امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

Information 
(1399 ارديبهشت 12، 9:26)حامدحامد نوشته است:
آهو خانم مبارک باشه. فتح قله 30 روزه مبارک باشه. راستی این غذاها همه رو برای یه وعده می خواین میل کنین؟

13

بلی  بلی
با دوستان باهم میل میکنیم 4chsmu1
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام آهو خانم اینجور که معلومه موفق شدین و چوب خطتون پر کردین 
آفرین  317
چند روز دیگه دیگه خانم ساناز میاد پیشتون و سکوت اونجا را باگذاشتن ملیون ها پست در ثانیه میترکونه  4chsmu1   

student /  20   روز خوب و عالی
4chsmu1
گفته باشم آقای دانش آموز ۱۰ روز دیگه نوبت شماست
49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
من حتی روزشم دستمه 
این هفته نه . هفته بعد یکشنبه 30 روزم تکمیله Gigglesmile
معلومه  که  منم هستم من کلی برنامه چیدم قرار نیست حالا حالا ها برج رویاهامو خراب کنم
میدونید کسی که تو ماه رمضان دست به خود ارضایی بزنه چیه؟؟؟ برای هر روز باید 60 روز روزه بگیره که 30 روزش باید یکسره باشه با این حال وای به حال کسی که..... 4chsmu1
(1399 ارديبهشت 12، 21:08)im_student نوشته است: من حتی روزشم دستمه 
این هفته نه . هفته بعد یکشنبه 30 روزم تکمیله Gigglesmile
معلومه  که  منم هستم من کلی برنامه چیدم قرار نیست حالا حالا ها برج رویاهامو خراب کنم
میدونید کسی که تو ماه رمضان دست به خود ارضایی بزنه چیه؟؟؟ برای هر روز باید 60 روز روزه بگیره که 30 روزش باید یکسره باشه با این حال وای به حال کسی که..... 4chsmu1

ماشالله برنامه ریزی
من درست بر عکس شمام
حتی به روزایی که میام اعلام میکنم هم توجه نمیکنم
وقتی می فهمم چند روز پاک دارم که بچه ها بهم اعتبار میدن و تو اعتبار مینویسن

انشالله با هم بریم ماهانه 
ماهانه را زیر و رو کنیم 4chsmu1
تازه آقا حامد هم تو ماهانه است آشنا است
آقا مجید هم من میشناسم
آقا رضا خان هم میدونم تا مدت ها برامون بادکنک میاورد 
دیگه باهامون قهر کرد از وقتی کرونا اومد دیگه بادکنک نمیاره برامون
دیگهههههه
آقا سعید سرپرست ماهانه را هم تا حدودی میشناسم
آقای بسیار بسیار آرام و مهربانی هستن
تو جشن ها که ببری براتون گل میارن
من تا حالا دوبار ازشون گل گرفتم
آقا هادی هم که مسئول آجیل کانون می باشند ولی کم میان معمولا
دیگه فکر کنم یه آرام خانم و پریسا خانوم که افتخار آشنایی باهاشون را نداشتم
در نهایت دو تا عزیز دوست داشتنی جیران خانم و آهو خانم هم رفتن ماهانه
که دیگه نیاز به معرفی ندارن
یه آقا سعید دیگه هم هستن که مشتاق بازی هستن
همش همین بازی های کامپیوتری و گوشی و اینا
یه سرپرست دیگه هم داره به اسم رضوان خانم
من خیلی دوستش دارم مهربونههههه
خلاصه اینکه اونجا هم آشنا زیاده

آخیش اینا را گفتم یه ذره دلم آروم گرفته ها
من واقعا دیدگاهم به ۶ ماهه خیلی بد بود
الان خیلی بهتر شد مKhansariha (40)
اطلاعات به این خوبی کیف کردین Smiley-face-cool-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
حفظ بودی  1202591pu55lez1va
4chsmu1
نه بعضی هاشو نگاه کردم
ولی کلا در جریانم کجا چه خبره 65
حواسم به شما هم هستا Kool

آقا حامد یادم رفت تشکر کنم
اون عکسی که گذاشتید خیلی خیلی خیلی خوب بود 
همش میاد تو ذهنم
چندین بار برای من شرایط آدم پایینی پیش اومده دیگه تکرار نمیشه Khansariha (69)

سپاس شده توسط
ساناز /18فروردین 99 / 27 روز خوب

فقط 3 روز دیگه مونده

فقط باید نفس عمیق بکشم و پاکی ۳۰ روزه فکر کنم
به هیچ وجه اجازه فکر کردن و خیال پردازی ندارم
49-2

سپاس شده توسط
سلام فکر کردن کع چیز خوبیه ؟؟
(1399 ارديبهشت 13، 4:23)im_student نوشته است: سلام فکر کردن کع چیز خوبیه ؟؟

منظور خانم پاک فکر کردن به گناهه.
آیا فکر به کردن به گناه چیز خوبیست؟
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 13، 4:32)Saeid__s نوشته است:
(1399 ارديبهشت 13، 4:23)im_student نوشته است: سلام فکر کردن کع چیز خوبیه ؟؟

منظور خانم پاک فکر کردن به گناهه.
آیا فکر به کردن به گناه چیز خوبیست؟

آره منظور من همون خیال پردازیه که جز تباهی عمر و شکست هیچی دیگه نداره 
ااین دفعه دیگه نمی گذارم شکستم بدهKhansariha (58)

سپاس شده توسط
اصلا 
فکر کردن به گناه به نظر من از گناه هم بد تره 
ولی فکر کردن به خدا چیز خوبیست که بهتر از از 70 سال عبادت برابری میکنه نه فکر کردن به خدا و عالم هستی به همه چیز.
Thankyou
ممنونم ولی تجربه برای من ثابت کرده هر فکری حتی اگر خیلی خوب باش تهش شکست
پس از اول نمیگذارم اتفاق بیفته

الان که این متنو تایپ کردید غیر ارادی نبود پشتش یه فکری بود  یه تاملی بود  یه دو دوتا چهار تایی بود پس شما فکر میکنید و هیچ اتفاقی نیفتاده البته اینو باید گفت که این جزئیه 
و اون چیزی که کلی هست اینه که شما به مباحثی که مورد میشه به اون عادت بدی که گرفتار جان ما شده فکر میکنید اون اتفاق میافته یا مثلا توی خیال میگردونیدشون  که معمولا  اینجور اتفاق میافته که طرف تو خودش میره و یهو این اتفاق میافته  فکر به این موضوعات یعنی راه دادن شیطان به نفس  که اگه خدایی نکره اتفاق افتاد استغفار و فکر نکردن به این موضوع تنها راه حلشه
کاملا درست مگی آقای استیودنت.
ولی چی باعث میشه که ما افکارمون منحرف بشه.
مشکل ماها که گرفتار خ.ا هستیم زمانیه که تنهاییم مثلا موقع خوابه ولی خوابمون نمیاد و یا تو خونه تنهاییم و بجای اینکه خودمونو با چیزای مفید سرگرم کنیم شروع میکنیم به فکر کردن و خیال بافی که اگه این افکار، افکار انحرافی باشه احتمال لغزش خیلی بالاست.
 و نه اگه فکر به چیزای خوب مثل شغل، زندگی مشترک با همسر آینده و ... باشه ،در این مورد هم  اگر افکارمونو کنترل نکنیم هیچ تضمینی نیست که کار به جاهای باریک نکشه.
به نظر من این افکار با دیدن چیز هایی که دین منع کرده
و خوندن یک سری مطالب تغذیه میشه، من این و تجربه کردم.

راه حلش هم اینه که وقتی اینگونه افکار میان تو ذهنمومن یه نه محکم به خودومون بگیم وسریع اونا رو از ذهنمون بیرون بریزیم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان