امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1390 ارديبهشت 11، 23:25)((دیگه تمومه)) نوشته است: من امشب از خونه فرار کردم4fvfcja
1 ساعت پیش رفتم مسجد بخوابم بسته بود یه ربع یه زیرگذر قایم شدم دلم برا مامانم سوخت برگشتم
کیف داشت...هیجان داشت ولی یه ماشینی صدام کرد ترسیدم
اگه دختر نبودم الان تو خیابون حال میکردم واسه خودم
اومدم خونه کسی نبود رفته بودن دنبالم بگردن...کلیدم نداشتم خداروشکر زود اومددن ولی کاریم نداشتن
اینم یه زهره چشم واسه بابام

من هنوز هنگم نمیدونم چی بگم..Khansariha (134)Khansariha (134)
دیگه هیچ وقت این کارو نکن1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
منم وان موقع ها که بچه بودم کله شق بودم ازین کارا میکردم.. ولی اولا اگه شب بود بیرون نمیرفتم تو همون خونه قایم میشدم یه جایی1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
یا اگه شب نبودو میرفتم بیرون.. زودی بر میگشتم..
بخدا مامان باباها خیلی گناه دارن.. اون موقع بچه بودیم نمیفهمیدیم خیلی اذیتشون کردیم..1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1390 ارديبهشت 11، 23:25)((دیگه تمومه)) نوشته است: من امشب از خونه فرار کردم4fvfcja
1 ساعت پیش رفتم مسجد بخوابم بسته بود یه ربع یه زیرگذر قایم شدم دلم برا مامانم سوخت برگشتم
کیف داشت...هیجان داشت ولی یه ماشینی صدام کرد ترسیدم
اگه دختر نبودم الان تو خیابون حال میکردم واسه خودم
اومدم خونه کسی نبود رفته بودن دنبالم بگردن...کلیدم نداشتم خداروشکر زود اومددن ولی کاریم نداشتن
اینم یه زهره چشم واسه بابام

1744337bve7cd1t81
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81131313
آخه چرا؟
من جای شما نبودم که قضاوت کنم ولی ای کاش راههای دیگه ای پیدا میکردی
بعضی موقع ادم کار های تو عصبانیت انجام میده که نبابد انجام بده
به عنوان یه داداش بهت میگم هیج وقت تو عصبانیت تصمیم نگیر این یکی از 3 موردی هست که شیطان هم حتمان پیشت هست

خدا اون روز رو واست نیاره((دیگه تمومه)) عزیز لحظه ای ممکنه که پیش بیاد ای کاش فقط یک لحظه میدیدشون
ولی بازم خدا دوست داشت و کمک کرد تا سریع برگردی خدارو شکر41317
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

" دیگه تمومه" عزیـز!
نمیـ دونمــ چـند سالته و تـو چـه شرایطی هستــی، گاهی شرایــط باعثـــ میـ شه آدمــ کنتــرلشو از دستــ بده.
ولی از منـِ دوستــ بشنــو؛ هــــــیــــــــچ چیـــــــــز و هــــــــــیـــــــــــچ کــــــس جـای پدر و مادر آدمو نمیـ گــیره.
حالا پـدر و مــادرتــــ هرجـور آدمی کـِ میـ خوانـ باشنــ.
خواستمـ براتـــ یــِ خاطـره تعـریفـــ کنمـ، دیدمـ کلــ اینـ صفحه رو میـ گیــره!
فقـط بـدونـ؛ پــدر و مــادر تنـها دوستـایین تــو اینـ دنیـــا کـِ همه چیـزو واسـِ تـو میـ خـوانــ.
هرکجا لغزیدی، از سفر ترسیدی
تو بگو از ته دل
من خدا را دارم
من و سازم چندی ست
که فقط با اوییم ...
(1390 ارديبهشت 12، 14:39)faeze نوشته است: " دیگه تمومه" عزیـز!
نمیـ دونمــ چـند سالته و تـو چـه شرایطی هستــی، گاهی شرایــط باعثـــ میـ شه آدمــ کنتــرلشو از دستــ بده.
ولی از منـِ دوستــ بشنــو؛ هــــــیــــــــچ چیـــــــــز و هــــــــــیـــــــــــچ کــــــس جـای پدر و مادر آدمو نمیـ گــیره.
حالا پـدر و مــادرتــــ هرجـور آدمی کـِ میـ خوانـ باشنــ.
خواستمـ براتـــ یــِ خاطـره تعـریفـــ کنمـ، دیدمـ کلــ اینـ صفحه رو میـ گیــره!
فقـط بـدونـ؛ پــدر و مــادر تنـها دوستـایین تــو اینـ دنیـــا کـِ همه چیـزو واسـِ تـو میـ خـوانــ.
فائزه خانم! میگم مدل جدید می نویسید!!!4fvfcja فقط به فکر چشم و چال بچه هایی که می خونند هم باشید لطفا4fvfcja
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام

منم با هادی موافقم یه ذره اش رو خوندم تا چند دقیه چشام پل پلایی میکرد Khansariha (134)
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

131313131313131313
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

:(
خوب غلط کردم
ببخشید
...
بازم میگم خدارو شکر که سریع برگشتیvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshMuscularMuscularMuscularMuscularKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (18)Khansariha (18)317317
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

((دیگه تمومه)) خانم این اعتراف رو خوب اومدیننن.ایولللللللل.414fvfcjaKhansariha (48)
دیگه هم بچه خوبی باش از کارا نکن.آفرین دختر خوب317
خدایا تو آنی که توانی جهانی چکانی ته استکانی
یکی به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم
میخوان به زور شوهرم بدن...من حق ندارم فرار کنم؟
هفته ی پیش یکیو راه دادن پسره ی عوضی عین هیزا نشسته بود نگام میکرد فقط
حالا باز این هفته یکی دیگه
ریختن روسرم میگن نه نگو
از اسمو فامیلش متنفرم...از شغلش از بیسوادیش
دو هفتس تحت فشارم تمام وجودم پره اضطرابه...
دلم میخواد بمیرم دیگه..شبا کابوس روزا گریه و ناراحتی
مگه 23 سال زیاده؟؟
مگه عیبی داره آدم تو خونه بمونه شوهر نکنه؟
اگه جرات داشتم خودکشی میکردم
...
بی خود میکنن ، مگه دست اونهاست ، خودت میتونی جلوشون وایسی .... .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام
توی امر ازدواج هیج اجباری نباید باشه

((دیگه تمومه)) عزیز به خدا پناه ببر و خدا توکل کن

23 سال اصلان سن بالایی نیست ولی اگه مورد مناسبی پیدا شد از دست نده

با مادرت صحبت کن فکر کنم شما رو بهتر درک کنه وبتونه کمکتون کنه منم دعاتون میکنم تا انشاالله ببینیم خدا چی میخواد

سعي كن منطقي باشي53258zu2qvp1d9v

همون كه عليرضا ميگه53258zu2qvp1d9v

فك ميكنم تو لج و لجبازي افتادي42

برات آرزوي موفقيت ميكنم317
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
راستش نمیدونم چی بگم. فقط برات دعا میکنم چرا که همه کاره اونه.هرچی خواستم داده،واقعا شرمندم کرده.
آیا دیدی کسی را که معبود خود را هوای نفس خویش قرار داده و خداوند او را با آگاهی گمراه ساخته و بر گوش و قلبش مهر زده و بر چشمش پرده ای افکنده است؟! با این حال چه کسی می تواند غیراز خدا او را هدایت کند؟! آیا متذکر نمی شوید؟!( آیه 23 سوره مبارکه الجاثیه)
[تصویر:  bl2.gif]
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان