امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 بهمن 30، 23:40)یاقوت نوشته است:
نقل قول: خانم یاقوت احیاناً اون آقا اول اسمش م نبود؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]

وای خدا  شما از کجا فهمیدین؟؟؟؟؟[تصویر:  12.png]

پ ن : آقای مهدوی در حال نگاه کردن ب اینه : [تصویر:  y%20(492).gif]

Khansariha (13)
نه من سایه خودمو دیدم Khansariha (13)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام خانم یاقوت.
خوش اومدین.

در این شب عزیز من رو هم یاد کنید با ذکر صلوات. 4chsmu1 

(1399 بهمن 30، 22:25)Molana نوشته است: بهترین دعایی که امشب میشه کرد ، یه چیزه 
خدایا ، هیچوقت شرمنده مون نکن  . چه شرمنده ی خودت ، چه شرمنده ی بنده هات ، چه شرمنده ی خودمون 
یا علی مدد .

چه دعای قشنگی.
خدایا ما رو پیش خودت و امام زمان روسفید کن.

یه چی مخواستم بگم یادم رفت 39
یادم اومد.

خانم @رعنا این آواتار رو خودتون کشیدید؟
[تصویر:  avatar_11486.png?dateline=1613680160]

خارج از تعارف، این نقاشی ها خیلی جالبه.
اگر نقاشی رو علاقه دارید، اگر بهتون آرامش میده،
چرا جدی دنبالش نمی کنید؟

شما خلاقیتش رو دارید، ایده اش رو هم دارید. (که همه ی این ها احتمالا از حس های درونیتون میاد)
الان این نقاشی میشه کلی در موردش حرف زد.

آدمی که احتمالا اینقدر توی سرش سر و صدا داره، که دیگه صورت نداره و ذهنش مثل کلاف درهم پیچیده است.
نمی دونه چیکار کنه و از کجا شروع کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 1، 1:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام خانم یاقوت.
خوش اومدین.

---------

.

سلام،
اقای عاشق تو دعاهام ب نام میگمتون خدا شاهده Khansariha (13) دیگه بقیه ش مونده ب اراده ی شما ‌.
ی اسکرین هم دارم ک دعوتمون کردین ب ام عروسی غذاهای شمالی Khansariha (69)

--------
شما هم؟ 22
آلزایمر کرفتیم دسته جمعی؟؟؟
تقصیر اقای مهدوی شد  Khansariha (49)
(1399 اسفند 1، 1:07)یاقوت نوشته است:
خوش اومدین.

---------

.

سلام،
اقای عاشق تو دعاهام ب نام میگمتون خدا شاهده Khansariha (13) دیگه بقیه ش مونده ب اراده ی شما ‌.

--------
شما هم؟ 22

دیگه چی از این بهتر.

حالا ما علی الحساب غذای محلیش رو می دیم. 4chsmu1 

[تصویر:  1597942216_222_%D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA...%D8%B0.jpg]

اردک ترش
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 1، 1:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1399 اسفند 1، 1:07)یاقوت نوشته است:
خوش اومدین.

---------

.

سلام،

--------
شما هم؟ 22

دیگه چی از این بهتر.

حالا ما علی الحساب غذای محلیش رو می دیم. 4chsmu1 

[تصویر:  1597942216_222_%D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA...%D8%B0.jpg]

اردک ترش

میخواستم بگم کباب ترش  22 درسته اردک ترش .
عاغا انشالله جمع و جور کنید دیگه تا عید بفرستیم برین خونه بخت  42 (خیلی زیباست این غذا 117 )
------------------------
خیلی خوشحال شدم ک امشب تونستم با دوستان کانونی هم صحبت بشم .انشالله ک ب حق همین شب روزهای خیلی خوبی رو تجربه کنیم و همه چی عالی بشه 63

جای دوستان خوش صحبتمون که آف بودن خالی  53
سلام دوستان گل کانونی
خوشامد میگم به مدیر نارنجی مکتب . 
تو این دو ساعتی که اومدن تعداد پستای شبانه روزی از دوماهی که نبودن بیشتر شد . این نشون میده که مدیریت شاد شاد چقدر تاثیر داره تو تکثیر شادی در کانون
کاش بقیه ی مدیرهای نارنجی هم درس میگرفتن ... البته بقیه ی مدیرهای نارنجی دیگه فرسوده شدن و از رده خارج . 

دوستان عزیز امشب لیلة الرغائبه . ان شاءالله که خدا حاجت همتون رو بده. ان شاءالله تا سال آینده با عزت و به سادگی ازدواج کنین و آخر اسمتون به نقطه اضافه شه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلامی دوباره
دوست دارم یک سری ایات و روایات رو باهاتون به اشتراک بذارم که گلچین کردم .

یک سالی میشه وقتی یه ایه ی قران یا حدیث خیلی قشنگ میدیدم سریع تو یادداشت های گوشیم مینوشتم و بارها تو اوقات بیکاری میخوندم

آیات و روایاتی که من خودم خیلی روشون فکر کردم و به نظرم خوب و مفیدن . دوست داشتم شما هم بخونین این ایات رو

متاسفانه هیچکدوم رو ننوشتم که مربوط به کدوم سوره است اگه خواستین خودتون تو نت سرچ کنین سوره مشخص میشه

ایات قرانی :

اگر بندگان من از تو بپرسند به آنها بگو من نزدیکم و همواره در حال اجابت کردن درخواست هایی هستم که به من میشود

کسی که اموال خود را در راه خدا (بی منت) انفاق کند هماند بذری است که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه صد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس که بخواهد دو یا چند برابر میکند و خداوند وسیع و بر همه چیز داناست

شیطان شما را وعده فقر و بی‌چیزی دهد و به کارهای زشت و بخل دعوت میکند، و خدا به شما وعده آمرزش و احسان دهد، و خدا را رحمت بی‌منتهاست و (به همه امور جهان) داناست

آنچه از نیکی ها به تو رسد از جانب خداست و آنچه از بدی ها به تو رسد از سوی خود توست 

آنچه خود تصمیم گرفتی با توکل به خدا انجام ده که خدا کسانی که بر او اعتماد کنند را دوست دارد و همه را یاری میکند .
اگر شما را خدا یاری کند کیست که بتواند پس از یاری خدا بر شما غالب آید؟
 و اگر به خواری واگذارد کیست که بعد از آن بتواند شما را یاری و غالب سازد؟

بندگانم را از جایی که گمان نمیبرند روزی میدهم و هرکس که بر خدا توکل کند خداوند برایش کافیست

مردان و زنان بی همسر خود را همسر دهید همچنین غلامان و کنیزان صالح و درستکار را . اگر فقیر و تنگدست باشند خداوند از فضل خود آنان را بی نیاز میسازد . خداوند گشایش دهنده و آگاه است

روایات :

اگر بندگانِ گناهکارم بدانند که چقدر مشتاق توبه و بازگشت آنان هستم، از شدت شوق می‌مُردند.

امام صادق : هر که از ترس تهیدستی ازدواج را ترک کند همانا به خداوند گمان بد برده است . زیرا خداوند میفرماید اگر تهیدست باشند خدا از فضل و رحمت خویش آنان را بی نیاز میسازد .

حضرت محمد : قسم به خدایی که معبودی جز او نیست هرگاه بنده ی مومنی حسن ظن به خدا داشته باشد خداوند نزد گمان بنده ی مومن خویش است .
 زیرا خداوند کریم است و تمام نیکی ها به دست اوست خداوند حیا میکند که بنده ی مومنی حسن ظن به او داشته باشد و او گمان وی را ناکام کند. بنابراین حسن ظن به خدا داشته باشید و بسوی او رغبت کنید .

هر کسی که بر خدا توکل کند دشواری ها برایش آسان میشود و اسباب برایش فراهم میشود

خداوند میفرمایند هیچ مخلوقی نیست که به غیر من پناه ببرد مگر آنکه دستش را از ریسمان های آسمان و زمین کوتاه کنم پس اگر از من بخواهد عطایش نکنم اگر مرا بخواند جوابش ندهم

53258zu2qvp1d9v

اون بخشی که قرمز کردم برام جالب بود . یکم که ادم فکر میکنه تازه میفهمه خدا چقدر دوستش داره . 
امشب لیلة الرغائبه . با حسن ظن از خدا بخواهین ان شاءالله حتما به خواسته های خوبتون میرسین .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: خانم @رعنا این آواتار رو خودتون کشیدید؟
[تصویر:  avatar_11486.png?dateline=1613680160]

خارج از تعارف، این نقاشی ها خیلی جالبه.
اگر نقاشی رو علاقه دارید، اگر بهتون آرامش میده،
چرا جدی دنبالش نمی کنید؟

شما خلاقیتش رو دارید، ایده اش رو هم دارید. (که همه ی این ها احتمالا از حس های درونیتون میاد)
الان این نقاشی میشه کلی در موردش حرف زد.

آدمی که احتمالا اینقدر توی سرش سر و صدا داره، که دیگه صورت نداره و ذهنش مثل کلاف درهم پیچیده است.
نمی دونه چیکار کنه و از کجا شروع کنه.
302یک دنیا ممنونم ازتون 302
بسی باعث افتخاره که شما فکر کردین این نقاشی از آن منه 4chsmu1
اما حقیقتا من انقدرا بلد نیستم اصلا 42
اوج هنر من تو تاپیک طراحی گرافیکی هست اینو از نت برداشتم  53258zu2qvp1d9v
ولی خدا خیرتون بده  داشتم تو نت میچرخیدم وسوسه اوج گرفته بود پست شما را دیدم رفتم مداد را آوردم این اثر هنری را کشیدم 4chsmu1
هر چی دوست داشتین ازش بخندین . طوری نیست 4chsmu1
رعنا 3 ساله از شیراز Khansariha (13)

[تصویر:  P_20210219_020731_vHDR_On_1.jpg]
به ترتیب از چپ به راست 4
آدمی که تو سرش کلی صدای مزاحم داره
آدمی که دیگران را دوست داره
آدمی که حرف آخر را میزنه
آدمی که مثبت فکر میکنه
آدمی که منفی نگره
آدمی که تو خیال و توهم خودشه
آدمی که فقط حرف هایی که بهش دیکته شده را میگه
آدم مهربان 

ببخشید تمیز نشده . پاک کن درست و حسابی پیدا نکردم. Hanghead

خلاصه من دیدم اون آواتار خیلی شبیه حس و حال الانمه برای همین گذاشتمش 53258zu2qvp1d9v
از لطف شما بی نهایت ممنونم 302 
واقعا امشب کمک بزرگی به من کردین 302
تا مرحله روشن کردن فیلتر شکن هم رفته بودم Khansariha (60)
اومدم یه سر کانون پست شما را دیدم کلا متحول شدم و نقاش کشیدم 1744337bve7cd1t81
یک دنیا ممنون 302 

یاقوت خانم جان بسی خوش برگشتی
امیدوارم همیشه موفق باشی و امشب آروزهات بره تو لیست آرزوهای برآورده شده
[تصویر:  flower_box_2.jpg]

آقا رامین بسی تشکرات ویژه
آیه هایی که گذاشتین خیلی خیلی قشنگ بود
با اجازتون سیوش میکنم هر از گاهی میگذارم تو تاپیک روزانه های قرآنی
من که بسی لذت بردم. خیلی قشنگ بود
ممنونیم Thankyou

Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2)
امیدوارم امشب اون آروزهایی که براتون بهترین ها را رقم میزنه، قبول بشه 
Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2) Khansariha (2)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام . یه اعترافی کنم ؟  4chsmu1 

من 80% جاهای کانون رو از طریق افراد آنلاین از 20 میهمانی که همیشه حاضرن ، پیدا کردم  Gigglesmile 
واقعاً امتحان کردم ، هر ساعتی از شبانه روز که بیایید ، کاربران میهمان گرام ، حداقل 20 نفرشون حضور دارن  4chsmu1  

حیفم اومد از این مهمانان شبانه روزی در انجمن شبانه روزی یادی نکنم Gigglesmile
نقل قول: سلام . یه اعترافی کنم ؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

من 80% جاهای کانون رو از طریق افراد آنلاین از 20 میهمانی که همیشه حاضرن ، پیدا کردم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
واقعاً امتحان کردم ، هر ساعتی از شبانه روز که بیایید ، کاربران میهمان گرام ، حداقل 20 نفرشون حضور دارن  [تصویر:  4chsmu1.gif]  

حیفم اومد از این مهمانان شبانه روزی در انجمن شبانه روزی یادی نکنم [تصویر:  gigglesmile.gif]
سلام 303
فکر کنم اون افراد اصلا واقعی نیستند 4chsmu1
یعنی حضور خارجی ندارند.
شاید ربات باشن عین بینگ که در حال بازدید ار سایته 65
باید صبر کنیم سرپرست بازنشسته افراد انلاین بیان 4chsmu1
(1399 اسفند 1، 19:43)Molana نوشته است: سلام . یه اعترافی کنم ؟  4chsmu1 

من 80% جاهای کانون رو از طریق افراد آنلاین از 20 میهمانی که همیشه حاضرن ، پیدا کردم  Gigglesmile 
واقعاً امتحان کردم ، هر ساعتی از شبانه روز که بیایید ، کاربران میهمان گرام ، حداقل 20 نفرشون حضور دارن  4chsmu1  

حیفم اومد از این مهمانان شبانه روزی در انجمن شبانه روزی یادی نکنم Gigglesmile
4chsmu1تبریک میگم
تنها نیستین
منم وسوسه که میشم اول یه نگاه میکنم ببینم مهمونا کجاها را نگاه میکنن بعد منم میرم یه سر میخوانم ببینم چه خبره . اگر چیزای قشنگی باشه دیگه یادم میره که اصلا وسوسه شده بودم 53258zu2qvp1d9v
مثلا امروز فهمیدم یه تاپیک هست به نام اندر حکایت ضرب المثل 39 فکر کنم
جای قشنگی بود 53258zu2qvp1d9v
65نمیدونستم کانونی ها انقدر به ادبیات و متن ادبی علاقه مندن

(1399 اسفند 1، 20:02)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: سلام . یه اعترافی کنم ؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

من 80% جاهای کانون رو از طریق افراد آنلاین از 20 میهمانی که همیشه حاضرن ، پیدا کردم  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
واقعاً امتحان کردم ، هر ساعتی از شبانه روز که بیایید ، کاربران میهمان گرام ، حداقل 20 نفرشون حضور دارن  [تصویر:  4chsmu1.gif]  

حیفم اومد از این مهمانان شبانه روزی در انجمن شبانه روزی یادی نکنم [تصویر:  gigglesmile.gif]
سلام 303
فکر کنم اون افراد اصلا واقعی نیستند 4chsmu1
یعنی حضور خارجی ندارند.
شاید ربات باشن عین بینگ که در حال بازدید ار سایته 65
باید صبر کنیم سرپرست بازنشسته افراد انلاین بیان 4chsmu1

42این حجم از ربات نرماله؟
42 چه خبره؟  Hanghead من از اولشم نسبت به این بینگ حس خوبی نداشتم.  4chsmu1

Hangheadفکر کنم کانونی ها به ترتیب این  فعالیت ها را دوست دارن
رتبه اول مذهبی
بعد ادبیات
بعد ورزش
بعد سرگرمی

هنر و روانشناسی و گفت و گو و بحث را اصلا دوست ندارن 53258zu2qvp1d9v
کاش یه کم بقیه قسمت هاش فعالیت داشت
تکراری باشه قشنگ نیست Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
کاش یه کم بقیه قسمت هاش فعالیت داشت
تکراری باشه قشنگ نیست [تصویر:  hanghead.gif]

سلام رعنا جان خوبی ؟
بله منم موافقم خیلی وقتا وقتی میرفتم فضولی خیلی قسمت های قشنگی بود که یا اصلا کسی نظر نذاشته بود یا هم بسته شده بود هی
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1399 اسفند 2، 8:15)Setareh tarik نوشته است: کاش یه کم بقیه قسمت هاش فعالیت داشت

سلام رعنا جان خوبی ؟
بله منم موافقم خیلی وقتا وقتی میرفتم فضولی خیلی قسمت های قشنگی بود که یا اصلا کسی نظر نذاشته بود یا هم بسته شده بود هی

سلام عزیز دل. ممنون تو خوبی؟
53258zu2qvp1d9v قبول دارم کلا بسته بودن حس بدی میده. چه تاپیک باشه چه یادداشت. کلا آدم میره یه جایی بنویسه ، بعد میبینی بسته است. حس بدی میده. ناراحتی میاره 53258zu2qvp1d9v
Hanghead

ولی فعال بودن انجمن فقط به فعال بودن کاربراش بستگی داره 53258zu2qvp1d9v
چرا از خودمون شروع نکنیم Hanghead
من بسی دوست داشتم تالار روانشناسی به روز بشه و توش متن گذاشته بشه . رفتم اندکی متن روانشناسی خواندم. ولی ازش خوشم نیومد  Hanghead مخصوصا از بحث هاییش که کانونی ها دوست دارن Hanghead ....
این شد که پشیمون شدم. رفتم سمت تالار هنر  53258zu2qvp1d9v چند تا فیلم معرفی کردم. بازم کسی استقبال نکرد 53258zu2qvp1d9v هم اکنون نمیدونم کدوم قسمتش برم 4chsmu1
نظری دارین بگید Hanghead

تنوع بسی زیباست. کاش واقعا بین مطالبی که در کانون گذاشته میشه تنوع وجود داشت Hanghead
نمیدونم چیکار کنم این تنوع و جدید بودن مطلب به وجود بیاد 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 2، 19:14)_رعنا_ نوشته است:
(1399 اسفند 2، 8:15)Setareh tarik نوشته است: کاش یه کم بقیه قسمت هاش فعالیت داشت

سلام رعنا جان خوبی ؟

سلام عزیز دل. ممنون تو خوبی؟
53258zu2qvp1d9v قبول دارم کلا بسته بودن حس بدی میده. چه تاپیک باشه چه یادداشت. کلا آدم میره یه جایی بنویسه ، بعد میبینی بسته است. حس بدی میده. ناراحتی میاره 53258zu2qvp1d9v
Hanghead

ولی فعال بودن انجمن فقط به فعال بودن کاربراش بستگی داره 53258zu2qvp1d9v
چرا از خودمون شروع نکنیم Hanghead
من بسی دوست داشتم تالار روانشناسی به روز بشه و توش متن گذاشته بشه . رفتم اندکی متن روانشناسی خواندم. ولی ازش خوشم نیومد  Hanghead مخصوصا از بحث هاییش که کانونی ها دوست دارن Hanghead ....
این شد که پشیمون شدم. رفتم سمت تالار هنر  53258zu2qvp1d9v چند تا فیلم معرفی کردم. بازم کسی استقبال نکرد 53258zu2qvp1d9v هم اکنون نمیدونم کدوم قسمتش برم 4chsmu1
نظری دارین بگید Hanghead

تنوع بسی زیباست. کاش واقعا بین مطالبی که در کانون گذاشته میشه تنوع وجود داشت Hanghead
نمیدونم چیکار کنم این تنوع و جدید بودن مطلب به وجود بیاد 53258zu2qvp1d9v

ممنونم عزیزم 
قبول دارم منم میخوام هر جا باشه شرکت کنم کلا بحث کردن رو دوست دارم توی همه زمینه ها تازه چیزای جدید هم یادمیگیریم 
راستش زیاد نمیشناسم جاییش رو اصلا یه کار میکنیم میایم خودمون هر جا باشه حرف میزنیم و نظر میدیم بقیه هم که ببینن ترغیب میشن بیان و صحبت کنن
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: ممنونم عزیزم 
قبول دارم منم میخوام هر جا باشه شرکت کنم کلا بحث کردن رو دوست دارم توی همه زمینه ها تازه چیزای جدید هم یادمیگیریم 
راستش زیاد نمیشناسم جاییش رو اصلا یه کار میکنیم میایم خودمون هر جا باشه حرف میزنیم و نظر میدیم بقیه هم که ببینن ترغیب میشن بیان و صحبت کنن

منم خیلی قسمت های مختلفش را نمیشناسم
53258zu2qvp1d9v
من سعی نمودم یه متن روانشاسی بگذارم . اوج هنرم این بود. ولی انگار خیلی دوستش ندارن
بسی طولانی شده 53258zu2qvp1d9v باید کمتر نوشت 53258zu2qvp1d9v
واسه فیلم ها  هم چند تا معرفی کردم . ولی کسی چیزی نگفت
هر جا هر چی دوست داری بگو . ولی اگر استقبال نشد ناراحت نشی یه وقت 302 آدمای اینجا خیلی کم حرفن. البته بعضیاشون 53258zu2qvp1d9v
کسی حرفی نمیزنه. منم خیلی برام تعجب آوره.  53258zu2qvp1d9v
انگار قبلنا خیلی حرف و گفت و گو بوده Khansariha (56)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان