امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

درباره ی اینستا باید بگم یکی از بزرگترین کاتالیزور های من به سمت پ.و.ر.نه ..یعنی معمولا ما چون در مبارزه هستیم مستقیم یه دفعه نمیریم سراغ پ.و.ر.ن بلکه ذهنمون آروم تو اینستا با دیدن چند تا عکس وسوسه انگیز بهمون راه شکست رو نشون میده و بعد میریم به سمت پ.و.ر.ن.. من اینستا رو روی کامپیوترم بلاک کردم..از روی موبایل هم پاکش کردم ...فقط دو روز تو هفته توی ساعات مشخصی نصبش می کنم پستی میذارم و پستای دوستام رو میخونم..و باز پاکش می کنم تا هفته ی بعد..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1399 تير 28، 9:05)soshians نوشته است: درباره ی اینستا باید بگم یکی از بزرگترین کاتالیزور های من به سمت پ.و.ر.نه ..یعنی معمولا ما چون در مبارزه هستیم مستقیم یه دفعه نمیریم سراغ پ.و.ر.ن بلکه ذهنمون آروم تو اینستا با دیدن چند تا عکس وسوسه انگیز بهمون راه شکست رو نشون میده و بعد میریم به سمت پ.و.ر.ن.. من اینستا رو روی کامپیوترم بلاک کردم..از روی موبایل هم پاکش کردم ...فقط دو روز تو هفته توی ساعات مشخصی نصبش می کنم پستی میذارم و پستای دوستام رو میخونم..و باز پاکش می کنم تا هفته ی بعد..

منم این مشکل رو دارم واقعا Swear1 

به نظرم ایده خیلی خوبی اومد Khansariha (69)
چیزی که خیلیا نمیدونن 
ولی باعث شکستشون تو مسیر ترک میشه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
چه خوش گفت درویش کوتاه دست                                که شب توبه کرد و سحرگه شکست

گر او توبه بخشد بماند درست                                            که پیمان ما بی ثبات است و سست

به حقت که چشمم ز باطل بدوز                                       به نورت که فردا به نارم مسوز

ز مسکینیم روی در خاک رفت                                               غبار گناهم بر افلاک رفت

تو یک نوبت ای ابر رحمت ببار                                         که در پیش باران نپاید غبار

ز جرمم در این مملکت جاه نیست                                         ولیکن به ملکی دگر راه نیست

تو دانی ضمیر زبان بستگان                                              تو مرهم نهی بر دل خستگان

در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 تير 28، 13:36)هومان نوشته است:
چیزی که خیلیا نمیدونن 
ولی باعث شکستشون تو مسیر ترک میشه

این همون تیرهای زهرآگین شیطانه که می گن.
بیا علم هم اثباتش کرد.
نگاه حرام مثل تیر زهرآگین اثرش رو پنج ساعت الی دو روز بعد میذاره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

[تصویر:  vggg_screencapture-www-ktark-com-thread-...75_(2).png]

راز موفقیتت چیه؟؟ Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 تير 29، 17:19)هومان نوشته است: [تصویر:  vggg_screencapture-www-ktark-com-thread-...75_(2).png]

راز موفقیتت چیه؟؟ Khansariha (13)

Khansariha (13) نمیدونم والا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
53258zu2qvp1d9v یکی یه چیزی بگه
حوصلمون سر رفت
اینجا قبلنا در مورد چی حرف میزدین Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چند وقت پیش (حدود دو ماه پیش 4chsmu1 ) اینجا بحث حشرات بود منم این موجود رو تو خونه دیدم ازش عکس گرفتم 

[تصویر:  bgi5_img_20200612_233035.jpg]

آخه کی دلش میاد موجود به این زیبایی رو بکشه  یه کم روش زوم کنید خیلی زیباس مخصوصا چشماش Khansariha (70)
[تصویر:  uVwrXF.png]
انصافا خوشگله 53258zu2qvp1d9v
همه موجودات زیباان جز انواع سوسک،هزارپا،انواع کرم،مارمولک،عنکبوت،ملخ،قورباغه  65
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1399 تير 29، 20:16)karma نوشته است: چند وقت پیش (حدود دو ماه پیش 4chsmu1 ) اینجا بحث حشرات بود منم این موجود رو تو خونه دیدم ازش عکس گرفتم 

[تصویر:  bgi5_img_20200612_233035.jpg]

آخه کی دلش میاد موجود به این زیبایی رو بکشه  یه کم روش زوم کنید خیلی زیباس مخصوصا چشماش Khansariha (70)

اوه عجب عوضی ایه!
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

نقل قول: هرچی ما ازش بدمون میاد دلیل نمیشه بد باشه،،،
ولی من بازم در هر فرصتی که پیدا کنم
به بدترین روش جرشون میدم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  pfld_img_20180527_124116.jpg]
خدایی رنگو نگا 
حتی بوگاتی هم همچین رنگی نداره.
چطور دلتون میاد آخه Kill
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
حیف تو این چند روز از موجوداتی که دیدم عکس نگرفتم  53258zu2qvp1d9v
یک هفته بهم فرصت بدین سلف سرویس بهتون تحویل بدم  Khansariha (69)
الان اومدم روستا .. چند دقیقه پیش یه روتل خوشگل رو کشتم کاش قبلش عکس میگرفتم  53258zu2qvp1d9v
اسم دقیقش نمیدونم چیه همینی که شبیه عقرب میمونه
اینجا کفشدوزک هاش اندازه ی سوسک میمونه . خیلی باحاله
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
این چند وقته نبودم
اومدم روستا هنوزم اینجام ؛ مشغول برداشت گندم
بالاخره تموم شد 40
4 تن گندم .. به قیمت نرخ خرید دولت هر کیلو 2500 تومن میشه جمعا 10 میلیون تومن
ارزشش رو داره ادم 1 سال براش وقت بذاره؟  53258zu2qvp1d9v 
نمیدونم ..
یادش بخیر .. یه دورانی بارندگی خوب بود تا 10 تن گندم برداشت میکردیم ..
اون دوران با داس درو میکردیم ! تا 40 روز طول میکشید! ولی راحت تر بود اصلا کار شیرین بود  
الان همه ی کارها با ماشین انجام میشه ولی برام سخت تره 
یک هفته ی خیلی سخت و خسته کننده گذشت .. حس میکنم پیر شدم ..   Hanghead
دیگه باید جمع کنم بیام تهران برسم به کار خودم ..
خداروشکر بابت محصول امسال
و خداروشکر که من وسیله ی خیلی کوچیکی بودم در راستای خودکفایی این محصول باارزش برای کشورم  53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  i4w3_img_۲۰۲۰۰۷۱۹_۲۰۴۴۱۶.jpg]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان