امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

امیدوارکننده/24 آذر/4 روز خوب Vamonde
بى گمان شيعيان ما، دل هايشان از هر خيانت، كينه، و فريبكارى پاك است....امام حسین(ع)
سلام
با عرض معذرت بابت غیبت خدمت دوستان و به خصوص سرپرست خانم گلبرگ
بنده جای همگی خالی کربلا داشتم همتونا دعا میکردم
و در همین سفر(17آذر) 20 روز خوبم کامل شد
هادی94 / 22آبان / 20روز خوب و 5روز پاک (تا17ام)
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
سلام.
دریل/20 اذر / 8 روز پاک
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
امیدوارکننده/24 آذر/5 روز خوب Vamonde
بى گمان شيعيان ما، دل هايشان از هر خيانت، كينه، و فريبكارى پاك است....امام حسین(ع)
به نام خداوند پاکیها

سلام، شب به خیر و خوشی

[ رضا.د / 11 آذر / 17 روز خوب + 1 روز پاک] [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

فقط برای امروز:  اصول بهبودی را اجرا میکنم، حتی وقتی تنها فردی هستم که از آن مطلع می‌شوم.

سلام اینبار نیت کردم هرروز بایکی از14معصوم همراه بشم امروز مهمون آقام امام حسن مجتبی(ع) خداکنه اینبار دیگه نشکنم البته بی بی زینب و حضرت عباس هم هستن خلاصه هرروز یکی از اهلبیت ایشالا 20روزه روهم بتونم رد کنم
دریایی/25آذر/4روز خوب
مرا عهدی است باجانان....

[تصویر:  nasimhayat.png]
خداروشکر با امروز, 3 روزم رو با پاکی گذروندم Khansariha (8)

با اجازه‌ی گلبرگ خانم و تبسم خانم:53

لیست بروز شده 93 . 9 .29   [تصویر:  13.gif]

هادی 94 /22 آبان / روز پاک : 2 / ........................................ [تصویر:  1.gif][تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
فارا / 3 آذر / روز پاک : 1 / .................................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
رضا.د / 11 آذر / روزپاک : 1 / .......................................
[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

رهام /26 آذر / روز پاک : 0 / .................................... [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / .............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

انلی بوگاتی / 19 آذر / روز پاک : 2 / ...................................................... [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
 احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / ..................................................... 
[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
 امیدوارکننده / 24 آبان /  روز پاک : 0 / ...........................................   [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 فرزاد 727 / 7 آذر / روز پاک : 2 / .................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ...................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 ممسی 71 / 17 آذر / روز پاک :2 / ..........................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو  / 26 آذر / روز پاک :0 / ...................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
دریل / 20 آذر / روز پاک : 2 / .............................................
[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان

سهیل هفتاد / 24 آذر / روز پاک : 1 / ...................................
بسم الله قهرمان

سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ........................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان

اگه اشکالی توی لیست بود بگید تا اصلاحش کنم.

در پناه خدا

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
دریل/20 اذز /9 روز پاک
رهام/30 آذر/15 روز خوب
[تصویر:  92ea96b8f4df91541.jpg]
به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام دوستان؛ این چند روز وسوسه زیاد شده دلیلش اینه که مدارس تعطیله :دی . آدم باید متکی به خودش باشه و مواظب اعمالش باشه اما خب یه سری عوامل ترک رو راحت تر میکنن. وقتی بیرون از خونه مشغول هستی دیگه درگیری فکری نداری، شبا از خستگی راحت خوابت میبره. ولی اگه همش تو خونه باشی مطمئنا میشینی پای کامپیوتر و شیطونم رو مخت ! 128fs318181

ببخشید دیشب وقت نشد اعلام پاکی کنم:

[ رضا.د / 11 آذر / 18 روز خوب + 2 روز پاک] [تصویر:  studsmatta.gif] [تصویر:  12.gif]

راستی امروز هم نماز صبحم قضا شد. این چند روزه که مدارس تعطیله عصر نمیخوابم برای همین کل برنامم به هم میریزه و شبا هم دیر میخوابم. صبح نمیتونم زود بیدار شم و ... . asabani باید خودمو با شرایط وفق بدم.

فقط برای امروز:  مایل به تغییر هستم. با کارکرد قدمها، با ترس و انکار مقابله میکنم و پذیرش لازم برای تغییر را به دست میآورم.

مواظب پاکیتون باشید، هممون باید مواظب تک تک روز های پاکمون باشیم چون اونا رو با سختی و مقابله به دست آوردیم راحت از دستشون ندیم. هیچ لذتی بهتر از لذت با خدا بودن نیست اون رو با لذت های پایان پذیر و کوتاه عوض نکنیم.Muscular ایشاالله که هممون پیروز بیرون بیایم.
دریل/20 اذر / 10 روز پاک
امیدوارکننده/24 آذر/ 7 روز خوب Vamonde
دریایی/25آذر/6روز خوبیا سیدالساجدین مدد
مرا عهدی است باجانان....

[تصویر:  nasimhayat.png]
خداروشکر با امروز, 5 روز رو با پاکی گذروندم [تصویر:  3.gif]

با اجازه‌ی گلبرگ خانم و تبسم خانم:[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 93 . 10 .1  [تصویر:  13.gif]

فارا / 3 آذر / روز پاک : 1 / ............................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
رضا.د / 11 آذر / روزپاک : 2 / .......................................
[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

رهام /26 آذر / روز پاک : 0 / ....................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
ساراااااا / 14 ابان / روز پاک : 0 / .............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

امیدوارکننده / 24 آبان /  روز پاک : 0 / ..............................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
انلی بوگاتی / 19 آذر / روز پاک : 2 / ................................................ [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
 احسان ، / 16 آذر / روز پاک :0 / .................................................... 
[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
دریایی / 25 آذر / روز پاک : 0 / ........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو  / 26 آذر / روز پاک :0 / ..........................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
 فرزاد 727 / 7 آذر / روز پاک : 2 / ..............................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

دریل / 20 آذر / روز پاک : 1 / ................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 

ممسی 71 / 17 آذر / روز پاک :2 / ......................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

سهیل هفتاد / 24 آذر / روز پاک : 1 / ...................................
بسم الله قهرمان

سمت / 15 آذر / روز پـــــــــاک : 0 / ........................................... بـــــــــــــــــــسم الله قـــــــــــهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام شروع 19 ام
3 روز باك كه ميشه 1 روز خوب در نتيجه دارم تا ديروز ميشه 10 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان