امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام.
متاسفانه اشتباه کردم

با اجازتون میخام از اینجا دوباره شروع کنم.

ممنونم

pedram71/ اول آذر / 1روز خوب
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
باز برگشتم
سنگ پشت / 1 آذر / صفر روز خوب
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.01

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

منشور / 21 آبان ....................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان 
majid192 ا / 19 آبان .............................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 25 آبان ..................................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 ghasedak24 ا / 25 آبان ......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان 
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 30 آبان ......................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
pedram71 ا / 1 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
اربابم ابالفضل / 1 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

کنکوری95 / 27 آبان .............................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
53 به نام خداوند بخشاینده مهربان 53

[تصویر:  pichak.net-02.gif] 

[تصویر:  55419463242456635035.gif]یکبار شکست خوردم ،دوبارموفق نشدم، چیزی که مرا وادار کرد که به کوشش ادامه دهم وتسلیم ناملایمات ،مشکلات و موانع زندگی نشوم اراده بود .
[تصویر:  55419463242456635035.gif]
سلااااااااام
خوبید؟
چه لذتی داره وقتی میبینی که هم مسیریات دارند بااراده و پرقدرت مسیر پاکی رو طی میکنند
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
من که انگیزه پیدا میکنم وقتی تلاش شما ها رو میبینم
302 302 302
کارتون خیلی درستهههههه همینطور ادامه بدید
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

[تصویر:  629738j9c5orq9aa.gif]
Rest in pain عزیز خیلی خوش اومدید

[تصویر:  MG_124.gif]
اینم خوش آمد گویی بچه های کانون 4chsmu1 
بدونید که از این به بعد قراره شاد و پرانرژی بااااشید
317 317 317
التمااااس دعاااا
53 53 53
تواب 
20 آبان / 12 روز خوب
آقای دوم / 1روز خوب
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
مبینا / 2 آذر / 1 روز خوب
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
اربابم ابالفضل /01/اذر/94    2روز فوق العاده خوب  یاعلی 53
 سپاس شده توسط
سلام
منشور / 21 آبان/ 12 روز پاک

دسترسی به نت نداشتم که زودتر اعلام وضعیت کنم.
از این به بعد باید برم 20 روز اعلام وضعیت کنم؟
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
[quote pid='327676' dateline='1448268993']
منشورسلام
منشور / 21 آبان/ 12 روز پاک

دسترسی به نت نداشتم که زودتر اعلام وضعیت کنم.
از این به بعد باید برم 20 روز اعلام وضعیت کنم؟
[/quote]

سلااااااام

تبریک به خاطر 12روز خوب
[تصویر:  emoticon-anime-041.gif][تصویر:  emoticon-anime-041.gif][تصویر:  emoticon-anime-041.gif]

فرشته ها براتون گل آوردن

[تصویر:  go2daie36t5j0o8lod6o.gif][تصویر:  go2daie36t5j0o8lod6o.gif][تصویر:  go2daie36t5j0o8lod6o.gif][تصویر:  go2daie36t5j0o8lod6o.gif]

بله از این به بعد در تاپیک 20روزه اعلام وضعیت کنید

[b]  [تصویر:  connie_5.gif]

[/b]

سپاس شده توسط
pedram71/ اول آذر / 2روز خوب
53  53 53  
سه روز   خوب     عالی          پرنشاط        پراراده

از 30 ابان شروع کردم . 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 49-2 49-2

سرشار از انرژی ام .خدایا خودت مراقب همه ما باش. دوستت داریم خدا
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.9.02

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

منشور / 21 آبان ........................... 12 روز خوب داری قهرمان    [تصویر:  z_herz1.gif]

majid192 ا / 19 آبان .............................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 19 آبان ............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 26 آبان ................................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 ghasedak24 ا / 25 آبان ......................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Pedram. ا/ 27 آبان ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان 
پسر رها / 24 آبان ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 30 آبان ..........................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
pedram71 ا / 1 آذر .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
اربابم ابالفضل / 1 آذر ..............................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Mobinaaa ا / 2 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 2 آذر .....................................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

آقای سنگ پشت / 1 آذر ..........................................................بسم الله قهرمان

Rest_in_pain ا / 1 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

کنکوری95 / 27 آبان .............................................................بسم الله قهرمان

تارک / 24 آبان .....................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
خیلی داغونم. ریختم بهم. شکستم. Khansariha (116) 20 ::

خیلی حرف دارم ولی اعصابشو ندارم.

دوباره از همینجا شروع میکنم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
pedram71/ اول آذر / 3روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان