امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1399 ارديبهشت 16، 4:29)*دختر پاک* نوشته است:
ساناز /18فروردین 99 / 30 روز خوب

ساناز خانم تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه. حالا که افتادین روی دور پاکی، ان شاءالله بدون وقفه، آخرین حدّ پاکی ها رو طی کنین و در مسیر پاکی تا اونجایی پیش بروید که دیگه چیزی به نام خ.ا براتون غریب و نامفهوم باشه.
آقا   ساناز خانم هم امشب میره منم تا چند وقت دیگه رفتنیم شما میمونید و  بدون دانش آموز 
امروز 25  روزمو علامت بزن پاکم
شیرینی بده شدی خانم ساناز ؟؟؟؟!!!!!
(1399 ارديبهشت 16، 10:49)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 16، 4:29)*دختر پاک* نوشته است:
ساناز /18فروردین 99 / 30 روز خوب

ساناز خانم تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه. حالا که افتادین روی دور پاکی، ان شاءالله بدون وقفه، آخرین حدّ پاکی ها رو طی کنین و در مسیر پاکی تا اونجایی پیش بروید که دیگه چیزی به نام خ.ا براتون غریب و نامفهوم باشه.

بی نهایت ممنونممممممممممم
تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
میدونم سخته
ولی آرزو بر جوانان عیب نیست
آرزو میکنم ۶ ماه را بدون شکست یه ضرب تا آخرش برم
Hanghead
برای همه چیز ممنونممممممم Thankyou
برای کلی اعتبار که گرفتم بی نهایت ممنونممممممم 2uge4p4
برای کلی کمک که بهم کردین و باعث شد بتونم پاک بمونم
بی نهایت ممنونممممممممم 302
انشالله هر چی دوست دارین خدا بهتون بده 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 16، 11:20)im_student نوشته است: آقا   ساناز خانم هم امشب میره منم تا چند وقت دیگه رفتنیم شما میمونید و  بدون دانش آموز 
امروز 25  روزمو علامت بزن پاکم
شیرینی بده شدی خانم ساناز ؟؟؟؟!!!!!

ای بچشم انشالله بعد افطار با کلی شیرینی خوشمزه میام 317  
به جاش ۵ روز دیگه ماهانه دانش آموز داره Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 16، 10:45)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 15، 23:53)Toxic Headshot نوشته است:
[تصویر:  250px-Black_Panther_OS_Vol_1_2.png]

اهورای اُژدهاکُش  Khansariha (58)

خیلی خوش اومدی اهورایِ جان. صفا آوردی اخوی. حالا صدات بزنیم اهورای اُژدهاکُش یا اهورای اِژدهاکُش؟!

هر جور راحتین . اهورا خطر و اهورا مارمولک هم رو میزه هااااا  Khansariha (13)

اهورا / ۲۱ روز پاک
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
آقا این دختره لاف زد شیرینی را نیاورد 
من از سه روز پیش قرار بود کیک بپزم  الان پختم جدا خیلی خوشمزست گفتم این دختر ساناز خانم که داره میره گفتم یه جشن هم بگیریم  
 روش هم اسممو نوشتم 
اولین بار بود کیک پختم [تصویر:  SDC10669.JPG]
من لاف نزدممممممممم
من اومدممممممممممم
داشتم با گروه موسیقی هماهنگ میکردم Hanghead
گفتم جشن بگیریم خب
می خواستن ایشان را برامون بیارن
[تصویر:  27r0_b490663b9872fc8c0d0f30cb0aa3e2d9.gif]

خوشم نیومد
صحبت کردم جناب جنابان

[تصویر:  pqs_cbe53e8254f51fe5ac76e5ad3a1fef7e.gif]

به همراه گروهشون تشریف بیارن

[تصویر:  03u7_bc2d5e87ada62e81e8204804e9918b2e.gif]

هورااااااااااااااااااااااا

اول برای کیک قشنگتون بی نهایت ممنونییییییییم
قشنگ معلومه خیلی خوشمزه استا

اینم شیرینی 
بفرمائید
[تصویر:  k8o8_کیک-تولد-1-830x1024.jpg]

[تصویر:  jxu_candy-types.jpg]

[تصویر:  s8y8_شکلات-و-آب-نبات.jpg]

[تصویر:  gxmv_images_(2).jpeg]

سپاس شده توسط
تبرییییییک 49-2 49-2 49-2 49-2 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
Confetti Greenstars Confetti Greenstars
انشاالله یک سالگیتون رو جشن بگیریم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
خوبه من فکرکردم روزاتونو خراب کردین نا امید شدین نیومدین شما که خیلی فعال بودین چی شده غمی چیزی دارین یا سر عقل اومدین که نباید انقدر تو سایت حرف زد ؟؟؟

مادرم بامیه و اینا گرفته بود گذاشتم تو کابینت مورچه ها بهش حمله کردن  هیچ کس نتونست به بامیه ها دست بزنه از بس شیرینه مورچه ها پس از ورود به کارتون ناک اوت میشن میرن گوشه قبرستون   4chsmu1  
اونارو خوردم شیرینی دلمو زد الان این شیرینی هایی که شما گذاشتید رو میبینم ته دلم غرش میکنه   فکر کنم میگه رحم کن استیودنت 128fs318181 63
من یه هدیه ناقابل هم براتون گرفتم
حدث بزنین چیه؟ 65

(1399 ارديبهشت 16، 22:46)Saeid__s نوشته است: من یه هدیه ناقابل هم براتون گرفتم
حدث بزنین چیه؟ 65

سعید جان آقا حامد نیستن اگه بودن اینو میگفتن 

آقا سعید شما هم  شما که اهل اینکارا نبودید عزیز
شما فکر میکنید که ساناز خانم میتونن  حدس بزنن ؟
نقل قول: خوبه من فکرکردم روزاتونو خراب کردین نا امید شدین نیومدین شما که خیلی فعال بودین چی شده غمی چیزی دارین یا سر عقل اومدین که نباید انقدر تو سایت حرف زد ؟؟؟

مادرم بامیه و اینا گرفته بود گذاشتم تو کابینت مورچه ها بهش حمله کردن  هیچ کس نتونست به بامیه ها دست بزنه از بس شیرینه مورچه ها پس از ورود به کارتون ناک اوت میشن میرن گوشه قبرستون   [تصویر:  4chsmu1.gif]  
اونارو خوردم شیرینی دلمو زد الان این شیرینی هایی که شما گذاشتید رو میبینم ته دلم غرش میکنه   فکر کنم میگه رحم کن استیودنت [تصویر:  128fs318181.gif] [تصویر:  63.gif]
Khansariha (13)
رحم کنید به خدا فردا هم روز خداست
سهم شما را میگذاریم تو یخچال اسمتون هم با شکلات مثل خودتون روش مینویسیم

بعدم اینکه اینجانب حالا حالاها کوتاه نمیام
شیطان داره واقعا از همه طرف حمله میکنه
همه طرف
ولی کور خوانده 2uge4p4
ایندفعه برنده منم

بعدم این که تمرین و درس و اینا زیاد شده
وگرنه هستم در خدمتتون Kool

نقل قول: تبرییییییک [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] 
[تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 
[تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  greenstars.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  greenstars.gif] 
انشاالله یک سالگیتون رو جشن بگیریم

بی نهایت ممنونمممممممممم
تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
Thankyou Thankyou Thankyou Thankyou
نقل قول: من یه هدیه ناقابل هم براتون گرفتم

حدث بزنین چیه؟ [تصویر:  65.gif]

317
خیلی خیلی خیلی ممنونممممممم
الان هدیه آقا مجید را گرفتم
هدیه شما چیه خدااااااااااا
من خیلی خیلی خیلی خوشحالممممممممممم
اگر میدونستم انقدر اعتبار و هدیه در انتظارمه زودتر ۳۰ روز را تمومش میکردم Khansariha (46)
آقا من حدسم نمیادددددد.

البته دو تا هدیه یه اعتبار زیبا
وووو
یک دستگاه جاروبرقی، ماهانه رو جارو کنید
Khansariha (7)
تو شادی ها استفاده کنید.

ما یه معلم داشتیم 20 نمیداد میگفت 20 مال خداست 19 بالاترین نمره بود
نمره شما هم اینه که برای تکمیل کردن مرحله های مسابقات از بنده اعتبار نمیگیرین  Gigglesmile 
من که کنار بکش نیستم و بکوب دارم پشت سرتون حرکت میکنم و اصلا قصد خراب کردن روزامو  نداشتم و ندارم و نخواهم داشت
Khansariha (69)
(1399 ارديبهشت 16، 22:57)Saeid__s نوشته است: البته دو تا هدیه یه اعتبار زیبا
وووو
یک دستگاه جاروبرقی، ماهانه رو جارو کنید
Khansariha (7)
تو شادی ها استفاده کنید.

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
خیلی خوب بود
الان با من تازه کار این کار را میکنید
بازم من جارو بکشم Khansariha (13)

بی نهایت ممنونم
اعتبار تون که خیلی عالی بود واقعا ممنون  Thankyou
جاروبرقیه هم خیلی جدیده راستش من بلد نیستم باهاش کار کنم 
اول یاد بدین چجوریه 65
خیلی خارجیه

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان