امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: نقل قول:راستی؛ چرا تاپیک دعای عهد دیگه فعال نیست؟
چون افراد زیادی اعلام وضعیت نمی کردن  Shy
من سعی می کردم هر بار عکس یا چیزای جالبی بذارم ، اما خیلی کسی نبود  Hanghead

یه بارم یه جا تو پیاما دیدم ، مثلا بعضیا می خونن (هم دعای عهد ، هم نماز شب )، اما نمیان بگن ، خب چرا ؟

دیگه منم دیدم این طوریه که هیچ کس نمیاد ، پست نذاشتم  809197ps94ijjhwg
آقا من امروز خیلی خوشحالم امروز یادزهمین ماه پاکی من کامل شد  317 Greenstars Confetti

چقدر می‌خوابید بلند شید دیگه عههههه  Kill
خب خوابیدید دیگه هان  39 باشه من خودم رفتم امروز به نیت همتون از مولانا که اتفاقا امروز بزرگداشتش هم هست فال گرفتم 4chsmu1 
این اومد  65
نقل قول: اگر آقایی قصد همکاری با شما را دارد به او اعتماد کنید چرا که شخصی کاردان و متخصص است و البته از لحاظ مالی نیز به او کمک میکنید و برخی مشکلاتش را حل خواهید کرد
خب دوستان همون‌طور که می‌بینید جلال الدین یا همون مولانا خودمون گفتن از لحاظ مالی کمک خواهید کرد  65 پس بسم الله نفری  100چوق بریزید به حساب  Gigglesmile  فرد مورد اعتمادیم هستم می تونید هرچی طلا جواهر دارید بسپرید به من برید باخیال راحت پی زندگیتون  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: اقای سرباز گمنام خوش برگشتید. [تصویر:  confetti.gif]
ممنونم خانم سایلنت اسکریم 53

(1401 مهر 8، 0:55)حیدر کرار نوشته است:
نقل قول: نقل قول:راستی؛ چرا تاپیک دعای عهد دیگه فعال نیست؟
چون افراد زیادی اعلام وضعیت نمی کردن  Shy
من سعی می کردم هر بار عکس یا چیزای جالبی بذارم ، اما خیلی کسی نبود  Hanghead

یه بارم یه جا تو پیاما دیدم ، مثلا بعضیا می خونن (هم دعای عهد ، هم نماز شب )، اما نمیان بگن ، خب چرا ؟

دیگه منم دیدم این طوریه که هیچ کس نمیاد ، پست نذاشتم  809197ps94ijjhwg

ممنونم بابت زحماتتون طی این مدت 53
ان‌شاءالله تبلیغات میکنیم، خود امام زمان هم کمک میکنن تا کار خوب پیش بره.
از سرپرست ها و حامیان گروه هم می‌تونید کمک بگیرید
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب دوستان همون‌طور که می‌بینید جلال الدین یا همون مولانا خودمون گفتن از لحاظ مالی کمک خواهید کرد  [تصویر:  65.gif] پس بسم الله نفری  100چوق بریزید به حساب  [تصویر:  gigglesmile.gif]  فرد مورد اعتمادیم هستم می تونید هرچی طلا جواهر دارید بسپرید به من برید باخیال راحت پی زندگیتون  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نمیدونم چرا هرچی فکر میکنم باز به این میرسم که یه قرار هایی پشت پرده با مولانا گذاشتی  Khansariha (56)
احتمالا حافظ رو نتونستی راضی کنی ... آخه معمولا کسی فال مولانا نمیگیره مگه اینکه قرار های مخفی باهاش داشته باشه   4chsmu1 Khansariha (56)
نقل قول: آقا من امروز خیلی خوشحالم امروز یادزهمین ماه پاکی من کامل شد  [تصویر:  317.gif] [تصویر:  greenstars.gif] [تصویر:  confetti.gif]

داداش تبریک فراوان 2uge4p4

رمز موفقیتت رو به ما هم بگو Hanghead
نقل قول: نمیدونم چرا هرچی فکر میکنم باز به این میرسم که یه قرار هایی پشت پرده با مولانا گذاشتی  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

احتمالا حافظ رو نتونستی راضی کنی ... آخه معمولا کسی فال مولانا نمیگیره مگه اینکه قرار های مخفی باهاش داشته باشه   [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
داشتم مناسبات امروزو چک میکردم یه موقع شهادتی چیزی نباشه دیدم عه روز مولانا بود  4chsmu1 واسه همین گفتم بزار یه نوآوری بکنیم بریم سراغ جلال الدین 65 
نقل قول: داداش تبریک فراوان [تصویر:  2uge4p4.gif]

رمز موفقیتت رو به ما هم بگو
قربانت 
یادداشت کن داداش  65 آلفا به توان 2 ضرب در جذر 9000 Gigglesmile 
رمز خاصی نداره داداش فقط نباید کم بیاری در واقع یه بچه پررو میخواد که جلوی شیطون کم نیاره
به نوعی مورد عنایت قرار میگیری ولی خب فکرت راحت میشه  4chsmu1
نقل قول: واسه همین گفتم بزار یه نوآوری بکنیم بریم سراغ جلال الدین [تصویر:  65.gif] 

محاسن جلال الدین از این نو آوریت ریخت  4chsmu1
نقل قول: یادداشت کن داداش  [تصویر:  65.gif] آلفا به توان 2 ضرب در جذر 9000 [تصویر:  gigglesmile.gif] 
رمز خاصی نداره داداش فقط نباید کم بیاری در واقع یه بچه پررو میخواد که جلوی شیطون کم نیاره
به نوعی مورد عنایت قرار میگیری ولی خب فکرت راحت میشه  [تصویر:  4chsmu1.gif]

4chsmu1

ولی خداییش این شیطون لامصب بعضی وقت ها  پیشنهاد های وسوسه کننده ای میده ها  42 

ما که خیلی وقته مورد عنایت هستیم  65 4chsmu1
نقل قول: ولی خداییش این شیطون لامصب بعضی وقت ها  پیشنهاد های وسوسه کننده ای میده ها  [تصویر:  p.gif] 
قبول دارم 4fvfcja  همین پیشنهاد ها باعث میشه جنگ با نفس به وجود بیاد ولی بااین دید بهش نگاه کن این مرحله را اگه رد بکنی توی زندگیت هر نوع پیشنهاد وسوسه انگیزی برات پیش بیاد تو میتونی خودتو در مقابلش کنترل کنی دیگه از کنترل نفس که سخت تر نیست توی عالم هستی   53258zu2qvp1d9v باید به مرور خودتو قوی کنی باگ هایی که توی مسیر ترک هست را دونه دونه رفع کن یا اگه کمک نیاز داشتی مطرح کن بچه ها کمک میکنن یا اگه بلد بودم کمکت میکنم
(1401 مهر 8، 10:40)New fighter نوشته است: آقا من امروز خیلی خوشحالم امروز یادزهمین ماه پاکی من کامل شد  317 Greenstars Confetti

چقدر می‌خوابید بلند شید دیگه عههههه  Kill

تبریک 49-2 2uge4p4
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
نقل قول: ولی بااین دید بهش نگاه کن این مرحله را اگه رد بکنی توی زندگیت هر نوع پیشنهاد وسوسه انگیزی برات پیش بیاد تو میتونی خودتو در مقابلش کنترل کنی دیگه از کنترل نفس که سخت تر نیست توی عالم هستی  

آره واقعا ...حالا غیر از بحث معنوی و ایناش همین قدرتی که آدم برا مقابله با خودش به دست میاره توی پیشرفت شخصیش هم تاثیر زیادی داره چون گاهی برا خودمم پیش اومده یه کاری رو یا یه حرفی رو بدون فکر صرفا چون دوست داشتم انجام بدم یا بگم  انجام دادم و گفتم و بعدش پیامد های بدی داشت این می‌تونه جلوی اون ها رو هم بگیره 

موافقی ؟ تجربه اینجوری داشتی که حس کنی کلا کنترلت رو اعمال و گفتارت بیشتر شده؟
نقل قول: باید به مرور خودتو قوی کنی باگ هایی که توی مسیر ترک هست را دونه دونه رفع کن یا اگه کمک نیاز داشتی مطرح کن بچه ها کمک میکنن یا اگه بلد بودم کمکت میکنم

خیلی ممنونم حتما از کمکت استفاده میکنم 53258zu2qvp1d9v
سلام به همگی 303  
عذر خواهم بابت غیبت های وقت و بی وقت  53
دوباره هستم در خدمتتون اما کمتر از همیشه چون به خانواده قول دادم کمتر از گوشی استفاده کنم ...
من کانون رو فراموش نمیکنم ...
کانون خانواده و خانه منه ....
برام خیلی خیلی دعا کنید ...
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

نقل قول: موافقی ؟ تجربه اینجوری داشتی که حس کنی کلا کنترلت رو اعمال و گفتارت بیشتر شده؟

آفرین به نکته خیلی قشنگی اشاره کردی  49-2 
منم قبلا همینطوری بودم یه سری حرفا را یا یه سری کارها را بدون فکر کردن میزدم بعدا هم پشیمون میشدم   65 ولی خب الان باز بهتر شدم این موضوع روی کنترل نگاه و ذهن هم خیلی صادقه مخصوصا کنترل ذهن که شاه کلید پاکیه یه وقتایی حتی با کنترل ذهنت میتونی کنترل نگاه را هم کنترل کنی خیلی مهمه  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: خیلی ممنونم حتما از کمکت استفاده میکنم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
302
(1401 مهر 8، 23:52)مرد مقاومت نوشته است: سلام به همگی 303  
عذر خواهم بابت غیبت های وقت و بی وقت  53
دوباره هستم در خدمتتون اما کمتر از همیشه چون به خانواده قول دادم کمتر از گوشی استفاده کنم ...
من کانون رو فراموش نمیکنم ...
کانون خانواده و خانه منه ....
برام خیلی خیلی دعا کنید ...
یا علی مدد

علی یارتون
سلام
خواستم بگم دمت گرم که برای ترک تلاش میکنی 
ایول بهت 
تویی که فکر میکنی موفق نمیشی 
من برات دعا‌ میکنم خدا دستتو بگیره 
و تویی که حس‌ میکنی حالت خوب نیست 
هروقت خواستی بهم پیام بده من همراه خوبیم برا حرف زدن 

بچه ها امیدوارم هممون موفق بشیم و کنار هم معنی حال خوبو تجربه کنیم 

غصه نخوریا دوست گلم 
من کنارتم و تا وقتی زندم کنارت میمونم 
هروقت دوست داشتی میتونی باهام حرف بزنی 
هروقت ناراحت بودی میتونی روم حساب کنی 
خلاصه که امیدوارم دوست خوبی برات باشم 
daghighan  چه نکات قشنگی گفتین 
پاکی با کنترل نفس رو کنترل زبان و نگاه و ذهن و رفتار تاثیر داره
53258zu2qvp1d9v  منم بسی موافقم.

Swear1  چرا چالش ورزشی شرکت نمیکنین  Swear1
من امروز میخوام درازنشست را امتحان کنم ببینم چند تا میرم  Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان