امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

شرمنده منم در گیر امتحانامم
من ازخود 17 اردی بهشت تا الان3خرداد کلا میشه 17روزترک کردم
ولی بازم منظور <روز خوب> رو نمی فهمم؟17
Khansariha (46)چه فرقی میکنه چند روز از ترک گذشته باشه وقتی قراره دیگه انجامش ندیم![تصویر:  nasimhayat.png]
سلاااااااااااام317

قهرمان جدید داریییییییییییییییییییین317317

شیرین آزادی / 24 اردیبهشت................10 روز خوووووووووووووووبKhansariha (46)

مهدی0 / 25 اردیبهشت................................10 روز خوووووووووووبKhansariha (46)

...............

و زارا 2 روز Khansariha (8)
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلام. اومدم بگم که شیشمین روزم نیز به خوبی تموم شد. من از این کار + نگاه بد متنفرم ( هر روز به خودم میگم که این حس تقویت بشه)
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سلام٣خرداد٥امین روز خوبمو جشن میگیرم
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  artifice_031.gif]     [تصویر:  artifice_039.gif]                           [تصویر:  artifice_037.gif]

سلام خدمت دوستای گلم ... راستش با اینکه خیلی حال خوشی ندارم نتونستم جلو خودم رو بگیرم و نیام بین شما خوبا

امیدوارم همتون خوب باشین ان شاالله Khansariha (8)

(1392 خرداد 3، 17:30)شیرین آزادی نوشته است: سلام من امروز 10 روزم تمام شد و می خوام بیام تو 20 روز ولی من از فردا امتحانام شروع میشه و باید برم یه شهر دیگه و توی خوابگاهم به اینتر نت دسترسی ندارم و فکر کنم امتحانام 15 روز طول بکشه / حالا میشه من بعد از 15 روز بیام و بگم که چند روز پاکی داشتم و یا اصلا میشه از الان توی این مسابقه شرکت کنم اما بعد از 15 روز بیام پاکی مو اعلام کنم ؟

سلام علیکم و رحمه الله Khansariha (8)
خیلی خوش آمدین .... clappingمشکلی نداره برین راحت امتحانتون رو بدین ... اینجا اسمتون هست ، هر وقت براتون مقدور بود ان شاالله تشریف بیارین اعلام وضعیت کنین 
         ان شاالله امتحاناتتون هم خوب میشه Khansariha (48)

(1392 خرداد 3، 19:55)فیروزه نوشته است: شرمنده منم در گیر امتحانامم
من ازخود 17 اردی بهشت تا الان3خرداد کلا میشه 17روزترک کردم
ولی بازم منظور <روز خوب> رو نمی فهمم؟

سلام علیکم

دشمنتون شرمندهه 

خیلی هم خوب clapping خدارو شکر 

منظور از روزای خوب اینه که شما مثل روند 10 روزه 317
به عنوان مثال عرض میکنم که جز شروط مسابقه اینارو انتخاب کردین
چشم پاکی 
نماز
ذکر و قرآن 
روزهایی که کامل این کارارو انجام دادین یه روزه خوب به حساب میاد 
اگر به هر دلیلی هر کدوم از اینا رو نتونستین انجام بدین ( همونایی که خودتون انتخاب کردین ) روز پاک به حساب میاد 
10 روز اینجا روز خوب داشته باشین... راهنمایی میشین به قسمت شلیک 4fvfcja
                        موفق باشینKhansariha (8)

(1392 خرداد 3، 21:40)mardemojahed نوشته است: مرد مجاهد 5 روز خوب

سلام داداشی خوبین ان شاالله 

خدارو صد هزار مرتبه شکر317 ... که پاکین که هستین...cheshmak که با حضورتون به بقیه روحیه میدین Khansariha (48) خدا حفظتون کنه ان شاالله

پاکی بهانس برای اینکه خدایی بشی Khansariha (8)

یا علی 

(1392 خرداد 3، 21:44)s-a-e-e-d0 نوشته است: سلام. اومدم بگم که شیشمین روزم نیز به خوبی تموم شد. من از این کار + نگاه بد متنفرم ( هر روز به خودم میگم که این حس تقویت بشه)

سلام داداش سعید گلم 

چقدر خوب خدارو شکرvarzesh ... تبریک میگم روزای خوب بندگی پاکی روزایی که هم خودت راضی هستی هم خدا ......clapping

اتفاقا تلقین خیلی اثر داره ... جواب میده عجیب 

موفق باشی گل پسر Khansariha (8)

(1392 خرداد 3، 22:14)mohamad63  نوشته است: سلام٣خرداد٥امین روز خوبمو جشن میگیرم

سلام خدمت داداش گلم محمد جون گل گلاب                                       [تصویر:  fogos07.gif]

الهـــی ...                      [تصویر:  artifice_049.gif]ما هم جشن میگیریم 

[تصویر:  nativitys.gif]   [تصویر:  artifice_041.gif] [تصویر:  cancan.gif][تصویر:  artifice_030.gif] [تصویر:  155fs44059.gif]

هورااااااااااااااااااااااااا بزن به افتخار بنده های خوب خدا  [تصویر:  fogos04.gif]

[تصویر:  artifice_039.gif]           نه فقط بنده به ذات ازلی مینازد

ناشر حکم ولایت به ولی مینازد                   [تصویر:  artifice_020.gif]

[تصویر:  artifice_014.gif]             گر بنازد به علی شیعه ندارد عجبی

عجب اینجاست خدا هم به علی مینازد                                       [تصویر:  artifice_012.gif]

منم لاکی بوی / 6 اردیبهشت / 18 روز خوب

همتون رو مسپارم به امام مهربونم امام علی (ع) 

یا علی مدد 
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

با سلام خدمت همه

خدا رو شکر
منم رسیدم به 15 روز خوب

خدا را سپاس
..لیست ب روز شده شنبه 4 خرداد[تصویر:  13.gif]

1- کـــــیــمــیـــــــا / 15 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
2-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
3-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان..........................................................
4- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................

5-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
6-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- حــــــــــــــــــــسین/18اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
8-شهرام جواهـــری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
9-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان
10-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.............................
11- جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-تنـــــها ترین سردار/ 20اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.......................................................................................

13-شیـــــــــرین آزادی/ 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان
14مهــــــــــــدی 0 / 25اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.............................
15- سعیـــــــــــــــــد 0  /27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
16-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
17- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.
18-محـــمد63 / 31 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
19-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif] روز خوب داشتـی قهرمان..........................................................
20- دایـــــــــــــموند111 / 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
21-میتوانــــــــم/ 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان
22-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
23-زارااااااااااااا /1 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................

24- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................

25- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

26-روزبـــــــــــــــــه / 20 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................

27-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................

28-عمو سعیـــــــــد/28 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
مهدی0 / 4 خرداد ..........11 روز خوب
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
(1392 خرداد 4، 0:48)جنگجوی امیدوار             نوشته است: با سلام خدمت همه

خدا رو شکر
منم رسیدم به 15 روز خوب

خدا را سپاس

سلام داداش گلم 303

خوبین ان شاالله  Khansariha (8)

چقدر خوب دیگه آخره راهینا  Khansariha (48)

خدارو شکر الحمدلله.... چقدر این بندگی قشنگه وقتی نیت خداس varzesh

اگر حتى خداوند، بندگانش را از نافرمانى كردن و گناه ورزيدن نترسانيده بود
                                                  باز هم واجب بود كه انسان، مرتكب هيچ گناهى نشود
                            تا به اين وسيله، در برابر نعمتهاى او سپاسگزارى كرده باشد.

امیر مومنان (ع)  

(1392 خرداد 4، 13:03)mehdi0                     نوشته است: مهدی0 / 4 خرداد ..........11 روز خوب

سلام داداش خوبین  Khansariha (48)

خدارو شکر خوشحالم که شمام پاکین clapping

در خلوت و تنهايى هم، از گناه و نافرمانى بپرهيزيد
                      زيرا همان كسى که
                    گناه شما را مى‏بيند (يعنى خداوند) خودش نيز درباره آن، داورى خواهد كرد....

امام علــــی (ع)

امیدوارم که در پناه الطاف پروردگار مهربانمون باشین varzesh

الهی شکر Khansariha (8)

یا علی 

زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

پاکینگا 317
[تصویر:  05_blue.png]
2 روز خوووووبclapping
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
اینم از هفتمین روز:22:
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
نقل قول: پاکینگا [تصویر:  n.gif]
ایولینگااااااااااااااااااااا
3173173173176664141

ادامه بدینگاااااااااااا Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

نقل قول: 2 روز خوووووب[تصویر:  14.gif]
مرســــــــــــــــــی زارا جاااااااااان
میدونم دیگه تکرار نمیشه
میدونم ک توبه کردی و اراده کردی ک این بار بهتر از قبل پیش برییییییییییی:22:
موفق باشی دوست خوبم Khansariha (18)

نقل قول: اینم از هفتمین روز[تصویر:  Laie_22.gif]
ماشالله اقای سعیــــــــــــــــــد 0Khansariha (48)Khansariha (48)
چه میکنین هاااا
چیزی نمونده تا 10 رووووووووووووز خوووووووووووووووب
هوراااااااااااا
317317317

امضاتون هم عااااااااااالیه
مرســــــــــــــــی
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
بازم آخر هفته

به شدت احساس بی غیرتی میکنم نسبت به این مسئله!

و این خیلی بده ... خیلی!

1276746pa51mbeg8j
هیچی ...
امروز شکستم

اما نا امید نمیشم

منو که میشناسین سخت تر از این حرفام

یا علی و دوباره میگم

حسین 5 خرداد .... بسم الله
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده