نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

سلام اقای درخشنده

ممنون بابت توضیحاتتون, حتما بهشون عمل میکنم... 53

3 مرداد اولین روز ورزشی
29 مرداد17 روز ورزشی
قاصدک 116 روز ورزشی     [تصویر:  f.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
خواهش میشه خانوم m12 ....

درخشنده 23 خرداد/43 روز

قاصدک قبول کن تند اومدم بهت نزدیک شدم! 4 حیف فاصله خیلی زیاد بود....

شنبه یه مسابقه ی بیریخت دارم با یکی...میگم بیریخت چون عادلانه نیست(برای تست)
درخشنده 23 خرداد/45 روز

Khansariha (48)  توضیحی نیست...فقط امروز مسابقست!
سلام و خدا قوت  :22:
ماشالله به ورزشکارای کانون 

قوانین این تاپیک چطوریه؟ Vamonde
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
(1394 مرداد 31، 15:34)انیس نوشته است: سلام و خدا قوت  :22:
ماشالله به ورزشکارای کانون 

قوانین این تاپیک چطوریه؟ Vamonde

سلام..خوش اومدید Khansariha (48)

قانون خاصی نداره....فرم صفحه اول رو پر میکنید بعدش روزاتون رو اضافه میکنید بعد از چند روز هی مدال میدیم! Gigglesmile 

بعد از 10 روز مدال برنز بعد از 30 روز مدال نقره و بعد از 120 روز مدال طلا ....

متاسفانه مربیه فنیمون نیست ...ولی اکثرا اینجا یا میرن باشگاه یا پیاده روی که برنامه ی خاصی لازم نداره...

موفق باشید... 53
سلام

خدا قوت به درخشنده عزیز و ورزشکارای عزیز

157 روز ورزش
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مدااااااااال؟ 317
منم هستم.
ممنون جناب درخشنده Khansariha (8)

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

قاصدک 117 روز ورزشی     [تصویر:  f.gif]

نقل قول:
قاصدک قبول کن تند اومدم بهت نزدیک شدم! [تصویر:  4chsmu1.gif] حیف فاصله خیلی زیاد بود....

آره واقعا... 4
اگر صفر نکرده بودی شاید برابر بودیم 1744337bve7cd1t81 چرا آخه؟

نتیجه مسابقه چی شد ؟؟؟
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1394 مرداد 31، 17:57)Alireza 68 نوشته است: سلام

خدا قوت به درخشنده عزیز و ورزشکارای عزیز

157 روز ورزش
خدا قوت به شما که اینقدر پایدار هستید 128fs318181 

53
(1394 مرداد 31، 18:29)انیس نوشته است: مدااااااااال؟ 317
منم هستم.
ممنون جناب درخشنده Khansariha (8)

پول هم میدن 4 

(1394 شهريور 2، 5:54)قاصدک نوشته است: قاصدک 117 روز ورزشی     [تصویر:  f.gif]

نقل قول:
قاصدک قبول کن تند اومدم بهت نزدیک شدم! [تصویر:  4chsmu1.gif] حیف فاصله خیلی زیاد بود....

آره واقعا... 4
اگر صفر نکرده بودی شاید برابر بودیم 1744337bve7cd1t81 چرا آخه؟

نتیجه مسابقه چی شد ؟؟؟

اگه صفر نکرده بودم که جلوتر بودم Khansariha (46)  بعله!

--------------

درخشنده 23 خرداد/46 روز

مسابقه که تعطیل شد...بدم میاد از بدقولی بعضیا....نه یه بار نه دو بار 100 بار اینکارو کرده! پیش بینیه خودم و دوستام این بود که با اختلاف 200 

متر میبرم! Gigglesmile 

نمیدونم شاید دلیل نیومدناش همین باشه....

چون دوچرخه ی فوق اشغال هم بهم بدن بعد به طرف کورسی خفن یه لحظه عقب میمونم بعد نم نم میرسم و میوفتم جلو!  Gigglesmile  

خودمم میدونم نباید ازینکارا بکنم...برای بقیه ممکنه مشکل ایجاد کنه... چون ادما حساب نمیکنن که یکی از خودشون خیلی بیشتر زحمت 

کشیده...فکر میکنن مشکل ژنی دارن یا خدا دوسشون نداره که پیشرفت نمیکنن 42 

حالا اینارو بیخیال...

تست برادر تواب که یادمون رفت ازش بپرسیم چکار کرد! Vamonde  خودشم اصلا نیومد...

الان میرم دنبالش...

53
سلام
تق تق.. آقا اجازه میشه منم بیام؟

دو س باری اومدم و وعده دادم ب خودم ک تو خونه ورزش میکنم.. اما از اونجای ک بسی تنبل میباشم و از طرفی حاشیه ها زیاده.. هر بار علف وعده کردم و نشد..
شرمزده هم دیگه نیمدم اینطرفی...
آما
الان اومدم بگم ک باشگاه میرم..(روز اولم بود امروز..) 317Muscular

ان شاء الله از این ب بعد منظم و مرتب اعلام میکنم..1

در پناه خدا..ورزشکار باشین رکورد بزنین..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
بچه ها دیشب از ساعت 6 تا 10 شب استخر بودم نمی دونید چه کیفی داد
هم رفتم آکادمی آب درمانی هم سونا بخار اکالیپتوس و هم شنای قورباغه رفتم .
یه استخر برید بچه ها من هر هفته میرم استخر
سلام به همگی منم هستم 303
toloue
ورزش خانگی (تقریبا سنگین)-هفته ای دوبار فوتسال(البته به اصرار همکارا)

(1394 شهريور 2، 7:13)درخشنده نوشته است:
(1394 مرداد 31، 18:29)انیس نوشته است: مدااااااااال؟ 317
منم هستم.
ممنون جناب درخشنده[تصویر:  3.gif]

پول هم میدن 4 

آخخخییییی 4

من از امروز شروع کردم با قدرت و اراده Khansariha (69)

برنامه ورزشی: پیاده روی  روزهای شنبه - یکشنبه- دوشنبه - چهارشنبه و پنج شنبه
من نمیدونم چه ورزشایی انجام بدم مربی فنی کی میان؟ Vamonde

جشن پاکی مسابقات   

سونا و مزایای آن برای پوست شما
آیا شما هم جزو کسانی هستید که با رفتن به سونا آرامش گرفته و خستگی تان در می‌رود؟ آیا نگران این هستید که شاید گرما و بخار به پوست شما آسیب برساند، یا حتی بدتر از آن، چهره ی شما را پیر کند؟ خوب، نگرانی هایتان را کنار بگزارید و از رفتن به سونا لذت ببرید، حتی بیشتر از قبل. واقعیت این است که سونا برای پوست شما مفید است! سونا علاوه بر مزایای مراقبتی از پوست، برای سلامتی و تندرستی شما نیز مفید است. پس دیگر بجای اینکه سونا رفتن را قلم بگیرید، از ریلکس کردن در سونا حتی بیش از پیش لذت ببرید.

مزایای مراقبت از پوست سونا

به دلایل مختلفی سونا برای پوست شما مفید است. در حقیقت، سونا یکی از قدیمی ترین و مفید ترین راه‌های درمانی پوست است که تا به حال شناخته شده. در سونا، مسلما خیلی عرق خواهید کرد. تعریقی که در سونا رخ می‌دهد، تعریقی عمیق است و پوست شما را واقعا تمیز خواهد کرد! این عرق، چربی ها، باکتری ها و سلول‌های مرده ی پوست را از عمق منافذ پوست شما می شوید. و این اتفاق، به پوست شما اجازه خواهد داد تا سلول‌های پوستی جدیدی تولید کند و پوست شما را در شرایط خوبی نگاه دارد.پاکسازی پوست همچنین گردش خون مویرگی را بهبود بخشیده و ظاهری نرم و زیبا به پوست خواهد داد. عرق حاوی مواد مغذی و معدنی نیز هست که برای حفظ سطوح کلاژن پوست ضروری است تا به کند شدن روند پیری پوست کمک کند. کلاژن کمک می‌کند تا بافت پوست شما محکم و استوار بنظر بیاید و همچنین خطوط ریز و چین و چروک ها کاهش یابند. بعلاوه روند پیری را متوقف کرده و اجازه می‌دهد جوان و شاداب بمانید.
تعریق، همچنین به دفع سموم از بدن شما کمک می‌کند. این سموم نه تنها برای بدن شما، بلکه برای پوستتان نیز ضرر دارند. آن‌ها می‌توانند پوست شما را فاقد درخشندگی کرده و باعث شوند پوستتان بیش از حد خشک شود. به هر حال سونا می‌تواند به پوست شما کمک کند تا بهترین ظاهر را بدست بیاورد.

مزایای دیگر سونا

علاوه بر مزایای مراقبت از پوست، سونا دارای مزایای دیگری نیز هست که شاید از آن بی‌خبر باشید. یکی از مزایای بزرگ سونا این است که استرس را تسکین می‌دهد. این موضوع، اولین علتی است که آدم‌ها تمایل به استفاده از سونا دارند. مطالعات پزشکی به وضوح نشان می‌دهند که استرس بخشی از زندگی است، و زمانی که رخ می‌دهد می‌تواند تا حد زیادی بر سلامتی ما تأثیر بگزارد. محیط گرم و آرام سونا می‌تواند استرس را کاهش داده و به جلوگیری از بازگشت آن کمک کند.مزیت دیگر سونا تسکین عضلات است. گرمای سونا اجازه می‌دهد تا بدن و همچنین عضلات آرامش گرفته و تسکین یابند. بدن از خود اندورفین منتشر می‌کند. بدن بصورت طبیعی از این راه برای تسکین درد استفاده می‌کند. اندورفین یک ماده ی شیمیایی است که اثر آرام بخشی خفیف و لذت بخشی دارد. پس انتشار این ماده باعث می‌شود تا بدن آرامش گرفته و هرگونه خستگی عضلانی تسکین پیدا کند. سونا همچنین گردش خون را بهبود بخشیده که تا حد زیادی مفید است.
در مجموع، سپری کردن زمانی در سونا، قطعا ایده ی خوبی است. سونا به شما کمک خواهد کرد تا پوستتان شاداب و جوان بنظر برسد، به عضلاتتان کمک می‌کند تا با نهایت پتانسیلشان به کار ادامه دهند، و شما را از هرگونه استرس رها می‌سازد. سونا یک تفریح لذت بخش، آرامش بخش و حیرت انگیز است.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان