نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

[dir=rtl]راست میگه ناموسا ، منم یه مدت سریال بروسلی رو هر شب پخش میکرد از یکی از شبکه های استانی ، میدیدم کلی حال میکردم ، راست میگه ناموسا تو ترک خ.ا هم خیلی تاثیر داره [/dir]
[dir=rtl]سلام پهلوونا
من این 10 روزه سفر بودم
تو سفرهم کلییییی پیاده روی کردم
البته جاتون سبز بودااااا
حالا من این پیاده رویا رو درست حساب نکردم میزانشون رو ولی حس میکنم میتونم به خودم یه روز بابتشون بدم
یه همچین آدم با انصافیم منGigglesmile
با لطف خدا
بادصبا/26 دی/26 روز ورزشMuscular

راستی ممنون جناب درخشندهKhansariha (8)
و منتظرتیم مربی رامتین53258zu2qvp1d9v
و بالاخره وجدان بیدار گذرت اینجا افتادااااcheshmak[/dir]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
درخشنده/12 مرداد/66 روز ورزش

امروز که سیزده بود حالا همه میگن چطوری رفتی تمرین؟ رفته بودیم کوه...با تمام قدرت حدود 2 ساعت کوهنوردی نمودم البته تنهایی مثل 

همیشه!!! بقیه که یدونه میان بالا و در میرن...
----------------------------

وجدان بیدار جان  میخوای در هفته چند روز تمرین کنی و چه روزایی؟ مرتب پیش برو تاثیرش بیشتر میشه...وقتی بدونی فردا باید بری تمرین 

دیگه به خودت اجازه نمیدی دیر بخوابی یا استرس داشته باشی....خیلی منظم میشه همه چیز...

من بروس لی فیلمشو ندیدم ولی خوشم میاد از هیکل و سفت بودن بدنش...فیلمای خشن دیگه دیدم...وقتی میبینم کیف میکنم...

الان خوب میفهمیم حس همدیگرو....

Khansariha (8)

-----------------------------

خانوم باد صبا فقط یه روز اضافه میکنی؟ خب راحت باشید بزنید هر چند روزه...ادم خسته میشه بره ورزش ثبتش نکنه...

وزن کم کردید یا زیاد؟Gigglesmile

موفق باشید....
والا بزا از شنبه میرم دوباره انشالله بدنسازی هفته ای سه روز رو شروع میکنم، سعی میکنم هفته ای یه استخر هم بزارم ، راست میگه با برنامه بودن خوبه 

اره گیرمون انداختی خانم باد صبا، راستی از 10 روزه چه خبر ، بچه ها رو همه رو دک کردین بیرون یا نه؟ ما کماکان برای شما و بقیه دست اندرکاران دعا میکنیما
[dir=rtl]سلام
آقا شما به ما برنامه ندادین ما خودمون به خودمون برنامه دادیم
من دوروزه ورزش می کنم ، هر دفعه سی تا شنا ، سی تا دراز نشست
در پارت های دهتایی یا پونزده تای
چطوره؟
آقا یه سوالی دارم ، فقط دراز نشست و شنا کار کنم باعث نمی شه فقط یه عضله قوی شه ، بعد این بد نمی شه. مثلا یه جا می زنه بیرون ، ضایعه.
یه چیز دیگه من این ترم تربیت دارم ، تو امتحانش باید بدویی ، مثلا ده دوازده دقیقه. واسه این باید چیکار کنم ، همین دراز نشست و شنا خوبه. 17
اطلاعاتم در ورزش عالیه نه؟ 42

عاشق / شروع 10 فروردین / 2 روز[/dir]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
شنا تنهایی نرو سینه هات بزرگ میشه و سرشانت کوچیک می مونه و همینطور اگه انحنای کمر داشته باشی شدیدتر میشه
بارفیکس خوبه درازنشست خوبه و همینطور اسکات
::::::::::::::::::::::::::::::

ترک ترک ترک تا روز قیامت  4fvfcja4fvfcja

::::::::::::::::::::::::::::::
[dir=rtl]اقا من امشب رفتم خیابون گردی ، یک ساعت و نیم پیاده روی کردم ، نصفه شب هم رفتم ، از ساعت 1.15 شب رفتم تا ساعت 2.45 برگشتم خونه ، دو سه سالی شاید میشد که اینجور پیاده روی یی نکرده بودم، برا همین یه روز ورزش حسابش میکنم

وجدان بیدار /11 فروردین /  یک روز ورزش مقدماتی + یک شب خیابان گردی = 2 روز ورزش[/dir]
[dir=rtl]سلام پهلوونا
من اینجا به تنهایی پرچم بانوان ورزشکار رو بالا نگه میدارم[تصویر:  kap.gif]
با لطف خدا
بادصبا/26 دی/27 روز ورزش

جناب درخشنده این عیدی رفته بودم شیراز اینقدر بستنی و فالوده خوردم اونجا، 1.5 کیلو اضافه کردم
نمیدونین چقد خوشحال شدم[تصویر:  bliss.gif]
ولی هنوز 3 کیلو کم دارم[تصویر:  gaah.gif]

آقای وجدان جای خالیتون به شدت در ده روزه حس میشه128fs318181
خوب کاری کردین اومدین اینجا
من که خیلی اینجا رو دوست دارم[تصویر:  loveshower.gif][/dir]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول:  
سلام
آقا شما به ما برنامه ندادین ما خودمون به خودمون برنامه دادیم
من دوروزه ورزش می کنم ، هر دفعه سی تا شنا ، سی تا دراز نشست
در پارت های دهتایی یا پونزده تای
چطوره؟
آقا یه سوالی دارم ، فقط دراز نشست و شنا کار کنم باعث نمی شه فقط یه عضله قوی شه ، بعد این بد نمی شه. مثلا یه جا می زنه بیرون ، ضایعه.
یه چیز دیگه من این ترم تربیت دارم ، تو امتحانش باید بدویی ، مثلا ده دوازده دقیقه. واسه این باید چیکار کنم ، همین دراز نشست و شنا خوبه. [تصویر:  o.gif]
اطلاعاتم در ورزش عالیه نه؟ [تصویر:  p.gif]

عاشق / شروع 10 فروردین / 2 روز

داداش عیب نداره همون تربیت بدنی رو بخونی کلی چیز میز یاد میگیری....تجربی هم چیزایی یاد میگیری که یادت نمیره...

رامتین به شما برنامه نداد؟

اگه نداد خب از برنامه ی من استفاده کن.یه ساعت بیشتر طول نمیکشه ...البته خودم تمرین دوچرخه سواری هم میرم که 6 برابر این سخته:

http://www.ktark.com/Thread-ز-نیرو-بود-م...ین?page=74

سی تا شنا و درازنشست کمه...تنوع حرکات رو زیاد کن که به همه جای بدنت شوک بدی قوی بشه

شنا خودش رو میتونی  به چند روش اجرا کنی برای تقویت قدرت سینه و شونه و پشت بازو....یعنی وقتی دستاتو نزدیک به هم روی زمین 

میذاری پشت بازون قدرتی میشه.وقتی دور میذاری بیشتر سینت قوی میشه...

اصلا نگران این نباش که یه جا بزنه بیرون قلمبه بشهGigglesmileخیلی سخته به اونجاها رسیدن....ممکنه قدرت شنا رفتنت دو برابر بشه ولی یه سانت

هم نیاد روی دور بازوتGigglesmile  اونی که میبینی میره 4 تا وزنه میزنه یهو 4 تا سیب زمینی از بازوش میزنه بیرون بدون چیزی مصرف میکنه اونطوری 

میشه ...البته به درد هم نمیخوره چون فقط قلمبس...زور نداره

برای تربیت بدنی ممکنه زیاد بدویی دلت درد بگیره یا نفست بگیره برای همین برو بیرون با 20 تا سرعت بدو یا توی خونه درجا زانو بلند کار کن

درازنشست برای دویدن خوبه چون موقعی که میدویی دم و دستگاه شکم رو محکم نگه میداره نمیذاره دلت درد بگیره...

یه ماه خوب کار کن وقتی رفتی  برای تربیت بدنی و اینا بقیه رو لوله کنیcheshmak

نقل قول:  
اقا من امشب رفتم خیابون گردی ، یک ساعت و نیم پیاده روی کردم ، نصفه شب هم رفتم ، از ساعت 1.15 شب رفتم تا ساعت 2.45 برگشتم خونه ، دو سه سالی شاید میشد که اینجور پیاده روی یی نکرده بودم، برا همین یه روز ورزش حسابش میکنم

وجدان بیدار /11 فروردین /  یک روز ورزش مقدماتی + یک شب خیابان گردی = 2 روز ورزش

ای جان اصلا شب فازش خیلی توپه....حیف افراد خونه نمیذارن بعد از ساعت ده بیرون باشم....اصلا سرعت ادم بهتر میشه.

موفق باشی...Khansariha (8)

نقل قول:  
سلام پهلوونا
من اینجا به تنهایی پرچم بانوان ورزشکار رو بالا نگه میدارم[تصویر:  kap.gif]
با لطف خدا
بادصبا/26 دی/27 روز ورزش

جناب درخشنده این عیدی رفته بودم شیراز اینقدر بستنی و فالوده خوردم اونجا، 1.5 کیلو اضافه کردم
نمیدونین چقد خوشحال شدم[تصویر:  bliss.gif]
ولی هنوز 3 کیلو کم دارم[تصویر:  gaah.gif]

آقای وجدان جای خالیتون به شدت در ده روزه حس میشه[تصویر:  128fs318181.gif]
خوب کاری کردین اومدین اینجا
من که خیلی اینجا رو دوست دارم[تصویر:  loveshower.gif]

اگه دستتون خسته شد بدینش من براتون نگه میدارم!Gigglesmile

افرین خیلی خوبه همینطوری بستنی و فالوده بخورین به 80 کیلو هم میرسین!!!یک و نیم کیلو توی 13 روز!!!! تا حالا کسی رو به خاطر

زیاد خوردن بستنی تشویق نکرده بودم42Khansariha (48) مربیم بیاد اینجارو ببینه احتمالا کلمو از جا میکنهGigglesmile

موفق باشید....Khansariha (8)
[dir=rtl]منم بعد از کلی وقت اومدم1744337bve7cd1t81
انقدر خوردم که ....
.
.
.
.
1 کیلو هم اضاف نشدم4fvfcja  ثابت موندهSmiley-face-cool-2
بعد از تعطیلات اعلام وضعیت میکنم باز

قاصدک/ 13 آذر / 55 روز[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
[dir=rtl]سلام 

من یه روز پیاده روی سنگین دیگه هم داشتم ، یه روز حسابش میکنم

وجدان بیدار / 11 فروردین / 3 روز ورزش

میخاستم از امروز بدنسازی برم ولی رفتم خون دادم دیگه نمیشه حرکت سنگین کنم، بدنسازی رفت برا دو روز دیگهMuscular انشالله​[/dir]
نقل قول:
منم بعد از کلی وقت اومدم[تصویر:  b.gif]
انقدر خوردم که ....
.
.
.
.
1 کیلو هم اضاف نشدم[تصویر:  e.gif]  ثابت مونده[تصویر:  d.gif]
بعد از تعطیلات اعلام وضعیت میکنم باز

قاصدک/ 13 آذر / 55 روز
اقا نکن اینکارو. ...همه هی نقطه میذارن بعد ادمو ضایع  میکنن:smiley-yell:   

4fvfcjaالان خودمم میخواستم بذارمGigglesmile

موفق باشی داداش..
نقل قول:
سلام 

من یه روز پیاده روی سنگین دیگه هم داشتم ، یه روز حسابش میکنم

وجدان بیدار / 11 فروردین / 3 روز ورزش

میخاستم از امروز بدنسازی برم ولی رفتم خون دادم دیگه نمیشه حرکت سنگین کنم، بدنسازی رفت برا دو روز دیگه[تصویر:  muscular.gif] انشالله​
چه باحال...من دنبال اینم که یکی بهم خون بدهGigglesmile تمرینام با خون اضافی بهتر میشه
نقل قول:
سلام

جاتون خالی رفتیم کوه 
اصلا این کوه فاز خاصی داره بودن سر قله ای که بلندتر از اون نیس اون دوربرا خیلی حال میده انگار تو اسمونی
فک کنم 4000خورده ای میشه ارتفاعش با یه شیب تند
ولی خیلی عالیه

من میتوانم/5بهمن/7روز ورزشی
داداش یه ضرب همرو رفتی بالا؟ 4000 تا هم رفتی بالا؟ حداقل باید 6 کیلومتر هم افقی رفته باشی..خیلی میشه

ماشالاه ماشالاهKhansariha (69)

[dir=rtl]سلام بعد از یک ماه دیروز رفتم باشگاه الانم منتظر درد گرفتگی عضلاتش هستم که دهنم سرویس بشه.امروزم میخوام برم ایشالا.آقا من دیگه اعلام وضعیت و اینا نمیکنم.چون ورزش دیگه رو غلتکته حتما هر هفته به اندازه باشگاه میرم.[/dir][dir=rtl]راستی الانم میخوام برم از داروخانه اندکی مکمل بگیرم با غذای دانشگاه نمیشه ورزش کرد.
شما حاضری منو به عنوان شاگرد زرنگ رد کنید خیالتونم راحت باشه.[/dir]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
همساده جان فکر نکنم بعد از یک ماه اگه یهو شروع کنی درد ناجور بگیره.برا من که نمیگیره...باید یه سه ماهی صبر کنم تا اساسی درد بگیره!

پروتین میزنی؟ پیام پروفایلت بستست مجبورم همینجا بنویسم...من روزی 25 گرم میزدم...مربیه باشگاه چون خودش فروشندست خیلی 

زیاد مینوشت...مثلا به جای 5 گرم کراتین 20 گرم مینوشت!!!

کم کم میخوردم خوب پیشرفت میکردم....

موفق باشیKhansariha (8)
[dir=rtl] قاصدک/ 13 آذر / 56 روز

من عاشق این نقطه ها هستم4fvfcja[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان