امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.15

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

101 ا / 6 دی ........................... 10 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
توانا / 5 دی ............................... 10 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]

پیچک / 3 دی ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 12 دی ..............................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Dash Ali ا / 13 دی ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر ................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 یک نفر / 10 دی .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 فراموشی  / 14 دی ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

دیگه بسه / 14 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

talkh007 ا / 7 دی ................................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1394 دي 14، 23:49)101 نوشته است: بچه ها من دارم از این تاپیک میرم. ان شالله
اما قبل از رفتن یک ایده دارم. 
نکته ای که خیلی به من کمک کرد.
توی این ده روز من هرشب غسل توبه انجام دادم. فایده ش این بود که هر روز اون قدرت من ری استارت می شد و روز بعدش انگار روز اوله که استارت پاکی رو زدم. سرحال نگه می داره آدم رو. 
وقتی غسل روزانه نداشتم بعد از سه یا چهار روز بدنم فوق العاده سنگین می شد ولی بعد از غسل توبه یک سبکی خاصی در من ایجاد می شد که با گفتن نمی شه توضیح داد باید تجربه کرد.
خیلی ازمصاحبت شما خوشحال شدم.
تلاش کنید 
و دعا
خوشحالیم که داشتن قهرمانایی مثل شما,ایشالا توی ادامه راهم موفق باشید  Khansariha (46)
(1394 دي 15، 0:17)hadi94 نوشته است: سلام
هادی94 / 11دی / 3روز پاک=1روز خوب
ایشالا روزاتون هم به پاکی و هم با خوبی بگذرند 49-2
ممنون از اعلان وضعیتتون Thankyou
(1394 دي 15، 15:44)Pourya.sh نوشته است: به نام خدا
Pourya.sh...12dey...3روز خوبو پاک

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
خدا رو شکر روزای خوبتون داره بیشتر و بیشتر میشه  2uge4p4
پاکیتون مستدام Khansariha (69)
(1394 دي 15، 16:47)biseda نوشته است: بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 2 روز پاکی
خدا رو شکر واسه دو روز پاکیتون  2uge4p4
ادامه دارن شن ایشالا این روزای پاک Khansariha (69)
(1394 دي 15، 18:19)Dash Ali نوشته است:
Dash Ali
15 دی
2 روز خوب   1 1 1
ماشالا به این شروع خوب و پاک Cowboypistol 
 روزای آیندم منتظر اعلام وضعیتتون هستیم  2uge4p4
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام بازم ما اومدیم با چهارمین روز پاکی از چله ترکخ.ا و غیبت
Pourya.sh...12deyy...4 روز خوبو دوست داشتنی
قول میدم دفعه دیگه این تاپیک پست میذارم پنجمین روزم باشه

بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 3 روز پاکی

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی چه روز سختی

سپاس شده توسط
(1394 دي 16، 17:14)biseda نوشته است: بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 3 روز پاکی

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی چه روز سختی

روزای سخته که از انسان مرد میسازه

تلخ/15دی/1روز خوب
Dash Ali
16 دی
0 روز خوب
متاسفم . رفتم تو سایت غیراخلاقی و....
ناراحتم . چی بگم :( 2 Tears 29

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ببین داداش علی دروووووغه اگه بگی دارم ترک میکنمو بری توی سایتای غیر اخلاقی دررروووووغه بگی ترک کردمو نگاه تگدختر مردم کنی بخدا دروغه به خودت دروغ نگو
پاشو پسر خودتو جمع کنو از دوباره برا بااار اخر شروع کنو ترک کن تو میتپنی تو اشرف مخلوقاتی ارزش داره نگاه اون ج...ها کنی؟؟ارزش نداره
--- نکن خودتو نابود نکن شروع کن یا علی

(1394 دي 16، 18:50)Pourya.sh نوشته است: ببین داداش علی دروووووغه اگه بگی دارم ترک میکنمو بری توی سایتای غیر اخلاقی دررروووووغه بگی ترک کردمو نگاه تگدختر مردم کنی بخدا دروغه به خودت دروغ نگو
پاشو پسر خودتو جمع کنو از دوباره برا بااار اخر شروع کنو ترک کن تو میتپنی تو اشرف مخلوقاتی ارزش داره نگاه اون ج...ها کنی؟؟ارزش نداره
--- نکن خودتو نابود نکن شروع کن یا علی

ممنونم ازت پـــــوریا
ممنون
من همیشه به خودم دروغ میگم.
همیشه با منه ×

شروع کن از همین الان پیشنهاد میکنم سایت توبه چهل هم برو :-)

پوریا همین الان هم همه ی کارامو ول کردم دارم بازی میکنم :(
اصن آینده خودمو میبینم که دارم خرابش میکنم !
اما کاری نمیکنم
نمیدونم دیگه
بچه نظر شما چیه
لطفا همه کمک کنن.
امروز هم دو بار خ.ا کردم. هر موقع خ.ا میکنم پشت سرش چندین بار دیگه هم میکنم..

شروع کن فقط یه بار دیگه اخرین فرصت برو غسل کنو شروع کن داداشم ما پشتتیم

53
آدمه بی­حال همش از زیر کار در میره حتی از زیر خوندن یه خلاصه نقلی

شما که بی حال نیستی، هستی؟!
اگه این نیستی (اینجا) رو ببین
53

.....................................................................................................................................

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم"
[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.16

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

پیچک / 3 دی ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 12 دی .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی ....................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 یک نفر / 10 دی .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 فراموشی  / 14 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
  talkh007 ا / 15 دی ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Dash Ali ا / 16 دی .................................................................بسم الله قهرمان

دیگه بسه / 14 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
احسان/17دی /0روز خوب

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk
 سپاس شده توسط
سلاااام
من اومدم با یه اعلام وضعیت توپ
هادی94 / 11دی / 6 روز خوب