امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

بچه ها سلام.  نمازتان را حتما بخوانید.

آیت الله بهجت میگفت: آیت الله قاضی میگه نمازاتون رو اول وقت بخونین حتی اگه با حضور قلب نباشه شما را به درجات عالیه میرسانه.

نماز معجزه می کنه مخصوصا نماز صبح 

بیایید هر شب که میخوایید بخوابید قبل از خواب اعمال آن روزتان را بررسی کنید
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

نمیدونم کجای کار میلنگه
خراب شد!!!!!!!::-(
یه جایی میلنگه
ولی آخه کجا؟
(1392 شهريور 18، 23:18)™alireza نوشته است: نمیدونم کجای کار میلنگه
خراب شد!!!!!!!::-(
یه جایی میلنگه
ولی آخه کجا؟
سلام داداش. بشین مشکلت رو پیدا کن. حلش کن. شک نکن که میتونی پیداش کنی. نمازات رو بخون. اگه اول وقت باشه بهتره. حتما موفق میشی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

فک میکنم فهمیده باشم
راستش دکتر محمد رضا قرائتی متخصص اورولوژی فامیل هست باهامون
آقا من رفتم پیشش گفت که اکثر چیزایی که تو ساینا میگن درباره ی خ.ا بیشترش غلطه و مثلا بین سیاهی چشم و خ.ا هیچ ارتباط پزشکی وجود نداره.بعد گفت البته چون توصیه به منع شرعیش شده بهتره انجام نشه
منم مشکلم اینه که هر وقت دیگه نتونم مقاومت کنم حرف این یارو میاد تو ذهنم و.......
بعد گفتم چجوری ترک کنم، گفت هیچ دارویی برا اینکار وجود نداره و دارو ها ممکنه باعث مشکلات ناباروری بشه
حالا یکی بگه چجوری فکر این دکتر رو از ذهنم بیرون کنم!؟
(1392 شهريور 19، 5:01)™alireza نوشته است: فک میکنم فهمیده باشم
راستش دکتر محمد رضا قرائتی متخصص اورولوژی فامیل هست باهامون
آقا من رفتم پیشش گفت که اکثر چیزایی که تو ساینا میگن درباره ی خ.ا بیشترش غلطه و مثلا بین سیاهی چشم و خ.ا هیچ ارتباط پزشکی وجود نداره.بعد گفت البته چون توصیه به منع شرعیش شده بهتره انجام نشه
منم مشکلم اینه که هر وقت دیگه نتونم مقاومت کنم حرف این یارو میاد تو ذهنم و.......
بعد گفتم چجوری ترک کنم، گفت هیچ دارویی برا اینکار وجود نداره و دارو ها ممکنه باعث مشکلات ناباروری بشه
حالا یکی بگه چجوری فکر این دکتر رو از ذهنم بیرون کنم!؟

سلام داداش. باید به خودت بفهمونی که چیزی که قرآن داره میگه از حرف بهترین دکترها هم بالاتره. کی گفته سیاهی چشم اثر این کار نیست؟ 
من خودم تا مدتی که این کارو می کردم زیر چشمام سیاه می شد. درسته شاید با کارهای دیگه هم زیر چشم سیاه بشه ولی این کار(خ ا) هم زیر چشم رو زیاد می کنه. تازه حتی بعضی از دکترها هم میگن اصلا این بیماری نیست. نیاز است. چیزی که قران گفته حرام است نیازه؟؟؟؟

خداوند بهتر می داند یا دکتر ها که همچون خودمان انسانند و امکان اشتباه دارند؟

ما باید برای تغییر افکارمان از جایگزینی افکار استفاده کنیم. یعنی اینکه بیاییم یه فکر خوب رو جایگزین یه فکر دیگه کنیم. باید دیگه اگه میخوای اینو فراموش کنی به این حرف فکر نکنی. باید فکر کنی که اینو فراموش کردی. 

وقتی من پاک نیستم نمیتونم اونجوری که میخوام اوج بگیرم. وقتی پاک نیستم و به این بلا دچارم خیلی بدبختی میکشم. اینا کم نیست؟

باید نمازامون رو با عشق بخونیم. باید با خدا بهترین ارتباطو داشته باشیم. خدایی که همه چیز رو میدونه. 

تمام تلاشت را بکن. دیگر هم به این حرف فکر نکن.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

حرف شما صد در صد درسته و علم دکتر های ما سرسوزن علم قرآن هم نمیشه
سعی میکنم بهش فک نکنم
ولی گفت سخت ترین قسمتش 20 روز اوله که دوپامین و تستوسترون بدن تولید شده و بدن هم چون براش شرطی شده فشار زیادی میاره
خدا یار عاشقان است......
من سعیمو میکنم و توکلم به خداست;-)
(1392 شهريور 19، 7:45)™alireza نوشته است: حرف شما صد در صد درسته و علم دکتر های ما سرسوزن علم قرآن هم نمیشه
سعی میکنم بهش فک نکنم
ولی گفت سخت ترین قسمتش 20 روز اوله که دوپامین و تستوسترون بدن تولید شده و بدن هم چون براش شرطی شده فشار زیادی میاره
خدا یار عاشقان است......
من سعیمو میکنم و توکلم به خداست;-)
آفرین برادر. خیلی خوبه. تموم تلاشت رو بکن. وقتی 20 روز رو پشت سر بذاری راحت تر میتونی بجنگی. اولین گام همیشه سخت ترین گام هست. ولی اگه ادامه بدی برتر میشی.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

کوروش فراسی/ 18 شهریور/ 1 روز خوب
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1392 شهريور 19، 18:12)کوروش فراسی نوشته است: کوروش فراسی/ 18 شهریور/ 1 روز خوب

سلام به آقا کوروش گل. آفرین برادر. خیلی خوبه. میدونی شاعر میگه: یک روز یک روز جمع گردد وانگهی پاکی ابدی حاصل شود

شاعرش هم معاصر هست(دایموند1114fvfcja)

خیلی خوب داری پیش میری. آفرین به این اراده و تلاش. خیلی خوبه. همینجوری ادامه بده. من آقا کوروش رو خوب میشناسم. فکر نکنم ناظم بداخلاقی باشهcheshmak
به هر حال از این خیلی خوشحالم که داره تموم تلاشش رو میکنه. خیلی خوبه. 

فقط 19 روز دیگه اینجا باشی بعدش با تمام تشریفات میفرستیمت 30 روزه

(I will send you 30 days match 19 days later4fvfcja)
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  www.roozgozar.com-2103.gif]

لیست بروز شده چهارشنبه 20 شهریور 1392 

1- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>    [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
3- نــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــر / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
4- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
5- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6- د  ااااااااااااااااااااااا راااااااااااااااااااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
7- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
8- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
9- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /17 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10-کـــــــــــــوروش فراســـــــــــــــــــی / 18 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 

11- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 11شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

12- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

13- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​​​​ـــــــا /9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

14- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

15 - تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 16 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

16-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 19شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

17- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 19 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

18- علیـــــــــــــرضـــــــا تــــــــــــــی ام /20 شهریور /روز پاک : 0>>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
(1392 شهريور 16، 20:45)مانا نوشته است:
                                                                 اول تبریک میگم ب ساحل عزییییزم[تصویر:  hippie6.gif]

این بادکنکاا رو هم خصوصو خودت هوا میکنیم

[تصویر:  2867.gif][تصویر:  2859.gif]

انشالله جشن 30 روزگیت[تصویر:  smilie_girl_008.gif] 

[تصویر:  www.Pichak.net61.gif]
واااااااااااااای مرسی مانای عزیزم از این بدکنکا !!Khansariha (8)

ایشالا 30 روزه رو هم بگذرونم برم ماهانه . محتاجم به دعای همتون دوست عزیزم.
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
علیرضا تی ام / 20 شهریور / 1 روز خوب
(1392 شهريور 20، 10:14)™alireza نوشته است: علیرضا تی ام / 20 شهریور / 1 روز خوب
سلام بر علیرضای گل و دوست داتنی. آفرینبرادر. خیلی خوبه. میدونی شاعر معاصر (دایموند111) چی میگه؟

میگه: یک روز یک روز جمع گردد وانگهی پاکی ابدی حاصل شود4fvfcja

من هنوز معاصر هستماSmiley-happy114

آفرین . خیلی خوبه. این روزای اول خیلی حواست جمع باشه. بهش میدون ندیا. خوب بجنگ. میخوام این دفعه حسابی بترکونیا. 

تو پیروز میشی. شک نکن
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  line135.gif]
سلام بر قهرمانای و سرپرستای گل 20 روزه 303
آقا شنیدم قهرمانای 20 روزه زدن شیطونو ترکوندن6
آفرین واقعا شیر مادرتون حلالتون باشه 4fvfcja
راستی من ی مهمون واستون آوردم
قهرمانی باراده و پاک
داداش پسر پاک(پسر پاک/2شهریور/10روز خوب)
ازش خوب پذیرایی کنیدا
ولی فقط به مدت 10 روز
بقیه شو بزارید مراحل بعد تجربه کنه4fvfcja
درضمن من هم سنگریاشم به زودی میارما Khansariha (18)
منتظر باشید Khansariha (8)
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام 303303
شلمنده بابت دیرکردم در اعلام وضعیت 4242
اینجانب حدودا 22 روزه خوب دارم Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
اصلا فرصت نکردم بیام اعلامKoolKool
انشاالله مدالمو نخورین باز1313
بدین برم مال یتیم خوردن نداله 4242

اشتبا اومدم 1717