امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام شرمندم 2 روز نکشید 1276746pa51mbeg8j
زندگی 2 / 15 آبان / شروع میکنم محکم .. انشالله خدا ارادمو قوی تر کنه ...
سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/15 ساعت 18:28varzeshKhansariha (48):21:41Muscular317clapping317:22:
[تصویر:  nasimhayat.png]
روزبه/ 16 آبان
فقط همین...
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
سلااااااااااااااااام
10روزه های عزیز 
دلاتون حسینی شده یا نه؟
به مدد مولا
پاکی رو با دل و جون بخواین تا بهش برسید
وقتی خواستی 
وقتی عاشقانه خواستی
میتونی هر مانعی رو برداری
میتونی پاک باشی
میتونی تسلیم نشی
میتونی بهش فکر نکنی تا بترسی از شکست
میتونی همون لحظه اول یه نه بزرگ بهش بگی
پس میتونی پاکی رو با همه وجود طلب کنی

این شبها منو هم دعا کنید

Khansariha (18)Khansariha (18)
303
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1392 آبان 13، 19:04)omid farda نوشته است: عمو سعید
عمو ی عزیز..فرصت رو دریاب که از دست نرهه..
یه یا علی محکمم..
برناامه ی جدییدتو واسه موفقیت بگووو..
اصلا به این فکر نکن که چی گذشته،به روبرو فکر کن که باید عاالییی باشههه..

گناه کبیره
ببین داداش هرطور شد مشکلی نیست،بیا اینجا به ما بگوو..
خوب خیلی همم خووب؛الان چند روووز؟؟!:(..10روز میشهه؟؟!1

زندگی2
یا علیی..
ماشالله،ایشالله این شروع پایانی باشه برای اون کار بی ثمر..
با اراده و قوی ادامهه بدهه که باور دارم که شما میتوونییی..
منتظر روز خووب هم هستییم..

تندیس
داداش چرا یک دفعه غیب مییشیید؟!! 17 4chsmu1
باا رووحیهه و نشااط بییشتررر.. با فریاادد گل پاکیرو بکاریید؛اینجوورییی..317 Khansariha (8)
4chsmu1

احسان7171
دروود بر شماا..
خیلیی خووش اوومدیید..Welcome (1)
اول از همه پست اول صفحه اول رو اگر هنوز نخووندیید بخوونیید
و بعد موارد انتخابیتونو به ما اعلام کنید و تو پروفایلتون قسمت موارد مسابقه بنوییسیید..
بعدش بر حسب روزایی که همه مواردتونو رعایت کردیید مییریید بالا،بالا و بالاتررر4chsmu1
ایشالله که به هدف یعنی پاکی ابدی برسیید..1
-الان موارد انتخابی منظورتونه؟!..خوب حداقل 2تا از موارد رو باید انتخاب کنید،همشون خیلی خوبن و میتونن مسیر رو واسه شما آسونتر کنن،اهمیت هر کدوم رو اگر خواستید بدونید رو اسمای تاپیکایی که جلوشون تو پرانتز نوشته شده کلیک کنید..
هر کمک دیگه ای اگر خواستید من و سرپرستها در خدمتیم..303

Kimia
خواهش میکنم..بفرمایید..دم در بده..عه مثه اینکه از پنجره اوومدیید4chsmu1
کی شمارو انداختهه بیروون که بندازیمشش بییروون؟؟! 17
شما خودتون یهو غیب شدینااا..17
حالا چند رووزز؟؟!:(..10روز تموومه دییگهه؟؟!1

porsam
خیلی هم عالی داداش
کاری کنید که یادتون نره این اشکایی که ریختیدو،این دلیو که میخواد با خداش باشه..
بله معلومه که پروردگار مهربونی ها،توبه ی شمارو قبول میکنه..شما هم تلاشتونو بیشترر کنیید
ایشالله این فرصت عالی،محرم، شروع پاکی ابدیتون باشههه..
317

گرچه ناقابله،تقدیم به شما پاکان: 53

بعضی وقتا آدم از دست خودش ناراحت میشه نمیتونه پیش دوستاش بره. ولی دوباره اومدم
آره ده روز شده. ولی میخوام اینجا بمونم. نمیدونم چرا؟17

سلام بر همگان. عزاداریهاتون قبول53
ما رو دعا کردید یا نه؟

گناه کبیره/ 10 آبان/ 10 روز
ولی راستش نمیدونم چرا دوست ندارم برم مرحله بعدی بین 20 روزها :/ دوست دارم همین جا بمونم 17
[تصویر:  e6d86c7ecd42a2bec2023e15774792bb.jpg]

آدمی نباید به خودش خیانت کنه! خ.ا نوعی خیانت به خود است

مهی /25 مهر /روز پاک :2 ..................................قهرماااااااااااااااااااااااااااااان[تصویر:  win.gif]

دختر خوب/ 15مهر/روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
بی تاب /22 مهر / روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]

تندیس/2 آبان / روز پاک:0...................................4 روز خوب داری قهرمان  53 

حامدحامد/ 5 آبان / روز پاک :0.............................3 روز خوب داری قهرمان 
53

فاطیما / 20مهر / روز پاک:0...............................2 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  8.gif]

آقای اراده / 9مهر/ روز پاک:0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
هومن / 1 آبان / روز پاک :1 ...............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
مجتبی / 22 مهر /روز پاک:1................................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
زندگی 2 / 4 ابان / روز پاک :2..............................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
مهران_2 / 7 آبان / روز پاک :0..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
سارا 1 / 13 آبان / روز پاک :0...........................
...1 روز خوب داری قهرمان 53

دختر یخی /27 مهر /روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
کامران 70 /18 مهر/ روز پاک:0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
حامد 23 / 15مهر /روز پاک: 0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
حس خوب زنده شدن / 14 مهر / روز پاک:0.....................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
اقیانوس آرام / 2آبان / روزپاک:0....................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
پورسام / 7 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
ابری / 7 آبان / روز پاک:0..............................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
سین فول/ 8 آبان/ روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
اسنايپر3 / 9 آبان / روز پاک:0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
عموسعید/ 10 آبان / روز پاک :0....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
گناه کبیره / 10آبان / روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان53 

تلاش / 12 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان 53
احسان / 13 آبان /  روز پاک:0.......................................بسم الله قهرمان 53
پورسام / 13 آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
کیمیا / 13 آبان / روز پاک :0..........................................بسم الله قهرمان 53
زندگی2 / 13 آبان/ روز پاک:1........................................بسم الله قهرمان 53

روزبه / 16 آبان / روز پاک :0..........................................بسم الله قهرمان 53
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام. من 10 روزم تمام شده چجوری برم 20 روزه؟
گر نكوبي شيشه غم را به سنگ ،هفت رنگش ميشود هفتاد رنگ Khansariha (46)
سلام دوستان
من اومدم از 20 روزه
والا قبلا شکسته بودم دیگه از خجالت بهشون نگفتم الان 7 روزی هست که پاکم ولی تاریخی از اول می زنم که دیگه از این اشتباهات نکنم
سرباز تواب/16 آبان / روز خوب:1
دیگه خودتون ببخشید
یاعلی
استمناء (خودارضائی)
از گناهان کبیره‌ای که بر آن وعده‌ عذاب داده شده، استمناء است و آن بیرون کردن منی خود است از راه غیر طبیعی، مانند مالیدن به دست یا سایر اعضاء خود یا به اعضاء دیگری غیر از همسر. در کتاب جواهرالکلام درآخر مبحث حدود می‌نویسد: هر کس به دستش یا عضو دیگرش استمناء کند، باید تعزیر شود. چون کار حرامی بلکه کبیره‌ای را مرتکب شده است.
  • چنانچه از حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ از حکم آن می‌پرسند. آن حضرت می‌فرماید: «گناه بزرگی است که خداوند در قرآن مجید از آن نهی فرموده است و استمناء کننده مثل این است که به خودش نکاح کرده و اگر کسی را که چنین کاری می‌کند، بشناسم، با او همخوراک نخواهم شد.» راوی حدیث می‌پرسد: از کجای قرآن حکم آن فهمیده می‌شود؟ فرمود: از آیه «هر کس با غیر از همسر و کنیزش شهوتش را دفع کند، ‌ایشان تجاوز کارانند» راوی پرسید: گناه زنا بزرگ‌تر است یا استمناء؟ حضرت فرمود: استمناء گناه بزرگی است.[۱] از امام ـ علیه السّلام ـ حکم استمناء را می‌پرسند،‌ درپاسخ فرمود: «از گناهان بزرگ و بسیار زشت است»[۲] و از حکم کسی که با حیوانی جمع شود، یا به وسیله مالیدن، شهوتش را دفع کند، پرسیدند، فرمود: «هر کس شهود خود را به این وسیله و مانند آن دفع کند در حکم زنا کردن است. یعنی با گناه زنا برابر می‌باشد.»[۳] Khansariha (8)حضرت صادق ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «سه دسته‌اند که خداوند با ایشان سخن نمی‌گوید و به نظر رحمت به ایشان نمی‌نگرد و پاکشان نفرموده و برایشان عذاب دردناکی است: کسی که موی سفیدش را بکند (تا نمایش دهد که جوان است)، و کسی که به وسیله عضو خودش شهوتش را خارج کند، و کسی که با او لواط کرده شود.»[۴]Khansariha (8)
4chsmu1
سلام علیکم4chsmu1
آبجی ماسا بی زحمت اسم منو از لیست ده روزه در بیارین 4fvfcja
از 30 روزه اجازه ندادن 4chsmu1
دیگه ببخشین زحمت دادیم42
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/15 ساعت 18:28

Khansariha (48)varzesh:21:41Muscular6:22:Smiley-happy11453258zu2qvp1d9v317clappingخیلی مخلصیم بچه ها به امید یک روز خوب دیگه بای
سلام من پاکم
سلاااممم
شب آدینه تون به خییر باشه انشاءالله
و امیدوارم که ازین اولین شب جمعه محرم خوب استفاده کرده باشین که شب جمعه بعدی شام غریبان هست..

kimia
چشم میگیم اون نرده رو هم بردارن..22 شما با کیم پاسیبل آشنایی نداریید؟؟!4chsmu1
خوب ازونجایی که دیگه از اعلام وضعیت قبلیتون 1ماه میگذره همین جا باشید بهتره مثه اینکه..42
شمارو که میتونیم از الان قهرمان هفته آینده معرفی کنیم؛مگه نه؟؟! 41 4chsmu1

zendegi2
داداش لطفا حواستو جمع تر کن..Smiley-face-thumb
علت رو پیدا کن و از بینش ببر و سمتش نرو
اگر دیدی داره شروع میشه صورت مساله رو پاک کن و بیخیال شو..
به اورژانس هم سر بزنی خووبهcheshmak
خدا که حتما میخواد،فقط ارادش از تو هس..
راه های تقویت اراده سخت هم نیستاا..
خودتو باورر داشتهه باششش که تو میتوونییی..varzesh

سارا1
(1392 آبان 14، 17:36)سارا 1 نوشته است: دیروز برام روز خوبی بود و تونستم 5 روز خوب داشته باشم ولی امروز نتونستم و با تمام وجودم از خودم متنفرم ولی شیطان و وسوسه هاش هر کاری بکنن من امیدمو از دست نمیدم و امید دارم به جلالو بزرگی  محمد مصطفی به فرق بشکافته علی مرتضی به پهلوی بشکسته فاطمه زهرا به جگر تکه تکه شده امام حسن و به گلوی بریده امام حسین قسمش میدم دستمو بگیره تا بتونم بلند شم من به هیچ وجه تا آخرین نفس از عمرم امیدمو از دست نخواهم داد از همین ساعت 17 نیم مورخ 1392/08/14 هست دوباره بلند میشم  و بالاخره اون پوزه شیطان رانده شده رو به خاک میزنم من آدمم من اشرف مخلوقاتم پس میتونم 6317:22:317clapping
اییین پستتت عااالللیییی بوووددد..و بعدیاش هم یکی از یکی
بهترر..کلییی ما و بقیه هم روحیه گرفتیییمم..Smiley-face-thumb41
دروود بر شمااا..با همیین روحیههه و نشاط ادامهه بدییداا
بهلههه شما مییتوونیید؛شما در راه پاکی هستیید و اشرف مخلوقاتییدد..Muscular

بقیه شرکت کننده ها همم همین طوری باا انرژژییی اعلام وضعیت باید بکننااا..clapping

تندیس
عاالیییستتت..دروود بر شمااا..فقط بازم میگم،باروحیه و پرانرژی ترر اعلامم روز خووب کنیید..317
دیگه چیزی نموونده هاا..کمتر از یه هفتهه..وایی این هفته،جشن شما،عااللیههه..

روزبه هم که با من کاری نداشت..4chsmu1

ادامه دارد..224chsmu1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
هومن / 1 آبان / روز پاک :1..................................قهرماااااااااااااااااااااااااااااان[تصویر:  win.gif]

دختر خوب/ 15مهر/روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
بی تاب /22 مهر / روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]

تندیس/2 آبان / روز پاک:0...................................4 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  8.gif] 

حامدحامد/ 5 آبان / روز پاک :0.............................3 روز خوب داری قهرمان 
[تصویر:  8.gif]

فاطیما / 20مهر / روز پاک:0...............................2 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  8.gif]

آقای اراده / 9مهر/ روز پاک:0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
مجتبی / 22 مهر /روز پاک:1................................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
زندگی 2 / 4 ابان / روز پاک :2..............................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
مهران_2 / 7 آبان / روز پاک :0..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
سارا 1 / 13 آبان / روز پاک :0...........................
...1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
سرباز تواب/16 آبان / روز پاک:0.............................1 روز خوب داری قهرمان 53

دختر یخی /27 مهر /روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
کامران 70 /18 مهر/ روز پاک:0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
حامد 23 / 15مهر /روز پاک: 0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
حس خوب زنده شدن / 14 مهر / روز پاک:0.....................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
اقیانوس آرام / 2آبان / روزپاک:0....................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
پورسام / 7 آبان / روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
ابری / 7 آبان / روز پاک:0..............................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
سین فول/ 8 آبان/ روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
اسنايپر3 / 9 آبان / روز پاک:0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
عموسعید/ 10 آبان / روز پاک :0....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
گناه کبیره / 10آبان / روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif] 
تلاش / 12 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
احسان / 13 آبان /  روز پاک:0.......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
پورسام / 13 آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
کیمیا / 13 آبان / روز پاک :0..........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
زندگی2 / 13 آبان/ روز پاک:1........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]

(1392 آبان 16، 6:11)hoooman نوشته است: سلام. من 10 روزم تمام شده چجوری برم 20 روزه؟

سلااااااااااام
تبریک میگم بهتون.303
من اسمتونو میدم مسابقه 20 روزه..براتون جشن پاکی میگیرن و از این ببعد تو مسابقه 20 روزه اعلام وضعیت بکنین.
ضمنا قبل از اون حتما قوانین مسابقه 20 روزه رو توی صفحه اول 20 روزه مطالعه کنید.
با آرزوی توفیق و پاکی ابدی41
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام دوستان گلم
پاکم و دارم سعی میکنم پاک بمونم
دعام کنید
یاعلی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال