امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت / 17 روز خوب
Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
تواب

25 اردی شروع کردم خوب باشم اما خب نشد یعنی فایده نداشت 

حالا اما با 27 اردیبهشت و یک روز خوب و دلچسب (پلیس تو نیایش 40 تومن جریمه م کرد :(((( حالمو گرفت )  20 
20 با عرض معذرت از می توانم خانوم ببخشید من همش اسباب زحمت شما شدم ایشالا این دفعه تو لیست زیباتون جایگاه بهتری پیدا کنم  Khansariha (8)
دوباره خراب کردم

انشاالله این دفعه دیگه تلاشم را می کنم

m.a.h.d.i / بیست و 7 اردیبهشت / 2 روز خوب

توکل بر خدا

التماس 2a 53
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام به همه دوستان راه پاکی

:x

من این روزها سرم شلوغه و به امید خدا انگار دارم به سمت خوبی پیش می رم

امیدوارم شما هم همین طور باشید

(1394 ارديبهشت 27، 10:52)memohammad نوشته است: memohammad / نوزده(19) اردیبهشت / 6 روز خوب

آقا محمد

بارک الله

امیدوارم بتونید به خوبی پیش برید

مهم کیفیت روزهاست

(1394 ارديبهشت 27، 15:19)TaRaNe230 نوشته است: سلام با یه انگیزه کامل با یه حس کامل از انتخاب ترک اومدم سری های پیش همینطری شرکت میکردم و ته دلم انگار اون حسی که باید بوجود بیاد نیمده بود اما دیشب احساسم کامل شد خدا رو شکر از  خدا میخوام که این حس خوب از دست نره با یه بسم الله دوباره شروع میککنم
ترانه /26 اردیبهشت / 1 روز خوب

ترانه خانم

خیلی خوشحالم که خودتو پیدا کردی

هر موقع حال خوب بهت دست داد ما رو هم دعا کن

امیدوارم حس خوبت باهت بمونه

(1394 ارديبهشت 27، 16:32)abolfazl73 نوشته است: abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت / 17 روز خوب

آقا ابولفضل

چه قشنگه 17 روزخوب

چه قشنگه که این پاکی رو تو این موقعیت قشنگ که نزدیک ولادت حضرت ابولفضله دارید به دست میارید

(1394 ارديبهشت 27، 20:57)Mehdi.R نوشته است: Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب

آقا مهدی آر

یک روز زیبا مبارکتون باشه

منتظر دومیشیم

(1394 ارديبهشت 27، 21:35)Tavvab نوشته است: تواب

25 اردی شروع کردم خوب باشم اما خب نشد یعنی فایده نداشت 

حالا اما با 27 اردیبهشت و یک روز خوب و دلچسب (پلیس تو نیایش 40 تومن جریمه م کرد :(((( حالمو گرفت )  20 20

آقای تواب

جریمه شدی یعنی ماشین داشتی

به نیمه پر لیوان نگاه کن

روزای خوب بیشتر بیارید

(1394 ارديبهشت 27، 21:52)m.a.h.d.i نوشته است: دوباره خراب کردم

انشاالله این دفعه دیگه تلاشم را می کنم

m.a.h.d.i / بیست و 7 اردیبهشت / 2 روز خوب

توکل بر خدا

التماس 2a 53

آقا م.ه.د.ی

حواستون به خودتون باشه

علت ها رو پیدا کنید

و این روزها بیشتر و بیشتر از موقعیت های خطرناک فرار کنید

نگفتم دوری ها

گفتم فرار

دوستای عزیز این اعلام وضعیتا دور از جان شما مثل اعلام وضعیت ماست می مونه

چهار تا از اینا بذارید

317

چهار تا از اینا

varzesh

چهار تا از اینا

:khoshal:

این همه بی انرژی مگه می شه اعلام پاکی؟

به حق چیزای ندیده و نشنیده

[تصویر:  nasimhayat.png]
memohammad / نوزده(19) اردیبهشت / 7 روز خوب
خدایا به امید تو یه روز پاک  دیگه رو شروع کردم کمکم کن پاک بمونم 53
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ره رو - 20اردیبهشت -8 روز خوب asabani
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلام
خوبید همگی....
راستش خیلی تلاش کردم خوب باشم و خیلی کارهارو بکنم ولی هنوز نمیتونم نفسم رو کنترل کنم شروع کردم برم کلاس حفظ قران نمیدونم میتونم دووم بیارم یا نه ... احساس میکنم هرچی میگذره از خدا و خودم دارم دورتر میشم ... انگار محو در زمان و مکان شدم بدون درکگی از دور و برم....
گاهی همه چیز بی معنی و پوچ میشن.... و گاهی خودم بیخیال از هر چیزی...
 بیشتر اوقات دیگه خودم رو نمیشناسم....
 از شکستن و دوباره شروع کردن هم به ن.وعی خسته شدم انگار داره برام عادی میشه.....
 خیلی شرمنده از خدا و خودم و همه دوستای خوبم هستم... ولی انگار پوچ شدم.... خودم نیستم نه اینکه افسرده باشن نه فقط غریبه شدم با خودم... حس عذاب وجدانم هم کمرنگ و کمرنگتر میشه....
متاسفم برای خودم....
راستش دوباره شکستم و از نو شروع کردم .... نمیدونم چقدر دووم بیارم .... ولی خسته شدم دیگه...
دقیق یادم نیس از کی دوباره شروع کردم ولی فک کنم از 22 اردیبهشت پاکم اخه تو سفر بودم .....و امروز 28 اردیبهشت هفتمین روز پاکم هست ...
واقعا از اینکه دوباره بشکنم میترسم....نمیدونم چی میشه ولی بازم توکل ....
[تصویر:  1365233500_farsaniha_00165.png]

سلام خدمت همه بچه ها من هفته پیش با این احادیثی که توی امضام هست آشنا شدم و به خاطر همونا هم سر غیرت افتادم دیگه به نامحرم نگاه نکنم {من تو خیابون سرم پایین هست ولی تو نت بی حیا بودم } ولی خب نگاه حرام . حرامه دیگه خیابون و نت نداره که همه جا باید کنترل شه - میبینم من دوست ندارم کسی به همسر آیندم نگاه ... داشته باشه چرا پس من به همسر یا دختر مردم تو نت نگاه ... داشته باشم ؟

خلاصه این چشم کاملا این هفته درست شد ولی این ذهن رو نمیدونم چطور درست کنم ! همین ذهن میکشه به سمت گناه !

هر چند تو ذهنم هم به آدم های واقعی فکر نمی کنم ! ولی یک دنیای مجازی یک WonDerLand - کنار واقعیت ساختم که تو اون عالم سیر میکنم - اصلا از واقعیت دور شدم .... 

ولی خیلی خوشحالم حتی توی نت هم خودم رو کنترل می کنم بعد سالها دیگه با توجه به این حدیث علاقه ای به سرچ های مزخرف تو اینترنت ندارم 

میخوام اسم کاربریم رو کنم No WonDerLand     به چه کسی بگم این کار رو برام انجام بده ؟

.
.
.
.
.

رضا / 27 اردیبهشت / 1 روز خوب

نگاه نکردن به نامحرم تو خیابون و تو نت 6 روز از 40 روز
 [ کسانی که به  زنان (نامحرم) نگاه می کنند ایمن نباشند از اینکه، دیگران به ناموس آنها نگاه نکنند ] 

15 روز تا تولد امام زمان 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

Mehdi.R  اردیبهشت27  یک روز خوب

Mehdi.R  اردیبهشت28  دو روز خوب
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام بچه ها
منم مث شماها حال خوبی ندارم
ولی بچه ها بیاید خودمون رو با معتادای دیگه که به مواد مخدر معتاد هستن مقایسه کنیم
اگه ما با بیرون رفتن از خونه حالمون بهتر میشه اما اون بیچاره ها با بیرون رفتن از خونه که هیچ اگه توی مجلل ترین مهمونی ها هم ببرننشون درد بدن و خماریشون خوب نمیشه اما خیلی ها از اونها هستن که ترک کردن و سمتش دیگه نرفتن
ما هممون انگیزه نداریم اراده نداریم بخاطر همین هست که نمیتونیم ترک کنیم  میگیم میخوایم ترک کنیم اما ته دلمون بازم میخوایم که این گناه رو انجام بدیم
میگیم میخوایم ترک کنیم اما توی ذهنمون به هزار تا عاملی که باعث شکستمون میشه فکر میکنیم و مدام توی سایت های ناجور میریم
چند سال پیش که توی سایت اعلام پاکی میکردم یه سری حالم بد شد جوری که گفتم دیگه میشکنم فوری به یکی از بچه ها پیام دادم و گفتم حالم بده میدونید بهم چی گفت ؟
بم گفت با چاقو تیکه تیکه اش کن شاید باورتون نشه توی ذهنم فکر کردم یه چاقو توی دستمه و افتادم به جون افکار مزاحم به همین راحتی اون حس خیلی بدی که دیگه نمیتونستم دووم بیارم و میخواستم بشکنم با همین یه فکر الکی و ساختگی ذهنم برطرف شد
اگه ما خودمون بخوایم ترک میکنیم
اگه هم نخوایم لیاقتمون همینه که هس ...
خودکرده را تدبیر نیست
به امید خدا یه روز پاک دیگه رو شروع میکنم و توکل میکنم به خودش...
memohammad / نوزده اردیبهشت / 8 روز خوب
ان شائلله که همه به را راست هدایت بشن
ان شائلله که هیچکس بیکار نمونه
ان شائلله که هیچ جوانی مجرد نمونه
التماس دعا
رضا / 27 اردیبهشت / 2 روز خوب

نگاه نکردن به نامحرم تو خیابون و تو نت 7 روز از 40 روز
 [ کسانی که به  زنان (نامحرم) نگاه می کنند ایمن نباشند از اینکه، دیگران به ناموس آنها نگاه نکنند ] 

14 روز تا تولد امام زمان 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان