امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 15 روز خوب
دوستان یک مطلب رو هم اضافه کنم شاید برای آقا رضای گل و عزیزان مفید باشه. حقیقتش منم در چند سال اخیر مسائل زیادی رو تجربه کردم از جمله بیماری سخت ، از دست دادن کار و ... و تنها یک راه من رو آرام کرد و اون عشق بود. وقتی حس می کنم هیچ چیز در زندگی سر جاش نیست دراز می کشم و به شخصی فکر می کنم که یک لبخندش برام از کل این دنیا ارزشمند تره و می گم او زنده هست اون سالمه الهی شکر چی بهتر از این. این خیلی من رو آرام میکنه. فقط گفتم دوستان عشق و رنج توأم معجزه خواهد کرد. 53
بسم الله

شادن/ 8تیر/ با لطف خدا 30روز خوب

الحمدلله
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام 

پاکم....
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلااااااام سلاااااااااام بچه ها
گل های ناز و زیبا 65
خداااا قوووت دوستاااان 49-2

کویین 53 100+8 روز خوب 2uge4p4

آقای sanctity خوش به حالتون که یه همچین آدمی توزندگیتون هست و حضورش امیدبخش زندگیتونه. قدرش رو بدونید 53258zu2qvp1d9v
عاشق / ۱۹ تیر / 19 روز خوب

۱۹ روز پاکی خیلی خوبه ...
خدایا شکر

مجاهد جان، خیلی خوبه که امروز مراقب چشمت بودی ....
پاکی چشم و ذهن یکی از اساسی ترین کارهایی هست که باید روش کار کنیم.
جایزه ات هم این تصویر زیبا ...

[تصویر:  world-beautiful-dream-natur-view-photos-12.jpg]
من قبل تر ها، بعد از روزهایی که پاکی چشمم با فیلم های کثیف، لجن مال می شد،
چند تا عکس خیلی خوب از منظره یا چیز دیگه دانلود می کردم و روشون تمرکز می کردم
خودم رو تصور می کردم که اونجا هستم و دارم توی اون منطقه پرسه می زنم
به خیال خودم این کار، می تونست این عکس های زیبا رو جایگزین اون فیلم های کثیف و لجن کنه ....

حرفم این هست که اگر داریم کنترل نگاه و ذهن انجام می دیم، باید خوراک خوب هم برای ذهن و نگاهمون فراهم کنیم ...
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 16 روز خوب
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 7 / 04 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 177 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / 108 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

زینبی/ 14 تیر 96 / روز خوب : 739 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 19 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

bahar2ا/ 13 تیر 98 / 1 روز خوب ............................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 22 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 20 خرداد 98  / 46 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Derilا / 18 تیر 98 / 17 روز خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

سالک / 9 تیر 97 / 366 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

مرد مجاهد / 12 تیر 98  / 26 روز خوب ........................................................................ در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 22 تبر 98 / 16 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ................................................................................ در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 8 تیر 98 / 30 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 140 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره نهم

aufbau ا/ ? / 4 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
درودفردریش آفبا 9روزja klar
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۰ روز خوب ........................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

داداش نگران نباش این هم اولین اعلام وضعیت امروز Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 17 روز خوب
سلاااااااام به همگی Khansariha (48)

کویین 53 110 روز خوب 2uge4p4
آقای مجاهد جااااایزه جااااایزه Khansariha (40)
4chsmu1
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۱ روز خوب

داره اوضاع یه خرده سخت و پیچیده می شه
از مردمجاهد کمک خواستم

اما قبل ترش باید از خدا کمک می خواستم ....
خدایا داد می زنم که اگر کمکم نکنی، کاری از دست من ساخته نیست ....

و اما در مورد این عادت کثیف ....
سخت تر از این ها هم نباید من رو از پا دربیاره ....

از تلاش و جنگندگی من کم نخواهد شد ....
درسته که بعضی جاها جنگیدن، یعنی سکوت ....
و این سکوت شاید خیلی سخت باشه .....
گاهی وقت ها جنگ، رودرو با نفسه .....

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 18 روز خوب
سلام
یک روز خوب 4chsmu1
[تصویر:  wp4003454.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده