امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ای بابا. منم رفتنی شدم.

بین حضور کانونی و سلامتیم نمی‌تونم هیچ پیوندی بزنم.
بالاخره تصمیم گرفتم مدتی دومی رو انتخاب کنم.

اضافه‌اش کنید به کلی احساس خستگی این روزهای زندگیم. کلی احساس پوچی. کلی آشفتگی. فکری که دیگه کار نمی‌کنه. توانی که ته کشیده.

برای هر بار کانون اومدن باید کلی با خودم کلنجار برم و دیگه کلافه شدم از این کلنجار رفتن‌ها.
این یعنی این‌که این روزا جام اینجا نیست.

این روزا عمیقاً احساس می‌کنم چیزی برای بخشیدن به کسی ندارم.
و اگه ندارم، این‌جا بودنم چه فایده‌ای داره؟

رفتن از کانون هم احساس تنهایی بدی داره.
فکر کنید تا دیروز کنار صد نفر‌ آدم زندگی می‌کردی و یهو از فرداش اون صد نفر نباشن.
و سعی هم کنی بهشون فکر نکنی تا از فکر کردن بهشون دیوونه نشی.

دعا کنید مأمن و پناهگاه خوبی پیدا کنم.

وای از اسراف.
این آیه رو که می‌خونم هم آتیش می‌گیرم و هم در عین حال امیدوار میشم:

«.. یا عِبادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلى أَنْفُسِهِمْ لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللهِ إِنَّ اللهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعاً إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ»؛ (زمر، ۵۳) بگو: اى بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده اید! از رحمت خداوند نومید نشوید که خدا همه گناهان را می‌آمرزد؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.

آتیش می‌گیرم که چرا باید بین‌شون باشم و امیدوار میشم که ممکنه بخشیده بشم.

هوای هم رو داشته باشید.
مراقب کانون باشید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

همیشه ارزش‌هاتون رو زندگی کنید. خیلی غم‌انگیزه زندگی کردن زندگی که ارتباطی با ارزش‌هاتون نداره.
هیچ‌موقع انتظار درک و فهمیده‌ شدن کامل از طرف بقیه رو نداشته باشید. کسی که جای شما نیست حتی اگر بخواد هم نمی‌تونه شما رو بفهمه و درک کنه.
همیشه و حتی در اوج تنهایی‌، کاری که درسته رو انجام بدید. قضاوت بقیه ملاکی برای انجام دادن یا ندادن کار درست‌تون نباشه.
هیچ‌موقع خودتون رو از یاد نبرید. تا جایی به فکر بقیه باشید که به خودفراموشی منجر نشده باشه.
همیشه با خودتون تکرار کنید. امروز بیدار شدن از خواب غفلت بهتر از فرداست؛ حتی اگه صد سال خواب بوده باشی.
هیچ موقع فراموش نکنید. روزی‌های ویژه‌‌ی خدا برای بنده‌های ویژه‌ی خداست. برای ویژه‌ شدن تلاش کنید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقای آرمین 

اینجوری رفتن خیلی غم انگیزه...
برای خودتون خیلی غم انگیز تر (:

کاش اینجوری نمیرفتین...
واقعا خیلی ناراحت شدم (: 

هر جا ک هستین سربلند باشین
۱۰ سال برای اینجا زحمت کشیدین، میتونم حستونو درک کنم
که چه قدر دل تنگ میشین (:

امیدوارم هر جایی ک هستین، زندگیتون خدایی باشه
عاقبتتون بخیر

سر بزنین (:
دیدن رنگهای آبی تیره خیلی دلتنگی میاره (:
امیدوارم ک رنگتون همیجوری همیشه بهار بمونه (:

من ک قدیمی نیستم...
خیلی هم پست نزدم 

ولی حتی برای منم پر از حس دلتنگیه
هر کدوم از بچه های کانونو ک میبینم یاد دوستان خودم میافتم
انگار شما یکی از اونهایی هستین، ک میشناسمش 
و 
الان این غمی ک رو دوشتونه انگار روی دل منم هست

ممنون از زحماتی ک برای اینجا کشیدین
مطمئن باشین با پاکیامون خستگی رو از تنتون درمیاریم (:

مطمئنم فراموشمون نمیکنین(:☘
سرتون سلامت

حق نگهدارتون...
امیدوارم با خبر های خیلی خیلی خوب برگردین (:
با سبکی و رهایی (:

یا علی...
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
شبی حالم گرفته بود که اومدم میخواستم بیام اینجا شبانه روزی یکم حرف بزنم که یهو با بخش English minglish آشنا شدم خوشم اومد رفتم یه پست ارسال کردم خیلی کلا تعجب کردم و هیجان زده شدم از وجود اون تاپیک بعد اومدم اینجا که بگم و با پست های آقا آرمین مواجه شدم دوباره حالم همونطوری شد. آقا آرمین تازه شما خاک کانون رو خوردید شما از کسایی هستید که سال ها زحمت کشدید با این که من مدت زیادی نیس اینجام ولی شما خیلی برا اینجا زحمت کشیدید حس و حالی که دارید قابله درکه خودتون رو هیچ سرزنش نکنید و اذیت نکنید توکلتون به خدا باشه اگه احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید تنها شید یه موقع ها آدم تو تنهایی خودشو پیدا می کنه حرفای قشنگی زدید و نصیحت های خوبی بود درسته، برید و کمی استراحت کنید به خودتون برسید کانون با بچه هاش سرجاش میمونه و ماها ادامه این راهو میریم و روزی هم میشه که ما باید خداحافظی کنیم، خودتونو ناراحت نکنید با خودتون مهربون و صادق باشید فکرتون رو رها کنید و نگران نباشید هروقت دلتنگ شدید ما هستیم و اگر احساس تنهایی کردید بعد از کانون با خدا پرش کن از همه ما میلیارد ها بار بیشتر می ارزه و هواتونو داره ان‌شاءالله موفق و سرزنده و عاقبت بخیر در این دنیا و اون دنیا بشید در پناه حق  Thankyou

ولی جدی بیا دلمون برات تنگ میشه  4chsmu1 302
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1400 دي 26، 23:09)آرمین نوشته است: ای بابا. منم رفتنی شدم.

اضافه‌اش کنید به کلی احساس خستگی این روزهای زندگیم. کلی احساس پوچی. کلی آشفتگی. فکری که دیگه کار نمی‌کنه. توانی که ته کشیده.

برای هر بار کانون اومدن باید کلی با خودم کلنجار برم و دیگه کلافه شدم از این کلنجار رفتن‌ها.

فکر کنید تا دیروز کنار صد نفر‌ آدم زندگی می‌کردی و یهو از فرداش اون صد نفر نباشن.

وای از اسراف.

«.. یا عِبادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلى أَنْفُسِهِمْ لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللهِ إِنَّ اللهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعاً إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ»؛ (زمر، ۵۳) بگو: اى بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده اید! از رحمت خداوند نومید نشوید که خدا همه گناهان را می‌آمرزد؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.

هوای هم رو داشته باشید.
مراقب کانون باشید.

من تازه برگشتم چرا اینجا اینطوری شده  God Nevisandeh
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1400 دي 26، 23:09)آرمین نوشته است: ای بابا. منم رفتنی شدم.

وای از اسراف.

هوای هم رو داشته باشید.
مراقب کانون باشید.

آرمییییینننننننننن کجا ؟  Hanghead Swear1 Swear1 Swear1
شوک خیلی بدی بهم وارد شد کله صبح خبر خداحفظی میدن Hanghead
کانون دیگه کانون نمیشه بدون تو. دوستام یکی یکی دارن میرن از کانون منی  که کلی رفتمو دوباره برگشتم چون نمیتونستم دوستامو تنها بذارم اینجا چی 809197ps94ijjhwg 
لعنت به این دنیا یه همچین روزی هایی را با دوستای دنیای واقعیم سر کردم چقدر فشار بهم وارد شد چقد اعصابم خورد شد که باهم دیگه دوست نیستیم دلم خوش بود به بودنت  Hanghead
دلم خوش بود حداقل توی مجازی یه رفیق دارم توهم رفتی ؟ 809197ps94ijjhwg ای خدا این چه خبری بود دیگه دلم به کی‌خوش کنم فردا بزاره بره  2
سلااااام

دوستان آقا آرمین که برای همیشه نمیرن!!! Shy

ان شاء الله یه مدت کوتاه میرن برای رسیدن به سلامتیشون

هنوز کلی برنامه دارن برای کانون .. نمیشه که اینطوری یهو برن Shy

حتما به امید خدا برمیگردن 128fs318181 

این امیدوار بودنه بهمون انگیزه میده که تا زمان برگشتشون نهایت تلاشمون رو بکنیم و کانون رو سرپا نگه داریم
و با پاکی و پیشرفت هامون دل ایشون رو شاد کنیم اونوقته که تونستیم قدری از زحمات ایشون رو جبران کنیم.

خیلی از ماها زندگیمون تو کانون تغییر کرده ، رشد کردیم ، بزرگ شدیم و آقا آرمین یکی از موثر ترین افرادی بودن که تو این رشدمون سهم داشتن.

نبینم کسی ناامید بشه و پاشه از کانون بره ها !!! Swear1
قطعا جای خالیشون به شدت احساس میشه  و دلتنگی میاره .. ولی بودن تک تک شماها باعث دلگرمیه برای کانون.

بیاین برای سلامتی شون دسته جمعی دعا کنیم  ..تا ان شاء الله این دوران غیبت هم کوتاه تر بشه 63
من بارها امتحان کردم ، دعای دسته جمعی بچه های کانون واقعا نتیجه میده 53258zu2qvp1d9v 
ان شاء الله که خدا دعاهامون رو بشنوه و به همه ی بیماران مخصوصا آقا آرمین سلامتی عنایت کنه.

التماس دعا داریم از همتون اینجا
Hanghead
اینجا به صدها نفر خیر رسوندید، ان‌شاءالله خدا خودش به بهترین نحو براتون جبران کنه 302
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام

چه کار خوبی که برای برادر آرمین دعای دسته‌جمعی گرفتیم؛

یه پیشنهاد هم دارم:
نمیدونم تصمیم ایشون به برگشت هست یا نه،
اما در هر حالت،
فکر میکنم اگر بچه‌های کانون یه پویش جمعی هم به افتخار و به پاس محبتهای ایشون کلید بزنن خوب باشه؛
یه بازه‌ای تعیین بشه، مثلا یه هفته، و یه پویشی برای پاکی سراسری در کانون؛
هر کی هر چقدر که توانش میکشه سعیش رو بکنه پاک بمونه

نقل قول: این روزا عمیقاً احساس می‌کنم چیزی برای بخشیدن به کسی ندارم.

سلام
خب من که جای تو نیستم و معرفت درونی که خودت به خودت داری رو ندارم
ولی میدونم محبت تو به پاکی و پاک‌شدن سرآمد بوده
و تو این رو سخاوتمندانه با لوازمی ازش که مد نظرت بوده به بچه‌ها دادی

امیدوارم پاکی دنباله‌دار بچه‌های اینجا هم گرمابخش دلت باشه .. دلی که همیشه از محبت خدا و به هدایت خدا گرم بوده

هوای منزل یار آب زندگانی ماست
صبا بیار نسیمی ز خاک شیرازم

ز چنگ زهره شنیدم که صبحدم می‌گفت
غلام حافظ خوش لهجه خوش آوازم
امیدوارم آقای آرمین زود و خوب برگردند پیش ما. خیلی وجودشون امیدبخش و موثره 302
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

وقتی اومدم کانون آقا آرمین غیبت بودن. انقدر همه میگفتن آخ اگه آقا آرمین بود این میشد . اون میشد. چی میشد. منم خیلی دلم میخواست باشن. با اینکه  کانون با وجود آقا آرمینو تجربه نکرده بودم
53258zu2qvp1d9v  تا اینکه بالاخره اومدن
4chsmu1  چه اومدنی 
در عرض چند ماه کن فیکون کردن. کلا همه چی عوض شد Khansariha (56) هر قدیمی میومد میگفت من گم شدم 42
4chsmu1  خلاصه که در جریان باشید طوفان در راهه
یه وقت گم نشید 65

302  دعا میکنم هر چی زودتر حالتون خوب بشه و برگردین  302

ایده سنا و آقای مرد مجاهد بسی جالب بود. پاک باشیم و با پاکی انرژی مثبت بدیم به آقا آرمین 
یادمه یکی از پسرای کانون آقا آرمینو خیلی دوست داشت همیشه پاکی هاشو هدیه میداد به آقا آرمین. خیلی فکر کردم یادم نیست کی بودن. ولی ایده جالبیه 

میتونیم بگیم مثلا شنبه های پاک . یه پویش برای پاکی به اسم تشکر از آقا آرمین
53258zu2qvp1d9v  میتونیم هم هر جمعه اطلاعیه اش کنیم.
نظرتون ؟ 
بعدم بشماریم بگیم چند تا شنبه به نیت تشکر از ایشون پاک موندیم. حتی لینک پست هاش را هم میتونیم نگه داریم که وقتی اومدن بهشون تقدیم کنیم
53258zu2qvp1d9v
چه حس محشری داره وقتی برگردن 
4fvfcja  البته اگر قاچاقی مهمان سر نزنن 65
ولی بازم حس فوق العاده ایه  53258zu2qvp1d9v

خواهشا نظر بدین.  53258zu2qvp1d9v اگر موافقید من انجامش میدم . ایده اشو دوست دارم.  53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
این پیام رو داخل استوا فرستادم گفتم اینجا هم بفرستم اگه کسی دوست داشت شرکت کنه:
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

همین اول کار میرم سراغ اصل مطلب
نمیدونم با سایت مس به طلا آشنایی دارید یا نه می خوام پیشنهاد بدم که با هم دیگه دوره ترک خ ا رو شرکت کنیم
دوره اش رایگانه( دوره جدید و شگفت انگیز ترک خودارضایی)
پ.ن: یه نکته ای رو باید همینجا میگفتم؛  برای ثبت نام ازتون جیمیل و شمار تلفن میخواد.شماره تلفن مهم نیست من الکی زدم و ثبت نام کردم ولی از نظر تعداد ارقام و ... باید رعایت بشه فک کنم.
و اون جوری که آقای زارع براش ارزش گذاری کرده ، 110 میلیون تومنه
حالا کاری ندارم به خوب یا بد بودنش خودم هنوز استفاده نکردم
من خودم به شخصه چنگ به همه جا زدم تا رها بشم از این گناه
ولی راه هایی که رفتم قطعا بی تاثیر نبوده
اقای زارع(مدیر سایت) تقریبا میشه گفت جهت گیری نمیکنه به سمت خاصی مثلا خیلی مذهبی باشه و بگه فقط خدا یا بگه نه فقط علم و تحقیقات و از این حرفا
خودش هم به نظرم ادم دنیا دیده ای هست
و با تجربه است سایت خوبی هم داره
و حالا نمیدونم چند نفر از شما تا حالا استفاده کردید از سایتش
اگه دوره ای که من میگم رو شرکت کردید که چه بهتر
ولی اگر نکردید بیاید با هم شرکت کنیم
بالاخره یا جواب میگیریم یا نه ولی قطعا خیلی چیزا بهمون اضافه میشه
بهتر از لغزش های سریالی یا حجم اینترنتی که حروم سایتای ... میشه!
نمی خواد وقت زیادی از شما بگیره اون طور که من دیدم شما بعد از دریافت محصول داخل صفحه کاربری تون بدون محدودیت زمانی محصولات رو دان میکنید و استفاده میکنید
*روزی حداکثر 20 دقیقه بیشتر وقت نمی بره
*هم می تونید ویدیو رو دان کنید و یا فایل صوتی اش رو
*فقط هر فایلی رو همون روز گوش بدید این جوری می تونیم با هم پیش بریم و یه حس وحدت و اتحاد بینمون شکل میگیره و بهتر از پس این بیماری خ ا برمیایم
*واسه امروز می تونیم فایل مقدمه رو گوش بدیم
* به قول خوده اقای زارع صبر خیلی مهمه قدم به قدم جلو میریم
اصلا عجله نکنید و یه روز دو فایل رو گوش ندید بزارید مطالب همون فایل به طور کامل در روح و ذهنتون رسوب کنه
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

سلام سلام به همه برو بچه های کانونی و همه مهمان ها  302

بعد از دوسال روزی ام شد 
مجددا قم جمکران (:

به یاد همتون هستم
مخصوصا به یاد اقای ارمین

ان شاءالله  سریعتر سلامتی و انرژیشون رو پس بگیرن

و توفیق دیدارشون رو داشته باشیم

از همین جا هر چرخی ک چرخ های ماشین میزنن، هر قدمی ک برمیدارم، به نیت پاکی و حاجت روایی همتون...

و به نیت ظهور خودش Thankyou

دعا کنین ، این سفر باعث بشه منم به خودم بیام
بلکه این بار سر عهدی ک بستم بمونم Thankyou

مرسی از همگیتون☘ 
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام
رعناجان ایده محشریه... 
اجراش کنیم؟!
.
.
.
(1400 دي 28، 12:13)_رعنا_ نوشته است: وقتی اومدم کانون آقا آرمین غیبت بودن. انقدر همه میگفتن آخ اگه آقا آرمین بود این میشد . اون میشد. چی میشد. منم خیلی دلم میخواست باشن. با اینکه  کانون با وجود آقا آرمینو تجربه نکرده بودم
53258zu2qvp1d9v  تا اینکه بالاخره اومدن
4chsmu1  چه اومدنی 
در عرض چند ماه کن فیکون کردن. کلا همه چی عوض شد Khansariha (56) هر قدیمی میومد میگفت من گم شدم 42
4chsmu1  خلاصه که در جریان باشید طوفان در راهه
یه وقت گم نشید 65

302  دعا میکنم هر چی زودتر حالتون خوب بشه و برگردین  302

ایده سنا و آقای مرد مجاهد بسی جالب بود. پاک باشیم و با پاکی انرژی مثبت بدیم به آقا آرمین 
یادمه یکی از پسرای کانون آقا آرمینو خیلی دوست داشت همیشه پاکی هاشو هدیه میداد به آقا آرمین. خیلی فکر کردم یادم نیست کی بودن. ولی ایده جالبیه 

میتونیم بگیم مثلا شنبه های پاک . یه پویش برای پاکی به اسم تشکر از آقا آرمین
53258zu2qvp1d9v  میتونیم هم هر جمعه اطلاعیه اش کنیم.
نظرتون ؟ 
بعدم بشماریم بگیم چند تا شنبه به نیت تشکر از ایشون پاک موندیم. حتی لینک پست هاش را هم میتونیم نگه داریم که وقتی اومدن بهشون تقدیم کنیم
53258zu2qvp1d9v
چه حس محشری داره وقتی برگردن 
4fvfcja  البته اگر قاچاقی مهمان سر نزنن 65
ولی بازم حس فوق العاده ایه  53258zu2qvp1d9v

خواهشا نظر بدین.  53258zu2qvp1d9v اگر موافقید من انجامش میدم . ایده اشو دوست دارم.  53258zu2qvp1d9v
منم هستم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان