امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

منشور /  21 آبان/ 3 روز پاک
49-2
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سلام
علی
8
روز خوب
Khansariha (56)
[تصویر:  Untitled.jpg]
 سپاس شده توسط
(1394 آبان 19، 7:07)majid192 نوشته است: مجید 19ابان 1روزخوب

49-2 49-2
 سپاس شده توسط
تارك/24آبان/0روز خوب
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.8.24

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
علی علی / 15 آبان .................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
  منشور / 21 آبان ...................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ...................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
منشور/ 21 آبان / 4 روز پاک
Smiley-face-biggrin

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سلام
علی
9 روز خوب
Gigglesmile
 سپاس شده توسط
53 به نام خدا 53
سلااااااام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار ازآرامش
این اولین پست من به عنوان سرپرست تواین تاپیکه اگه کوتاهی هست به من ببخشید

(1394 آبان 24، 7:02)majid192 نوشته است:
(1394 آبان 19، 7:07)majid192 نوشته است: مجید 19ابان 1روزخوب

ما هم شمارو تشویق میکنیم  49-2  49-2  49-2
اما ای کاش اعلام وضعیت امروزتون هم میکردید
موفق باشید 53
49-2  49-2

(1394 آبان 24، 15:14)تارك نوشته است: تارك/24آبان/0روز خوب

خیلی خوش اومدید
امیدوارم کانون براتون پراز خیر باشه و تو این مسیر کمکتون کنه
منتظر اعلام وضعیت پرانرژیتون هستیم 53

(1394 آبان 24، 18:30)منشور نوشته است: منشور/ 21 آبان / 4 روز پاک
Smiley-face-biggrin

ماشالله به شما  clapping
خیلی خوب دارید جلو میرید

(1394 آبان 24، 19:26)علی علی نوشته است: سلام
علی
9 روز خوب
Gigglesmile

آفرین عالیههههههه چیزی به قهرمان شدنتون نمونده  :47b20s0:
همینطور قدرتمند برو جلو

Thankyou
شب خوووووووش
در پناه خدا 53
 سپاس شده توسط
سلام
10
روز خوب
Khansariha (121)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.8.25

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

علی علی / 15 آبان .......................... 10 روز خوب داری قهرمان   [تصویر:  z_herz1.gif]

Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
منشور / 21 آبان ....................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ...................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
منشور/ 21 آبان / 5 روز پاک
Smiley-face-biggrin

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سپاس شده توسط
پدرام/26آبان/شروع
 سپاس شده توسط
منشور/ 21 آبان / 6 روز پاک
Smiley-face-biggrin

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سپاس شده توسط
1 روز خوب
برام دعا کنید
امید من بعد از خدا به شماست.
یا علی مدد
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام با توجه اینکه من ی ثانیس ثبت نام کردم خب روز پاکیمو هم مینویسم
3 روز و نیم پاکی
چند دقیقه پیش وسوسه شدم و متاسفانه به سایت... رفتم ولی با کمک خاستن از امامان و تلاش خودم و قدرت نه گفتن صفحه رو بستم
به امید روزی که همه از این مل زشت دست بردارن
زندگی یعنی پاک بودن
شب همه بخیر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان