امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام 
ان‌شاءالله حال همگی خوب باشه 53
(1402 ارديبهشت 1، 13:53)فرید نوشته است: سلام
دوستان جایی تو کانون هست که بشه اسامی همه اونایی که تا حالا عضو شدن رو دید؟ 39

بله توی قسمت اعضا اسامی تمام اعضای کانون از اول تا الان هست و با فیلتر تاریخ عضویت و... فکر کنم راحت تر بشه پیدا کرد بین این همه اسم 53258zu2qvp1d9v
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
 سپاس شده توسط
(1402 ارديبهشت 1، 13:53)فرید نوشته است: سلام
دوستان جایی تو کانون هست که بشه اسامی همه اونایی که تا حالا عضو شدن رو دید؟ 39

سلام

منظورتون تمام اعضای عضو شده در گروه های ترک هست یا عضو شده در کانون؟

لیست اعضای غیر فعال

از لیست غیر فعال هم میشه به پروفایل بچه هایی که عضو گروه ها شدند و غیر فعال شدند دسترسی پیدا کرد.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام

این عید عزیز و شریف رو به شما کانونی‌های تلاشگر راه پاکی تبریک میگم.
الهی که به حق این عید، همه‌مون در راه صحیح باقی بمونیم و عاقبت‌مون ختم به خیر بشه.

برای یه عده امروز عیدشون تموم میشه. برای یه عده، عیدشون باقی می‌مونه.
خوش به حال اون‌ها که این عید رو برای خودشون عید نگه می‌دارن و تا ماه رمضان دیگه هر روزشون رو به عید می‌گذرونن.
هر شب که وقت حسابرسی دارن، هنوز آثار ماه رمضان رو در خودشون می‌بینن و هر شب بابت تصمیم‌هایی که گرفتن، تغییراتی که درشون رخ داده، عادت‌های بدی که ترک کردن، عادت‌‌های خوبی که ایجاد کردن و ... خدا رو شکر می‌کنن.
این آدم‌ها هر شب لبخند به لب‌شونه بابت روزی که به عید گذروندن. و اگه هم اشکی جاری میشه اشک شوق بندگیه.
خدا به همه‌مون توفیق بده.

خدا کمک‌مون کنه قدر فرصت‌های زندگی‌مون رو بیش از پیش بدونیم و از عمرمون بهتر از گذشته استفاده کنیم.
همه اون‌ها که فکر می‌کردن وقت هست و کارهاشون رو به تاخیر انداختن بازنده شدن. و همه اون‌ها که زرنگی کردن و فرصت‌طلب‌بودن برنده.

اگه از این ماه استفاده نکردیم، از خدا بخوایم بهمون فرصت تجربه‌ یک ماه رمضان دیگه رو بده. اگه خوابیم ما رو بیدار کنه و اگه غافلیم ما رو هشیار کنه. توبه کنیم و ازش بخوایم با فرصت جبرانی که بهمون میده، خطاهامون رو به حسنه تبدیل کنه.
اگه از این ماه استفاده کردیم اما به اندازه لازم نبود، بابت استفاده‌ها خدا رو شکر کنیم و بابت باقیش که به اسراف گذشته، طلب بخشش کنیم. ازش بخوایم هشیاریمون رو دوچندان کنه و به همت و تلاش‌مون برکت بده.
و اگه که استفاده‌مون کافی و اندازه بود، زرنگ بودیم و این ماه رو پیوسته به هشیاری گذروندیم، ازش بخوایم این بیداری و آگاهی رو لحظه‌ای ازمون نگیره. ما رو ثابت‌قدم نگه داره.

ما تا ثابت‌قدم نشیم به جایی نمی‌رسیم.
بابت تلاش‌هایی که می‌کنیم حتما آدم بهتری میشیم اما تا ثابت‌قدم نشیم مزد اون همه تلاش‌مون رو نمی‌گیریم.
گاهی فقط با کمی توجه و درایت و تلاش صحیح‌تر، ده برابر و صد برابر نتیجه عایدمون میشه.
بعد میگیم حیف نبود اگه این همه تلاشی که کرده بودیم به ثمر نمی‌نشست و کاشت‌هامون تبدیل به برداشت نمی‌شد؟

فکر نکنیم آدم ضعیفی هستیم و نمی‌تونیم.
انسان نسبت به خدا ضعیفه و حقیره اما تو منظومه خلقت و جایگاهی که خدا برامون در نظر گرفته ضعیف و حقیر نیستیم.
مایی که درک و شعورمون به واسطه عقل‌مون‌ به سمت بی‌نهایت توسعه پیدا می‌کنه، اراده‌مون هم مرزناپذیره و به‌سمت بی‌نهایت میل می‌کنه.

خیلی از گناهان ما به خاطر جهله. فکر می‌کنیم زیاد می‌دونیم اما نمی‌دونیم. زیاد می‌دونیم اما اون‌چه که باید بدونیم رو نمی‌دونیم. به خاطر همینه که تو احادیث و ادعیه گفته شده که دنبال علم نافع باشیم. علمی که به دردمون نمی‌خوره و ما رو از گناه بازنمی‌داره، حتما ناقصه.
هر چقدر که علم‌مون از ابزارهای گناه، موقعیت‌های گناه، بهانه‌ها و توجیهات گناه، راه‌های پیشگیری از گناه، راه‌های مقابله با گناه و ... بیشتر میشه، به همون نسبت هم گرایش‌مون نسبت به بدی‌ها کمتر میشه. و هر چقدر که علم‌مون نسبت به خودمون، جایگاه‌مون در عالم هستی، علت وجودمون، نهایت و غایت‌مون، ویژگی‌ها و ظرفیت‌هامون و ... بیشتر میشه، به همون نسبت هم گرایش‌مون نسبت به خوبی‌ها بیشتر میشه.
الکی نیست که میگن «توانا بود هر که دانا بود».

خوش به سعادت‌ اون‌ها که از «تیم شیطان» بیرون میان و وارد «تیم خدا» میشن.
آدم تا تیمش رو عوض نکنه، نمی‌فهمه لجن‌زاری که توش بوده چقدر بد و مشمئزکننده بوده. اون جایی که تیم رو عوض می‌کنه و وارد تیم جدید میشه تازه می‌فهمه چطور این همه مدت به خودش ظلم کرده و چه چیزها از دست داده. وقتی وارد تیم جدید میشه تازه می‌فهمه هم‌تیمی خوب یعنی چی و این هم‌تیمی خوب با آدم چه کارها که نمی‌کنه.
خوش به حال همه اون‌ها که همنشین و همراه خوب دارن و چقدر غنیمته داشتن چنین نعمت‌هایی.

خدا وجودمون رو از ظلم و آسیب به دور نگه داره. چه نسبت به خودمون و چه نسبت به دیگران.
خدا وجودمون رو خیر و برکت قرار بده. چه نسبت به خودمون و چه نسبت به دیگران.
بابت ظلم و آسیبی که می‌رسونیم قطعا اون دنیا ازمون سوال میشه و بابت خیر و برکتی که می‌تونستیم جاری کنیم و نکردیم قطعا حسرت‌زده خواهیم بود.

خدا توفیق استغفار بهمون بده و ما رو از استغفارکنندگان حقیقی قرار بده.
نه از اونا که امروز حرف می‌زنن و فردا فراموش می‌کنن. نه از اون‌ها که فقط ادعا می‌کنن و عمل نمی‌کنن.
از اونا که توجه و فکر و نگاه‌ و حرکت‌شون در هر لحظه نشون از استفار و توبه‌شون داره.

خدا بهمون کمک کنه دقت و توجه بیشتری به خودمون داشته باشیم.
به جای همه وقتی که صرف پرداختن بیهوده به دیگران می‌کنیم، تمرکزمون روی خودمون باشه و به خودمون رسیدگی کنیم.
چطور ممکنه به خودمون توجه نداشته باشیم و بعد تغییرات اساسی و بنیادین هم بکنیم؟

خدا لیاقت‌هامون رو بالا ببره و به درجاتی که شایسته‌اش هستیم برسیم.
شرمنده و سرافکنده نباشیم؛ بابت اون‌چه که کردیم و نباید می‌کردیم و بابت اون‌چه که باید می‌کردیم و نکردیم.

به رحمت خدا امیدوار باشیم و امیدوار باقی بمونیم.
از بین همه چیزهای دوروورمون، همه چیز و همه کس رفتنی‌ان و تنها اونه که برامون باقی می‌مونه.
و اون خودش به تنهایی، به همه چیز و همه‌کس می‌ارزه.

داشتم به خودم تلنگر می‌زدم. دیدم اینجا کسی عید رو تبریک نگفته، گفتم برای شما هم بنویسم.
ان‌شاءالله مسیر ترک خ.ا دریچه‌ای باشه برای رسیدن به دریایی از خوبی‌ها. تا آخر عمر ذوق کنیم بابت راهی که رفتیم و تک‌تک جرعه‌هایی که از دریای خوبی‌ها چشیدیم.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام و درود 303
عید فطر، عید بندگی رو به همه ی کانونی های پر همت و تلاش تبریک عرض می کنم
ان شاءالله در این ماه رمضان از تک تک ثانیه هاتون بهترین استفاده رو برده باشین Confetti
درود فراوان عرض می کنم به داداش آرمین عزیییز 317
داداش جان هر دفعه که پست می گذارید من خیلی خوشحال میشم که هنوزم کنارمون هستید. بیشتر بهمون سر بزنید داداش جان
داداش آرمین عید فطرت هم مبارک باشه ان شاءالله که بهترین ها نصیبت شده باشه و بشه Khansariha (2)
داداش حرف های خیلی خوبی زدی واقعا استفاده بردم و مفید بود Khansariha (69)
ان شاءالله با ترک خ.ا بتونیم بیشتر به خدا نزدیک بشیم
خبر بزرگی در راهه

[تصویر:  dingdingding.gif][تصویر:  dingdingding.gif] [تصویر:  dingdingding.gif]

[تصویر:  dingdingding.gif][تصویر:  dingdingding.gif]

[تصویر:  dingdingding.gif]

bliss 
#انقلاب_بزرگ_کانون_1402
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
سلام 
دوستان دوتا چیز می خواستم بگم 

یکی این که من به شخصه ،وقتی می خوام پست بذارم ، خیلی زمان بره که بدونم دقیقا تو کدوم تاپیک باید بذارم ، مثلا می خوام دو خط مطلب قشنگی رو به اشتراک بذارم ،اما باید تاپیکش رو از اون پایین پایینا پیدا کنم ، کلا بیخیال میشم. 
یا چند تا تاپیک هست که خیلی شبیه هستن ، و یکم تفاوت دارن و اول باید برم پست ۱ و توضیحات رو بخونم و ببینم همون تاپیکه و بعد ارسال کنم 
گفتم اگه بشه یک نفر تمام تاپیک ها رو با لینک لیست کنه و تو یه پست بذاره  ، که وقتی خواستیم چیزی بفرستیم ، این قدر زمان نبره و سریع بریم سراغش ، به علاوه تاپیک های بسته و غیر فعال هم تو دست و پا نیستن و تاپیک های فعال مشخص تر هستن ....
(مثلا یه پست این طوری گذاشته شه 
 ،اگر می خوای شعر بفرستی اینجا 
مشاعره کنی اینجا
عکس بفرستی اینجا 
جمله باحال اینجا
همینطوری لینک باشه )

بعد یه تجربه جالب هم داشتم 
گفتم حالا که اومدم این رو هم بگم 
بچه ها شده تا حالا ، یه چیزی رو بخواین و بهش نرسین 
مثلا خیلی دوست دارین داشته باشین اش یا اصلا دوست دارین اون طوری باشین ، ولی بهش نرسیدین ؟
و مشکل اینجا باشه که همش بهش فکر کنین 
و این ها جمع شده باشه و اعصاب تون رو خورد کنه یا خسته و کلافه تون کنه 
مثال می زنم 
پشت کنکوری و دوست داری رتبه اول کنکور بشی ، حتی تصور می کنی که اومدن باهات مصاحبه می کنن 1 یا نه رتبه سه رقمی ، هزار و یا دوهزار ، نمی دونم اون چیزی که برات ایده آله 
یا دانشجویی و می خوای فلان شغل رو داشته باشی 
حتی برای چیز های کوچیک هم میشه 
مثلا از دست کسی عصبانی و می خوای نابودش کنی ، ولی هیچکاری نمی تونی بکنی و...

بیا بنویسش ، یه طوری که انگار داری برای یک نفر که اصلا نمی دونه توضیح می دی ، انگار طرف مقابل هیچی نمی دونه و داری با جزئیات ،تمام جنبه های قضیه رو می گی، تمام اون چیز یا شرایط که می خوای و نیست  ...
بعد آروم میشی 
انگار واقعا اون چیز هایی که می خواستی رو تجربه کردی 
خیلی وقت ها شده یه چیزی برامون خیلی جذاب تر و خواستنی ترِ وقتی بهش نرسیدیم ، ولی وقتی  بهش می رسیم دیگه در اون حد جذاب و خواستنی نیست ، حتی گاهی ممکنه بگیم اصلا اشتباه کردم دنبال همچین چیزی بودم .

با این کار که بنویسیم ، انگار یک بار تجربه می کنیم و یک بار بهش می رسیم ، و عاقلانه تر می تونیم برای تلاش تو این راه  تصمیم بگیریم و حتی احساس ها و عواطف کنترل تر شده هستن .

من این کار رو دوبار انجام دادم ، و نتایج جالبی برام داشت ، فقط تاکید می کنم ، هر چیزی که می خواین  رو با جزئیات بنویسین، همون طور که واسه کسی که نمی دونه توضیح می دین.

اگه کسی اینکار رو کرد بهم بگه ...
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
این همه متن نوشتم  vayy
یه نقطه ای ، چیزی ، بذارین حداقل

برای چی همین طوری سرتون رو می ندازین پایین رد میشین  
واقعا که 
ایشش 22
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
(1402 ارديبهشت 3، 17:47).آرام. نوشته است: سلام 
دوستان دوتا چیز می خواستم بگم 
سلااام ...فقط دوتا؟؟؟ بفرمایید Khansariha (70)

یکی این که من به شخصه ،وقتی می خوام پست بذارم ، خیلی زمان بره که بدونم دقیقا تو کدوم تاپیک باید بذارم ، مثلا می خوام دو خط مطلب قشنگی رو به اشتراک بذارم ،اما باید تاپیکش رو از اون پایین پایینا پیدا کنم ، کلا بیخیال میشم. 

با گوشی میاین؟ اره با گوشی سخت تره. و امضاهارو هم نشون نمیده. وگرنه لینکها رو داخل امضاتون میذاشتید. بازم میشه لینک های جاهایی که دوست داریدو داخل امضا بذارید. و از طریق پروفایل خیلی سریع بهشون برسید یا داخل یادداشتهای شخصی بذارید.
گوشیتونو بذارید حالت دسکتاپم میشه .

یا چند تا تاپیک هست که خیلی شبیه هستن ، و یکم تفاوت دارن و اول باید برم پست ۱ و توضیحات رو بخونم و ببینم همون تاپیکه و بعد ارسال کنم 
گفتم اگه بشه یک نفر تمام تاپیک ها رو با لینک لیست کنه و تو یه پست بذاره  ، که وقتی خواستیم چیزی بفرستیم ، این قدر زمان نبره و سریع بریم سراغش ، به علاوه تاپیک های بسته و غیر فعال هم تو دست و پا نیستن و تاپیک های فعال مشخص تر هستن ....
(مثلا یه پست این طوری گذاشته شه 
 ،اگر می خوای شعر بفرستی اینجا 
مشاعره کنی اینجا
عکس بفرستی اینجا 
جمله باحال اینجا
همینطوری لینک باشه )
جمله باحال دیگه کدوم تاپیکه Khansariha (134) مسابقه زیباترین جمله منظورتونه؟     درست میفرمایید دسترسی به تاپیکها سخته. من خودم بعضی وقتا زمان زیادی میگردم دنبال یه تاپیک اخرشم پیداش نمیکنم. یه قسمت سرچم هست باید بزنید از زمان آغاز انجمن تا همه تاپیک ها نمایان بشه. مثلا تاپیک english mingilish اگه تونستین زود پیداش کنین یا صندلی داغ رو اگه تونستین زود پیدا کنید.

راستی گفتم صندلی داغ ...دنبال یه مجری برای صندلی داغ میگردیم کسی بود بگه

بعد یه تجربه جالب هم داشتم 
گفتم حالا که اومدم این رو هم بگم 
اختیار دارین...راحت باشین...چه خبر از شله مشهدی؟ حالش خوبه؟ سلام برسونید 4chsmu1
بچه ها شده تا حالا ، یه چیزی رو بخواین و بهش نرسین 
مثلا خیلی دوست دارین داشته باشین اش یا اصلا دوست دارین اون طوری باشین ، ولی بهش نرسیدین ؟
نههه تاحالا نشده Gigglesmile خوب میفرمودید
و مشکل اینجا باشه که همش بهش فکر کنین 
و این ها جمع شده باشه و اعصاب تون رو خورد کنه یا خسته و کلافه تون کنه 
مثال می زنم 
پشت کنکوری و دوست داری رتبه اول کنکور بشی ، حتی تصور می کنی که اومدن باهات مصاحبه می کنن 1 یا نه رتبه سه رقمی ، هزار و یا دوهزار ، نمی دونم اون چیزی که برات ایده آله 
یا دانشجویی و می خوای فلان شغل رو داشته باشی 
حتی برای چیز های کوچیک هم میشه 
مثلا از دست کسی عصبانی و می خوای نابودش کنی ، ولی هیچکاری نمی تونی بکنی و...
این اخری خطرناک بوودااا....حالتون خوبه شما؟؟  Gigglesmile

بیا بنویسش ، یه طوری که انگار داری برای یک نفر که اصلا نمی دونه توضیح می دی ، انگار طرف مقابل هیچی نمی دونه و داری با جزئیات ،تمام جنبه های قضیه رو می گی، تمام اون چیز یا شرایط که می خوای و نیست  ...
بعد آروم میشی 
انگار واقعا اون چیز هایی که می خواستی رو تجربه کردی 
خیلی وقت ها شده یه چیزی برامون خیلی جذاب تر و خواستنی ترِ وقتی بهش نرسیدیم ، ولی وقتی  بهش می رسیم دیگه در اون حد جذاب و خواستنی نیست ، حتی گاهی ممکنه بگیم اصلا اشتباه کردم دنبال همچین چیزی بودم .

با این کار که بنویسیم ، انگار یک بار تجربه می کنیم و یک بار بهش می رسیم ، و عاقلانه تر می تونیم برای تلاش تو این راه  تصمیم بگیریم و حتی احساس ها و عواطف کنترل تر شده هستن .

من این کار رو دوبار انجام دادم ، و نتایج جالبی برام داشت ، فقط تاکید می کنم ، هر چیزی که می خواین  رو با جزئیات بنویسین، همون طور که واسه کسی که نمی دونه توضیح می دین.

بله دقیقا حس کردن داشتن چیزی باعث فعال کردن قانون جذب میشه...و خیلی مهمه daghighan  

(1402 ارديبهشت 4، 13:04).آرام. نوشته است: این همه متن نوشتم  vayy
یه نقطه ای ، چیزی ، بذارین حداقل

برای چی همین طوری سرتون رو می ندازین پایین رد میشین  
واقعا که 
ایشش 22

واقعا انگار هیچچکییی تو کانون نیست... البته هزاران نفر همین پست شما رو خوندند...ولی نه وارد شدند و نه سپاس و نه واکنش...منم که این پستو گذاشتم الان پیش خودم میگم نکنه چیزی گفته باشم طرف بدش بیاد...یا شوخی نابه جایی کرده باشم...بعضی وقتا هیچی نگیم سروسنگین تره . ولی بعضی وقتام یه واکنشی نشون بدیم بد نیست. 53

خوب حالا کی مجری صندلی داغ میشه؟؟؟
وظایفش خیلی سادست فقطم یک ماهه
کسی بود بیاد بگه
ممنون 302
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1402 ارديبهشت 2، 12:06)آرمین نوشته است: سلام

این عید عزیز و شریف رو به شما کانونی‌های تلاشگر راه پاکی تبریک میگم.
الهی که به حق این عید، همه‌مون در راه صحیح باقی بمونیم و عاقبت‌مون ختم به خیر بشه.

سلام آقا آرمین 
عیدشما هم مبارک باشه  302

نقل قول: خیلی از گناهان ما به خاطر جهله. فکر می‌کنیم زیاد می‌دونیم اما نمی‌دونیم. زیاد می‌دونیم اما اون‌چه که باید بدونیم رو نمی‌دونیم. به خاطر همینه که تو احادیث و ادعیه گفته شده که دنبال علم نافع باشیم. علمی که به دردمون نمی‌خوره و ما رو از گناه بازنمی‌داره، حتما ناقصه.
هر چقدر که علم‌مون از ابزارهای گناه، موقعیت‌های گناه، بهانه‌ها و توجیهات گناه، راه‌های پیشگیری از گناه، راه‌های مقابله با گناه و ... بیشتر میشه، به همون نسبت هم گرایش‌مون نسبت به بدی‌ها کمتر میشه. و هر چقدر که علم‌مون نسبت به خودمون، جایگاه‌مون در عالم هستی، علت وجودمون، نهایت و غایت‌مون، ویژگی‌ها و ظرفیت‌هامون و ... بیشتر میشه، به همون نسبت هم گرایش‌مون نسبت به خوبی‌ها بیشتر میشه.
الکی نیست که میگن «توانا بود هر که دانا بود».

خیلی خوب گفتید، علم باید نافع باشه
امیدوارم همه کانونی ها به درجات پاکی خوبی دست پیدا کنن Khansariha (69) Khansariha (46)

نقل قول: داشتم به خودم تلنگر می‌زدم. دیدم اینجا کسی عید رو تبریک نگفته، گفتم برای شما هم بنویسم.

ان‌شاءالله مسیر ترک خ.ا دریچه‌ای باشه برای رسیدن به دریایی از خوبی‌ها. تا آخر عمر ذوق کنیم بابت راهی که رفتیم و تک‌تک جرعه‌هایی که از دریای خوبی‌ها چشیدیم.

تلنگر های شما ،درس های خوبی یاد میده.
بازم تلنگرهای خودتون بنویسید 302

نقل قول: با این کار که بنویسیم ، انگار یک بار تجربه می کنیم و یک بار بهش می رسیم ، و عاقلانه تر می تونیم برای تلاش تو این راه  تصمیم بگیریم و حتی احساس ها و عواطف کنترل تر شده هستن .

اینکار میشه داخل تاپیک درد  دل  انجام داد؟

نقل قول: (مثلا یه پست این طوری گذاشته شه  ،اگر می خوای شعر بفرستی اینجا مشاعره کنی اینجاعکس بفرستی اینجا جمله باحال اینجاهمینطوری لینک باشه )

من اینکار حتما انجام میدم
نقل قول: راستی گفتم صندلی داغ ...دنبال یه مجری برای صندلی داغ میگردیم کسی بود بگه

صندلی داغ قبل عید می خواست انجام بشه ..
 با خانم عارفه و آقای مهدی و آقای باب الحوائج 

فکر کنم دیگه الان این سه نفر نیستن تو کانون 
همون جا باید می گرفتین شون 4chsmu1  
الان از کجا می خواین گیرشون بیارین  17

نقل قول: اختیار دارین...راحت باشین...چه خبر از شله مشهدی؟ حالش خوبه؟ سلام برسونید [تصویر:  4chsmu1.gif]

جنابِ سلطان شله مشهدی  4chsmu1
البته ما این ماه رمضون بیشتر به حلیم ارادت داشتیم تا به شله ..
نقل قول: نههه تاحالا نشده [تصویر:  gigglesmile.gif] خوب میفرمودید
واقعا ؟
فکر می کردم یه تجربه فراگیر باشه  Hanghead
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
نقل قول: اینکار میشه داخل تاپیک درد  دل  انجام داد؟

درسته این فضا ، فضای مجازی هست و شاید دیده شدن پیام و خوندن مخاطب  ،تاثیر بسزایی روی پیام نداشته باشه، اما بی تاثیر نیست ، هرچند کم ...
یعنی مثلا ، اینکه پیام شما خونده خواهد شد ، در جزئیات نوشته ، تغییرات ایجاد کنه ، و این باعث میشه نوشته به تصنعی شدن نزدیک تر بشه ، یعنی فرد چیزی رو بنویسه و حتی فکر کنه که می خواد و براش مهمه ، که واقعا براش مهم نیست....

نقل قول: من اینکار حتما انجام میدم

لطف می کنین .
خدا خیرتون بده .
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
دوس دارم برگردم به دوازده سال پیش
روزی که برای اولین بار عضو کانون شدم
دوباره همه بچه های قدیمی دور هم جمع بشیم
زمانی که با یاهو با همدیگه چت میکردیم
آخ که چقد دلم تنگ اون دورانه

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1402 ارديبهشت 5، 14:13).آرام. نوشته است: صندلی داغ قبل عید می خواست انجام بشه ..
 با خانم عارفه و آقای مهدی و آقای باب الحوائج 

فکر کنم دیگه الان این سه نفر نیستن تو کانون 
همون جا باید می گرفتین شون 4chsmu1  
الان از کجا می خواین گیرشون بیارین  17 
  • آقای مهدوی و خانم عارفه که هستند فرار نکردند....
  • یا باب الحوائجم کامپیوترش خراب شده رفته آمریکا با آقای بیل گیتس صحبت کنه ببینه مشکلش چیه به زودی برمیگرده
  • نیومدند هم ، این همه آدم داریم تو کانون یکی دیگه رو میشینونیم رو صندلی...می شی نو نیم؟؟؟ چی گفتم....می شی مو نیم؟؟ نه اینم نمیشه    میشونیموم؟؟؟  نه نه چرا من اینجوری شدم یهو   Khansariha (60)
  • می شونیم اهان حالا درست شد. میشونیمشون رو صتدلی میشونیمش رو صندلی Khansariha (69) درست شد
  • اصلا خود شما سوژه خوبی هستید خودتونو میشینومیمتون رو صندلی داغ Khansariha (89) 
  • فعلا گیر منشیشیم. منشی؟؟ منشی چیه؟ مجری منظورمه
  • نه من واقعا یه چیزیم شده  Khobam

جنابِ سلطان شله مشهدی  4chsmu1
البته ما این ماه رمضون بیشتر به حلیم ارادت داشتیم تا به شله ..
خودتون بهش میگین شله بعد نوبت ما میشه جناب سلطان Gigglesmile 

واقعا ؟
فکر می کردم یه تجربه فراگیر باشه  Hanghead
نه شوخی کردم فراگیره...هر ادمی حداقل 27497342 بار تجربش کرده تا قبل 30 سالگی 128fs318181

به به جنباب حسین 442 هم اینجا تشریف داشتتند آقا ارادت داریم. 302
داداش حسین 4 4 2  تشریف بیارید گروه سرو بحث موانع ازدواج هست یکم از تجربیاتتون بگویید ما جوون ها رو هدایت کنید Thankyou
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
نقل قول: لطف می کنین .

خدا خیرتون بده .
ممنونم 53

فقط توی امضا نمیشه تمام این لینک ها گذاشت محدودیت کاراکتر داره

تجربیات من در برنامه ریزی
  برنامه ریزی روزانه
 امروز چه کار مفیدی انجام دادی؟ 

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: يا ماه بني هاشم و سپهرر)
گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)
 خوش‌آمد گویی به تازه واردها 
جشن پاکی

تجربیاتی از جنس آغازین (10 تا 30 روزه)
  تاثیرات پاکی در زندگی من
  تجربیاتی از جنس ادامه (2 تا 6 ماهه)

اورژانس کانون 

حدیث 
یاد مرگ 
آیه های منتخب قرآنی 
فرازهایی از نهج البلاغه
مسابقه کنترل نگاه و ذهن
قرار عاشقی
 دعا برای تعجیل در ظهور آقا
[/url]مجله صوتی و تصویری 

هدف های من از ترک خودارضایی

معرفی کتاب های خوب روانشناسی

ز نیرو بود مرد را راستی
میزگرد و مباحث پیرامون ورزش

مکتبخونه
 درسیجات
  مشاوره تحصیلی

انجمن شبانه روزی
 درد دل های شما
 ღ سالگرد کانونی شدنم ღ
تولدم مبارک
بیاین از هم تشکر و قدردانی کنیم
بیاین از هم عذرخواهی کنیم

♥نوستالژی های کانونی♥
  § سوتی های بچه ها § خاطرات خنده دار §
 عکس ها و سوژه های جالب و دیدنی

۩ مشاعره ۩
جملات و دیالوگ های به یاد ماندنی
[url=https://www.ktark.com/Thread-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C]به وقت نویسندگی
 سوتی های املایی

عکس های گرفته شده توسط اعضای کانون
نقل قول: با این کار که بنویسیم ، انگار یک بار تجربه می کنیم و یک بار بهش می رسیم ، و عاقلانه تر می تونیم برای تلاش تو این راه تصمیم بگیریم و حتی احساس ها و عواطف کنترل تر شده هستن .

من این کار رو دوبار انجام دادم ، و نتایج جالبی برام داشت ، فقط تاکید می کنم ، هر چیزی که می خواین رو با جزئیات بنویسین، همون طور که واسه کسی که نمی دونه توضیح می دین.

اگه کسی اینکار رو کرد بهم

من با قانون جذب برخی عناصرش کاملا مخالفم نمیتونه صرف اینکه یکسره میگه احساس خوب احساس خوب احساس خوب
همیشه احساساتو خوب نگه دار
اینها صرفا خودش سرکوبی بیش نیست
احساسات باعث شناخت آدمیه نشون میده تو آدم بدی نیستی.

(1402 ارديبهشت 7، 22:47)Frantz نوشته است:
نقل قول: با این کار که بنویسیم ، انگار یک بار تجربه می کنیم و یک بار بهش می رسیم ، و عاقلانه تر می تونیم برای تلاش تو این راه  تصمیم بگیریم و حتی احساس ها و عواطف کنترل تر شده هستن .

من این کار رو دوبار انجام دادم ، و نتایج جالبی برام داشت ، فقط تاکید می کنم ، هر چیزی که می خواین  رو با جزئیات بنویسین، همون طور که واسه کسی که نمی دونه توضیح می دین.

اگه کسی اینکار رو کرد بهم

من با قانون جذب برخی عناصرش کاملا مخالفم نمیتونه صرف اینکه یکسره میگه احساس خوب احساس خوب احساس خوب
همیشه احساساتو خوب نگه دار
اینها صرفا خودش سرکوبی بیش نیست
احساسات باعث شناخت آدمیه نشون میده تو آدم بدی نیستی.

در ادامه این پست ازتون می‌خوام اینو ببینید

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان