امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

آقا طاها آفرین. ان شا الله توی 20000000000 روزه ملاقاتت کنم که اعلام وضعیت پاکی می کنی. 

یا علی مدد

التماس دعا

varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام شرمنده میلادمیلانو/۱۰اردیبهشت/۰
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلاااام[تصویر:  7.gif]ی سری نقل و انتقالات داشتیم در مسابقات [تصویر:  e.gif]
خانم Ma Sa از مسابقه ی 10 روزه ب اینجا اومدن [تصویر:  g.gif]

آقای رامین هم ک فعلن مرخصی با حقوق هستن4fvfcja

ان شالله ک همه ی دوستان نتیجه ی زحماتشون رو ب بهترین شکل می بینن[تصویر:  3.gif]
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
لیست ب روز شده چهارشنبه  11 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]
.
.
.

1-امـــــــــیـــــــد_2 / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
4-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.......................................................................................
5-طــــــــــاهــــــــــا / 1 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
6-هــمــســــــــاده / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- عـلــیــمــحـمـد / 23 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
8- کـــــیــمــیـــــــا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................
9- روزبـــــــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
10- نـــــــیــــمـــــــا / 18 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
11- می تـــــــوانم / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................
13- می تـــــــوانم / 8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
.
14- جــــــــــوان / 19 فـــروردیــــن >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
15- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
16-سعــیــد صــفـر / 29 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
.
17-عــــلــــــــی 114 / 29 فروردین>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
18-رکســـــــــــانــــــا/5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
19-مــــــــرد مــجــاهد / 4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
20- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
21-میــــلاد میلانو / 10 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
نا امید شدی؟!!!

سلام

امروز روز خوبی داشتم 

ممنون از زحمتایی که میکشین 

یا علی Khansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلام به دوستان 20 روزه

این داستان را بخوانید و بیش از پیش  با اراده ای استوار به راه خود ادامه می دهیم

قدرت اندیشه

پيرمردی تنها در مينه سوتا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سيب زمينی اش راشخم بزند اما اين کار خيلی سختی بود . 
تنها پسرش که می توانست به او کمک کند در زندان بود . 
پيرمرد نامه ای براي پسرش نوشت و وضعيت را براي او توضيح داد :  
پسرعزيزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سيب زمينی بکارم .
من نمی خواهم اين مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت هميشه زمان کاشت  محصول را دوست داشت. من برای کار مزرعه خيلی پير شده ام. اگر تو اينجا بودی تمام مشکلات من حل می شد. من می دانم که اگر تو اينجا بودی مزرعه را برای من شخم مي زدی .
دوستدار تو پدر
پيرمرد اين تلگراف را دريافت کرد : پدر, به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن , من آنجا اسلحه پنهان کرده ام . 
4 صبح فردا 12 نفر از مأموران FBI   و افسران پليس محلی ديده شدند , و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اينکه اسلحه ای پيدا کنند .پيرمرد بهت زده نامه ديگری به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و می خواهد چه کند ؟ پسرش پاسخ داد : پدر برو و سيب زمينی هايت را بکار ، اين بهترين کاری بود که از اينجا می توانستم برايت انجام بدهم . 

نتيجه  : 
هيچ مانعی در دنيا وجود ندارد . اگر شما از اعماق قلبتان تصميم به انجام کاری بگيريد می توانيد آن را انجام بدهيد .مانع ،ذهن است . نه اينکه شما يا يک فرد، کجا هستيد .

در دنیا هیچ بن بستی وجود ندارد
                                           یا راهی خواهم یافت
                                                                 یا راهی خواهم ساخت ...

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلااااااااام
آمدیم به 20 روزه!
آهای دوستانی که فک میکردین از 10 روزه رو که بردین از دست من راحت شدین...
اومدم که بگم راحت نشدین یوهاهاها[تصویر:  19.gif]
ماسا 10 روزه
ماسا 20 روزه
ماسا اینجا
ماسا اونجا
ماسا همه جا 4chsmu1

بهرحال امیدوارم اینجاهم بتونم به بچه های گل کانون یه خدمت ناچیزی بکنمKhansariha (8)
 و خودمم حواسم جمع باشه که هدفمون از بودن تو کانون چیه..53258zu2qvp1d9v
ان شاالله همه باهم به پاکی ابدی برسیمKhansariha (48)
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام دوستان
امیدوارم پاک باشین
دعا کنید بلاخره از دست من راحت شید
ب نفع خودتونه وگرنه من ک جام راحته
یوهاهاهاها

من شروع هر وز اعلام میکنم شروع چندمین روز خوبمه
قاط نزنی ماسا جان:x

امروز دومین روز خوبم خواهد بود

موفق باشید
یاعلی

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

امروزم خدا رو شکر روز خوبی بود

یا علی مددKhansariha (8)
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

سلاااااااااااااااااااااااااام

20روزه های عزیز

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

قوی 

پر از اقتدار

پر از پاکی

پر از اراده 

ادامه بدید
[تصویر:  2195341s3mga62hvy.gif]

اقای ادوین اومدن اینجا

امیدوارم پایدار ادامه بدن

11 اردیبهشت / 1روز خوب

لاکی بوی خان

عالی پیش برو

پاک ادامه بده

میتوانم جونی

تو میتونی دخمــــــــــــــــــــــر

منتظر روزهای عالیت هستم

ماسا جون کلاً وجودت انرژِی

عالی باااااش

:22:
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
فعلا ک نتونستم چکاوک خانوم
موفق باشید همه گی
صفر

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام میلادمیلانو/۱۰اردیبهشت/۲روزخوب

عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
زارا رو اضافه کنید4fvfcja

زارا / 25 فروردین....10 روز خوب

303
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
...............لیست ب روز شده پنجشنبه  12 اردیبهشت  .[تصویر:  13.gif]
.
.
.

1-امـــــــــیـــــــد_2 / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-نــــســـــتـــــــرن / 12 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان.............................
3-شهرام جواهری / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
4-آرش 97 ایکس اف / 19 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان.......................................................................................
5-طــــــــــاهــــــــــا / 1 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتـی قهرمان
6-زارااااااااااااا / 25 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.............................
7- عـلــیــمــحـمـد / 23 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
8- کـــــیــمــیـــــــا / 17 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>> [تصویر:  8.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.......................................................................................
9- روزبـــــــــــــــه / 16 فروردین >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif]روز خوب داشتی قهرمــان
10-لاکــی بــــــــوی / 6 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.............................
11-میــــلاد میلانو / 10 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
12-ادویـــــــــــن / 11 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................................................................​............
.
13- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
.
14-رکســـــــــــانــــــا/5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.............................
.
15-مــــــــرد مــجــاهد / 4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان..........................................................
.
16- لــــــــــــــــــــــــئــا/4اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.......................................................................................
.
17- می تـــــــوانم / 12 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان
......................

نا امید شدی؟!!!

سلااااااااااااام قهرمااان هاااای 20 روزهههههههههه
[تصویر:  kawaii_monkeygirl_04.gif]
دلمان بسی تنگیده بود
[تصویر:  kawaii_monkeygirl_02.gif]
خوبیــــــــــــــــن؟
ان شالله ک همه گی روز خوبی رو شروع کرده باشین
[تصویر:  kawaii_monkeygirl_06.gif]
مرســـــــــــــــی از کمک همه ی دوستان
می توانم عزیــــــــــــزم