امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان
امیدوارم که خوب و سلامت باشید

دوستان نمیدونم چطور بگم اما ابتدا خیلی خوشحال بودم ازین که آرمین جان برگشته اما با دیدن پیام های آرمین خیلی ناراحت شدم.اینقدر که یه مرتبه صفحه کانون رو بستم و چند ساعت فکر کردم و خیلی ناراحت بودم. 

راستش دو سال پیش اتفاق خیلی بدی برای من افتاد و ایشون تنها پناه من بودن. 
به قدری به من کمک کردن که همین الان هم اشک تو چشمام جمع میشه و با خودم فکر میکنم چطور میشه واقعا کسی که نه منو دیده، نه منو میشناسه و نه حتی میتونه بهم اعتماد کنه(چون تازه اومده بودم به کانون)، اونقدر به من لطف داشته باشه و اونقدر کمکم کنه.
راستش اون موقع بابت اون همه کمک خیلی خجالت کشیدم و شرمنده شدم.

واقعا ایشون یه آدم دیگه ایه، من هیچ وقت نمیتونم مثل ایشون باشم. مثال ایشون مثل یه پدر میمونه که دلسوز و غمخوار بچه هاشه. همیشه مدیون ایشونم و ای کاش میشد کمک هاشونو نسبت به خودم جبران کنم.

واقعا تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که بتونم یجایی توی کانون حتی خیلی کوچک چراغشو روشن نگه دارم.

دوستان نمیدونم چقدر موافقید،اصلا پیاممو میخونید یا خیر اما اگر خوندید و دلتون حتی خیلی کوچک برای کانون میتپه بیاید باهم عهد ببندیم (واقعی واقعی) که با یاری خداوند متعال در جهت حفظ کانون و رسیدگی به وضعیت پاکی خودمون و اصلاح رفتار هامون و سازندگی کانون و اعضای اون تلاش کنیم و این پیام عهد واقعی و قلبیمون رو از داداش صادقین عزیز بخاییم به آرمین جان انتقال بدن و ازشون خواهش کنن که به کانون برگردن و در کنار ما بمونن. 

دوستان اگر موافق بودید همین جا پیام بزارید و با هم عهد ببندیم. اما اینو یادمون باشه این عهد خیلی سخته و سنگین. قولی ندیم که از پسش برنیایم. اگر قول میدیم که برای کانون تلاش کنیم واقعی باشه و مستمر.

من هستم و عهد میبندم 53
... 53
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام

چند روز پیش مدیرعامل شرکت تیک تاک رو تو مجلس شورای غیر اسلامی ایلات متحده استیضاح کردن که این جلسه 4ساعتی طول کشید که امشب خلاصه ای ازش از شبکه چهار پخش شد. اتهامات زیادی علیه پلتفرم تیک تاک وارد کردند از جمله اشاعه فساد و فحشا ترویج خشونت، خودکشی، سبک زندگی و تغذیه ناسالم و… و سوالات زیادی 

درباره این اتهامات از مدیرعامل پرسیدن. گویا تمام مشکلات و ناهنجاریهای اجتماعی آمریکا زیر سر چین و پلتفرمش تیک تاکه.
استیضاح کاملا سیاسی بود هرچند ظاهرا اینطور وانمود نمی کردن.
کشوری که خودش منبع تولید محتوای غیر اخلاقی، ترویج خشونت و کلی محتوای ناسالم دیگس و از پلتفرم هاش علیه کشورای دیگه مثل ایران داره کلی سوء استفاده میشه، بجای اینکه تو جایگاه متهم باشه تو جایگاه مدعیه.

این وسط من یاد مدیرای کانون افتادم که یه مدت مدام زیر سؤال بودن  Hanghead

بحث هایی تو کانون پیش اومد و که جالب نبود
کسانی بودن که ناراضی بودن از کانون، از اعضا، از تیم مدیریت به هر دلیل به حق یا نا حق و دیگه تو کانون نیستند امیدوارم هر جا هستند راه پاکی رو در پیش بگیرند  63

مدیرا بی مزد و منت کلی دارن زحمت می کشن تا چراغ کانون روشن بمونه و کمکی باشن به کسایی که از جنس خودشن هستند و گرفتارن.
 ازشون صمیمانه متشکریم Khansariha (8)
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
من خبری از ماجراهای پارسال اصلا ندارم، و هیچ شناختی هم از آقای آرمین ندارم حقیقتش. فقط پیامشون تلنگر خیلی خوبی بود برای اینکه یادمون بیاد کانون یه پلتفرم وقت گیر و بی مصرف مثل اینستا و تلگرام نیست و باید روی اومدنمون حساب کنیم. واقعا حساب کنیم!
اینجا رو با چت گروپ های معمولی و یه جایی برای گشت و گذار و فرار کردن از بدبختی ها نبینیم. ابزاری باشه برای استفاده از تجربیات بقیه و امید دادن، دادن و گرفتن.
نقل قول: خانم سایلنت اسکریم  ؛

ولی بنظرم منظور آقا آرمین عزیز این پیام ها نبود [تصویر:  39.gif] ...
با آقای محسنین کاملا موافقم. بنظرم کلا یه چیز دیگه فهمیدین از پیام مدیر!
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
نقل قول: دوستان اگر موافق بودید همین جا پیام بزارید و با هم عهد ببندیم. اما اینو یادمون باشه این عهد خیلی سخته و سنگین. قولی ندیم که از پسش برنیایم. اگر قول میدیم که برای کانون تلاش کنیم واقعی باشه و مستمر.
من هستم و عهد میبندم [تصویر:  53.gif] 

منم سعی می‌کنم تا جای که از دستم بر میاد برای سرپا موندن کانون تلاش کنم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: ولی بنظرم منظور آقا آرمین عزیز این پیام ها نبود [تصویر:  39.gif] ...

برداشت من این بود از پیام‌شون. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
نقل قول: راستی من زبان ترکی استانبولی شروع کردم. کی بلده؟ 317

Ben Arefe. Kool
خیلی خوبه اگر به اون کشور هم مسافرت کنید 53258zu2qvp1d9v
توی کانون من خوش گلدین یادگرفتم Gigglesmile

اگر میخواهید بدونید آقا آرمین از چه چیزای صحبت میکرد  میزگرد سال ۱۴۰۰ بخونید.
انشاالله که مشکل روحی و جسمی شون برطرف بشه 63

از کسایی که  برنامه نویسی مهارت دارن  سوال دارم 49-2
امکانش هست mybb  دیگه انجمن ها پشتیبانی نکنه؟
سلام.
دوستان، اقای حدادپورجهرمی که مدتی پیش راجع به کتاب‌هاشون صحبت کردیم، توی کانال ایتاشون درحال پارت‌گذاری مستند داستانی جدیدشون به اسم «یکی مثل همه» هستن. Khansariha (56)
.
.
.
نقل قول: سلام.

دوستان، اقای حدادپورجهرمی که مدتی پیش راجع به کتاب‌هاشون صحبت کردیم، توی کانال ایتاشون درحال پارت‌گذاری مستند داستانی جدیدشون به اسم «یکی مثل همه» هستن. [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

سلام
ممنون اطلاع دادین 53
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
کمتر از ۸ ساعت تا کلاس درس 4fvfcja
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
مشارکت شادن: 

در بسیاری از ما احساس بی لیاقتی، بی ارزشی، تنهایی و ترس وجود داشت. درون ما هیچ گاه با چیزهایی که در ظاهر از دیگران میدیدم جور در نمی امد. 
خیلی زود این احساس در ما بوجود آمد که از پدر، مادر، دوست، رفیق و از خودمان جدا هستیم. با خیال پردازی و خودارضایی، ارتباطاتمان را با دنیای واقعی قطع می کردیم. ما خودمان را در عکس ها و تصاویر غرق و خیالتمان را دنبال می کردیم. ما شهوترانی میکردیم و می خواستیم مورد شهوت رانی قرار بگیریم.
ما به معتادانی واقعی تبدیل شدیم: خودارضایی، بی بندوباری جنسی، زنا، روابط همراه با وابستگی و خیالپردازی مداوم. ما با چشمانمان شهوترانی می کردیم. ما شهوت را خریدیم، فروختیم، با آن تجارت کردیم و آن را آشکارا انجام دادیم. ما به فریب دادن و نقشه کشیدن، آزار دادن و به نهی شده ها اعتیاد پیدا کرده بودیم. تنها راهی که برای نجات از شهوت می دانستیم، انجام دادن این کار بود. "خواهش میکنم با من ارتباط داشته باش و مرا کامل کن" ما گریه کنان و با آغوش باز از آن استقبال می کردیم، ما برای یک لذت بالاتر شهوترانی میکردیم، ما قدرتمان را به دیگران واگذار میکردیم.
این کار باعث به وجود آمدن احساس گناه، نفرت از خود، پشیمانی، احساس پوچی و درد می شد و ما به درون خودمان رانده می شدیم: دور از واقعیت و دور از عشق، در درون خودمان گم می شدیم.
اعتیاد ما داشتن یک صمیمیت حقیقی را غیرممکن کرده بود. هیچ گاه یگانگی واقعی با دیگران را نمی شناختیم، چون به غیرواقعیت ها معتاد شده بودیم. به دنبال یک کیمیا بودیم، ارتباطی جادویی که صمیمیت و اتحاد با دیگران را ازبین می برد. خیال پردازی، واقعیت را فاسد کرده بود، شهوت، عشق را کشته بود.
شهوت ابتدا معتاد و سپس عشق را فلج می کند. ما میخواستیم کمبودهای درون خودمان را با برداشتن از وجود دیگران جبران کنیم. بارها و بارها خودمان را فریب دادیم که رابطه بعدی ما را نجات می دهد؛ اما در حقیقت داشتیم زندگیمان را می باختیم.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
زدن سیبیل برای اولین بار

یک کار وحشتناک است ...
وقتی هم که سبیلت رو میزنی دیگه هیچکس تورو نخواهد شناخت .
الان خانواده ام که هیچی 
خودم هم خودم رو دیگه نمی‌شناسم  Khansariha (13)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

التماس دعا balloons
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
Merhaba 
kim türkçe öğrenmek istedi
4chsmu1
مدیونید اگر فکر کنید از گوگل کپی کردم Khansariha (56)
به نظرم گویش اصفهانی و جنوبی جذابتره65
کسی نیست اصفهانی یاد بده؟ Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1402 فروردين 16، 20:32)زینبی نوشته است: Merhaba 
4chsmu1

Ben, ben 317

الان از تمرین ترکی امروزم میام، خیلی سرحالم 317
زبان خارجی برام حکم تفریح داره fiesta
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) مبارک

نقل قول: Merhaba 
[تصویر:  4chsmu1.gif]
مدیونید اگر فکر کنید از گوگل کپی کردم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
به نظرم گویش اصفهانی و جنوبی جذابتره[تصویر:  65.gif]
کسی نیست اصفهانی یاد بده؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

merhaba efendi

iyi geceler

Smiley-face-cool-2
من کمی همدانی بلدم
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1402 فروردين 16، 22:00)محسنین نوشته است: مِنا ، اصفونی  یاددون بدوم ؟ 4chsmu1

بده 
بچه کوجای؟
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان