا نسبت به این مساله بی تفاوت شدم از اون ور بوم انگار افتادم,نسبت به این مساله سردم

ماشالله به دریفت کانون. بزن دست قشنگه رو.  49-2 

فقط داداش حسابی مراقب خودت باش ها. این طور که تو گفتی، داغون بودن و خسته بودن رو از اعماق وجودت حس کردم.  4chsmu1
امیدوارم با تفریح و استراحت بیشتر، اوضاع بهتر بشه. که حتما هم همین طوره.  Khansariha (69) 

اون تیکه ای که نقل قول کردم:
می دونم خودت پیر خراباتی. فقط خواستم من هم که دوستت دارم و دلسوز تو گفته باشم که بعد حسرت نخورم از گفتنش.
یه وقتا شیطون از این راه وارد میشه که تو سرد شدی. حسی نداری به این قضیه. اینجور پیش بره، مشکل پیش میاد! بیا یه امتحان کن ببین همه چی سر جاش هست یا نه؟
حالا فکرش رو کن خدایی نکرده تو چنین شرایطی، خسته باشی. اعصابت هم خورد باشه. یه استرس بی خودی هم بذار تنگش. اون وقت چی میشه؟  53258zu2qvp1d9v

خواستم بگم پیشاپیش بهت که کلا بی خیال این صحبت ها شو.
هر موقع احساس کردی سردی، فقط خدا رو شکر. همین.
شکر و شکر و شکر.

آدم های باتقوا وقتی به درجاتی از ترک گناه می رسن، نه تنها گناه کردن خوشحال شون نمی کنه که حتا بهش فکر هم نمی کنن؛ میل داشتن که دیگه جای خود.
نمیشه یه کار بد رو ترک کنیم و بعد از کلی وقت هنوز هم مثل روز اول قلب مون تاپ تاپ برای انجام دادنش بزنه. غیر از این باشه، عجیبه.
عالی باشی همیشه.  Khansariha (18) 

------------------

(1396 آذر 17، 9:56)rezaKy نوشته است: وضعیت پاکی: سبز

رضای ما سبز بود.

هست.
و خواهد موند. 
رضا قهرمانه.  Khansariha (46) 

یه سوال:
تنظیم ساعت خواب برات مزیتی داره؟ به کدوم بخش از زندگیت و کارهات کمک می کنه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان