امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1399 فروردين 20، 14:16)123Sanaz123 نوشته است: Khansariha (7)
ای بابا یعنی همیشه من باید جارو بکشم
یه بارم شما امتحان کنید خب 4chsmu1
آقا عرفان منتظرییییییییم
فقط خواهشنی اینجا مرتب اعلام وضعیت کنید ما هم انرژی بگیریم Greenstars

ساناز خانم، اون جارو برقیه، خرابه. به جای اینکه آشغال ها رو بکشه داخل، همه رو میده بیرون. معلومه خو. باید ببریمش تعمیر. ولش کنید. اونقدری هم اینجا کثیف نیست. قابل تحمله.
Khansariha (13)
بله قابل تحمله Khansariha (13)
عاقا بیاید اینو درست کنید
مهمون داریم
 زشته Badbakht
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
مهمان نیامد 53258zu2qvp1d9v
ساناز /18فروردین 99 /4 روز خوب
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اهو
ـ۷ روز  خوب
تمام دیشب رو داشتم  گریه میکردم     بچه ها خواهش میکنم برای یه مسئله ای دعا کنید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
با عرض سلام و درود Confetti
عرفان هستم اما خب برای ثبت نام زدم عرفان علی حالا دیگه کاریش هم نمیشه کرد.
امیدورم طی این ۱۰ روزی که اینجا هستم همه پاک باشیم Khansariha (46)
 عرفان /۲۹اسفند/۲۱ روز پاک
(1399 فروردين 21، 8:28)erfanali8 نوشته است: با عرض سلام و درود Confetti

سلام عرفان جان. خوش اومدی عزیز. ان شاءالله موفق باشی. همانطور که گفتی همه ما که اینجاییم تلاش می کنیم این ده روزی که اینجایی، در کنار خودت و همراه با خودت، پاک بمونیم.

Khansariha (69)
(1399 فروردين 21، 8:28)erfanali8 نوشته است: با عرض سلام و درود Confetti

ماشالله اقا عرفان ببینم چه میکنی برادر
ساناز /18فروردین 99 /5 روز خوب
امروز را روزه گرفتم خیلی کمک کرد
ولی نماز شب نخواندم
از فردا باید طبق برنامه پیش برم
اگر کمتر بیام کانون همه چی خوب میشه
با اینکه روزه بودم ولی وسوسه کم هم نبود
اینجا کلی دوست جدید پیدا کردم
خیلی خوشحالم از این بابت خیلی
کانون ممنوممممم
خدایا ممنونمممممم
Thankyou

سی روزه یکی از پر انرژی ترین تاپیک های مسابقاته
مخصوصا با سرپرستی اساسی حامدحامد که کم کم باید سند تاپیک رو به نام ایشون بزنیم. Gigglesmile 

دم همه بچه ها سی روزه گرم

(1399 فروردين 22، 1:21)123Sanaz123 نوشته است: ساناز /18فروردین 99 /5 روز خوب
امروز را روزه گرفتم خیلی کمک کرد
ولی نماز شب نخواندم
از فردا باید طبق برنامه پیش برم
اگر کمتر بیام کانون همه چی خوب میشه
با اینکه روزه بودم ولی وسوسه کم هم نبود
اینجا کلی دوست جدید پیدا کردم
خیلی خوشحالم از این بابت خیلی
کانون ممنوممممم
خدایا ممنونمممممم
Thankyou

عالیه ساناز خانم

شما خیلی خوب بودید. Confetti
قدر این پاکی که با زحمت به دست اومده رو بیشتر می دونید.
نگران برنامه هاتون هم نباشید، شما تازه روز پنج پاکی تون رو سپری می کنید.
تازه بذر پاکیتون رو کاشتید.
من که می گم این روزای اول زیاد به خودتون توی موارد دیگه فشار نیارید.
اما روی پاکی خیلیییی حساس باشید. یه لحظه هم نذارید ذهنتون سمت خطوط قرمز بره.

نقل قول: erfanali8
با عرض سلام و درود Confetti

آقا عرفان داری همه‌ی پاکی رو درو می کنیا برادر.  4chsmu1
البته اشکال نداره، به همه می رسه.

پس بر قدرت و پر سرعت به پیش که در این دریای طوفانی، جایی برای نگاه به عقب نیست، فقط قله ی کوه رو نگاه کن و جلو برو Khansariha (69) 

نقل قول: اهو
ـ۷ روز  خوب
تمام دیشب رو داشتم  گریه میکردم     بچه ها خواهش میکنم برای یه مسئله ای دعا کنید

ماشاءالله آهو خانم

یک هفته پاکی خیلی ارزشمنده Khansariha (69)
محکم و دو دستی باید بچسبید که گیر راهزن های پاکی نیافتید.

معمولا سر یک هفته هم فشار زیاد می شه. Shy 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

۱۴ صلوات به نیت بر طرف شدن غم و اندوه آهو خانم و تمام بچه ها کانون 53 

نقل قول: سلام و سلام

هادی/24 اسفند / 25 روز خوب

ممنونم از داداش حامد عزیز
بابت انگیزه ها و انرژی دادن هاشون Thankyou

هادی جان چیزی نمونده تا مرحله بعدی Khansariha (69)

خدا رو شکر تا اینجا مسیر رو خیلی عالی اومدی.

قشنگ معلومه که این راند دیگه قرار نیست که کم بیاری جلو حریف و تا آخرش قراره محکم بایسیتی 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

8 روز پاک 302

ممنونم اقای عاشق فاطمه زهرا Khansariha (8)
مرسی سرپرست حامد حامد 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
حامدحامد/ از 4 فروردین/ 17 روز خوب
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
22 فروردین 1399
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

هادی/ از 24 اسفند .......................................... 25 روز خوب داری قهرمان
erfanali8 ا/ از 29 اسفند ................................... 21 روز خوب داری قهرمان
حامدحامد/ از 4 فروردین .................................... 17 روز خوب داری قهرمان
Aurora ا/ از 14 فروردین ..................................... 8 روز خوب داری قهرمان
123Sanaz123 ا/ از 18 فروردین ........................... 5 روز خوب داری قهرمان
فرهنگ/ از 15 اسفند .......................................... 4 روز خوب داری قهرمان
aintslave ااز 9 فروردین ................................... 1 روز خوب داری قهرمان
im_student ا/  از 9 فروردین ............................... 1 روز خوب داری قهرمان
Nazy ا/ از 4 اسفند ........................................... 1 روز خوب داری قهرمان
عزیزان خوب مسابقه 30 روز پاکی، هادی، عرفان، آهو، ساناز، aintslave ،im_student و فرهنگ و نازی،

امروز فکر می کردم به این سخن خداوند که:

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿انشراح/٦﴾
بی تردید با دشواری آسانی است.

بعد گفتم آیا مگر ممکنه که خدا خلف وعده کنه و بزنه زیر حرفش؟ دیروز و امروز حقیقتش داره خیلی بهم سخت می گذره و یه جورایی کارد داره به استخون می رسه ولی خب، شک ندارم خدایی که خودش منو آفریده و این میل رو در من قرار داده، حتماً خودش هم کمک می کنه کنترلش کنم. اگر داره بهم سخت می گذره ولی مطمئناً طبق گفته خودش، با دشواری، آسانی است.
بعد یه شعر از شیخ اجل، سعدی شیرازی در همین رابطه دیدم که:

نگفتم روزه بسیاری نپاید
ریاضت بگذرد سختی سر آید

پس از دشواری آسانیست ناچار
ولیکن آدمی را صبر باید

رخ از ما تا به کی پنهان کند عید
هلال آنک به ابرو می‌نماید

که در کل گفته، با صبر و استقامت، سختی ها تبدیل به آسانی می شه و هجران، جای خودش رو به وصال می ده.

غرضم از این نوشته این بود که بگم در راه ترک یک عمل بد و به دست آوردن پاکی، مثل هر کار دیگه، سختی و مشقّت و درد وجود داره و انسان، باید این سختی ها و دردها رو به جان بخره تا به سرمنزل مقصود برسه ان شاءالله.

[تصویر:  8l3d_گل+رز.jpg]
بی نهایت ممنونییییییم از آقا عاشق balloons

حق با شماست باید آسان بگیرم  317
اوضاع بر وفق مراد نیست Hanghead
حالا زوده برای رسیدن به حالت ایده آل Khansariha (70)
آروم آروم 128fs318181

بی نهایت تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه
از آقا حامد Greenstars
بله که بعد هر سختی آسانیه 317
ما ادامه میدیممممممممممممم bliss
از خ.ا چه خیری دیدم که ترکش نکنیم 128fs318181
باید ترکش کنیم تا آخرین لحظه زندگی studsmatta
بله 49-2
انشالله یه روزی میاد که هم چین با افتخار میایم میگیم مثلا ۵ سال پاک Khansariha (46)
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
البته راه رسیدن بهش  Hanghead
پاکی امروزه Khansariha (57)
امروز را پاک باش  49-2
تا پاکی ۳۰ روز ۶ ماه ۱سال ۳ سال و ۵ سال هم پشتش از راه برسه 128fs318181
دیگه این کار را انجام نمیدیم  Khansariha (70)
بعدشم کلی با همین ترک خودمون را عزیز دردانه خدا میکنیم 2uge4p4
بله 53258zu2qvp1d9v
پاکی این دفعه جدی ، روزاش راستکی ، سختیش زیاد ، ولی ارزشش هم زیاده 302

بفرمائید

حدیث قدسی: 
اگر آنهائی که به من پشت کرده اند می دانستند که من چه اندازه انتظار دیدن آنها را می کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آینه از شدت شور و شوق نسبت به من جان می دادند و تمام بند بند اعضایشان به خاطر عشق به من از هم جدا می شد.

سلام خدمت کانونی ها
عرفان/۲۹اسفند/۲۲روز پاک
شکست در حمام 
امروز حمام بودم گفتم تجربیاتم اشتراک بگذارم  Khansariha (96)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان