امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 تير 10، 21:18)Ezio Auditore نوشته است: به نام خدا
سلام
خسته نباشید.
من 10 روزه اومدم اینجا.
انشاالله 10 روز بیشتر اینجا نیستم.
امروز هم شکر خدا روز خوب بود.
اتزیو آدیتوره / 30 تیر / 11 روز خوب

خوش اومدی. ایشا الله یه ضرب بری 30 روزه. آفرین به شما که 10 روز رو عالی گذروندین و الان هم روز 11 بوده . آفرین . بدون اینجا همه پشتت هستن. پس بجنگ
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

نقل قول: سلام
ا
ممنون از دیاموند جان عزیز
امروز خوب شد
فک کنم اون قانون روزای پاک از روز تصویبش قابل اجرا است
خواهشمندم از روز تصویب تا امروز
روزای پاکم رو اضاف کنید
1 روز خوب 
؟ روز پاک
جناب مرد مجاهد303
خیلی خوشحالم  ک برگشتینKhansariha (48)
با خبرای خوب هم برگشتین
بله درسته از روز تصویبش قابل اجراست
و روز تصویبش هم دیروز بودش4fvfcja
پس با اعلام وضعیت امروز میشه یک روز پاک یک روز خوب
تو لیست بعدی لحاظ میشه
موفق باشیییییییییییین
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
(1392 تير 10، 21:53)mardemojahed نوشته است: سلام
ا
ممنون از دیاموند جان عزیز
امروز خوب شد
فک کنم اون قانون روزای پاک از روز تصویبش قابل اجرا است
خواهشمندم از روز تصویب تا امروز
روزای پاکم رو اضاف کنید
1 روز خوب  
؟ روز پاک
سلام داداش . من کاره ای نیستم. ان شا الله همیشه روزاتون خوب باشه و بعدش عالی هم باشه
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

خب من خیلی وقته بیست روزه رو بردم!
اما ثبت سوابق نکردم!
با این که مریض احوالم اما میام تو مسابقهههههههههههههههههه
منم میااااام
بدجور خر (ببخشید ها 4fvfcja بلانسبت خودم :21::21::211 کیفم 4fvfcja

هادی /1تیر/11 روز پاکککککککککککککککک 317317317317317317317317317
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1392 تير 11، 11:45)جوان نوشته است: خب من خیلی وقته بیست روزه رو بردم!
اما ثبت سوابق نکردم!
با این که مریض احوالم اما میام تو مسابقهههههههههههههههههه
منم میااااام
خوش اومدی برادر . شما رو سر ما جاداری. بفرما که اینجا برای خودتونه. امیدوارم یه کله بری ماهانه

(1392 تير 11، 14:58)Hadi نوشته است: بدجور خر (ببخشید ها 4fvfcja بلانسبت خودم :21::21::211 کیفم 4fvfcja

هادی /1تیر/11 روز پاکککککککککککککککک 317317317317317317317317317
آقا هادی. خوش اومدی. یه چیزی روزت فقط پاک بود؟؟؟؟ یادت باشه طبق قانون جدید هر سه روز پاک میشه یه روز خوب. سعی کن روزای خوبت رو ببری بالا و روزای پاکت رو به خوب تبدیل کنی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

به نام خدا
سلام
من امروز یه فلش مموری از یکی از دوستام گرفتم.
یه فلدرشو باز کردم چشمتون روز بد نبینه. تا باز شد عکسای لعنتی توش بود. چشمم خورد بهشون در حد یه نگاه اما چیزی که نباید ببینم رو تو همون مدت خیلی کوتاه دیدم ولی خدا رو شکر کمتر از 1 ثانیه یا کمتر طول کشید تا ببندمش و همه این مدت هم به خاطر سرعت عکس العمل من بود نه به خاطر اون عکسا.
حالا تو مسابقه طبق قوانین این مورد باعث می شه وظعیتم پاک باشه یا روز بد یا اصلا حساب نیست؟
راستی خواهشا دعا کنین خدا این اتفاق رو نادیده بگیره چون ممکنه مقداری از اون 1 ثانیه زمان بستن اون پنجره لعنتی به خاطر سرعتم نبوده باشه و خودم متوجه نشدم.
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
(1392 تير 11، 17:00)Ezio Auditore نوشته است: به نام خدا
سلام
من امروز یه فلش مموری از یکی از دوستام گرفتم.
یه فلدرشو باز کردم چشمتون روز بد نبینه. تا باز شد عکسای لعنتی توش بود. چشمم خورد بهشون در حد یه نگاه اما چیزی که نباید ببینم رو تو همون مدت خیلی کوتاه دیدم ولی خدا رو شکر کمتر از 1 ثانیه یا کمتر طول کشید تا ببندمش و همه این مدت هم به خاطر سرعت عکس العمل من بود نه به خاطر اون عکسا.
حالا تو مسابقه طبق قوانین این مورد باعث می شه وظعیتم پاک باشه یا روز بد یا اصلا حساب نیست؟
راستی خواهشا دعا کنین خدا این اتفاق رو نادیده بگیره چون ممکنه مقداری از اون 1 ثانیه زمان بستن اون پنجره لعنتی به خاطر سرعتم نبوده باشه و خودم متوجه نشدم.
اگه از قصد نگاه نکرده باشی و از قبل خبر نداشتی توش چه خبر بوده و وسریعا بسته باشیش و گزینه های دیگه تو بهشون عمل کرده باشی میتونه همون روز خوب باشه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

یه روز خوب دیگه...

ستاره سهیل / 1 تیر / 53535353535353
1 روز پاک
ممنونمKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام به دوستان خوب
تولد دوباره / 23 خرداد / 20 روز خوب
دوستان خوب برام دعا کنید
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
لیست ب روز شده سه شنبه  11 تیر

[تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــــــوجـــــیـــــم / 15 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان 
2- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
3- ســــــــــــــعـــــــیـــــد 77 / 19 اردیبهشت / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                     
4- تنهاترین سردار مـــدیـنه / 12 اردیبهشت / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان                                                      
5-اتـــــــــــــــــزیو ادیتــوره /30 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6- جــــــــــــــــــــــــــــــوان / 19 اردیبهشت / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                    
7-هـــــــــــــــــــــــــــادی / 1 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                     
8- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   / 26 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                          
9-شهیـــــــــــــــــــــــــــــــد / 24 خرداد /روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- رکــــــــــــــســــــــــانــــــــــــــــــــــــا / 1 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  9.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   
11-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن / 13 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                          
12- ســــــــــــــــــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                      
13- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
14- دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                   
15- ســــــــــــعـیــد صـــــــــفــــــــر / 23 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روزخوب داشتی قهرمان                                     
16- عـــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــی 114 / 7 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                       
17- عــــــــــــمــــــــو ســــــعـــیـــــــد / 8 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
18- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   
19- روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 6 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                    
20- مـــــــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 26 خرداد/ روز پاک :1  >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                       

21- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان 

22- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                   

23- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان                                                         

24- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 10 تیر/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                                                     

25-جــــــــــــــــــــــــوان /11تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
کلی فکر کردم چطور اعلام وظعیت کنم.بین اینکه روز پاک بگم یا خوب شک داشتم. خدا بهتر می دونه. ولی بلاخره با بررسی وظعیتم تو اون لحظه و مواردی که آقای علی رضا گفتند نتیجه گرفتم که خدا رو شکر امروز روز خوب بود.
اتزیو آدیتوره / 12 روز خوب
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
(1392 تير 11، 20:45)ستاره سهیل نوشته است: سلام

یه روز خوب دیگه...

1 روز پاک
ممنونمKhansariha (8)
به سهیل جان. راستی این پاک هست یا خوب؟؟؟

(1392 تير 11، 20:56)tavalodedobare نوشته است: سلام به دوستان خوب
تولد دوباره / 23 خرداد / 20 روز خوب
دوستان خوب برام دعا کنید
سلام بر تولدی دوباره!!!! آورین به شما. پس الان دیگه باید شما رو شوت کنیم 30 روزه .

(1392 تير 11، 22:01)Ezio Auditore نوشته است: سلام
کلی فکر کردم چطور اعلام وظعیت کنم.بین اینکه روز پاک بگم یا خوب شک داشتم. خدا بهتر می دونه. ولی بلاخره با بررسی وظعیتم تو اون لحظه و مواردی که آقای علی رضا گفتند نتیجه گرفتم که خدا رو شکر امروز روز خوب بود.
اتزیو آدیتوره / 12 روز خوب
آورین برادر . دیگه کم کم داری از پیش ما میری و میری 30 روزه ها. ان شا الله بقیه راه هم قدرتمند ادامه بده
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

(1392 تير 12، 11:21)mardemojahed نوشته است: سلام

دیروز خوب بود خدا رو شکر

2 روز خوب
1 روز پاک

... تا چه خواهد شد در این سودا سرانجامم هنوز ...

التماس دعا

و مشتکر از همه
سلام بر مرد مجاهد . آفرین. سعی کن انگیزه ات رو از دست ندی و همیشه به یاد خدا باش. آفرین به شما که اینقدر خوب میجنگید
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

(1392 تير 11، 22:35)diamond111 نوشته است:
(1392 تير 11، 20:45)ستاره سهیل نوشته است: سلام

یه روز خوب دیگه...

1 روز پاک
ممنونمKhansariha (8)
به سهیل جان. راستی این پاک هست یا خوب؟؟

سلام303
منظورم 7 روز خوب و 1 روز پاک بود.

راستی من سهیل نیستم. ستاره سهیلم. به ستاره بودنم دقت کنید لطفا53258zu2qvp1d9v

ممنونم ازتونKhansariha (8)
Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان