امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

من نمی دونم چرا اعتباراتم زود تموم می شه. 106
میشه مدیرا از اعتبارایی که به ما میدن تا به بقیه بدیم،بردارن؟
می خواسته بره جنگ منم این افراد زبده و آموزش دیده در مهارت های نظامی رو براش فرستادم 65
(1399 مهر 12، 10:52)Queen نوشته است: می خواسته بره جنگ منم این افراد زبده و آموزش دیده در مهارت های نظامی رو براش فرستادم 65

خوب کاری کردی.  Muscular الان همه اشون بادیگاردای منن 16
[تصویر:  Untitled_2.png]
تو معرفی گروه های ترک یه ذره در مورد حامیا بنویسیم،مثلا حامی گروه باران Nevisandeh
که چه اخلاقی دارن و ... 117
(1399 مهر 12، 13:13)mahdimontazer نوشته است: تو معرفی گروه های ترک یه ذره در مورد حامیا بنویسیم،مثلا حامی گروه باران Nevisandeh
که چه اخلاقی دارن و ... 117

چه اخلاقی دارن؟ 39
هر وقت کاری رو خواستید انجام بدید و سختتون بود از این تکنیک استفاده کنید، فقط برای چند دقیقه مثلا برای کتاب خوندن یا ورزش کردن یا آشپزی یا هر کار سختی بگید من برای 3، 5 یا 7 دقیقه انجام میدم اگر خوشم نیومد دیگه انجام نمیدم. بهتون قول میدم شما با این تکنیک کار رو ادامه میدید چون فقط شروع کار سخت هست و ادامه لذت بخش امروز هم شنبه  هست هر کاری گفتید از شنبه وقتش همین امروز و همین الان هست
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
فقط خواستم بگم خیلی خیلی خیلی خوشحالم جدیدیا فعال هستن 2uge4p4
قدیمی ها هم خوبن
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 مهر 12، 13:52)زندگی آزاد نوشته است: هر وقت کاری رو خواستید انجام بدید و سختتون بود از این تکنیک استفاده کنید، فقط برای چند دقیقه مثلا برای کتاب خوندن یا ورزش کردن یا آشپزی یا هر کار سختی بگید من برای 3، 5 یا 7 دقیقه انجام میدم اگر خوشم نیومد دیگه انجام نمیدم. بهتون قول میدم شما با این تکنیک کار رو ادامه میدید چون فقط شروع کار سخت هست و ادامه لذت بخش امروز هم شنبه  هست هر کاری گفتید از شنبه وقتش همین امروز و همین الان هست

من این تکنیک رو از کتاب قانون 5 ثانیه ایی یاد گرفتم ولی برای هر کاری امتحانش کردم دیدم بعدش گذاشتم کنار 65
و از طرفی اون کارها واجب بودن و باید انجاام میشدن
فقط درمورد یه چیز تونستم عملیش کنم
اونم زمانی که میخوام حرفی رو به کسی بزنم و خجالت میکشم بگم بهش یا میترسم بهش بگم. تو. اون شرایط خوب جواب داده. و فورا رفتم حرفمو گفتم Khansariha (69)
[تصویر:  Untitled_2.png]
مشارکت شادن:

نقل قول: وقتی میگیم عادت
این عادت عموما همراه باهاش یک الگو هست.

مثلا من وقتی بیکارم سراغ عادتم میرم.
وقتی تنها هستم.
وقتی در اتاق بسته باشه.
وقتی با کسی بحث کنم.

این صحبتهای آقاآرمین خیلی خوبه ..دقیق که میشم میبینم رفتارهای ما اغلب الگومحورن و مادامیکه از اون الگو پیروی میکنیم اون رفتارها هم بدون تغییر باقی میمونند.
مثلا من وقتی برنامم بهم‌میریزه مضطرب میشم وقتی مضطرب میشم تمرکزمو از دست میدم صفر وصدی میشم همه یا هیچ طوری و بعد عملا کاری نمیکنم و وقتم رو بدون کار مفید طی میکنم بعد میبینم روزم گذشت کاری هم نکردم اضطرابه تشدید میشه و این لوپ هی تکرار میشه حالا اگه بخوره به شب بیداری دیگه ممکنه بشینم برای اون گربه تنهای تو کوچه هم گریه کنم..یعنی تا این حد حساس شم .. این تحلیل رفتار خیلی خوبه امروز انجامش دادم تا یک هفته ان‌شاالله انجام میدم ببینم نتیجه برای من چی میشه.

نقل قول: امروز ۶ صبح بیدار شدم.

نماز صبحم رو خوندم.

بعد یک صفحه ترجمه و تفسیر قرآن خوندم.

بعد نشستم یک فایل آموزشی رو خوندم و انجام دادم. 

بعد چند تا حرکت کششی انجام دادم. روزهایی که سردرد دارم بدنم همش گرفتگی میشه.  [تصویر:  hanghead.gif]  

بعد صبحانه املت خوردم. 

بعد رفتم بانک برای ضمانت وام یکی از دوستان.
بعد اومدم خوبام ساعت فایل آموزشی خوندم. پنج صفحه. آفرین به خودم.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

بعد نماز ظهر و عصرم رو خوندم.

بعد یک صفحه نهج‌البلاغه خوندم.

این سبک حسب حال نویسی هم جالبه ی حاسبوا قبل ان حاسبکم جمع و جوره 
این هفته تست کنیم ببینیم خروجیش چطوریاس
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
خاله شادن خیلی ایده خوبیه.
خیلی جمع و جور و کوچیک، همین که به روزی که گذشت فکر کنیم خیلی کمک می کنه.

من جوونی هام این کار رو می کردم، یعنی شب قبل از خواب یک ربع یا نیم ساعت به روزی که گذشت فکر می کردم.
ما بزرگترین سرمایه امون زمانه، اگر از ثانیه ثانیه اش درست استفاده نکنیم، باختیم.

استفاده درست به این معنی نیست که همیشه فول شارژ باشیم، یا فول کار کنیم، یا فول بخندیم.
یه وقتایی غم هست، یه وقتایی بی حوصلگی هست، افسردگی هست، استراحت هست.
اما همین که حواسمون به این باشه که این سرمایه امون هست که داره میره، خیلی از کارها رو نمی کنیم،

الکی چرخیدن توی نت. کاری که نه استراحته، نه حالمون رو خوب می کنه، نه چیز دیگه.
یا خ.ا. وقتی که برای خ.ا می ذاریم رو به خیلی کارها میشه اختصاص داد.

شده که شب تا صبح بیداریم سر انجام این کار، خب این چند ساعت رو نمی شد بهتر خرج کرد؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
نمیدونم ما ک چ برکاتی تو این محاسبه کتبی نفس هست...*
واقعا عالیه..

کاش منم بتونم..
یاعلی.

ذهن انسان رو تصور کنید یک آشپزخونه هست که افکار مختلف اونجا پخته میشه و همونجا هم خورده میشه و مصرف میشه حالا مواد اولیه تو این آشپزخونه از طریق حواس پنجگانه به این آشپزخونه وارد میشه که میشه از راه دیدن، شنیدن، لمس کردن، چشیدن و بوییدن حالا اینا مواد اولیه بود یه چیزی هم داریم به عنوان شعله آتش که غذا رو بشه باهاش پخت مثلا ما یک تصویر بد رو نگاه میکنیم میشه مواد اولیه حالا اگر به اون تصویر فکر کنیم میشه همون شعله هر چی بیشتر فکر کنیم شعله هم بیشتر میشه تا جایی که دیگه نتونیم با اراده جلوی خودمون رو بگیریم تجربه هم ثابت کرده اگر وسوسه که همون شعله باشه از یه حدی بگذره فیل هم حریفش نمیشه و اگر دقت کرده باشید اگر جلوش رو بگیرید احتمالا تا یکی دو روز آینده ضربه فنیتون میکنه 4chsmu1

حالا کار ما اینه که اولا مواد اولیه بد وارد نکنیم دوما اگر ناخودآگاه وارد شد بهش فکر نکنیم و سریع ازش بگذریم و به خدا پناه ببریم سوما دیگه تو این مرحله کاری نمیشه کرد 4chsmu1 ...

خلاصه غذا های خوب برای ذهنمون بپزیم

موفق باشید
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1399 مهر 12، 20:21)زندگی آزاد نوشته است: ذهن انسان رو تصور کنید یک آشپزخونه هست که افکار مختلف اونجا پخته میشه و همونجا هم خورده میشه و مصرف میشه حالا مواد اولیه تو این آشپزخونه از طریق حواس پنجگانه به این آشپزخونه وارد میشه که میشه از راه دیدن، شنیدن، لمس کردن، چشیدن و بوییدن حالا اینا مواد اولیه بود یه چیزی هم داریم به عنوان شعله آتش که غذا رو بشه باهاش پخت مثلا ما یک تصویر بد رو نگاه میکنیم میشه مواد اولیه حالا اگر به اون تصویر فکر کنیم میشه همون شعله هر چی بیشتر فکر کنیم شعله هم بیشتر میشه تا جایی که دیگه نتونیم با اراده جلوی خودمون رو بگیریم تجربه هم ثابت کرده اگر وسوسه که همون شعله باشه از یه حدی بگذره فیل هم حریفش نمیشه و اگر دقت کرده باشید اگر جلوش رو بگیرید احتمالا تا یکی دو روز آینده ضربه فنیتون میکنه 4chsmu1

حالا کار ما اینه که اولا مواد اولیه بد وارد نکنیم دوما اگر ناخودآگاه وارد شد بهش فکر نکنیم و سریع ازش بگذریم و به خدا پناه ببریم سوما دیگه تو این مرحله کاری نمیشه کرد 4chsmu1 ...

خلاصه غذا های خوب برای ذهنمون بپزیم

موفق باشید

5 بار خوندمش  106 106

دارم فکر میکنم مثلا من اینکارارو کردم تهش چ پخته میشه  23
جسارته این فکر شعله و مواد اولیه رو از کجا آوردین؟؟؟؟چرا هرچیزی میشه ب غذا اشاره میکنید 42 آخه این چ مثال عجیبی بود مغزم سوخت 17 wacko2
(1399 مهر 10، 23:04)*دختر پاک* نوشته است: من خودم از دست آقا آرمین دلم خونه
یک عدد پست نوشتم سر پیتزا که به من ندادن 
خیلی پست خشنی بود پاکش کردم
هعییییییییی
یالان دونیا
4chsmu1
درست گفتم؟

سلام
خانم دختر پاک پیتزا که زیاد بود. به شما مگه نرسید؟  Hanghead 

خانم یاقوت رو به این خاطر اسم بردم چون همیشه در بخش تدارک هستن و دوست داشتم یک بار هم ایشون پذیرایی بشن. از طرفی انرژی‌شون انرژی کانونه و اگه تغذیه به موقع نرسه، قند خون کانون می‌افته.  Hanghead 

کارما رو به این خاطر گفتم که خیلی سر اون پست‌های افتخارات زحمت کشیده بود. بهم گفت چشمم ترکیده.  Hanghead  فرداش حال چشمش رو پرسیدم و گفت نگران نباش خوب میشه (یعنی هنوز اذیت بود). می‌خواستم ازش قدردانی کنم.  Hanghead

مهدی منتظر رو به این خاطر گفتم چون همیشه از من حمایت می‌کنه. فرقی نداره من حق داشته باشم یا نداشته باشم. همیشه طرف منه. من نباید هوای طرفدارانم رو داشته باشم؟  Hanghead

بعد هم مهمون داشتیم اون شب. بعد از چند سال سر زده بود. شما مهمون‌تون سر شام برسه، بالای سفره نمی‌نشونیدش؟ Hanghead 

از طرفی اون دفعه‌ای که من شکست عشقی خوردم، شما از دختران سرزمین‌تون حمایت کردید و نه از من. دوست داشتم این نکته‌ای که تو دلم مونده بود رو بگم.  Hanghead

اما خب راست میگید.
شما هم این چند وقته سر موضوعات عکس‌ها خیلی اذیت شدید. علی‌رغم مشکلاتی که پیش اومد خللی در روند جشن‌ها پیش نیومد و واقعا دست مریزاد.
البته جاهای دیگه هم زحمت می‌کشید و حواس‌تون به بچه‌های کانون و چیزهای دیگه هم هست.
حق با شماست و من هم پشیمونم.  Hanghead

امشب هم شام پیتزا داریم فقط به خاطر شما.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان