امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1399 ارديبهشت 22، 18:21)Nazy نوشته است: سلام دوستان
نماز روزه هاتون قبول باشه.
خب
یه روزی که از دست خودم به ستوه اومده بودم همینجا قول دادم که برم و بعد از ۴۰ روز بیام.
امروز
نازی/ ۴فروردین/۵۰ روز خوب Confetti
الحمدلله

احسنت، ماشاءالله، تبارک الله. خوش برگشتین نازی خانم و چه دست پر برگشتین. مرحبا. آفرین. دیگه خط امتیاز ۳۰ روزه که چه عرض کنم الآن دیگه کم‌کمک موقع دریافت اولین ستاره‌تونه. مبارک باشه قهرمان. الآن درخواست می‌زنم برای اختصاص خط امتیاز سی روزه شما و اینکه بفرمایید از این به بعد در مسابقه ماهانه اعلام وضعیت کنید. درود بر شما.

41
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 23، 0:36)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 22، 18:21)Nazy نوشته است: سلام دوستان
نماز روزه هاتون قبول باشه.
خب
یه روزی که از دست خودم به ستوه اومده بودم همینجا قول دادم که برم و بعد از ۴۰ روز بیام.
امروز
نازی/ ۴فروردین/۵۰ روز خوب Confetti
الحمدلله

احسنت، ماشاءالله، تبارک الله. خوش برگشتین نازی خانم و چه دست پر برگشتین. مرحبا. آفرین. دیگه خط امتیاز ۳۰ روزه که چه عرض کنم الآن دیگه کم‌کمک موقع دریافت اولین ستاره‌تونه. مبارک باشه قهرمان. الآن درخواست می‌زنم برای اختصاص خط امتیاز سی روزه شما و اینکه بفرمایید از این به بعد در مسابقه ماهانه اعلام وضعیت کنید. درود بر شما.

41

ممنون از لطفتون
قطعا نتیجه نگاه خدا و اهل بیت، و بعد ازون انگیزه های شما بوده.
ممنونم
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]

23 اردیبهشت 1399
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

Toxic Headshot ااز 26 فروردین ............................ 23 روز خوب داری قهرمان
aintslave ااز 9 فروردین ........................................ 1 روز خوب داری قهرمان
عرفان./ ........................................................ بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
اهورا / 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 ارديبهشت 23، 10:04)Toxic Headshot نوشته است: اهورا / 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

اهورا البته سابقه پاکی‌های طولانی مدت داره و به دلخواه خودش، خواسته از ابتدا و از مسابقه ده روزه شروع کنه و الآن هم مدتیه رسیده به مسابقه سی روزه. این صفرها هم اتفاقی رخ داده و نتیجه یک لحظه فراموشی بوده. قطعاً اهورایی که ما می‌شناسیم می‌تونه مثل آبِ خوردن، سی روزه و ماهانه و سالانه رو درو کنه.
درو فقط؟؟؟؟ 
اهورایی که من میشناسم مثل تراکتور میمونه بیافته تو زمین پاکی رو درو میکنه   65
خودش خو میگه اَهورایِ اژدهاکش. حتماً اژدهای نفس منظورشه دیگه. حالا می‌تونه اگر خواست با تراکتور آقای دانش‌آموز، این اژدها رو زیر بگیره و بکشه. از نظر ما مشکلی نیست. مهم کشتن اژدهای نفس هست ولو با ضربه بیل.
عرفان هم فکر کنم خواب بدی برای اژدها دیده. می‌خواد سر اژدها رو با تبر بزنه. حالا چند روزیه نشسته داره تبرش را تیز می‌کنه. نمی‌دونم قدّ عرفان به اژدها می‌رسه که می‌خواد ناکارش کنه یا قراره نردبون بذاره بره بالا. الله اعلم.
(1399 ارديبهشت 24، 0:14)حامدحامد نوشته است:
خودش خو میگه اَهورایِ اژدهاکش. حتماً اژدهای نفس منظورشه دیگه. حالا می‌تونه اگر خواست با تراکتور آقای دانش‌آموز، این اژدها رو زیر بگیره و بکشه. از نظر ما مشکلی نیست. مهم کشتن اژدهای نفس هست ولو با ضربه بیل.
عرفان هم فکر کنم خواب بدی برای اژدها دیده. می‌خواد سر اژدها رو با تبر بزنه. حالا چند روزیه نشسته داره تبرش را تیز می‌کنه. نمی‌دونم قدّ عرفان به اژدها می‌رسه که می‌خواد ناکارش کنه یا قراره نردبون بذاره بره بالا. الله اعلم.

سلام 303
تبر دیگه قدیمی شده الان باید دوشکا آماده کنی از بس وضع خراب است
البته قد من به اژدها نمی رسه و با تیر از پا می اندازمش Khansariha (58)
اهورا / ۱ روز پاک  65

شما اسم کاربریت را بذار toxic headshot، بذار alfredo، بذار جمشید، بذار فرشید، بذار اژدهاکش، بذار پلنگ، هرچی که اسمتو بذاری، بازم ما اهورا صدات می‌کنیم.

Khansariha (13)
نه اینطوری فایده نداره. این سکوت، باید بشکنه. گمون کنم باید خودم هم وارد گود مسابقه بشم.
Khansariha (7) چه خبره 
چی شده
اتفاقی افتاده
من حواسم نبود 
چی شده

فعلا یه چای کیک بخورید جون بگیرید 
[تصویر:  tsji_141318_722664543.jpg]

[تصویر:  xojl_unnamed_(10).jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اهورا / ۲ روز پاک  53

مسئول هرچیزی هرچیزی که در زندگی ات وجود دارد
تو هستی 

تمام اتفاقاتی که در زندگی الانت رخ میدهد

نتیجه  تمام تصمیماتی است

که در گذشته گرفته ای...

پس جای هیچ عذر و بهانه ای نیست

برخیز و دوباره بجنگ
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
به خاطر خلوتی اینجا گفتم ساناز خانم. خدا را شکر اهورا جان، اعلام وضعیت کرد. ولی عرفان رو بابت کم کاریش و دیر به دیر اعلام وضعیت کردنش در این مسابقه، باید یه گوشمالی اساسی بهش بدیم. اینطوری نمیشه.

Khansariha (51)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان