امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام من قبلا اعلام کردم سی روزه هستم ولی به درخواست سرپرست ها دوباره پست میذارم
با امروز 33 روز خوب دارم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 28 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

TaRaNe230 / بیست و شش اردیبهشت ................................ 33 روز خوب داري قهرمان Khansariha (46)

.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان 
.
ره رو / سه خرداد...................................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 
.
No WonDerLand / سه خرداد.................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 
.
EDWIN / یک خرداد................................................................... 20 روز خوب داري قهرمان 
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................ 16 روز خوب داري قهرمان 
 .
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 11 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 8 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
  xeynab/ نه خرداد ............................................................. 7 روز خوب داري قهرمان  
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 4 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان  
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
No WonDerLand / سوم خرداد / 25  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

من از مردان و زنان فاسد متنفر هستم و دوست دارم تو راه خدای پاک و با عفت و پیغمبر و خاندان پاک و با عفتش قدم بگذارم ....

==============

بعد از 5 سال گناه فکر نمی کردم یک حدیث بتونه با من کاری کنه که با این همه فشار حتی یک ذره هم فکر های ... نکنم باا ین همه فشار اصلا نه تو خیابون نه تو نت هیچ نگاه حرامی هم نداشته باشم  - خیلی می ترسم که یه موقع دوباره به جاهلیت قبل برگردم

دمت گرم امام دوست داشتنیم - واقعا که شما 14 نفر نور هدایت و پاکی هستین هم خودتون پاک هستید هم بقیه رو پاک می کنید 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

دو روز پیش از صبح از خاب پاشدم شدیدا وسوسه میشدم ، یاد کانون افتادم که تو مسابقه ام و یاد همین حدیثی که توی امضای شماست افتادم ، تونستم به لطف خدا خودم رو جمع و جور کنم . دیروز هم وضعیتم خطرناک بود ولی خداروشکر دووم آوردم و الحمدلله بهترم امروز .
بچه ها ۲۸ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
سلام ب همه

امتحان داشتم نتونستم اعلام وضعیت کنم
زینب/نه خرداد/بیست روز خوب
(1394 خرداد 28، 6:45)vojdan bidar نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد / 8 روز خوب ، خدایا شکرت ، شروع نهمین روز خوب انشاءالله

دیروز حالم بد بود ، ولی خدا کمک کرد خودمو نگه داشتم. امروز الحمدلله خوبم

عاشق جان ما سابقمون پیش سها خانوم خرابه ها! قبلا تو کانون خرابکاری کردیم 1 الانم بری چغولی کنی بفهمن ما اینجا رو هم خرید و فروش میکنیم بلک لیستمون میکنن 1

راستی نو واندرلند جان اعلام وضعیت لطفا

(1394 خرداد 28، 10:21)vojdan bidar نوشته است:
دو روز پیش از صبح از خاب پاشدم شدیدا وسوسه میشدم ، یاد کانون افتادم که تو مسابقه ام و یاد همین حدیثی که توی امضای شماست افتادم ، تونستم به لطف خدا خودم رو جمع و جور کنم . دیروز هم وضعیتم خطرناک بود ولی خداروشکر دووم آوردم و الحمدلله بهترم امروز .

سلام داداش وجدان ، سه تا صلوات رو فرستادی؟ اگر نفرستادی بگو بگم بش  4fvfcja
سها خانمی که من می شناسم ، دلش دریایی تر از این حرفاست. 
مقاومت خوبه ، ولی در صورتی که نری تو لاک دفاعی ، داداش اگر تو لاک بمونی گل می خوری.
بزن به خط دشمن ، برو تو دلشون. 
و استعینوا بالصبر و الصلاه
داداش با سلاح روزه و نماز دمشن رو نابود کن. دیگه ماه رمضون هم هست که دیگه آخرشه.
 ببینم چه می کنیا؟ ما گل می خوایم  4
داداش یه سر هم به تاپیک سوتی های املایی بزن  Khansariha (98)

(1394 خرداد 28، 9:59)No WonDerLand نوشته است: No WonDerLand / سوم خرداد / 25  روز خوب

==============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

==============

بعد از 5 سال گناه فکر نمی کردم یک حدیث بتونه با من کاری کنه که با این همه فشار حتی یک ذره هم فکر های ... نکنم باا ین همه فشار اصلا نه تو خیابون نه تو نت هیچ نگاه حرامی هم نداشته باشم  - خیلی می ترسم که یه موقع دوباره به جاهلیت قبل برگردم

دمت گرم امام دوست داشتنیم - واقعا که شما 14 نفر نور هدایت و پاکی هستین هم خودتون پاک هستید هم بقیه رو پاک می کنید 

سلام ، خیلی خوبه این جور پاکی واقعا ارزش داره ، حتی یه قدم هم نذاری. داداش این پستم رو یه نگاه بنداز ، اون 60 روزم شروعش اگر اشتباه نکنم شهادت امام رضا (ع) بود و اون شب تو مراسم خالصانه ازشون خواستم که به خاطر مادرشون من رو کمک کنن و واقعا کمک کردن ، یه شصت روز دیگه هم داشتم ، اون هم شروعش شب وفات صدیقه طاهره بود و من اون شب خیلی ازشون خواستم که به من کمک کنن. 
ولی بعد از 60 روز من لیاقتم رو از دست دادم ، به خواطر غرور ، شایدم گناه های دیگه ، مثل بد اخلاقی و ...
داداش قدر این روزاتو بدون و سعی کن جلو بری ، ساکن نباش بلکه جاری باش.
یا علی 53
(1394 خرداد 28، 10:30)EDWIN نوشته است: بچه ها ۲۸ روز خوب
سلام آقا ادوین!
خیلی خوش اومدین ، بیشتر سر بزنین ، 
البته که شما دو روز دیگه می رین ماهانه به امید خدا 42 
موفق باشید 53
(1394 خرداد 28، 13:38)xeynab نوشته است: سلام ب همه

امتحان داشتم نتونستم اعلام وضعیت کنم
زینب/نه خرداد/بیست روز خوب
آخرین اعلام وضعیتتون 7 روز بود ، چقدر زود گذشت.
خیلی خوش حالم که با روزای خوب اومدین.  317
یه ده روز مونده تا آخر این مسابقه
حواستون رو خیلی جمع کنید این دم آخری.
شما هم موفق باشید 53
...........................................................

ما هم ستارمون رو گرفتیم ، دیدی نو وندر لند جان ، دیدی به ما هم ستاره می دن  4

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بسم الله الرحمن الرحیم

وجدان بیدار/ 20 خرداد / 9 روز خوب ، خدایا شکرت ، شروع دهمین روز خوب انشاءالله

آقای عاشق خان ! اگه بری بگی هم فکر نکنم منو بلک لیست کنن! آخه قبلا هم که خرابکاری کرده بودم بهشون گفته بودم فکر بلک کردن منو نکنین که اگه بلکم کنین با یه نام کاربری دیگه بر میگردم! با روحیات من آشنا هستن 1 حالا نامرداش نرن چغولی کنن 1

نو واندرلند ، این روزا احساس میکنم لازمه یه انگیزه ای اضافه بشه بهم که ادامه راه رو طی کنم ، فکر کنم شما هم نیاز داشته باشی، بیا بریم این گروه رهروان یکم حرف بزنیم بلکه انگیزه دار بشیم.
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 30 خرداد¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

EDWIN / یک خرداد............................................................... 28 روز خوب داري قهرمان 53
.
No WonDerLand / سه خرداد............................................... 25 روز خوب داري قهرمان  53
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت ..................................... 24 روز خوب داري قهرمان 
.
ره رو / سه خرداد.................................................................. 20 روز خوب داري قهرمان 
.
  xeynab/ نه خرداد .............................................................. 20 روز خوب داري قهرمان  53
 .
ibrahimj/ شش خرداد ........................................................... 16 روز خوب داري قهرمان 
 .
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان
.
به امید خدا./ هفده خرداد ................................................... 11 روز خوب داري قهرمان

vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 9 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
همساده /  پانزده اردیبهشت ................................................. 5 روز خوب داري قهرمان 
.
m12 / بیست و سه خرداد .................................................... 4 روز خوب داري قهرمان  
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد .................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / بیست و چهار خرداد ........................................... بسم الله قهرمان  
.
Ho3ein / یک خرداد .................................................................... بسم الله قهرمان 

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
۳۰ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
به امید خدا./17خرداد / 13 روز خوب
خدارو شکررررررررررر [تصویر:  8.gif]
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
وجدان بیدار 53 
دیدی تا حالا سرپرست بد مسابقه دهنده ها رو بخواد؟ نه داداش اصلا شما اینجا رو بفروشی ، فرارم کنی ما چیزی به کسی نمی گیم.  128fs318181
حالا نامرداش نرن نفروشن.  128fs318181
آفرین داداش خیلی خوب داری جلو می ری.  clapping

ادوین  53 
آفرین قهرمان ، تو ماهانه معرفیت کردم ، بفرما ماهانه.

به امید خدا 53
خدا رو شکر ، چه زود گذشت ، دو روز دیگه نصف راه رو رفتی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 خرداد 30، 14:10)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
وجدان بیدار 53 
دیدی تا حالا سرپرست بد مسابقه دهنده ها رو بخواد؟ نه داداش اصلا شما اینجا رو بفروشی ، فرارم کنی ما چیزی به کسی نمی گیم.  128fs318181
حالا نامرداش نرن نفروشن.  128fs318181
آفرین داداش خیلی خوب داری جلو می ری.  clapping

عاشق جان ، من مشتریشو هم دارم ( شازده کوچولو ) ، میفروشم خوبم میفروشم ، این دفعه رفتی چغولی( تاپیک غلط املایی هارم دیدم 53 )   کنی بیزحمت سند اینجا هم بگیر از خانوم سها که بیای دفترخونه از جانب ایشون امضا کنی  128fs318181  
  حالا نامرداش نیان دفترخونه سند بزنن  Khansariha (13)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان