امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول:  ولی خب الان باز بهتر شدم این موضوع روی کنترل نگاه و ذهن هم خیلی صادقه مخصوصا کنترل ذهن که شاه کلید پاکیه یه وقتایی حتی با کنترل ذهنت میتونی کنترل نگاه را هم کنترل کنی خیلی مهمه  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اگه برا پاکی فقط همین یه دلیل که کنترلت رو ذهنت بیشتر بشه رو داشته باشیم بازم کافیه ...چون این تقریبا مساوی با موفقیت تو هر زمینه ایه ..چون قربانی کردن چیز های کوچیک برای رسیدن به چیز های بزرگ تر رو یاد میگیری 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: سلام به همگی [تصویر:  303.gif]  
عذر خواهم بابت غیبت های وقت و بی وقت  [تصویر:  53.gif]
دوباره هستم در خدمتتون اما کمتر از همیشه چون به خانواده قول دادم کمتر از گوشی استفاده کنم ...

به به مرد مقاومت هم که برگشته  Khansariha (69)

آقا پرچم بالاس 16
نقل قول: چرا چالش ورزشی شرکت نمیکنین  [تصویر:  swear1.gif]

حال نداریم  4chsmu1

ولی چشم من اومدم  Muscular
آقای فایتر ۱۱ ماه پاکی تبریک Confetti 317

امیدوارم پاکیاتون همینجوری عالی پیش بره

نقل قول: احتمالا حافظ رو نتونستی راضی کنی ... آخه معمولا کسی فال مولانا نمیگیره مگه اینکه قرار های مخفی باهاش داشته باشه   [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
راستی چرا فال مولانا مشهور نیست؟ 65

به نظرم عرفانش کم از حافظ نداره 39
---
اقای مقاومت خوش برگشتین Confetti
هر وقت شما رو میبینم یاد آقای سرباز گمنام میافتم
هر وقت ایشونو میبینم یاد شما میافتم Gigglesmile

امیدوارم ک حالتون خوب باشه 302

---
ساناز راستش دوست دارم ک بیام 65
ولی گرم کردن خودش یه پروسه ی ۲۰ دقیقه نیم ساعته اس برای همین با پیاده روی خوشحال ترم 65

(یه بار همینجوری پلانک رو انجام دادم ، به ۳ ۴ ثانیه نرسید کم اوردم  65 ... دیگه شنا و بارفیکس ک بماند)

امروز یه امتحانی میکنم دراز نشستو 4chsmu1 ، باشد ک منم به جرگه چالشیان بپیوندم  65  4chsmu1...
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: [تصویر:  swear1.gif]  چرا چالش ورزشی شرکت نمیکنین  [تصویر:  swear1.gif]

من امروز میخوام درازنشست را امتحان کنم ببینم چند تا میرم  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
من هر بار ورزش میکنم یا پام رگ به رگ میشه یا دستم مو بر میداره Gigglesmile همه ورزش میکنن سالم بشن من باید استراحت کنم تا سلامتیم به دست بیاد 65
پاک بودن خیلی خوبه یه وقت فکر نکنید فخر فروشی میکنم 65 4chsmu1 
قبلا هرجایی میرفتم افسرده بودم حتی اگه میرفتم توی بهشت نمی‌تونستم از چیزی لذت ببرم چون همش یا افسرده بودم یا عذاب داشتم چرا خ.ا انجام دادم با افسردگی تاحد زیادی کنار اومدم ازشون پل ساختم برای پاکیم یه زمانی انتقام میخواستم بگیرم از دنیا و عالم ولی الان اون حسه از بین رفته فقط ناراحتم از آنچه گذشت خیلی دلم میخواد تلافیشو سرشون دربیارم ولی خب هدف های مهم تری هست که باید به اون ها برسم  Vamonde
نقل قول: آقای فایتر ۱۱ ماه پاکی تبریک [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  317.gif]

امیدوارم پاکیاتون همینجوری عالی پیش بره
302
نقل قول: راستی چرا فال مولانا مشهور نیست؟ [تصویر:  65.gif]

به نظرم عرفانش کم از حافظ نداره [تصویر:  39.gif]
احتمالا چون میونش با حافظ خوب نبوده  65
واقعا چرا؟ 39
نقل قول: چرا چالش ورزشی شرکت نمیکنین  [تصویر:  swear1.gif]

من امروز میخوام درازنشست را امتحان کنم ببینم چند تا میرم  
راستش من یه کلاس ورزش آنلاین ثبتنام کردم که امروز قرار بوده جلسه اولش باشه و خب چون زیاد ورزشکار نیستم میدونستم که هم زمان از عهده چالش و کلاس با هم برنمیام، فعلا با این وضعیت نت امروز نفهمیدم کلاس چطور برگزار شد 65 فقط پول دادم 4chsmu1
نقل قول: قبلا هرجایی میرفتم افسرده بودم حتی اگه میرفتم توی بهشت نمی‌تونستم از چیزی لذت ببرم چون همش یا افسرده بودم یا عذاب داشتم چرا خ.ا انجام دادم با افسردگی تاحد زیادی کنار اومدم ازشون پل ساختم برای پاکیم یه زمانی انتقام میخواستم بگیرم از دنیا و عالم ولی الان اون حسه از بین رفته فقط ناراحتم از آنچه گذشت خیلی دلم میخواد تلافیشو سرشون دربیارم ولی خب هدف های مهم تری هست که باید به اون ها برسم  [تصویر:  vamonde.gif]
چقدررر از صمیم قلب واستون خوشحالم، ممنووون که این حس خوبتونو به اشتراک گذاشتید، من الان دقیقا تو اون مرحله ی همیشه افسرده یا معذبم. چطوری از افسردگی پل ساختید اون وقت 39
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: چقدررر از صمیم قلب واستون خوشحالم، ممنووون که این حس خوبتونو به اشتراک گذاشتید، من الان دقیقا تو اون مرحله ی همیشه افسرده یا معذبم. چطوری از افسردگی پل ساختید اون وقت [تصویر:  39.gif]

ممنون از از شما 
حس خوبی نیست فقط از جهنم نجات پیدا کردم یه جورایی بین بد و بدتر بد را انتخاب کردم هنوز به جای خوبش نرسیدم من خب همش تنها بودم یه سری جریانات عاطفی توی سن خیلی پایین برام اتفاق افتاد خیلی هم زودرنج بودم از تنهایی خودم که دشمنم بود یه رفیق ساختم برای خودم الان تنهاییمو به توی یه جمع میلیونی ترجیح میدم دارم سعی میکنم مشکلاتم را برطرف کنم تا کسی که باعث اون جریان عاطفی شده بود ببینه کی رو از دست داده زودرنجی هم که به مرور آدم پوستش نسبت به اتفاقات دوربرش پوست کلفت میشه من مرگ عزیزانم را تجربه کردم تجربه عاطفی ناموفق داشتم خ.ا را تونستم ترک کنم اتفاقاتی را تجربه کردم که از نظر سطح آسیب روانی بالاترین سطح آزردگی را شامل میشن عملا دیگه آبدیده شدم نسبت به این اتفاقات یه جورایی خطرناکه ولی خب دیگه تهشو دیدم فهمیدم خودمم که برای خودم میمونم قدر خودمو باید بدونم اگه خوردم زمین خودم باید دستمو بگیرم به زانوم و بلند بشم اگه یه جمع بندی کنیم میتونیم بگیم که تجربه های تلخ گذشته که یه موقعی حالمو خراب میکردن امروز باعث شدن محکم تر بشم
نقل قول: هر وقت شما رو میبینم یاد آقای سرباز گمنام میافتم

هر وقت ایشونو میبینم یاد شما میافتم [تصویر:  gigglesmile.gif]
پیچیده نشد؟ 17

مرد مقاومت عزیز خوش برگشتی 49-2
ان‌شاءالله که همیشه موفق باشی
تو تمام مراحل زندگی 49-2
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
(1401 مهر 9، 21:29)سرباز گمنام نوشته است:
نقل قول: هر وقت شما رو میبینم یاد آقای سرباز گمنام میافتم

هر وقت ایشونو میبینم یاد شما میافتم [تصویر:  gigglesmile.gif]
پیچیده نشد؟ 17

مرد مقاومت عزیز خوش برگشتی 49-2
ان‌شاءالله که همیشه موفق باشی
تو تمام مراحل زندگی 49-2

سلام داداش گل 
خیلی خیلی خوشحالم دوباره اره اسمت رو میبینم ..
انشاالله همیشه موفق و سربلند باشی
کنارمون بمون Khansariha (18)

داداش فایتر 
داداش میشه انگیزه ات رو بگی میشه بگی چی کمکت کرد 
چی باعث موفقیتت شد 
اصلا چی باعث شد که از لذت خ.ا جدا بشی من هنوز نتونستم..
میشه یکم کمک کنی 
تو ذهنم بین گناه و لذت خلا خیلی خیلی بدی درست شده که حس میکنم به طور کامل روحم از کار افتاده یا مریضی شدیدی داره روحم...
ممنونم 
انشاالله یکسال پاکیت داداش...
یا علی مدد 
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

نقل قول: داداش میشه انگیزه ات رو بگی میشه بگی چی کمکت کرد 
چی باعث موفقیتت شد 
اصلا چی باعث شد که از لذت خ.ا جدا بشی من هنوز نتونستم..
میشه یکم کمک کنی 
تو ذهنم بین گناه و لذت خلا خیلی خیلی بدی درست شده که حس میکنم به طور کامل روحم از کار افتاده یا مریضی شدیدی داره روحم...
ممنونم 
انشاالله یکسال پاکیت داداش...
یا علی مدد 
می‌دونی داداش بحث انتخابه دوتا مسیر هست یکی پاکی و یکی هم خ.ا من باخدا عهد کردم پاک بمونم خودش بهم کمک کنه خداشاهده اون روز های اول که تازه شروع کرده بودم اشک می ریختم من مثل تو غرق شده بودم توی کاری که ته نداره ولی از خدا خواستم تا بهم قوت بده تا راه درست زندگی را نشونم بده حالا تموم موارد پیام قبلیمو که بخونی درسته ها تموم زمینه های افسردگیم نیاز به این تلنگر داشتن نیاز به ترک داشتن ولی اون جرقه اصلیه وقتی زده شد که همه چیزو از خدا خواستم حتی متوجه شدم اگه یه چیزیو از خودش بخوام بدون اینکه به کسی بگم چقدر زودتر بهم اونو میده از خودش کمک بخواه بهترین کمک را می‌کنه
نقل قول: حس خوبی نیست فقط از جهنم نجات پیدا کردم
به نظر من که چیزایی که گفتید حس فوق العاده خوبی داشت...شاید چون ازش فاصله گرفتید شیرینیشو کمتر حس میکنید... 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: ولی اون جرقه اصلیه وقتی زده شد که همه چیزو از خدا خواستم حتی متوجه شدم اگه یه چیزیو از خودش بخوام بدون اینکه به کسی بگم چقدر زودتر بهم اونو میده از خودش کمک بخواه بهترین کمک را می‌کنه
خیییلی موافقم با این حرف و بارها تو زندگیم بهش رسیدم...ولی نیاز به یادآوریش داشتم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: به نظر من که چیزایی که گفتید حس فوق العاده خوبی داشت...شاید چون ازش فاصله گرفتید شیرینیشو کمتر حس میکنید... [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
در کل مسیر پیشرفت خوبه چه از بدتر به بد چه از بد به خوب مهم اینکه تو اون تایم از زندگیت چی بخوای درست میگید من اگه جایی بودم که سال گذشته بودم قطعا این اوضاع ایده آل بود خدایاشکرت  4
نقل قول: خیییلی موافقم با این حرف و بارها تو زندگیم بهش رسیدم...ولی نیاز به یادآوریش داشتم
پیشنهاد میکنم یه نشون بذارید که همیشه تو دیدتون باشه هر موقع دیدید یادتون بیوفته
نقل قول: می‌دونی داداش بحث انتخابه دوتا مسیر هست یکی پاکی و یکی هم خ.ا من باخدا عهد کردم پاک بمونم خودش بهم کمک کنه خداشاهده اون روز های اول که تازه شروع کرده بودم اشک می ریختم من مثل تو غرق شده بودم توی کاری که ته نداره

آقای فایتر ، منم به خدا خیلی قول دادم Hanghead
اما بعد یه مدت شکسته شد ، یا کمرنگ شد Hanghead
چیکار کردین ک عهدتون یادتون نره :‌) ؟

در واقع مشکل من عهد بستن نیست‌..، قدم قدم پیش رفتن به سمت تباهیه‌.. Hanghead

خداروشکررر، این حس خوب پاکیو تجربه میکنین Khansariha (2)
دیوونه کنندس ک بخوای ۱۰ دیقه اروم زندگیتو کنی و افکار بد به ذهنت هجوم بیارن

این لطف خداست اقای فایتر ، قدر وجود خودتونو خیلی بدونین
دعا کردنی ما رو هم دعا کنین، بلکه ادم بشیم، حداقل یه قدمی برا خدا برداریم... Hanghead

نقل قول: پیچیده نشد؟ [تصویر:  17.gif]

اکانت هر کدوم از بچه ها شبیه یه پک تو ذهنمه 4chsmu1
مثلا وقتی اسم شما میاد ، یا آقای مقاومت میافتم

وقتی اسم یاقوت میاد، یاد اکیپِ ، کویین، مهر خدا، آقای کارما ، اقای مهدوی و آقای محسنین میافتم

مثلا اگه اسم عارفه بیاد یاد نور الزهرا، گلگلی میافتم
یا آبی اسمانی و رهایی با هم تو ذهنمن Gigglesmile

اینشکلیه

ولی شما و اقای مقاومت چون فاصله سنیاتون نزدیک به همدیگس ، خیلی خیلی سریع تر این تبادلات برام انجام میشه :/
(بماند ک قبلا فکر میکردم جفتتون یه نفر هستین 65 )
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: میتونیم بگیم که تجربه های تلخ گذشته که یه موقعی حالمو خراب میکردن امروز باعث شدن محکم تر بشم
چقدر این جمله درسته 
نقل قول: اگه یه چیزیو از خودش بخوام بدون اینکه به کسی بگم چقدر زودتر بهم اونو میده از خودش کمک بخواه بهترین کمک را می‌کنه
و چقدر این قشنگه 

منم مثل همه بچه ها این همه روز پاکی رو
 تبریک می گم آقای فایتر
ان اشاالله یه روزی بیاد ، همه مون پاکِ پاک باشیم 
ازین دنیا پاک بریم

سوال های بقیه هم برای‌ منم سواله
چطوری پای یه عهد میشه موند ؟

یه سوال دیگه ...
تازگیا همش این میاد تو ذهنم که اونایی که تونستن ترک کنن ، اصلا اون قدر درگیرش نبودن ، مثلا یکی از زمانی که وارد کانون شده تا الان پاکه ،یعنی چندین ساله که پاکه ، خب شاید اون قدر درگیرش نبوده ،
این سوال رو دارم ، کسی هست اینجا یا می‌شناسید که قبل ترک خیلی درگیر باشه و مدت ها اینکار رو کرده ، ولی الان تونسته مدت طولانی رو پاک باشه ؟واقعا شده ؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان